» »

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II

««
23 / 36
»»

fujtajksel ::

A uradni 4.0.3 za Mobitel non-NFC model je že, in kateri od omenjanih bugov se nanj nanašajo? ;)

pleomax ::

Malenkost počasnejši je od starejših verzij pa imenik včasih kar dolgo odpira,drugače je pa vse ok :)
Nikoli bada OS!!!!!
Danes je težko bit nor,ker je konkurenca enostavno prevelika :)

dev ::

Jaz ti nebi svetoval nadgradnje preko kiesa, naloži rajše kakšen drugi (lahko tut uradni) rom, prek odina.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

yoco ::

Živjo! Imam eno vprašanje glede S3. Sestra si ga je kupila in zj ne more vstavit svoje SIM kartice. Reža je enostavno premajhna. Ima kdo kaksno resitev za to al pa mora res novo SIM kartico kupit?

francek1 ::

Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Sba ::

Eno vprašanje ... Zadnjič sem avtomatsko obkljukal možnost naj mi hkrati z ozadjem spremeni še ozadje za zaklep zaslona. To ne velja za široka ozadja, ki se premikajo. Zanima me, če lahko to enostavno ponastavim/izklopim. Ne vem kako bi Googla vprašal o tej zadevi. :|
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Galaxy ::

Pozdravljeni!

Očetu je padel njegov Galaxy S2 na tla, razbil se mu je LCD zaslon (začuda pa ne steklo). Kje v SLO (najbolje v bližini Ptuja, Maribora) bi se dalo to popraviti - da lahko jutri nesem na servis?

A bi se splačalo, če bi naročil tole preko ebaya?
http://www.ebay.com/itm/Black-LCD-Touch...

Koliko bi mi serviserji zaračunali za popravilo, v primeru da oni nabavijo nov zaslon in ga menjajo? In koliko, v primeru da si jaz zaslon naročim, oni pa ga samo zamenjajo?

Vse informacije bi bile zelo dobrodošle!

jezek05 ::

..pozdravljeni. rabim malce vaše pomoči. nikakor mi ne uspe nastaviti moje melodije v mp3 formatu za opozorilo na sms sporočilo. ima kdo kakšno idejo kako narediti? melodijo sem prenesel v mapo glasba ampak ko hočem v nastavitvah za sms izbrati svojo melodijo je ni ponujenih možnostih. pokaže mi samo neke svoje melodije katere so verjetno v kateri drugi mapi...

klemenSLO ::

ustvari mapo NOTIFICATIONS in tja notri skopiraj ta mp3. Mislim da bi moral potem prikazati mp3 med ostalimi melodijami za opozorila
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

BigSmoke ::

Galaxy je izjavil:

Pozdravljeni!

Očetu je padel njegov Galaxy S2 na tla, razbil se mu je LCD zaslon (začuda pa ne steklo). Kje v SLO (najbolje v bližini Ptuja, Maribora) bi se dalo to popraviti - da lahko jutri nesem na servis?

A bi se splačalo, če bi naročil tole preko ebaya?
http://www.ebay.com/itm/Black-LCD-Touch...

Koliko bi mi serviserji zaračunali za popravilo, v primeru da oni nabavijo nov zaslon in ga menjajo? In koliko, v primeru da si jaz zaslon naročim, oni pa ga samo zamenjajo?

Vse informacije bi bile zelo dobrodošle!


menjanje zrlotnega display in toucha stane okrog 180€, tako da se ti to ne splača

PINki ::

Nekje dobis tudi za 160e. Mislim, da se ne splaca kupovati z ebaya in nekomu placati recimo 40e da ti zamenja. Pa se ne ves ali je original ali ne. Ceprav so meni na RAM2 poskodovali ohisje na dveh mestih, ko sem jim dal telefon v popravilo zardi pocenega zaslona, tako da tudi na to pazi.

kmetek ::

GALAXY malce več pazljivosti in ovitki so nekaj €....pa ne bi škodilo kakšno zavarovanje v stilu SE ZGODI ali BREZ SKRBI itd....
Žal imaš nerentabilno popravilo, poglej na bolho po 220-250€ jih prodajajo.

jezek05 ::

..pozdravljeni. rabil bi malce pomoči glede dveh nastavitev ki ju nikakor ne morem najti:
1. rad bi izklopil melodijo ob pošiljanju sms-a. zdaj vedno ko pošljem sms telefon zaigra takšno melodijo kot ob prejetem sms-u
2. rad bi tudi izklopil ton ob slikanju. sedaj je namreč vklopljen zvok zaklepa telefona jaz bi pa rad ta ton izklopil.

