» »

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II

««
21 / 36
»»

zombies ::

dvihtelic je izjavil:

kaj pa za mobitel?je že?


je ja

Sba ::

zombies je izjavil:

dvihtelic je izjavil:

kaj pa za mobitel?je že?


je ja

Prek FOTA ni nič, Kies pa tudi ne javi posodobitve. :|
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

axee ::

Preko kies gre na simobilu. Prvi vtisi: ICS je manj odziven, ima enako sranje prednaloženo (Vlingo itd), Touchwiz teče zelo počasi.

axee ::

Preden se poglobim v XDA forume v iskanju najboljšega ROM-a, ima kdo kakšno priporočilo? Rabim čimbolj clean in hiter ICS.

dvihtelic ::

najbolj tekoče do sedaj mi je tale rom:

http://slo-android.si/forum/viewtopic.p...

kokpa ::

A mi lahko poveste kaj pomeni tole v kiesu za mojo napravo "GT-I9100P does not support initializing"...telefon je bil kupljen preko e-trgovine pri mobitelu pa me zanima, če bom deležen update na nov firmware(sedaj 2.3.6....potem 4.x.x)?

nx6325 ::

ICS reši težave z ponovnim zaganjanjem?

Phoebus ::

A je v ISC kaj boljši mail klient?
Moti me:
- je počasen (preden posihnronizira, rodiš)
- (IMAP) ne zbriše vedno, kar označiš za brisanje (po syncu izbrisan mail prileti nazaj)

Probal sem alternative, ampak imajo neprijazne vmesnike...profimail je preveč načičkan, k9 je preveč nedodelan (beri: grd),..

Pimoz ::

mobitel ni še nč updata :(

Lion29 ::

Phoebus..migriraj na gmail in bos imel mir
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

pleomax ::

mobitelovi uporabniki,ko boste naložili android 4.0 mi povejte,ker če je to res,da je počasnejši,jaz raje ostanem na 2.36 ki mi deluje res odlično. REs da se je telefon 2-krat v mesecu in pol dvakrat sam zagnal ampak me to ne moti,če je to redko.
Nikoli bada OS!!!!!
Danes je težko bit nor,ker je konkurenca enostavno prevelika :)

nx6325 ::

men se ponovno zažene tud večkrat dnevno...dons že ene 3x. Mam pa 2.3.6 verzijo.
pa ene parkrat je biu zjutri,ko bi me moral budit čisto mrtev,ura je obstala recimo ob 1 ponoč. ko pa ga pol dreznem, se pa restarta....
upam da to vse izgine ob nadgradnji, drugač gre na servis.

Lonsarg ::

95% napak, ki se pojavijo po nadgradnji je zaradi tega, ker nove verzije programov ne marajo data ali pa cache podatkov od prejšnje aplikacije. Rešitev je brisanje data, torej hard format, pa se vidi če problem še vedno obstaja.

Ko se nalaga neuradne ROMe je to običaj da se avtomatsko naredi, pri uradnih ROMih se bi pričakovalo, da tega ni treba...
Ampak če ti ni tak problem naresti format daj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

nx6325 ::

to sem naredu takoj po nadgradnji na 2.3.6

OrkAA ::

Moj sgs2 kupljen na simobilu se mi je danes zjutraj upgrejdal na ICS. To je s seboj prineslo eno bedno napako - ob klicih mi 50% stevilk ne prevede v ime v imeniku. Torej, ceprav so vsi kontakti ostali, se nekateri enostavno ne izpisejo ob klicu.

Ima kdo podoben problem, da ne bom odkrival tople vode? Sicer raziscem danes zvecer...

cukl ::

nx6325 je izjavil:

ICS reši težave z ponovnim zaganjanjem?

da

urosh ::

@OrkAA: poglej če nimaš kontaktov slučajno dvakrat vpisanih... Potem ponavadi ne izpiše, ker ne ve katerega naj...

axee ::

OrkAA je izjavil:

Moj sgs2 kupljen na simobilu se mi je danes zjutraj upgrejdal na ICS. To je s seboj prineslo eno bedno napako - ob klicih mi 50% stevilk ne prevede v ime v imeniku. Torej, ceprav so vsi kontakti ostali, se nekateri enostavno ne izpisejo ob klicu.

