» »

Ali lahko imaš dve naročnini....?

Ali lahko imaš dve naročnini....?

Boris4 ::

Pozdravljeni...! Pri mobitelu ( telekomu ) imam sklenjeno naročnino; in sicer paket EU neomejeni. Zanima me če lahko imam dve naročnini hkrati, ker bi vzel en paket za sina in bi potem plačeval svojo in simovo naročnino...?

Mogoče ve kdo kaj o tem al kako je to...??

spirit ::

koliikor vem jih imaš lahko kolikor hočeš, ne vem pa če enake, zakaj pa ne bi kar na sinovo ime dal in potem ko bo odrasel bo pač lahko sam plačeval račune in vse, ker bo na njegovo ime že v začetku.

Dosan ::

Boris4 je izjavil:

Pozdravljeni...! Pri mobitelu ( telekomu ) imam sklenjeno naročnino; in sicer paket EU neomejeni. Zanima me če lahko imam dve naročnini hkrati, ker bi vzel en paket za sina in bi potem plačeval svojo in simovo naročnino...?

Mogoče ve kdo kaj o tem al kako je to...??


Dokler jim plačuješ...več ko dobijo bolj so veseli. Ne moreš pa namesto njega skleniti recimo itak paketa (če se ne motim je omejitev 30 let ali nekaj takega), moraš skleniti na njegovo ime, račun pa prihaja nate (če je sin mladoleten).

Boris4 ::

Ja sin je mladoleten... in jaz bi pri mobitelu vzel za njega enak paket kot ga imam jaz al vsaj nekaj podobnega in bi bil na mene pisan kao da jaz uporabljam to...

Dr_M ::

Dokler ni dzabest ali penzion paket, jih lahko uzames poljubno stevilo.

spirit ::

džabest lahko skleneš na njegovo ime če je starejši od 11 let in za popolnoma isto ceno dobiš paket itak 2000 za zmeri in opcija plus 3, kjer dobi enak paket tvojemu, razen EU dela za 23€ in je zadeva na njegovo ime in ti pač plačuješ račune in vse, lahko pa seveda na njegovo ime skleneš tudi EU 23, ne vem za kaj bi sklepal na svoje ime, kako je pa s tem da bi imel 2 enaka paketa nase pa ne vem, pokliči in prašajj na telekomu, sam bi verjetno vseeno na sinovo ime pisal paket, ker ga potem nikoli ne bo potrebno prenašati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni operater je najboljši v sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10327854 (13284) Jerry000
»

TS vs. T-2 vs. Simobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
256477 (5738) mirancar
»

Itak frend

Oddelek: Mobilne tehnologije
161620 (871) ...:TOMI:...
»

Iz Simobila na Mobitel

Oddelek: Mobilne tehnologije
51789 (1655) mmorph
»

SiOL stari vs. novi naročniki

Oddelek: Omrežja in internet
182382 (1754) Primoz78

Več podobnih tem