» »

nakup samsung galaxy s?

nakup samsung galaxy s?

«
1
2

Axl Rose ::

prosim, če mi kdo svetuje ali naj kupim ta telefon ali raje kakšen drug HTC ali windows 7 telefon ? :)
Najbolj me zanimajo mnenja tistih, ki telefon že nekaj časa uporabljajo in opazijo kakšne napake ali pa dobre lastnosti :)!

Axl Rose ::

res noben nima nasveta??

M-XXXX ::

Nakup definitivno priporočam. Po namestitvi Lag fixa ter nekega dobrega roma, telefon praktično nima napak, edina stvar ki mu lahko očitaš pa je odsotnost flasha. Po drugi strani, pa če se ti ne mudi počakaj naprimer na Galaxy S 2...

BigSmoke ::

počaki galaxy s 2 drugače pa ima brat galaxy s in v primerjavi z htc desire je meni osebno boljši

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigSmoke ()

jazbec ::

kot lastnik sgs-ja ga močno priporočam
lastil sem si tudi iphone4 ampak sgs je boljši
ta test to tudi dokazuje-->http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_g...

sgs pa zamenjam za sgs2
če se ti ne mudi ga počakaj
sgs pa je zlata vreden nakup

BigSmoke ::

jazbec je izjavil:

kot lastnik sgs-ja ga močno priporočam
lastil sem si tudi iphone4 ampak sgs je boljši
ta test to tudi dokazuje-->http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_g...

sgs pa zamenjam za sgs2
če se ti ne mudi ga počakaj
sgs pa je zlata vreden nakup

jazbec to so besede:D

fingaz ::

Imam galaxy s, priporocam

moxon ::

tudi jaz priporocam nakup

Mare3 ::

Tudi jaz ga priporočam čeprav ga nimam ker za ta denar registriram avto za celo leto ;)

nomad_soul ::

Obišči kak center in si jih oglej v živo.
Sam sem se na tak način zaljubil v Omnio 7 8-)

issak ::

Jaz imam galaxy spica, ki je sicer čisto soliden telefon, edino android me je malo razočaral. Taka situacija je, kot z linuxom. Sicer vse dela, ampak ni neke generične podpore, vse je na posameznikih. Za WP7 naprimer, že razvijajo zelo dobre igre (prave igre, ne tisti puzli, ki jih ima android), je nek normalen program za sinhronizacijo s PCjem (pri androidu je to vse nekako v oblaku, kar se za kontakte in gmail izkaže zelo dobro, za uprabvljanje z glasbo, slikami itd. pa je na voljo dobri stari raziskovalec, pa se znajdi. Veliko aplikacij naredi neke svoje mape na kartici, tako da je včasih prav nepregledno). WP7 ima na PCju Zune, iPhone pa iTunes. Sicer je normalen USB mass storage po drugi strani zelo praktičen! Vse ima svoje pluse in minuse, nič ni čisto črno belo.
Nikakor ne pravim, da je android slab! Sistem sam po sebi je v redu, čeprav včasih zmrzne, je neodziven, kaže napačne stvari in tako. Ampak ker me windowsi na PCju do zdaj še niso tako razočarali, da bi jih zamenjal za karkoli drugega, mislim, da se tudi na mobitelu dobro obnesejo.

Androidu malo zamerim tudi to, da nima OTA updateov, in da je treba kupiti najboljši in najmočnejši telefon, če ga hočeš updateate 2 verziji naprej. Za naprimer 2.4 si bodo pa zmislili, da potrebuje dual core procesor, in bo miljone telefonov ostalo s starim sistemom, ki ga ne pokrpajo, ker pač raje napišejo novo verzijo, in jo naložijo samo na nove telefone.
Seveda, HTC desire in ostali telefoni za 500EUR+ se bodo updateali, tisti malo nižjega cenovnega razreda pa bodo kar lepo obstali v letu 2010.
Galaxy S je pa drugače odličen telefon! Hiter, veliko funkcij, velik zaslon, odziven touchscreen, dobra kamera... vsekakor dober nakup.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

Bartimaeus ::

^Misliš igre, kot na primer NFS Shift, Angry Birds, Asphalt 5, Guitar Hero, ...?
Za povezovanje z računalnikom lahko pri SGS uporabljaš Kies.