..prosim za pomoč. hvala

Saladin ::

Da ne odpiram nove teme:

A je pri smartphonih že standard možnost, da ko izbereš mp3 za zvonenje, da lahko izbereš tudi od katere sekunde ti začne predvajati ta posnetek (torej ne nujno od začetka, ampak od katerikole točke znotraj pesmi)?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Lonsarg ::

Vgrajeno ne, maš pa za Android tone aplikacij, ki znajo to in še več(brez da kaj rootaš). Za jailbreakan iPhone sem tudi ziher, za nejailbreakan pa ne bi vedel.

z3ro ::

Saladin je izjavil:

Da ne odpiram nove teme:

A je pri smartphonih že standard možnost, da ko izbereš mp3 za zvonenje, da lahko izbereš tudi od katere sekunde ti začne predvajati ta posnetek (torej ne nujno od začetka, ampak od katerikole točke znotraj pesmi)?

MP3 Ringtone aplikacijo poišči;)

jezek05 ::

..rabil bi pomoč okrog spodnjih dveh stvari:
1. rad bi izklopil melodijo ob pošiljanju sms-a. zdaj vedno ko pošljem sms telefon zaigra takšno melodijo kot ob prejetem sms-u
2. rad bi tudi izklopil ton ob slikanju. sedaj je namreč vklopljen zvok zaklepa telefona jaz bi pa rad ta ton izklopil.

..prosim za pomoč. hvala

urbybaby ::

jezek05 je izjavil:

..rabil bi pomoč okrog spodnjih dveh stvari:
1. rad bi izklopil melodijo ob pošiljanju sms-a. zdaj vedno ko pošljem sms telefon zaigra takšno melodijo kot ob prejetem sms-u
2. rad bi tudi izklopil ton ob slikanju. sedaj je namreč vklopljen zvok zaklepa telefona jaz bi pa rad ta ton izklopil.

..prosim za pomoč. hvala


1 - izklopi povratnice
2 - ne vem

Rok8 ::

v čem je razlika
1.
2.

MacGyver141 ::

Rok8 je izjavil:

v čem je razlika
1.
2.

Razlika je v processorju in gpuju.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

Rok8 ::

kateri se pol bol splača

Lion29 ::

Rok8 je izjavil:

kateri se pol bol splača


ce je cena pribl. ista, pol ta boljsi :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Rok8 ::

sej mene to zanima ker je boljši ker nevem kakšna je razlika v procesorjih ker je boljši pa to.

Bananovec ::

http://blog.gsmarena.com/samsung-i9100-...
V procesorju ni razlike. Itak pa kupiš cenejšega oz. tistega, ki ti je bolj všeč, tako ali tako v praksi razlike ne boš opazil
PS: Razni benchmarki niso praksa.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

$%&/() ::

Prijatelj mi ponuja 11 mesecev starega Galaxy S2 za 130€, catch je pa v tem, da ima menjan ekran (fake z ebaya). Posledično so barve dosti bolj medle (sem ga že videl in je kar precej opazno). Prodaja ga, ker si je kupil S3, jaz pa sem trenutno na S1 i9000, in me tole kar precej mika. Načeloma bi lahko v končni fazi tudi zamenjal ekran z originalnim, vendar so na ebayu po cca. 120 funtov. Kaj mislite?

Steinkauz ::

Jah za 250eur dobiš rabljenega mlajšega od enega leta.
Tko da ekran se ti ne splača menjat. Edin če obdržiš ta enkran, pol se ti pa recimo da splača, če ni prehudo.

francek1 ::

$%&/() je izjavil:

Prijatelj mi ponuja 11 mesecev starega Galaxy S2 za 130€, catch je pa v tem, da ima menjan ekran (fake z ebaya). Posledično so barve dosti bolj medle (sem ga že videl in je kar precej opazno). Prodaja ga, ker si je kupil S3, jaz pa sem trenutno na S1 i9000, in me tole kar precej mika. Načeloma bi lahko v končni fazi tudi zamenjal ekran z originalnim, vendar so na ebayu po cca. 120 funtov. Kaj mislite?

