» »

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II

««
28 / 36
»»

first_line ::

RejZoR je izjavil:

Men baterija drži po 7-10 dni :P Je pa res da ga zdele ne uporabljam neki velik in čez noč se mi avtomatično preklopi v Flight način, da varčuje z baterijo, takrat ga itaq ne rabim...


Ha ha ha. 10 dni. Ti jo pa pihneš.

RejZoR ::

Pizda a ste prizadeti al kaj? A zdej boste pa vi več vedel kolk časa laufa MOJ telefon kot pa jaz sam!?
Baterija je na 50%, telefon pa po Android Battery podatkih laufa že 5 dni, 7 ur, 17 minut in nekaj sekund. Do the math smartass. Fak mate eni probleme z osnovami branja in matematike kot kaže...
Če teb ne zdrži, who fuckin cares, ga pač bolj uporabljaš, ne pa men solit pameti da ni možno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Lonsarg ::

Men je v 3h dneh na dopustu v tujini, ko je ležal PRIŽGAN(seveda brez interneta), brez da bi se ga pipnil šel iz 100% na 70%, kar je praračunano 10 dni Galaxy S2.. No, mogoče da je bla zadeve že bližje 60%, ampak ti ni moj point.

Tak da ja, standby čase imajo androidi z zadosti baterije čisto iste, kot 10let stare Nokije.

Internet pa uporaba telefonovje pol tisto, zaradi česar nam zdrži samo en dan ali dva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

kmetek ::

meni je enkrat zdržal 4-5 dni brez da sem ga pipnil.....

Trupl0 ::

dva dni pa pol normalne uporabe...ampak to takrat, k mi je stisnil ničlo in se je izklopil zaradi prazne baterije.
Drugače dan pa uro dve pa nimam nobene sinhronizacije...Velik smsjev ter prenosa podatkov.
Še vedno pa po podatkih kaj kuri baterijo, ekran cca 50%
If you are going through Hell, keep going !

minitech ::

hvala vsem za odgovore :D

francek1 ::

Ni mi jasno, zakaj si eni kupujete pametne telefone, če jih potem ne uporabljate ali pa imate vse funcije izklopljene; ko sem še imel dvojko; mi niti enkrat ni zdržala več , kot 24 ur. SGS 3 mi pa od 7.00 do 18.00 brez vmesnega polnjenja izdihne....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

medenko ::

kako filate, iščem nekaj da je priklopleno na 220v in samo gor poknem, se dobi v slo kaj? da ne čakam tedne?

KiDiGi 2nd Battery Charger Cradle USB Desktop Dock for Samsung Galaxy S2 i9100

PINki ::

Na bolhi imaš nekaj dockov.

RejZoR ::

francek1 je izjavil:

Ni mi jasno, zakaj si eni kupujete pametne telefone, če jih potem ne uporabljate ali pa imate vse funcije izklopljene; ko sem še imel dvojko; mi niti enkrat ni zdržala več , kot 24 ur. SGS 3 mi pa od 7.00 do 18.00 brez vmesnega polnjenja izdihne....


Mogoče zato ker na dumb phonu niti tiste parkrat ko kaj rabim ne morem nič pognat...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kmetek ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

francek1 ::

Imam jaz eno viška za prodat-info na ZS.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

kmetek ::

ne morem, ti me moreš...mene kurci moderatorski blokirajo. n.korea press.

first_line ::

Pri smartfonu se hvaliti kako ti baterija zdrži ni ravno bistro. S tem poveš da si foreveralone ko te noben ne kliče, pa da ga imaš izključno samo zaradi statusa na busu (na staro Nokio pač najstnice ne padajo, sicer tudi na i9100 ne, a pustimo).

Koliko vas ima pa emmc bug na fonu?

kmetek ::

kako ugotoviš ta bug?

francek1 ::

kmetek je izjavil:

kako ugotoviš ta bug?

Zaženeš ta program.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

medenko ::

memtest passed.

RejZoR ::

first_line je izjavil:

Pri smartfonu se hvaliti kako ti baterija zdrži ni ravno bistro. S tem poveš da si foreveralone ko te noben ne kliče, pa da ga imaš izključno samo zaradi statusa na busu (na staro Nokio pač najstnice ne padajo, sicer tudi na i9100 ne, a pustimo).

Koliko vas ima pa emmc bug na fonu?