Telefon priporočam, če se ti ne mudi pa raje vzemi SGS2, čeprav kaj pa vem, se zna zgodit da ga še kakšne pol leta ne bo v sloveniji...
Anyway, SGS je odličen telefon, na začetku je malo počasen, ko pa naložiš kakšen lagfix pa dela brez kakršnegakoli lagga!
Še vedno verjetno najboljši telefon na našem trgu...

moxon ::

Jaz mislim, da so igre za android zelo dobre, zadnje čase igram igre še samo na telefonu :P Tisti, ki ne verjamete si malo poglejte igre razvijalca Gameloft http://www.gameloft.com/download-games/... predvsem igro Gangstar: Miami Vindication HD

zupicaa ::

Kateri lag fix pa priporočate za Samsunga Galaxy S? Pa dajte še link zraven z step by step. Pa neki "dober rom" je nekdo omenil. Kako je pa s tem. Katerega? :)

issak ::

No, nekaj iger je za android, ampak moraš imeti high-end telefon, tak, ki podpira openGL, kar moja Špica ne (quakeIII arena sicer dela gor, ampak s približno 1~3FPS).
Za WP7 se igre tudi hitreje razvijajo, se mi zdi. Komaj nekaj mesecev je zunaj, pa so že NFS, PoP...
So pa igre na androidu začuda cenejše kot za iOS ali WP7 :)
To je pa verjetno zaradi brezplačnega SDKja...
Meni Kies ne dela, telefon sicer zazna, ampak ne pokaže ničesar, kar je gor, ne morem dostopati do datotek... nevem, mogoče je pa pri SGS bolje rešeno, saj so verjetno vložili več truda vanj.
Ne me razumeti narobe, android je super, ampak po mojem, je WP7 ravno tako v redu. Vse je stvar, kako se navadiš.

Aja, pri androidu je zame velik plus desktop, podoben kot na PCju, z ikonami in widgeti in to. To je res bolje kot pa iOSu ali pri WP7.
Bo pa baje Nokiina varianta WP7 malo predelana, če sem prav zasledil :)

Pri androidu me še moti, da če hočeš sploh doseči polno funkcionalnost telefona, ga moraš rootati, pa čeprav so te stvari narejene native v naslednji verziji (wifi tether, app2sd...), ne vem pa sploh, kako je s tem pri WP7...

moxon ::

jaz svojega SGS-a nisem rootal, na zacetku me je jezilo ker je postal počasen po parih dneh od tovarniških ponastavitev, skoraj sem ga ze rootal ampak mi je nekdo na forumu svetoval naj prvo probam se zamenjati launcher z Launcher Pro in zadeva do danes deluje fantasticno, brez pripomb! Rad bi pa v prihodnje testiral iPhone, edino kar je, da se bom tezje navadil na manjsi zaslon. Sprva se mi je le ta na SGS-u zdel prevelik, sedaj brez njega NE gre :) Komaj čakam prve Nokie z WP7, res me zanima kako se bo stvar obnesla :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moxon ()

V-i-p ::

Imam SGS, ni rootan, imam devet namizij aplikacij, pa ne šteka skoraj nikoli. Res redko. Je pa vrhunski aparat, ni mi žal.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Axl Rose ::

Hvala vam za nasvete! :) čedalje bolj me mika nakup tega telefona ! :D zanima me še, če to namestim nanj, da nebi štekal je še v garanciji, ker je blo nekaj na windows telefonih, če si namestil 6.5 ti je šla garancija? :)

Kako dolgo vam pa kaj baterija zdrži ?

jazbec ::

ma s froyotom 2.2 ne šteka
moj frend si ga je pred kratkim kupu in mu ne šteka nič

amacar ::

Telefon ni slab, in ga za to ceno priporočam. Sicer pa z iphonom 4 se ne more primerjati po delovanju, ampak je iphone 300EUR dražji, kar pa ni kr tak.

jazbec ::

amacar
mogoče je tebi
sam sem tudi imel iphone4 in šel na sgs
in dejansko je sgs boljši

gsm arena je nardila tudi primerjavo in zaključek-sgs je boljši
gsm arena->http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_g...