Za ta denar bi jaz vzel. Nabiješ intenzivnost barv pa je.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

;-) ::

Kateri je trenutni rom je popularen/stabilen in varčen z baterijo za SGS2 ?

Je že kdo menjaval ohišje ? Imam SGS2 ima sicer odlično ohranjeno prednjo ploščico in zadnjo vse brez praske, se pa lušči krom okoli. Rad bi menjal zadevo da je potem telefon v nulo. Vidim da ohišja stanejo po 20€ samo.

Oktan ::

Mene pa zanima ali je pametno kupovat rabljeno s2-ko iz bolhe, cena je res že zelo nizka 200-250€ ker očitno veliko ljudi prodaja zaradi prehoda s3

1 mislite da bo cena še padla (do koliko)?
2 videvam tudi "kao" nove zapakirane za okoli 300€ ki naj bi bili kupljeni pred parimi dnevi in me zanima kok je to legit, je možno da telefon zamenjajo z kakšno kitajsko robo.
3 na kaj je treba biti posebno pozoren ko kupuješ rabljenega?
4 če je priložen tudi račun in garancija ali sta lahko ta ponarejena (zadnjič ko sem enega klicu je imel neko nelogično zgodbico kako bo dobil račun jutri od prijatelja, ...)
5 se splača stegniti do 349 (đabest) za novega?

Mogoče sem malo preveč paranoičen, vendar mi je 200€ res škoda če bojo pol kakšni problemi. LP

;-) ::

Pomoje se splača kupit preko bolhe. Včeraj sem kupil sgs2 za 200€, le krom ima malo poškodovan, imam že naročeno novo ohišje za 20€ potem pa bo res kot nov. V garanciji je še leto in pol.

Danes sem kupil za 120€ Nexus s, le zadnjo ploščico menjam in je kot nov. Granacija isto še leto in pol.

Ponavadi preverim samo da je org. software gor ker se mi neda ubadat z flešanjem in custom romi, preveriš IMEI, in garancijo da je potrjena. Papirje naj ti da takoj, če jih ne jih neboš nikoli videl.

Oktan ::

ok hvala za odg.
sej IMEI je edinstvena serijska telefona ki se mora ujemat z št. v škatli (al kje je) . Kako prideš do št. na telefonu?

dr_Kosa ::

Oktan je izjavil:

ok hvala za odg.
sej IMEI je edinstvena serijska telefona ki se mora ujemat z št. v škatli (al kje je) . Kako prideš do št. na telefonu?

vtipkaš *#06# in ti jo prikaže

djordjevic ::

Fantje, Mediamarkt praznuje 20 let in imajo v ponudbi med drugim tudi SGS II za 299 evrov (prepaid varianta) in iPad 2 16GB wi-fi takisto za 299 evrov. Še link: http://flyer.redblue.de/A/MM/G/0107MP1/...
No grave is deep enough to keep us in chains.

$%&/() ::

Danes dobil prej omenjeni kolegov SGS2 za 130€. Zamenjal 2.3.3 z 4.0.3 - zadeva je fenomenalna, telefon leti, sinhronizacija s Chromom deluje zelo impresivno, skratka brez pripomb sem. Samo še ohišje zamenjam pa bo... '';-)'', kje si ga naročil?

Steinkauz ::

Same ne pročakovati enake kvalitete ohišja kot je original. Tudi če je plastika, se razlikujejo.
Sestra je kupila par ohišij na n79, pa sploh ni primerjave z originalnim.

Sba ::

Brez Gesla je izjavil:

Ma kdo se kaksne probleme z opcijo "Imenik" in sicer "Priljubljene" so priljubljeni kontakti tako temne barve da jih je ze v temnem prostoru nemogoce prebrati, kaj sele ko si zunaj na svetlobi...