Ima kdo podoben problem, da ne bom odkrival tople vode? Sicer raziscem danes zvecer...


Isto se je dogajalo meni, fora je, da ko te nekdo kliče je to iz številke +386xxxxxxxx, če ga imaš shranjenega brez +386 ga ne prepozna. Vsaj pri meni je bilo tako. Z popravljanjem se niti nisem ubadal, ker imam sedaj custom rom, sicer identičen Samsungovemu, a z nekaterimi izboljšavami. Drugače v ICS teh težav ni, očitno je Samsung posvoje zasral.

Brez Gesla ::

Ma kdo se kaksne probleme z opcijo "Imenik" in sicer "Priljubljene" so priljubljeni kontakti tako temne barve da jih je ze v temnem prostoru nemogoce prebrati, kaj sele ko si zunaj na svetlobi...

 Priljubljene

Priljubljene



Gor pa na novo nalozen 4.0.3 prek Kiesa

Zgodovina sprememb…

nx6325 ::

ne, sej za telefone kupljene pr mobitelu ne rabjo dat update na ICS...brez veze

speljak ::

nx6325 je izjavil:

ne, sej za telefone kupljene pr mobitelu ne rabjo dat update na ICS...brez veze

hehe, ni treba ne

pleomax ::

speljak je izjavil:

nx6325 je izjavil:

ne, sej za telefone kupljene pr mobitelu ne rabjo dat update na ICS...brez veze

hehe, ni treba ne

hahah Ja potem bi vi nas odpisali kar? :P NEkega dne bomo mi tudi dočakali. navijamo,da še letos :D
Nikoli bada OS!!!!!
Danes je težko bit nor,ker je konkurenca enostavno prevelika :)

pleomax ::

Glede an to,kaj berem o tem androidu 4.0.3-telefona sploh ne bom posodobil,ker deluje super,potem pa lahko vse skup pade -.-
Nikoli bada OS!!!!!
Danes je težko bit nor,ker je konkurenca enostavno prevelika :)

Sba ::

@pleomax, to na splošno, ali ima težave zgolj simobilov rom?

Meni se občasno še kar pojavlja tista napaka, da komaj zdrži do večera. Včeraj sem moral prestaviti simko v drug telefon in razmišljam, da bi do ICSa tam tudi ostala. Še zmeraj namreč nisem prebolel fizičnega QWERTZa.

Upam, da boste sporočili kdaj bo na voljo m@ ICS - takrat bom pač moral resetirati telefon, če ne bo bolje.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

pleomax ::

zaenkrat očitno nagaja simobilov. Ne vem-jaz sem pri mobitelu. Upam,da bo deloval brezhibno,ker potem se je vsekakor splačalo še čakat dlje. BAje,da ga niso še izdali,ker neke stvari še niso delovale in da se je stanje sedaj izboljšalo ter da čakajo na samsnga še,da to potrdi ali nekaj takega. Upam,da bo tudi baterija malce dlje zdržala.
Nikoli bada OS!!!!!
Danes je težko bit nor,ker je konkurenca enostavno prevelika :)

Nesta ::

Simobilov ROM je zelo crapy. Sam sem nasel 5 BUGov takoj. Edina pametna resitev je ROOT in nalozitev official roma ali CM9 roma. Sam imam Official z modifikacijami od VK-ja.

Tolikokrat sem ze zgubil voljo do official stuff, tolikokrat sm si rekel da osel ne gre dvakrat na led, zdej pa vem da nikoli vec nobene Uradne stvari ne vzamem ce le ta ni edina mozna.