BigSmoke ::

sgs je boljši ne pa jajca od appla k itak pol cene je sam znamka:D

amacar ::

Tudi sam sem prešel iz iphona 4. Mene je na sgs razočarala baterija ter občasen lag, kljub lagfixu, ter odsotnost flasha. Ostalo sta mi oba enako všeč, seveda pa sedaj svojega sgs ne bom menjal, ker čakam na sgs 2.

jazbec, tvoj link ne dokaže ničesar, kateri telefon je boljši. Preberi si Wrap up na koncu. Odvisno je od tega kaj uporabnik bolj preferira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

ZaLoMaT ::

ahhh Samsung Galaxy S, fan club :D

jazbec ::

amacar je izjavil:

Tudi sam sem prešel iz iphona 4. Mene je na sgs razočarala baterija ter občasen lag, kljub lagfixu, ter odsotnost flasha. Ostalo sta mi oba enako všeč, seveda pa sedaj svojega sgs ne bom menjal, ker čakam na sgs 2.

jazbec, tvoj link ne dokaže ničesar, kateri telefon je boljši. Preberi si Wrap up na koncu. Odvisno je od tega kaj uporabnik bolj preferira.


poglej malo ocene pri vsakem segmentu
tisti na koncu so napisali, ker5 niso hoteli napada enih in drugih

laga nimam-custom rom
flasha tudi ne pogrešam, ker ne slikarim ponoči

amacar ::

Glede na to, da si 70% ljudi na telefonu ne menjuje roma, in imajo original rom, kjer je lag prisoten tudi z lagfixom.

Te ocene so taki "larifari", enako kot besede apple fanboyev, da je iOS lepši operacijski sistem kot android, torej izhod v sili, ko ne najdejo pravih, trdnih argumentov....

Vidim, da sem res na sgs fana naletel, tako da bom rekel le še, mislim, da nisi dovolj dolgo testiral iphona 4, sicer ne bi bil takšnega mnenja.

jazbec ::

nisi naletel na nobenega fana
pa uporabljal sem ga 4 mesece
ti maš svoje mnenje, js mam svoje
poznam pa več ljudi ko jim je sgs boljši od iphone4

pa pred 4 sm mel 3gs
tako, da ni bil moj prvi iphone

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jazbec ()

slovenc5 ::

amacar
sam sem si tudi lastil iphone4 in imam sedaj sgs
in imam mnenje, da je apple le znamka in sgs za manj denarja ponudi več
in sem 100%, da nisem edini s takimm mnenjem

pa iphone4 sem imel 7 mesecev, sgs pa imam zdaj že 4 mesec

amacar ::

Npr test: odpri galerijo, ter hitro scrollaj med slikami. Na sgs bo vsako tretjo ali pa četro sliko začelo loadati, tega na iphone 4 ni...

Ostale zadeve so še npr. na sgs naredim sliko, potrebuje čas, da sliko shrani in ponovno pokaže fotoaparat, iphone v trenutku, potem občasen lag ko pritisneš imenik (1-2sekunde), kljub lagfixu, baterija na sgs največ 2 dni, na iphone največ 4 dni (ob enaki uporabi, svetilnost na sgs najmanj, iphone malo pod polovico). Sgs občasni force closi, tudi zaštekal je že, iphone mi ni nikoli zajamral, ali zaštekal, gps sprejemnik v iphonu je res močan, signal najde takoj, sgs si vzame malo več časa, ter seveda še kakšne manjše pomanjkljivosti, ostalo pa sta kr na istem.

Sem pa tudi sam mnenja da sgs za manj denarja veliko ponudi, ampak manj kot iphone 4.

jazbec ::

pomoje si lih ti iphone fan
daj si custom rom gor pa bo delal še bolj hitro ko iphone-iz prve roke
priporočam darky-jev rom;)

amacar ::

Če bi bil, potem ne bi vztrajal na sgs-u, ter čakal prihod sgs 2 :)

Ti lahko pišem na ZS za custom ROM?, da mi malo pomagaš, ker nimam neke volje brati tisti xda, lagfix sm si še zrihtal, za ostalo pa nisem imel volje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

M-XXXX ::

amacar je izjavil:

Npr test: odpri galerijo, ter hitro scrollaj med slikami. Na sgs bo vsako tretjo ali pa četro sliko začelo loadati, tega na iphone 4 ni...

Ostale zadeve so še npr. na sgs naredim sliko, potrebuje čas, da sliko shrani in ponovno pokaže fotoaparat, iphone v trenutku, potem občasen lag ko pritisneš imenik (1-2sekunde), kljub lagfixu, baterija na sgs največ 2 dni, na iphone največ 4 dni (ob enaki uporabi, svetilnost na sgs najmanj, iphone malo pod polovico). Sgs občasni force closi, tudi zaštekal je že, iphone mi ni nikoli zajamral, ali zaštekal, gps sprejemnik v iphonu je res močan, signal najde takoj, sgs si vzame malo več časa, ter seveda še kakšne manjše pomanjkljivosti, ostalo pa sta kr na istem.

Sem pa tudi sam mnenja da sgs za manj denarja veliko ponudi, ampak manj kot iphone 4.

