» »

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II

««
15 / 36
»»

Sba ::

Moj se po tovarniški ponastavitvi ni več resetiral. Nimam pa več naloženih 30+ aplikacij, ampak le nekaj "nujnih." :)

Pa *knock knock* da ne bo tako kot prejšnjič. ;((
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

nx6325 ::

Bom videl, sedaj sem nekaj aplikacij, ki sem jih nazadnje nalagal dol zbrisu. Če ne bo bolje, bom šel na tovarniške.

ladoslo ::

Zadnje čase me nekaj zafrkava. Ko sem dobil telefon sem ga preko Kiesa dal na 2.3.4. To je bilo takrat največ, kar mi je ponujalo.
Sedaj sem rekel, da bi dal na 2.3.7.
Pa se mi telefon sploh noče povezati z Kiesom. Potem, ko se mi je povezal, mi je pa kazalo da imam latest firmware a imam 2.3.4.
Sploh mi ne da možnosti posodobitve.
Kdo ve v čem je težava?
Newschool: MPG X570 / Ryzen 5800X3D / RX 7900 XT / 16 GB ram / Fractal D7
Oldschool: AMD K5 / 16 mb ram / 512 mb disk / win 95 / custom case /

gorann ::

Sba je izjavil:

Moj se po tovarniški ponastavitvi ni več resetiral. Nimam pa več naloženih 30+ aplikacij, ampak le nekaj "nujnih." :)

Pa *knock knock* da ne bo tako kot prejšnjič. ;((

men se pa je, pa vso navlako sm dobil zraven, se pa bolj poredko zdj resetira

sumadinac ::

A mogoce kdo ve ali je mogoce nadgraditi GS2 po 2.3.6

Lonsarg ::

Uradni 4.0 bo tam marca. Uradni za slovensko regijo pa kdo ve kdaj:) CM9(praktično isti kot stock 4.0) pa že veselo šibam gor in razen videorekordinga vse dela, pa je kao alfa heh. Bo pa dokončna verzija CM9 tut tam okoli marca/konec februarja.

ladoslo ::

Mogoče kdo ve kaj je pri meni problem? (beri malo višje gor) Da mi kies ne pokaže možnosti nadgradnje čez 2.3.4?
Newschool: MPG X570 / Ryzen 5800X3D / RX 7900 XT / 16 GB ram / Fractal D7
Oldschool: AMD K5 / 16 mb ram / 512 mb disk / win 95 / custom case /

Lonsarg ::

Očitno za "regijo" tvojega mobitela ni updajta uradnega. Ker delajo oni posebaj za Mobitel, Simobil. Za tuš ne vem kiro regijo uporablja al ma svojo al splošno evropsko.

Fizikalko ::

Samo eno vprašanje:

se komu na S II dogaja, da se mu telefon ugaša? Men se na random to dogaja, v povprečju 10x na dan. IZJEMNO neprijetno...

ladoslo ::

Lonsarg je izjavil:

Očitno za "regijo" tvojega mobitela ni updajta uradnega. Ker delajo oni posebaj za Mobitel, Simobil. Za tuš ne vem kiro regijo uporablja al ma svojo al splošno evropsko.


Imam Mobitel in nimam posodobitve.
Ima kdo Mobitel in ima posodobitev?
Newschool: MPG X570 / Ryzen 5800X3D / RX 7900 XT / 16 GB ram / Fractal D7
Oldschool: AMD K5 / 16 mb ram / 512 mb disk / win 95 / custom case /

dr_Kosa ::

Fizikalko je izjavil:

Samo eno vprašanje:

se komu na S II dogaja, da se mu telefon ugaša? Men se na random to dogaja, v povprečju 10x na dan. IZJEMNO neprijetno...

Imaš telefon kupljen pri Mobitelu in nadgrajen na 2.3.6?

nx6325 ::

Jaz imam tudi kupljenega pri mobitelu, pa sem ga brez težav nadgradil na 2.3.6.
Samo če bi vedel,da bo s to nadgradnjo stalno ugašal, ga ne bi.
Ne vem zakaj to ne popravijo???
A mislite, da bi po tovarniških nastavitvah deloval normalno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nx6325 ()

Sba ::

Jaz imam mobitelovega in se mi ne ugaša. Začel se je ugašat kake dva tedna po posodobitvi, potem pa sem ponastavil na tovarniške podatke in rešil zadevo.

