» »

Kraljevska poroka

Kraljevska poroka

«
1
2 3

BigWhale ::

Kdo bo gledal zadevo? Jaz bom vsekakor preklopil na poroko vsake toliko casa in uzival v celotnem spektaklu! Dasiravno je monarhija precej simbolicna se mi zdi, da v UK na nek nacin vecino ljudstva se kar povezuje med seboj. Vliva neko mero zdravega patriotizma, ljudje vedo od kje prihajajo in so na svoje korenine ponosni. Hkrati pa se veselijo skupaj s kraljevo druzino.

Ce pogledam iz drugega zornega kota, se mi zdi, da slovenci nismo 'royal material'. Nevem ce smo slovenci toliko zavedni, da bi dvema privoscili tako poroko. Pri nas bi se najprej vprasali: "koliko bo to stalo in kdo bo placal?" potem bi pa vsi spremljali zadevo samo zato, da bi se pol lahko bolj glasno prerekali kako bi to oni bolje in ceneje naredili in da tega sploh ne potrebujemo.

jype ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Thomas ::

Hehehe ... ne more bit boljš! 8-)

Un, ki sano konja drži, izžareva več veselja kokr en povprečen ženin. Cool ....
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BigWhale ::

jype je izjavil:

http://www.scotsman.com/news/8037-39jus...


Skoti so itak eni bukovi hribovci, k se sam z ovcami ukvarjajo. Itak da jim je vseen!

USS Liberty ::

Pri nas OF-ovci že zlivajo žolč po forumih in pišejo v stilu blondinke "naj raje dajo denar za lačne v Afriki, kot pa za kraljevsko poroko".

Slovenija ne mara kraljevskih porok. Mi smo zdravo ljudstvo zbrano pod Stanovnikovim partizanskim praporom in če bo potrebno, bomo še enkrat napovedali vojno britanskim imperialistom, tako kot smo jo napovedali 26.4.41
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Gregor P ::

... in zakaj točno naj bi ta poroka bila problem človeštva?:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

jype ::

BigWhale> Skoti so itak eni bukovi hribovci, k se sam z ovcami ukvarjajo. Itak da jim je vseen!

http://www.independentaustralia.net/201...

donfilipo ::

Don't care?

Ma važen je da jo bodo plačali, hribovci zarukani. Go royalty go. Madona pa tko lepi konji. Pa paži. Pa princ je sploh že genetsko čudo. Zdaj mi je jasno zakaj Diana. Sploh nima več oči preveč skupaj>:D

Aha pa Elton.
Zdaj bo pa Od Shuberta: Two Faggots in opera>:D
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

PacificBlue ::

Imam kaj bolj pametnega za pocet kot gledati poroko dveh kraljevskih snobov..pa tudi dolgocasi to mojega duha..so to speak. Kdor pa najde uzitek v tem...upam da mu pride!
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Thomas ::

Dob'r zate. Ne pust' se mot't'"
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Phil ::

BTW link do live streama, če koga firbca >:D.

jype ::

Moram gledat, da se bom lahko zgražal!

Karaya 52 ::

Se nebi mogel bolj strinjati z OP, vklopil računalnik samo zato da vidim zadevo. :) Slovenski proletriat pa naj misli kar hoče. V teh dneh baje berejo Miška Kranjca kot še nikoli, hehe.

kpkp ::

Royal wedding: six anarchists arrested
And Scotland Yard sources confirmed that further arrests are planned in the coming days as they move to minimise the potential of trouble for Prince William and Kate Middleton on the big day.
;((

Phil ::

Slovenski proletriat pa naj misli kar hoče.


Ah stvar gledaš če ti paše oz. je ne če ti ne. Vidva z BW sta pa s svojim negodovanjem čez "hribovce" in "proletriat" ravno tako brezvezna kot oni sami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Phil ()

JayKay ::

tu so danes v vseh mestih in vaseh street partiji :D, hektično pa je bilo zadnji teden povsod.

Tero ::

Ok pa sta postala mož in žena.
Kaj pa zdaj?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Gregor P ::

Ja otroc pa kreganje to:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Keyser Soze ::

Phil je izjavil:

Ah stvar gledaš če ti paše oz. je ne če ti ne. Vidva z BW sta pa s svojim negodovanjem čez "hribovce" in "proletriat" ravno tako brezvezna kot oni sami.

Nemogoče!

Onadva pa itak spadata tja na sredo cele ceremonije. Če jim ne bi politika branila bi kar tja skočila, namesto princa in princeske. Bi tako uživala v vsej svoji ekselentnosti.>:D

P.S.: Jaz jima dam, hm slabih 10 let, preden se začnejo tabloidne govorice o težavah v zakonu (Pa ne BWju in Karayi, tapravima dvema). Mi mal "charlesovsko" deluje tale princeska, taka da bo hit za kakšnim vrtnarjem pogledala.
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

Karaya 52 ::

Ameriški športniki so bojkotirali olimpijske igre v Sovjetski zvezi. Slovenci bojkotirajo "imperialistično ceremonijo", četudi samo z negodovanjem na forumih. Tako so jih naučili, ljudski junaki, pred tem še šlosarji.