Ni res...

http://www.youtube.com/user/susti21?fea...

1700 kontakov, par tisoč SMS-ov, ter par gb velika galerija. Nikjer nobenega zatikanja...

amacar ::

Poglej posnetek, ter moje besede... Si slučajno odprl kakšno sliko in med njimi scrollal? Na posnetku ne.
Sicer pa sam nisem trdil, da se karkoli zatika, le jezi me lag v imeniku in sms-jih, ter slaba baterija.

Sicer pa je odvisno, če si npr. vse zadeve pred snemanjem posnetka odprl in nato zaprl, kot se lepo vidi, da si imel že odprto galerijo, potem res ne mora biti laga, ker ga tudi pri meni ni, pojavi se na random čas, ko npr dalj časa ne odprem imenika ali sms-jev, oz galerije, drugje se lag ne pojavlja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Axl Rose ::

jo ne mi z applu, ker ne mislim plačvat firme :) isto kot računalnik je telefon! v računalniku je slabša oprema vendar je kul kr je apple :) si raj kupim drug računalnik za isto ceno pa mam 100× bolšga :)

blackbfm ::

pa windowse s travnika, da daš potem loh 100 eur dražjo grafo not! za isti keš!!

LOL

Appla ne kupiš zarad "firme" ampak zato ker ima nekaj, kar konkurenca ni sposobna narest.

krop ::

amacar je izjavil:

Če bi bil, potem ne bi vztrajal na sgs-u, ter čakal prihod sgs 2 :)

Ti lahko pišem na ZS za custom ROM?, da mi malo pomagaš, ker nimam neke volje brati tisti xda, lagfix sm si še zrihtal, za ostalo pa nisem imel volje.


http://slo-android.si/forum/topic.html?...

next_byte ::

Deluje super! :)

BigSmoke ::

appla kupš zarad firme:D

LuGi ::

Ze 3GS je boljsa izbira kot SGS ;)

M-XXXX ::

LuGi je izjavil:

Ze 3GS je boljsa izbira kot SGS ;)

Že nokia 3110 je boljša od Iphone 4....

Ravno toliko veljavna izjava kot tvoja!

blackbfm ::

Se strinjam da je iphone boljši. Evo 2 proti 1:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

jazbec ::

2 proti 2
pa sem imel oba telefona

sicer pa je to offtopic in nepomembno, ker je test v rpd sgs
-->http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_g...

na koncu reče, da je vse stvar posameznika, da nebi apple fani skakali u luft
preglej ocene pod vsakim segmentom in boš videl kateri zmaga

slovenc5 ::

2 proti 3 za sgs
js sgs-sošolc iphone4
in da on reče, da je sgs boljši potem veš
pa je velik apple fan
pa tudi test z gsm arena je v prid sgs

krop ::

3 proti 2 za sgs

jazbec ::

krop za koga si dal ti zdej glas
če si za iphone je 3-3, če pa za sgs pa je 4-2

LuGi ::

M-XXXX je izjavil:

LuGi je izjavil:

Ze 3GS je boljsa izbira kot SGS ;)

Že nokia 3110 je boljša od Iphone 4....

Ravno toliko veljavna izjava kot tvoja!


Jebiga resnica boli. SGS me je pač razočal kot tudi Android market ki je porazen proti iOS

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

LoLiipop ::

Mene pa zanima glede spominske kartice za samsung galaxy plus....je to kaka druga kartica kot ta ki sem jo dobila pri nokii zraven...je mircro SD vendar je ne zazna samsung..sedaj prvič uporabljam samsunga zato ne vem kak je s tem ;))

krop ::

Za sgs sem dal glas, ker za ta denar dobiš največ. Pa še podpora razvijalcev je odlična:D

maja666 ::

Mene zanima galaxy s ali s2... :) pa bo verjetno cena kaj padla, ko bo prišel galaxy s3 ven ne? Se splača počakati?

krop ::

s2 je top šit fon:)
S3 bo baje ful drag;((
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC HD7

Oddelek: Pomoč in nasveti
204211 (2950) bobi1992
»

Nakup novega mobitela, kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
449375 (7376) SLO_Matej
»

nakup iphone 4, da ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7520125 (16720) ;-)
»

Samsung Galaxy S vs Iphone 4

Oddelek: Mobilne tehnologije
4812946 (10463) Bananovec
»

Prodaja Verizonovega iPhona 'rahlo' pod pričakovanji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
8225879 (23645) amacar

Več podobnih tem