Priporočam, da pod zasebnostjo odkljukate Samodejno obnavljanje. V nasprotnem primeru se vam bodo naložile vse trenutne aplikacije.
Jaz namreč sumim, da sem imel težave z določeno aplikacijo.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Fizikalko ::

dr_Kosa je izjavil:

Fizikalko je izjavil:

Samo eno vprašanje:

se komu na S II dogaja, da se mu telefon ugaša? Men se na random to dogaja, v povprečju 10x na dan. IZJEMNO neprijetno...

Imaš telefon kupljen pri Mobitelu in nadgrajen na 2.3.6?


Ne, mam še na verziji 2.3.4....

cukl ::

Fizikalko je izjavil:

Samo eno vprašanje:

se komu na S II dogaja, da se mu telefon ugaša? Men se na random to dogaja, v povprečju 10x na dan. IZJEMNO neprijetno...


Da. Kriv je kernel(2.3.6). Če daš speedmod kernel gor se to nebo več dogajalo.

gorann ::

Fizikalko je izjavil:

Samo eno vprašanje:

se komu na S II dogaja, da se mu telefon ugaša? Men se na random to dogaja, v povprečju 10x na dan. IZJEMNO neprijetno...

men se se vedno ugasa/resetira, ne tolk pogostokrat kot na zacetku, v povprecju enkrat na dan se mi pa res

sm pa na 2.3.6.

kupljen konec decembra pri tusmobilu

tud reset na tovarniske nastavitve ni pomagal

Oddin ::

Na 2.3.6 sem od sredine decembra. Nobenih problemov sploh. Vse imaš na xda-developers.com.
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

nx6325 ::

Zanima me če za mojo željo obstaja kakšen program?
Živim na vikendu, kateri je 100m oddaljen oh hiše, kjer je tudi wireless. S prenosnikom sem povezan na ta wireless. Zanima me, kako bi se jaz z SGS2 povezal preko prenosnika brezžično na internet? Našel sem različne programe, s katerimi se da preko wireless prenašat vse podatke, da bi se pa konektal na net pa ne...

klemenSLO ::

ČE s prenosnikom vidiš in se povežeš v sosedovo omrežje bi se verjetno lahko direktno na njega tudi s SGS2
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

amacar ::

@nx6325 Uporabi program Connectify, ki ti bo iz laptopa naprej sheral sosedovo omrežje. Če ne bo delalo, pa ti wifi kartica tega ne podpira.

Fizikalko ::

cukl je izjavil:

Fizikalko je izjavil:

Samo eno vprašanje:

se komu na S II dogaja, da se mu telefon ugaša? Men se na random to dogaja, v povprečju 10x na dan. IZJEMNO neprijetno...


Da. Kriv je kernel(2.3.6). Če daš speedmod kernel gor se to nebo več dogajalo.


Sej pravim, da imam 2.3.4!

dr_Kosa ::

Fizikalko je izjavil:

cukl je izjavil:

Fizikalko je izjavil:

Samo eno vprašanje:

se komu na S II dogaja, da se mu telefon ugaša? Men se na random to dogaja, v povprečju 10x na dan. IZJEMNO neprijetno...


Da. Kriv je kernel(2.3.6). Če daš speedmod kernel gor se to nebo več dogajalo.


Sej pravim, da imam 2.3.4!


Nekje sem bral, da pride do podobnih težav pri starih (starejših) SIM karticah.

Kawl6 ::

nx6325 je izjavil:

Zanima me če za mojo željo obstaja kakšen program?
Živim na vikendu, kateri je 100m oddaljen oh hiše, kjer je tudi wireless. S prenosnikom sem povezan na ta wireless. Zanima me, kako bi se jaz z SGS2 povezal preko prenosnika brezžično na internet? Našel sem različne programe, s katerimi se da preko wireless prenašat vse podatke, da bi se pa konektal na net pa ne...