Keyser Soze ::

Edino pravilno, če jim ni ustrezalo. Zdej se je treba pa kar nekaj silit zarad "narodovega blagora"?

Eni pa tako zelo radi ščijejo v veter, pol jim pa še jasno ni zakaj so čist mokri.:)
OM, F, G!

BALAST ::

Jackass 3D pa nam je pokazal še scanje proti reaktivcu...

USS Liberty ::

Tale prenos na Širca TV je slabši kot kakšna nogometna tekma, ki jo "strokovno" komentirta tomaž klemenčič in miran pavlin... Širca je pa najbrž prepovedala simultani prevod na rtv, da se naš prolateriat ne bi okužil z molitvicami, ki jih je bral anglikanski škof...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

JayKay ::

dobro smo mi to plačali. sicer pa punca ima jajca da se je v to spustla.

USS Liberty ::

nista se nič cmoknila, ko sta rekla "da"... to je malo čuden obred...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

fosil ::

Za klobučarje je pa tale poroka biznis desetletja :))
Tako je!

JayKay ::

kiss je tradicionalno na balkonu buck. palače

btw, harry je kr zahaklal njeno seko :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

Karaya 52 ::

USS Liberty je izjavil:

Tale prenos na Širca TV je slabši kot kakšna nogometna tekma, ki jo "strokovno" komentirta tomaž klemenčič in miran pavlin... Širca je pa najbrž prepovedala simultani prevod na rtv, da se naš prolateriat ne bi okužil z molitvicami, ki jih je bral anglikanski škof...


Smo opazili (druge evropske tv imajo simultani prevod), sicer smo tega že vajeni zato pravim, da odnos Slovencev do poroke pove veliko o njih samih. Stanovnikovi prapori že kličejo, hehe.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Smo že v gozdu. Kr hiter internet je tle, včas je blo v partizanih težje!

BALAST ::

Uradno sem izgubil zanimanje za "Kraljevsko poroko". Brane je izjavil da angleži podpirajo monarhijo 80%...

Aljaz1980 ::

Zakaj bi se morali po mnenju nekaterih slovenci ful zanimat za kraljevo poroko v drugi državi?
Oziroma zakaj to izkazuje nekakšen odnos?
Oziroma da se drugače izrazim, kaj za ku**** je angleška kraljica meni ali nekemu nemcu (da se ne bote na slovence obešal)?

gruntfürmich ::

pa ne še tu...


1/2 tv kanalov to predvaja, po radiju prva novica... enostavno vem čeprav močem vedet;((
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

Slovenke (ženske) pač rade gledajo poroke in kakšno poročno obleko ima nova princesa ipd.:D; meni osebno je pa zanimivo predvsem (družbeno politično) zaradi tega, da lahko vidim fenomen monarhije in britanskega patriotizma, kako živi še dandanes; kako veliko dajo na tradicijo in jo ohranjajo itd. ... za splošno razgledanost pač.:)

Je pač svetoven dogodek in mediji ga tudi razumejo tako; čeprav morda res pretiravajo. Ni pa sedaj nujno to gledati ure in ure, sploh če delo čaka.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

;-) ::

Priklopite na SLO 2 program, kjer je direkten prenos komentator pa taki loooj da joj!

ahac ::

Zakaj bi se morali po mnenju nekaterih slovenci ful zanimat za kraljevo poroko v drugi državi?


Men tudi ni jasno zakaj bi mi moralo bit bolj pomembno, da imata William in Kate bolj fajn poroko kot Francelj in Micka? Nobenga ne poznam osebno, niti noben od teh ni naredu nekaj takega kar bi se men zdelo spoštovanja in posebej zanimanja vredno. Tip je pač na točno pravem mestu v družinskem drevesu in zarad tega je prisiljen, da živi tako življenje in ima tako poroko. Če mu je to kul, good for him, če mu ni... bad luck.
Sej niti ne vemo, če je to sploh taka poroka kot bi si jo onadva res želela. Verjetno jima ne bi dovolil, da ju poroči imitator Elvisa v Vegasu...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mipe ::

Bolje, da tratijo denar za kraljevsko poroko, kot pa za razne tomahavke.

Gregor P ::

ahac je izjavil:

Men tudi ni jasno zakaj bi mi moralo bit bolj pomembno, da imata William in Kate bolj fajn poroko kot Francelj in Micka?