Važno da imaš na Facebooku preko 5000 prijateljev in pol nisi forever alone ane?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Alessio983 ::

pri meni enako passed... ,nevem v čem je sploh finta. Sem malo bral pa mi ni jasno. PA prosim ne BLUZITE kak dolgo ti drži baterija, ker nobenega ne zanima, tisti ki ga uporabljamo pa tak vemo da si lahko srečen če zdrži 2 dni ...

goca ::

Imam SGS2, in ICS 4.0.3 uradno razlicico, in imam tezave z bluetooth povezljivostjo, ne najde mi mojih bluetooth stereo slusalk, ko pa uporabim drug SGS2 z gingerbread razlicico pa dela normalno. A je imel kdo podobne tezave? In pa kdaj naj bi prisla 4.0.4 v Slovenijo? Hvala


lp

Alessio983 ::

Si probal tovarniške nastavitve, pa potem poizkusil ? Druge ideje nimam. Uradno še ni znano kdaj pride 4.0.4. Skos prestavljajo datume :( Sam že lep čas uporabljam http://forum.xda-developers.com/showthr... . 1 A rom, vse dela kot mora. Je pa res da rabiš root.

goca ::

Ej dvakrat sm ze naredu Factory reset oziroma Hard reset, in nobenih sprememb, na zacetku mi je se delu neki BT, zj pa sploh ne zazna vec. Neki mi povej, a če instaliram ta ROM, pa root-am phone, a pol nebom mogu vec dobit uradnega updatea recimo 4.1 JB k bo prsu? A to opcijo potem cis zgubim?

Alessio983 ::

Ne, potem če hočeš nazaj, pač naložiš uraden samsungov rom, oz. mobitelov ,simobilov ,... nazaj. Ni problemov, več si preberi na strani http://slo-android.si/forum/viewforum.p... . Piše od A do Ž vse, kar potrebuješ.

goca ::

Hvala Ales, sm malce postal zainteresiran za tale AllianceROM v4, sam drgac pa nimam nbenih izkusen s tem rootanjem in instaliranjem romov, upam da ni pretezko. lp

Kolk je rootanje phonea riskantno kej ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: goca ()

[Michael] ::

first_line je izjavil:


Koliko vas ima pa emmc bug na fonu?


Jaz :O
"Brick Bug?
YES. Insane chip."

In kaj sedaj?

PINki ::

Če ne flashas romov, te nima kaj skrbeti, drugače bi že vedel.

flameir ::

Danes sem kupil rabljen SGS2 za 200€. Kr uredu zadeva.
Zanima me, kaj manka privzetemu OSju, da vi namestite druge? kaj je tam tako boljše?
sem prebral, da imaš lahko nastavljeno, da ti gre telefon ponoči samodejno v flight mode, kako?
nekje drugje sem prebral, da imaš lahko za ozadje sliko, na kateri pada dež, če je zunaj dež, sije sonce, če je zunaj sonce itd. kje lahko to dobim?

kupim etuij/ovitek, če ma kdo kaj odveč, se priporočam v ZS.
hvala

first_line ::

[Michael] je izjavil:

first_line je izjavil:


Koliko vas ima pa emmc bug na fonu?


Jaz :O
"Brick Bug?
YES. Insane chip."

In kaj sedaj?


Kolikor sem razbral je problem le če furaš 4.0.4 in wipaš fon. Drugače so romi (ne mislim cigane) prilagojeni za to napako (xda pove vse).

matmel ::

A je imel kdo kakšen podoben problem kot ga imam sam. Namreč pred kratkim sem odnesel telefon samsung g2 na servis,ker se pač ni vzgal oz.odzival. Danes izvem, da telefona ni mogoče popraviti, ker gre za prisotnosti tekočine v aparatu (garancija se ne prizna, strošek popravila je ogromen.. skratka, se mi ne splača) Kaj naj sedaj storim, popravljal ga ne bom, se, da mogoče kaj home made popraviti,ali mi pač preostane da ga prodam po delih? Dobim sploh kaj zanj?
Še tole: telefon sem kupil rabljen nekaj mesecev in je deloval dobro 3 tedne, sedaj je crknil,da bi pa voda prišla notri v aparat od mene se pa res ne spomnim, tako, da sem se kr precej uštel in v prihodnje bom kupoval samo še nove telefone, očitno sem kupil od napačne osebe, žal tako je...

Lep pozdrav!

first_line ::

matmel je izjavil:

A je imel kdo kakšen podoben problem kot ga imam sam. Namreč pred kratkim sem odnesel telefon samsung g2 na servis,ker se pač ni vzgal oz.odzival. Danes izvem, da telefona ni mogoče popraviti, ker gre za prisotnosti tekočine v aparatu (garancija se ne prizna, strošek popravila je ogromen.. skratka, se mi ne splača) Kaj naj sedaj storim, popravljal ga ne bom, se, da mogoče kaj home made popraviti,ali mi pač preostane da ga prodam po delih? Dobim sploh kaj zanj?
Še tole: telefon sem kupil rabljen nekaj mesecev in je deloval dobro 3 tedne, sedaj je crknil,da bi pa voda prišla notri v aparat od mene se pa res ne spomnim, tako, da sem se kr precej uštel in v prihodnje bom kupoval samo še nove telefone, očitno sem kupil od napačne osebe, žal tako je...