Sam imam prav zaradi tega na prenosniku instaliran Virtual Router Manager

Nikonja ::

ne zastopim, imaš wireless, lahko se povežeš z prenosnikom na net ampak, iz meni nejasnega razloga, z SG2 se nočeš direkt povezat na wireless ampak bi rad naredil connection sharing !

Zakaj ?

gorann ::

a v tem primeru deluje laptop kot dodatni ojacevalc signala?

lahk da s telefonom nima tazga mocnega signala


edit: mam od maja lani sim kartico, tko da ne vem, ce so krive stare sim za resetiranje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()

nx6325 ::

Štos je da imam na laptop povezan 7m usb podaljšek na katerem je wi-fi antenca,katera je namotirana na zunanji strani objekta in vidi modem v sosednji hiši. Tako mi internet deluje odlično že dve leti. S telefonom dobi signal le pri enem oknu, s katerega se vidi hiša.

kokpa ::

A se splača vzet pri mobitelu sgs2 nfc, vsaj tako je rekla podajalka, nekai da lahko plačuješ na isti način kot s bančno kartico. Cena je 1€, 2 leti vezave, po 19€ đabest+19€ telefon. Mislim se splača it v takšne stroške ali ga bom preplačal...bi moral vzet kater drug telefon ali pa paket? Mislim ga imeti tam nekje do 2 leti, trenutno sem na nokia 5230, kjer sem omejen...tko da se malo bojim da ga ne bom izkoristil :/
aia lahko pa vzamem tudi nexus-a s z isto mesečno naročino samo da morem plačat na začetku 49€ :(

lp

ladoslo ::

kokpa je izjavil:

A se splača vzet pri mobitelu sgs2 nfc, vsaj tako je rekla podajalka, nekai da lahko plačuješ na isti način kot s bančno kartico. Cena je 1€, 2 leti vezave, po 19€ đabest+19€ telefon. Mislim se splača it v takšne stroške ali ga bom preplačal...bi moral vzet kater drug telefon ali pa paket? Mislim ga imeti tam nekje do 2 leti, trenutno sem na nokia 5230, kjer sem omejen...tko da se malo bojim da ga ne bom izkoristil :/
aia lahko pa vzamem tudi nexus-a s z isto mesečno naročino samo da morem plačat na začetku 49€ :(

lp


Tak paket imam jaz, smo z prodajalcem preračunali, in če ga uzameš z naj naj 19 potem ti pride 10 eur cenej kakor če ga uzameš z enkratnim obrokom. Za tistih 10 eur si pa kupi folijo/ovitek.
Newschool: MPG X570 / Ryzen 5800X3D / RX 7900 XT / 16 GB ram / Fractal D7
Oldschool: AMD K5 / 16 mb ram / 512 mb disk / win 95 / custom case /

gorann ::

za 450 sem jest kupu novga nota, samsung galaxy s2 je se cenejsi za kaksnih 100eur

cekirj bolho pa da je nov z garancijo

edino dobro je da mas kao obrocno odplacevanje, je pa tud vazno kaj dobis v tistih 19eur:)

nx6325 ::

Kda ve, kakšno geslo je potrebno vnesti, ko hočem telefon povrniti na tovarniške nastavitve? Zahteva mi nek račun samsung oz. geslo?
A je kakšno univerzalno geslo al kako?

gorann ::

a se nisi registriral za samsung apps? pomoje je to to pol, ker jest sm tud mogu vpisat geslo pa sem od tega vpisal pa je prjelo

kokpa ::

ladoslo....ti si vzel naj naj 19 in koliko te pride na mesec in kai je vključeno v to?...pri đabestu(19€) imaš 1.000 minut pogovorov znotraj omrežja Mobitel, 200 minut pogovorov v druga slovenska omrežja (mobilna in stacionarna),skupno 1.000 SMS-ov in MMS-ov, 100 MB prenosa podatkov.
pri paketu 2012(20€) pa bi imel 503 minute pogovorov v Mobitelovem omrežju, 503 minute v ostala slovenska omrežja,503 sporočil SMS/MMS in 503 MB prenosa podatkov.