 Priljubljene

Priljubljene



Gor pa na novo nalozen 4.0.3 prek Kiesa

Si rešil problem? Meni se je začelo isto pojavljati.
Opazil sem, da je tako le, če grem v Imenik, pod Telefon normalno deluje.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

CaqKa ::

Oktan je izjavil:

5 se splača stegniti do 349 (đabest) za novega?

naši operaterji subvencionirane cene tak navijajo da je kar hudo...
glej v mediamarktu v avstriji ga dobiš za 50€ več brez vezave... http://www.mediamarkt.at/mcs/product/SA...
lani novembra sem kupil SG note BREZ VEZAVE za 495€ pri simobilu bi me z vezavo stal 550. simobil in mobitel sta malo prodajno ceno imela takrat zanj 769€
pri nas so hinavsko navite cene...
en malo višje je dal link za novega sg2 za 375€. se zapelješ gor kupiš novega in se počutiš fajn. našemu trgu pa daš signal da smo v eu kjer ni mej in da bodo morali konkurenčni postat.

Lonsarg ::

Konkurenčni bodo postali takrat, ko ljudje ne bodo več naumni, da nasedajo operaterjem, torej nikoli. Druga opcija je, da se kak zakon uveljavi, ki bo ščitil neumne potrošnike.

denabiker ::

pa še tistega sranja od mobitela ni noter, pa še posodobitev gre ultra hitreje kot pri nas. Določeni telefoni so cenejši kot pri nas z vezavo.

kmetek ::

konkurenčni bomo takrat, ko boste vi dojeli, da naši dobavitelji nimajo besed, ker naročijo 4-10x manj od avstrijcev in bogsigavedi kolikorat manj od nemških in zato dobijo višje vstopne cene.

Azz_Kikr ::

Telefon omogoča en majhen trikec, kjer potegneš po gornji vrstici levo in desno in s tem zmanjšaš oz. zvečaš svetlobo zaslona... To dela vsem ljudem okrog mene, samo meni ne, čeprav imam v nastavitvah izklopljeno možnost samodejnega osvetljevanja. A mogoče veste, v katerem primeru tale "swipe left right to brighten or dim screen" ne deluje?
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

RejZoR ::

Kot kaže se zarečenega kruha res največ poje. Kakor sem govoril, da ne bom nikoli več kupil Samsunga sedaj spet gledam ravno te zadevce. Kakorkoli že obrneš, Galaxy S2 za svoj denar res ponuja največ kljub starosti. Pa še CyanogenMod podporo ima, česar za Xperia Sola in HTC One V, ki sta mi tud všeč sploh ni.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

keitai ::

Splača se, trenutno je bang for buck. Sam sem prodal sgs3 in kupil rabljeno sgs2 (sedaj pa čakam na cm10). Edin poglej še mogoče za galaxy nexus (ni tok dražji od sgs2).

RejZoR ::

Nexus sem tud gledal ampak so ful skritiziral baterijo in pa slabši fotoaparat na GSMArena...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Je kakšne omembe vredna razlika če je Galaxy S2 kupljen pri Mobitelu, Tušu ali Simobilu? Zanima me kako je v tem primeru iz vidika nadgradenj preko Kies-a (deluje pri vseh ali teži, da nadgrajevanje ni podprto, ker ne mislim nosit na servis za klinčevo updejtanje), ali je gor naloženo kakšno programje in kako je z delovanjem če je npr kupljen pri Simobilu in daš not Mobitel SIM.

Sprašujem, ker sem že imel v rokah Samsunge, ki so čudno delovali, če so bili od enega ponudnika, not pa si dal drugo SIM, kljub temu, da so bili kao odklenjeni za vsa omrežja...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Anyone? Ima kdo SGS2 kupljen pri Simobilu in not uporablja Mobitelovo SIM? Ter nadgradnje, ali delujejo direktno preko Kies ali moraš v tem primeru vlačit na servis?

Alo alo? Resno nihče ne ve?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

Samsung06 ::

Hej

Mene pa zanima, če SGS2 podpira tudi 64 Memory Card?

Mi lahko kdo svetuje(prilimaj link), katero kartico bi kupil preko Amazona, da ne kupim napačne. Odločam sem med 32Gb in 64Gb.

Na kaj moram paziti?

lp

RejZoR ::

Na GSM Arena piše, da podpira samo do 32GB.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bond007 ::

Dela 64GB sdxc -

Samsung06 ::

Ali spodnja kartica dela na SGS2?

SanDisk Extreme SDHC 32GB Class 10 Speicherkarte
««
23 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325344 (71854) 21kiss
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275586 (4355) bdoxx
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028473 (22636) leiito
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711109 (8689) Lonsarg
»

Samsung naslednji teden predstavlja osveženi Galaxy S II (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9123893 (19689) roli

Več podobnih tem