Kar se softwarea tice je VSE VELIIIKo boljse piratsko/freeware. Tukaj se folk vsaj pomatra. PIRATI FTW

Offical folk te oberejo dnarja potem pa se j....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

Galaxy ::

Edini pametni ROM, ki sem ga do sedaj zasledil je: Resurrection Remix ICS

http://forum.xda-developers.com/showthr...

Naložite, ne bo vam žal!

z3ro ::

Galaxy je izjavil:

Edini pametni ROM, ki sem ga do sedaj zasledil je: Resurrection Remix ICS

http://forum.xda-developers.com/showthr...

Naložite, ne bo vam žal!

Je v čem boljši od CM9? Sprašujem ker bi probal, če je:)

MajorM ::

Jaz sem (še vedno) na VilainRom 3.0.
Ok battery life (do 2 dni) in ta smotani BLN imam vzpostavljen. Vmes preverjam LiteningROM ampak imam vedno ali težave z battery life ali pa z BLN..ali kaj tretjega.
Hmm...me je pa sedajle prijlo da bi flashal tale Ressurection.

Lonsarg ::

Ena od glavnih prednosti CM9 ROMa je, da pride enkrat do končne uradne verzije, ki je glede zanesljivosti še na višjem nivoju kot marsikateri uradni ROM proizvajalca.
Kar je še za pohvalit pri CM9 je, da se držijo zelo googlove kode, vsaj kar se videza tiče, ker ICS je prva Android verzija, ki je konsistentna v videzu. Pri CM7 so nekaj po svoje delali, ker google tam še ni poskrbel za stvar, in moram reči da mi je CM7 malce čudno izgledal. Pri CM9 so štartali iz nule in gre v bistvu za ASOP(googlova izvorna koda) z dodajanjem nekaterih funkcij, kar je še v fazi nastajanja.

pleomax ::

Za mobitelove uporabnike je nadgradnja predvidena drug teden. Se še testira in zaenkrat kaže,da bo verzija stabilna in bo vredna namestitve. Tako sem zvedel od samsunga :)
Nikoli bada OS!!!!!
Danes je težko bit nor,ker je konkurenca enostavno prevelika :)

nx6325 ::

zdej mi je pa vseen kdaj bo, sm kr sam nadgradil :)...se mi ne da več čakat

PINki ::

Na svoj telefon sem nalozil ze vec verzij ICSjev (stock, custom...) in na vseh mi MMS poslje v velikosti priblizno 30kb. Uporabljam tuš omrežje, apnja delujeta vendar ne razumem zakaj za vraga poslje mms tako majhne velikosti. Prej na GB mi je normalno posiljalo 200-300kb.

Lion29 ::

ta kies je glup do amena... koncno se lotim, da si bom updejtu tulifon... in mi kies mori, da se mora udateta sam... dam update... in tip se ustavi pr 31% da ima probleme s connectionom... retry.... vald,a probam 5x, zmeri isto :|

ta samsung je res katastrofa
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

mcgeek ::

Vir - Twitter: @SGS2Update

#SGS2_Upd_Checker 10:00 GMT *NEW FW* Slovenia/Mobitel (I9100P/LKAMOT) I9100PXXLPH/I9100PMOTLP2/I9100PXXLPC/I9100PXXLPH

Prenos mimo KIESa - kmalu na:
http://samsung-updates.com/device/?id=G... (Region: MOT)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mcgeek ()

Sba ::

Tisti brez NFC bomo morali pa še malo počakati.