Če prau razumem, se bolj splača vzet potem 2012 s tem da plačuješ dodatno 19€ za telefon se pravi na mesec 39€, čeprau me je prodajalka nagovarjala da naj ostanem na đabest.

gorann, če prau razumem bi jst kupu enga rablenga, a se mi splača dat takoj 400€ (na mesec še naprej 19) ali potrpet s 38€ na mesec in novim telefonom...hmmmm finančno bi trenutno gledano šlo oboje skozi, sam koliko je za vrjeti tistim na bolhi(nimam izkušen).

kai je pa razlika sgs2 vs. nexus s ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kokpa ()

ladoslo ::

kokpa je izjavil:

ladoslo....ti si vzel naj naj 19 in koliko te pride na mesec in kai je vključeno v to?...pri đabestu(19€) imaš 1.000 minut pogovorov znotraj omrežja Mobitel, 200 minut pogovorov v druga slovenska omrežja (mobilna in stacionarna),skupno 1.000 SMS-ov in MMS-ov, 100 MB prenosa podatkov.
pri paketu 2012(20€) pa bi imel 503 minute pogovorov v Mobitelovem omrežju, 503 minute v ostala slovenska omrežja,503 sporočil SMS/MMS in 503 MB prenosa podatkov.

Če prau razumem, se bolj splača vzet potem 2012 s tem da plačuješ dodatno 19€ za telefon se pravi na mesec 39€, čeprau me je prodajalka nagovarjala da naj ostanem na đabest.

gorann, če prau razumem bi jst kupu enga rablenga, a se mi splača dat takoj 400€ (na mesec še naprej 19) ali potrpet s 38€ na mesec in novim telefonom...hmmmm finančno bi trenutno gledano šlo oboje skozi, sam koliko je za vrjeti tistim na bolhi(nimam izkušen).

kai je pa razlika sgs2 vs. nexus s ?


Poglej, odvisno kaj tebi bolj paše na dušo, če se raje več pogovarjaš uzami džabest, drugače pa paket 2012, imaš pa npr. več interneta.
In meni se osebno bolj pametno zdi uzeti telefon pri mobitelu skupaj z paketom pa imaš tudi garancijo use, kaj pa veš kaj prodaja folk tm na bouhi.

Jaz imam na mesec 38 eur pa še nekej centou, z džabestom in najnaj.

Nexus ima naprimer večjo resolucijo, če ga primerjaš z sgs2. Kamero ima npr. 5 MP, gs2 8 MP. Nexus ima tudi slabšo baterijo, pa naprimer nima možnosti za kartico da bi si razširu prostor...pa radija tut nima. Je pa nexus v testih malo hitrejši kot gs2.

Gs2 je za moje pojme še vedno boljši, imaš pa naprimer na nexusu najnovejši android, je edini telefon z njim na trgu trenutno, gs2 ga pa dobi v prihodnosti tako da nič bat.
Lahko si malo na netu pogledaš, kaj kje pravijo. (npr, http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_... .....za sgs2 pa upišeš v iskanje in poglej še njega.)
Sem bral naprimer v Jokerju review, tudi oni pravijo da je sgs2 "bolši".

Tvoja odločitev je.
Newschool: MPG X570 / Ryzen 5800X3D / RX 7900 XT / 16 GB ram / Fractal D7
Oldschool: AMD K5 / 16 mb ram / 512 mb disk / win 95 / custom case /

FireSnake ::

Naložil sem XILA2, ki ga najdemo v tej temi:
http://forum.xda-developers.com/showthr...

Moram reči, da je zadeva zakon, kar se baterije tiče.

Prav tako je malo ICS fint (odklepanje, odgovor na klic, pregled SMSa).

Lahko samo pohvalim.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

cukl ::

XILA je italijanski stock rom. Imaš tudi slovenskega XWKK5 2.3.6. Stock samsungovi romi

FireSnake ::

http://www.sammobile.com/firmware/?page...

Na tem seznamu je zaslediti, da je KK5 relativno star rom.

Sem imel naloženega, lahko potrdim, da je tale tanov (12. januar, se mi zdi) res vredu.

