» »

nakup samsung galaxy s?

nakup samsung galaxy s?

1
2
»

GeForce ::

krop je izjavil:


S3 bo baje ful drag;((

A kakšen nov model ni drag? :D

Bananovec ::

krop je izjavil:

s2 je top šit fon:)
S3 bo baje ful drag;((

S1 je bil top šit telefon, bil je tudi zelo drag.
S2 je top šit telefon, je tudi zelo drag.
S3 bo top šit telefon, bo tudi zelo drag.

maja666 je izjavil:

Mene zanima galaxy s ali s2... :) pa bo verjetno cena kaj padla, ko bo prišel galaxy s3 ven ne? Se splača počakati?

Moje špekulacije: Cena bo padla, ker ga bodo kmalu po izidu S3 verjetno (?) nehali prodajati.
Also, če se s S3 zgodi isti scenarij kot s Samsung Galaxy Note (Poplava Galaxy Note, boš lahko dobil rabljen SGS2 za dosti nižjo ceno kot sedaj.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

ziga1990 ::

fantje S3 naj bi bil samo 7mm debel sodeč po govoricah pa s kombinacijo 4-jedrnega procesorja me skrbi baterija
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Lonsarg ::

S3, ki je na gsmareni v bazi in je označen pod rumor ima malenkost bolšo baterijo kot SGS2, ter je 8mm debel. Ima pa 4.7" ekran kljub temu da je za 2mm ožji kot SGS2.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

ziga1990 ::

ja ampak se zmeraj me skrbi baterija ker 4-jederniki žrejo in me tud zanima kok varčen bo njihov procesor in mislim da s3 nebo imela super amoled ampak neki boljšga
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Lonsarg ::

Večjedrniki v teoriji naj ne bi porabili nič več baterije kot enojedrniki, če rabi malo dela, dela samo eno jedro, če je pa dela veliko je pa za baterijo vseeno, če 4jedrnik dela 1 sekundo, ali pa če 1jedrnik dela 4 sekunde.

V praksi nekaj vseeno porabijo, ker ni vse tako idealno, ampak na bettery testih se razlike eno-dvojedrniki praktično ne poznajo.

Pa itak tok baterije porabi predvsem radio in ekran(razen če furaš aplikacijo, kjer procesor skoz na polno lavfa, tam je jasno glavna poraba CPU, tle spadajo kake igre), tak da tudi če procesor porabi 100% več baterije se bo za celotno porabo poznalo tam 30% recimo in ne 100%.

Sicer pa, če mi ta motorola ne bi bila tako grda, bi si jaz kupil tole:http://www.gsmarena.com/motorola_razr_m...

3300mAh baterija na 9mm debelem telefonu, noro ane?:) Uporablja seveda Samsungov AMOLED zaslon, da doseže tako tankost, tak da škoda k več proizvajalcev ne daje 2500mAh+ baterij, ker očitno se da.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Zvezdica27 ::

lp,

sam to meni ni jasno kako si upajo dati na trg telefon s 1500 mAh recimo sgs namesto da bi naredili normalno delbelino in baterijo čez cel hrbet pa bi lahk bla tud 5000 mAh.

Pol ti pa baterija drži pol dneva.

fail.

zz

Lonsarg ::

No, tudi 1650mAh(SGS 2) je zadosti za 4-5ur aktivne uporabe(prižgan ekran)+ še dodatno kakih 10ur pripravljenosti. Kar pomeni cel dan z zelo veliko uporabe.

Sicer pa, jaz sem si kupil uradni od Samsunga 2000mAh za SGS 2, stane 25€, dobiš pa nov pokrovček, ki doda 1mm debeline. V bistvu naredi raven hrbet, ker povsod debelino izenači z debelino zvočnikov/kamere, ki drugače ven gledata. Zdaj mi zdrži večino časa 2 dni, da sem ziher še vseeno polnem vsak dan, je pa kul, če grem ven žurat pa kje drugje prespim pa lahko še naslednji dan mirno uporablam telefon, teh dodatnih 21% pride prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC HD7

Oddelek: Pomoč in nasveti
204210 (2949) bobi1992
»

Nakup novega mobitela, kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
449373 (7374) SLO_Matej
»

nakup iphone 4, da ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7520124 (16719) ;-)
»

Samsung Galaxy S vs Iphone 4

Oddelek: Mobilne tehnologije
4812944 (10461) Bananovec
»

Prodaja Verizonovega iPhona 'rahlo' pod pričakovanji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
8225875 (23641) amacar

Več podobnih tem