Samsung Slovenija preko FB:
Od danes naprej je za vse Mobitel uporabnike za model GALAXY S II NFC na voljo ICS nadgradnja preko aplikacije Samsung Kies. Za model GALAXY S II brez NFC funkcije, pričakujemo nadgradnjo v kratkem. Za potrpežljivost se vam zahvaljujemo.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

klemenSLO ::

Jst mam AndyX Rom v12 in lahko samo pohvalim. Dela BP, nič laga. Baterija odlična.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

pleomax ::

Danes sem posodobil svoj galaxy s 2 NFC(samo za nfc modele je pri mobitelu na voljo nadgradnja trenutno). NA asusu mi kies ni deloval vredu,na hp-ju pa brez problema in moram rečt,da telefon deluje bolj gladko,odklepanje z obrazom je super in je bilo vredno čakat dlje,glede an to,da je mobitelova verzija veliko boljša kot simobila,kolikor je videti,da se pritožujejo. JAz sem 100% zadovoljen zaenkrat.
Nikoli bada OS!!!!!
Danes je težko bit nor,ker je konkurenca enostavno prevelika :)

kokpa ::

pleomax katero verzijo kiesa imaš? Men pokaže da moram posodobit na novejšo verzijo 1044_18 pa ga ne more se obesi oziroma program sesuje in zapre.

pleomax ::

ja,meni je tudi napisalo,da morem posodobit. ČE imaš kies nastavljen na slovenesnki jezik,si zamenjaj jezik za angleškega,ker drugače ne bo nič delovalo. Če pa ti potem en bo želel posodobit,pa poskusi na drugem računalniku.
Nikoli bada OS!!!!!
Danes je težko bit nor,ker je konkurenca enostavno prevelika :)

kokpa ::

hvala že deluje...sam so pa pravi majstri tele na samsungu xD

pleomax ::

zraven kiesa res izgubiš lahko živce ja xD
Nikoli bada OS!!!!!
Danes je težko bit nor,ker je konkurenca enostavno prevelika :)

Mare3 ::

Jaz iz MIUI rom-a ne prešaltam pa če naredijo ne vem kakšen update za original rom. Vse tekoče dela od kamere, do klicanja, gps-a, iger, interneta itd.

TensorTensor ::

Še kakakšnemu Simobilovemu uporabniku ne najde posodobitve na ICS?
Sem probal preko Kies in preko Wi-Fi in sporoči, da uporabljam najnovejšo verzijo,
ki je še vedno 2.3.6 :P

PDA:LA4/PHONE:KI4/CSC:LA1(MOT)
/

mcgeek ::

TensorTensor je izjavil:

Še kakakšnemu Simobilovemu uporabniku ne najde posodobitve na ICS?
Sem probal preko Kies in preko Wi-Fi in sporoči, da uporabljam najnovejšo verzijo,
ki je še vedno 2.3.6 :P

PDA:LA4/PHONE:KI4/CSC:LA1(MOT)

MOT je regijska oznaka za Mobitelov firmware. Simobil ima oznako SIM.
Telefon je bil očitno kupljen pri Mobitelu.

mcgeek ::

Končno je bil izdan ICS tudi za Mobitel (brez NFC):

SGS2 Update Checker ?@SGS2Update
#SGS2_Upd_Checker 06:14 GMT *NEW FW* Slovenia/Mobitel (I9100/LKAMOT) I9100XWLPD/I9100MOTLP5/I9100XXLPW/I9100XWLPD

Lion29 ::

Jaz imam zdaj ICS nekaj dni na simobilu....baterija def. traja precej dlje, glupo mi pa je, da je kar precej neodziven... pol ko enkrat zastarta gre kot raketa... ampak veckrat se zgodi, da ko "tap"nem na kako ikonco pa se nic ne zgodi za kako sekundo ali celo 2 (ali pa morem celo 2x)... prej je delal ko raketa.. :|

zgleda bo treba kak costum rom
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

moxon ::

Jep, meni je tudi javil update preko Kies :)WooHoo

mijav7 ::

Je možno izbrisati vse mobitelove aplikacije?

Sba ::

No, da vidimo. Meni je javil preko FOTA še preden sem prišel, do računalnika. :))
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!
««
21 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325852 (72362) 21kiss
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275618 (4387) bdoxx
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028555 (22718) leiito
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711134 (8714) Lonsarg
»

Samsung naslednji teden predstavlja osveženi Galaxy S II (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9123954 (19750) roli

Več podobnih tem