Po 27 urah z nekaj klici, z občasnim WiFi-jem in 2G - 85% baterije.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

ladoslo ::

A če jst updejtam svoj fon z pomočjo tega odina ker mi kies ne najde posodobitve, se mi s tem uniči garancija? Ker bi res rad imel 2.3.6.
Newschool: MPG X570 / Ryzen 5800X3D / RX 7900 XT / 16 GB ram / Fractal D7
Oldschool: AMD K5 / 16 mb ram / 512 mb disk / win 95 / custom case /

PINki ::

Če je rom, ki ga boš namestil uraden, nimajo kaj komplicirati. Drugače pa vedno lahko nazaj namestiš eno starejšo verzijo, ki je na KIESu in imaš garancijo.

Lp

FireSnake ::

Tako, kot je že omenil PINki, sicer včasih lahko komplicirajo.

Ampak; če namestiš uradno verzijo, ki ti ne poveča števca kolkrat si flashal (to so vsi ROMi iz povezave, ki sem jo podal zgoraj) nimajo kaj sikat.

V skrajnem primeru pa narediš downgrade, pa je.

Priporočam zadnji ROM LA2, ki ima še malo šminko drugačno.

Po moje ti ne bo žal .... poročaj o izkušnjah, če boš flashal ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

ladoslo ::

Joj, meni govorit kaj pomeni flashanje...

Preprosto naložim tistega, ki je na tem forumu pod slovenija/mobitel prek odina in nebo šlo nič v maloro? Garancija mislim.

FireSnake je izjavil:

http://forum.xda-developers.com/showthr...


Škoda ko imajo tudi na xda ta blackout, da nebom mogel že danes naložit.
Newschool: MPG X570 / Ryzen 5800X3D / RX 7900 XT / 16 GB ram / Fractal D7
Oldschool: AMD K5 / 16 mb ram / 512 mb disk / win 95 / custom case /

_sem_ ::

Je kdo uspel povezat na Eduroam? Nastavitve?

dr_Kosa ::

_sem_ je izjavil:

Je kdo uspel povezat na Eduroam? Nastavitve?

z 2.3.6 se noče povezat

M-XXXX ::

dr_Kosa je izjavil:

_sem_ je izjavil:

Je kdo uspel povezat na Eduroam? Nastavitve?

z 2.3.6 se noče povezat

Čisto normalno deluje...

Sba ::

M-XXXX je izjavil:

dr_Kosa je izjavil:

_sem_ je izjavil:

Je kdo uspel povezat na Eduroam? Nastavitve?

z 2.3.6 se noče povezat

Čisto normalno deluje...
Uporabljaš kako aplikacijo? Meni se z istimi nastavitvami, kot na 2.3.4, ni povezal. Zadnje čase pa niti nisem poskušal, vendar dvomim, da bi se pojavila kaka razlika.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

dr_Kosa ::

Pri meni je isto. Z 2.3.4 ni bilo težav. Pa sem na novo nastavil vse. Naredil sem celo wipe, pa še vedno ne dela.

M-XXXX ::

porabljaš kako aplikacijo? Meni se z istimi nastavitvami, kot na 2.3.4, ni povezal. Zadnje čase pa niti nisem poskušal, vendar dvomim, da bi se pojavila kaka razlika.

3 ali 4 nastavitve in to je bilo to. Nič drugega...

FireSnake ::

ladoslo je izjavil:

Joj, meni govorit kaj pomeni flashanje...

Preprosto naložim tistega, ki je na tem forumu pod slovenija/mobitel prek odina in nebo šlo nič v maloro? Garancija mislim.

FireSnake je izjavil:

http://forum.xda-developers.com/showthr...


Škoda ko imajo tudi na xda ta blackout, da nebom mogel že danes naložit.


Tudi drugi so portdili, da je LA2 najbolši ROM do zdaj.

http://forum.xda-developers.com/showthr...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

ladoslo ::

FireSnake je izjavil:

ladoslo je izjavil:

Joj, meni govorit kaj pomeni flashanje...

Preprosto naložim tistega, ki je na tem forumu pod slovenija/mobitel prek odina in nebo šlo nič v maloro? Garancija mislim.

FireSnake je izjavil:

http://forum.xda-developers.com/showthr...


Škoda ko imajo tudi na xda ta blackout, da nebom mogel že danes naložit.