Lep pozdrav!


Ha ha ha. Edini si na celem svetu, oziroma v slo ki je to doživel. Sploh ne obstaja namenska tema ki govori o RAM2 in stik s tekočino :) Če bi taka tema obstajala bi lahko uporabil funkcijo išče.

matmel ::

Resno ti to? A tkole delajo tam al kaj? Ker imam žal prvič (in upam zadnjič) take probleme s tole zadevco.

first_line ::

matmel je izjavil:

Resno ti to? A tkole delajo tam al kaj? Ker imam žal prvič (in upam zadnjič) take probleme s tole zadevco.


Ne vem kako je naslov teme (stik s tekočino, zmočen, RAM2...) je pa 'je bil zmočen' telefon najbolj popularen odziv. Pa indikator stika s tekočino sploh ni treba da je obarvan, najdejo oksid, nekaj zelenega... . Po njihovo so telefoni primerni samo za uporabo v vakumu, pa sevanja ne sme bit :/

matmel ::

Sem našel temo medtem, skratka, če je to res nej jih bo sram za to kar delajo.

koyotee ::

zato ne kupis samsunga, oz ga posljes v tujino na servis
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

RejZoR ::

Se vprašam, če je sploh kdo dobil uspešno popravljenega Samsunga v okviru garancije...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

matmel ::

Ma nič, najverjetneje bom pač raskiral nekaj denarja in ga odnesel popraviti oz.posušiti k zasebnemu serviserju. Cena, ki so mi jo ponudili v ramu2 pa je res neverjetno visoka. Ali ima kdo kakšne izkušnje z kakšnim tujim uradnim servisom, se sploh da to storiti?

Lp.

kmetek ::

Pa zakaj nihče ne prijavi na kak inšpektorat, zavod, TV itd?

LuGi ::

Bos ti placal sodnega izvedenca da opravi pregled se enkrat? Nimas kaj prijavljat ker imajo slikovni dokaz..oksidacija se najde - you're out of luck

bdoxx ::

Se vprašam, če je sploh kdo dobil uspešno popravljenega Samsunga v okviru garancije...


jaz sem dobil mojga NOTA (bil je že večkrat v stiku z tekočino, in padel po tleh in to konkretno se vidi tud na telefonu =).
sicer mi je crkno samo zvočnik. (nisem upal niti na garancijo...).
ga nasem na mobitel, naredijo zapisnik in pošlejo.
po 9dneh dobim nota nazaj (zamenjali so zvočnik, posodobili sistem, zamenjali konektor za polnjene, (ker naj nebi delal v redu..) spucali fone v nulo in to v okviru garancije. :).

nasel sem tud S2-ko na servis ker se je po njem polila voda, ni se več prižgal (to sem jim tud povedal). rekli so da bodo pogledali kaj se da nardit, dobim obvsetilo da je matična uničena zaradi stika z vodo in pride menjava matične 180€. rečem ok naj mi neporavljenega pošljejo nazaj.
ko sem ga dobil nazaj, sem ga razšrafal kolko se ga je dalo, dal dele na sonce in pokril z alu folijo, po parih dneh zašraufam vse skupaj nazaj in telefon dela že več kot pau leta BP =).

[Michael] ::

first_line je izjavil:

[Michael] je izjavil:

first_line je izjavil:


Koliko vas ima pa emmc bug na fonu?


Jaz :O
"Brick Bug?
YES. Insane chip."

In kaj sedaj?


Kolikor sem razbral je problem le če furaš 4.0.4 in wipaš fon. Drugače so romi (ne mislim cigane) prilagojeni za to napako (xda pove vse).

Dobr da ne vem kaj pomen, da wipaš fon.
Pravkar sem ga nadgradil na 4.0.4., zaenkrat dela še vse.

first_line ::

[Michael] je izjavil:

first_line je izjavil:

[Michael] je izjavil:

first_line je izjavil:


Koliko vas ima pa emmc bug na fonu?


Jaz :O
"Brick Bug?
YES. Insane chip."

In kaj sedaj?


Kolikor sem razbral je problem le če furaš 4.0.4 in wipaš fon. Drugače so romi (ne mislim cigane) prilagojeni za to napako (xda pove vse).

Dobr da ne vem kaj pomen, da wipaš fon.
Pravkar sem ga nadgradil na 4.0.4., zaenkrat dela še vse.


Wipaš- obrišeš ekran z jelenjo kožo ;)
Če nalagaš custom rome, rootaš in podobno...