Zato ker sploh ne gre za to ter Franclju in Micki je njuna poroka gotovo dosti pomembnejša8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

puffs ::

Thomas ::

Bolje, da tratijo denar za kraljevsko poroko


Še boljš, če imaš vsaj nekaj od tega ...
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BigWhale ::

Keyser Soze je izjavil:

P.S.: Jaz jima dam, hm slabih 10 let, preden se začnejo tabloidne govorice o težavah v zakonu (Pa ne BWju in Karayi, tapravima dvema). Mi mal "charlesovsko" deluje tale princeska, taka da bo hit za kakšnim vrtnarjem pogledala.


Glede na to, da sta ze kar nekaj let skupaj sem preprican, da vesta kaj bi rada. S Charlesom in Diano je bilo drugace. On se je neki okol nje motal in pol je ata pritisnil in rekel charlsu naj jo poroci al pa da mir.

USS Liberty ::

Recite kar hočte, ampak britanska monarhija je res nekaj posebnega na svetu. Če ne drugega, je prav fajn tiste njihove konjenike in gardiste gledat. Stanovnik lahko samo sanja, da bodo njegovi praporščaki kdaj tako galantni, ha, ha...

Ko so se drugi plavokrvneži(švedski, nizozemski, španski) ženili, mi je bilo vse skupaj nezanimivo in mi niti v sanjah ni prišlo na misel, da bi to buljil na TV, to britansko poroko sem pa gledal z veseljem. Britanski tip žensk ni ravno pojem največje lepote, ampak tale Kate pa zgleda zelo privlačno in simpatično. Želim jima srečen zakon in par otrok...

Prenos in komentar poroke na rtv slo pa živ obup. Še dobro, da sem na polovici prenosa pogruntal, da tudi pop brio to prenaša, saj je tam Brane Kastelic svetlobna leta bolje komentiral kot rdeči fosil Meršol in blondinka poleg njega.

Slovenci pa kot Slovenci... Po forumih sanjajo neumnosti "Amerika i Engleska ti češ bit zemlja proleterska".
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

we_are_borg ::

Jaz sem trpel voditelja na RTV ;(
death is irrelevant

Thomas ::

Ma to gledaš na SKY NEWS, tabol.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Gregor P ::

Sam sem gledal prek BBC-jevega spletnega portala, kjer je bil samo prenos videa brez kakršnihkoli komentarjev(ja kdo jih bo pa poslušal, kako pametujejo)8-), zgolj zvok samega dogajanja, govori v cerkvi ipd., razen v drugem delu pred palačo, kjer so vklopili BBC One prenos s komentatorji.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Keyser Soze ::

BigWhale je izjavil:

Glede na to, da sta ze kar nekaj let skupaj sem preprican, da vesta kaj bi rada. S Charlesom in Diano je bilo drugace. On se je neki okol nje motal in pol je ata pritisnil in rekel charlsu naj jo poroci al pa da mir.

Ajde, greva stavit za en euro cent.

P.S.: A mislite da je Kučan kej komandiral kako pa kaj? Glede na to, da ma magično moč. Kakšen odtenek preproge mora bit, pa kolk procentov rdečega cvetja, kakšne barve bodo reklc od ženina pa tangice od neveste? Nimitz, a teb se je kej mračil ko si razmišljal o njegovem vplivu?:)
OM, F, G!

Gregor P ::

Mislim, da Kučan ne spada ravno v to temo ker njegov morebiten vpliv lahko seže maksimalno do meje in niti mm več:8) ... ampak če se že omenjajo borci ipd. je pa zanimivo, kako se tudi na takšen dan spominjajo druge svetovne vojne (prelet starih letal, ki so branile britansko nebo v tistem času).
The fly-past involved Lancaster, Spitfire and Hurricane aircraft from the RAF Battle of Britain Memorial Flight
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

$%&/() ::

Plus po dva Eurofighterja in Harrierja, ce se prav spomnim. Itak je bil to zame se najboljsi del poroke.

MajorM ::

Nevestina sestra je bila zelo simpatična. Pa tudi Kate ni slabo izgledala. :)

RejZoR ::

Jezst bom sam tak reku, men je Kate wubish :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Gregor P ::

$%&/() je izjavil:

Plus po dva Eurofighterja in Harrierja, ce se prav spomnim. Itak je bil to zame se najboljsi del poroke.

Drži delno; dva Eurofighter Typhoona in pa dva Panavia Tornada
1330:
A flypast over Buckingham Palace has taken place. Seven aircraft flew in formation, including a Spitfire, Hurricane and a Lancaster in the Battle of Britain Memorial Flight formation, followed 32 seconds later by two Tornado planes and two Typhoons in the Windsor formation.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Umetna inteligenca našla nove antibiotike (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6312973 (8928) gruntfürmich
»

Zakaj ne bi komercializirali vlade? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8410196 (8826) darkolord
»

angleška monarhija

Oddelek: Loža
282816 (2456) Timurlenk
»

Demokracija (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
574673 (3338) TESKAn
»

Dirty Harry

Oddelek: Loža
211455 (1098) kuglvinkl

Več podobnih tem