Tudi drugi so portdili, da je LA2 najbolši ROM do zdaj.

http://forum.xda-developers.com/showthr...



A mi lahko poveš par stvari?
Katerega od teh romou si uporabil ti? Tistega zadnjega, italjanskega? Kjer nikjer ne najdem slovenskega. (Ma to kaj veze z tem, da mi ne bo delalo kot treba? Kaj slovenskega, naprimer tipkovnica? )
In če se s tem izgubi garancija?
Najbolje bi bilo, da bi mi povedal če se karkoli sploh spremeni?

Res sem en navaden noob, ampak tako pač je, enkrat je treba začet (vsega skupaj sploh ne bi delal ampak mi kies ne najde 2.3.6 posodobitve).
Newschool: MPG X570 / Ryzen 5800X3D / RX 7900 XT / 16 GB ram / Fractal D7
Oldschool: AMD K5 / 16 mb ram / 512 mb disk / win 95 / custom case /

FireSnake ::

Za garancijo včasih komplicirajo, ja.
Ampak, to je uradni ROM in ne bi smeli.
Lahko pa tudi "downgrade" narediš, če bi bilo treba garancijo uporabljat.

Ta "italijanski" je čisto OK in sploh ni italijanski ampak so vsi evropski jeziki notri, tudi slovenščina.

Navodila za flashanje so v prvem postu, če pa želiš še mobitelove nastavitve, je pa tudi link do CSC fajla v prvem postu:
Mobitel Slovenia MOTKF1 CSC: http://www.multiupload.com/96W9IGR6Q9

Link do teme, kjer najdeš vse potrebno:
klik

Jaz sem ga še danes zrootal, da sem lahko pri dveh igrah nekaj zgoljufal (kako rootat je tudi navodilo, a to raje ne počni, če si še začetnik). Ker je star bootloader pa sem z JIGom zresetiral števec in umaknil nadležen rumen trikotnik.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

ladoslo ::

FireSnake je izjavil:

Za garancijo včasih komplicirajo, ja.
Ampak, to je uradni ROM in ne bi smeli.
Lahko pa tudi "downgrade" narediš, če bi bilo treba garancijo uporabljat.

Ta "italijanski" je čisto OK in sploh ni italijanski ampak so vsi evropski jeziki notri, tudi slovenščina.

Navodila za flashanje so v prvem postu, če pa želiš še mobitelove nastavitve, je pa tudi link do CSC fajla v prvem postu:
Mobitel Slovenia MOTKF1 CSC: http://www.multiupload.com/96W9IGR6Q9

Link do teme, kjer najdeš vse potrebno:
klik

Jaz sem ga še danes zrootal, da sem lahko pri dveh igrah nekaj zgoljufal (kako rootat je tudi navodilo, a to raje ne počni, če si še začetnik). Ker je star bootloader pa sem z JIGom zresetiral števec in umaknil nadležen rumen trikotnik.


Če prav razumem, če naložim tale "mobitelov rom" potem ne bom mogel naslednega updejta naložit prek kiesa ko bo prišel, razen če bom naredil flash back? Kaj pa to pomeni?
Plus, tukaj sta dva "mobitelova roma", eden je MOTKF1, drugi MOTKK1. Razlika je v čem?

(Tega tvojega JIG reseta (whatever to je) jaz pri tem firmwaru ne potrebujem?) In če inštaliram potem ta FF, to pomeni da znajo tudi jamrat zaradi garancije, če je unoffical package?
No ja, pa še to. Ta XILA2 piše da je za telefon XXKL1, jaz imam pa v vizitki telefona XXKI1 če pogledam. Bo tukaj kakšna težava?

Se opravičujem za vsa vprašanja, ampak tako pač je.
Newschool: MPG X570 / Ryzen 5800X3D / RX 7900 XT / 16 GB ram / Fractal D7
Oldschool: AMD K5 / 16 mb ram / 512 mb disk / win 95 / custom case /
««
15 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325452 (71962) 21kiss
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275596 (4365) bdoxx
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028484 (22647) leiito
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711110 (8690) Lonsarg
»

Samsung naslednji teden predstavlja osveženi Galaxy S II (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9123909 (19705) roli

Več podobnih tem