[Michael] ::

xD dobr, ne bom delal tega.

flameir ::

mene zanima če obstaja kak "dobr" predvajalnik za glasbo na sgs2, ker privzet ma katastrofalen zvok na sicer sonyjevih slušalkah za 50€. Lumia je imela mnogo boljši zvok, da ne govorim o starih nokijah...
hvala

first_line ::

flameir je izjavil:

mene zanima če obstaja kak "dobr" predvajalnik za glasbo na sgs2, ker privzet ma katastrofalen zvok na sicer sonyjevih slušalkah za 50€. Lumia je imela mnogo boljši zvok, da ne govorim o starih nokijah...
hvala


...audioboost works really well with poweramp...

If you want to improve your sound output, you can try dsp manager!

https://play.google.com/store/apps/deta...


XDA! Ne moreš imeti Androida, brez da bi dnevno visel na XDA.

RejZoR ::

Ravnokar sem posodobil telefon iz 4.0.3 na Android 4.0.4. Mi je sam ponudil update. Na zunaj ni vidit nekaj hudo novega, mal predelani menuji in notification bar ikonce so zdej mal temnejše kot bi bile zanalašč zamegljene. Sicer so mi bile normalno svetle bolj všeč ampak tud to je ok i guess.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

$%&/() ::

Js pa kake 3 tedne uporabljam Cyanogenmod10 nightly 4.1.1. Same pohvale! Leti, ima zelo razširjene nastavitve telefona, izjemno preprost update (na 4.1.2 sem updatal v 10min, brez kakršnihkoli backupov (torej brez wipanja), vse aplikacije delujejo brezhibno). Bugov praktično ni, mogoče na vsake par dni kak force close, nič resnega. Skratka, izjemno sem zadovoljen s telefonom. Side note: na fotrovega SGS1 (i9000) sem danes prav tako naložil CM10 (4.1.2) bolj iz zanimanja kot česar drugega in nisem imel prevelikih pričakovanj (telefon je star že skoraj 3 leta? Eno jedro, ~330MB RAM, itd.), vendar pa sem bil zopet zelo presenečen. Ekipa CyanogenModa so izgleda čarovniki, telefonu so namreč vdahnili novo življenje. Je praktično enako hiter kot SGS2 (how the hell?!), moram en dan narediti posnetek in naložiti na yt.

Verjetno se da razbrati, da CM10 priporočam čisto vsem :)

_commandos_ ::

$%&/() je izjavil:

Js pa kake 3 tedne uporabljam Cyanogenmod10 nightly 4.1.1. Same pohvale! Leti, ima zelo razširjene nastavitve telefona, izjemno preprost update (na 4.1.2 sem updatal v 10min, brez kakršnihkoli backupov (torej brez wipanja), vse aplikacije delujejo brezhibno). Bugov praktično ni, mogoče na vsake par dni kak force close, nič resnega. Skratka, izjemno sem zadovoljen s telefonom. Side note: na fotrovega SGS1 (i9000) sem danes prav tako naložil CM10 (4.1.2) bolj iz zanimanja kot česar drugega in nisem imel prevelikih pričakovanj (telefon je star že skoraj 3 leta? Eno jedro, ~330MB RAM, itd.), vendar pa sem bil zopet zelo presenečen. Ekipa CyanogenModa so izgleda čarovniki, telefonu so namreč vdahnili novo življenje. Je praktično enako hiter kot SGS2 (how the hell?!), moram en dan narediti posnetek in naložiti na yt.

Verjetno se da razbrati, da CM10 priporočam čisto vsem :)


a lahko daš link kakšen link vodiča za nalaganje ROMa ter tega ROMa

flameir ::

na slo-android.si najdeš vse.
bodi dovolj.
lp

Mamun ::

Kmalu mi poteče pogodba, pa se nagibam h SG2. Pri Tušmobil ga dobim za 1€ ob mesečnem strošku 34€. Če bi vzel SG3 bi ga dobil za isto ceno ob mesečnem strošku 44€ (a z več prenosa podatkov). Poleg tega mi je SG3 res prevelik, pravzaprav mi je SG2 že na zgornji meji tega kar želim.

Zdaj, jasno mi je, da je SG3 naprednejši, vendar je vprašanje ali jaz to sploh rabim.
Zadnji 2 leti žulim LG 500 in edino kar me moti je majhen ekran in občasen lag. Tako da s tega vidika mi je SG2 povsem dovolj... edino ostaja tisti grenak priokus, da kupujem "star telefon".

Alternativa je sicer še HTC One S vendar ga ni za dobit.

RejZoR ::

Drugače je izšel tud SGS3 Mini. Sicer ni quad core ampak je bolj SGS2 v SGS3 preobleki. Mal prečekiraj GSMArena kako izgkleda in kakšne karakteristike ima. Je pa SGS2 še vedno huda zadevca kljub starosti.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
««
28 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747324187 (70697) 21kiss
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275569 (4338) bdoxx
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028293 (22456) leiito
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711060 (8640) Lonsarg
»

Samsung naslednji teden predstavlja osveženi Galaxy S II (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9123719 (19515) roli

Več podobnih tem