» »

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II

««
14 / 36
»»

fabled ::

Mam isti SW. Njemu že od začetka drži tk dolgo, kupo ga je pa pred pol leta.

Nikonja ::

meni pa še vedno nič ne ponuja v Kiesu tko da sam na 2.3.3.
A je razlika pri katerem operaterju si ga vezel ali to nima več veze ?

jazbec ::

js sm tudi še vedno na 2.3.3.
vzel sem ga na debitelu

natasa73 ::

A mi lahko daste nasvet: zakaj moj Samsung ne odpira MMS-jev? Ko ga dobim in če je vidna slika ,potem ga lahko odprem.Če pa pride samo sporočilo o mms-ju in je v oblačku pod podatki okenček "naloži",potem ga noče odpret.Kaj moram storiti? Hvala :)

mcgeek ::

Boljši kot je signal GSM/UMTS oz. Wifi, manj baterije se porabi.

;-) ::

Sem lastnik SGS II pa me zanima kateri rom je dober mora pa:
-bit easy za naložit
-čimboljša baterija (sedaj na stock mi drži 3 dni- 2.3.4)
-brez sranja od samusnga - clean glede aplikacij

Lonsarg ::

Bistvene razlike v bateriji ni z nobenim ROMom, kake manjše mogoče. Edino čisto prvi ROMi so bili menda malo slabši v tem pogledu.

Za dober ROM pa izberi ene 5 ROMov z največ vpogledi in se med njimi odloči. Sam preveri tako Original kot "navadno" temo, so bedaki razdelili forum, čeprav niso ROMi v original nič bolši, samo proizvajalci ROMov so priznani z strani xda(bodisi veze, bodisi več let prisotni na forumu) in majo posebno temo.

dezo ::

Pozdravljeni

sem nabavil ta telefon in se šele spoznavam z njim. zanima pa me ena stvar in se opravičujem če je že bila omenjena na forumu vendar nimam časa da bi iskal.
kot sem omenil se s telefonom spoznavam in me zanima predvsem kako se povezat s telefonom na internet preko računalnika na domače omrežje. s povezanim kablom na računalnik mi tega še ni uspelo, vse druge brezžične variante pa mi delujejo. mogoče sem kaj spregledal?

lp

Lion29 ::

caki caki...

ce ti nimas casa, da bi malo pobrskal po temi... zakaj si bi mi vzeli cas in podprli tvojo lenobo ups sorry pomanjkanje casa?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

dezo ::

no ker sam ne vem ali je bilo govora o tem ali ne, nekdo ki pa je če je o tem pisal pa porabi veliko manj časa da pove kje najdem ta problem. nisem pa mislil dejansko samo da nimam časa.

lp

CaqKa ::

dezo je izjavil:

Pozdravljeni

sem nabavil ta telefon in se šele spoznavam z njim. zanima pa me ena stvar in se opravičujem če je že bila omenjena na forumu vendar nimam časa da bi iskal.
kot sem omenil se s telefonom spoznavam in me zanima predvsem kako se povezat s telefonom na internet preko računalnika na domače omrežje. s povezanim kablom na računalnik mi tega še ni uspelo, vse druge brezžične variante pa mi delujejo. mogoče sem kaj spregledal?

lp

tako da ti bo internet delal na telefonu in ga boš imel samo z usb kablom povezanim, na telefonu pa boš imel wifi in 3g izklopljen?

DuleKrtola ::

Jezik sem preklopil v angleščino, tipkovnico pa imam slovensko (šumniki so), vendar sta zamenjana y in z (rad bi qwertz). A se da to preklopit?

Kdo od vas uporablja kako drugo tipkovnico namesto stock? Sem imel wildfire, ki ima IMO boljšo tipkovnico. sgs ima namreč eno tipko za ločila, na wf je imela vsaka tipka več znakov. Kakšna priporočila?

Zgodovina sprememb…

dev ::

smart keyboard pro
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

dezo ::

CaqKa: ja na tak način sem mislil.

kar hočem naredit je da bi koristil internet iz domačega omrežja, tako da bi bil telefon povezan z računalnikom preko usb priključka. iskal sem po internetu in prebral navodila in tudi preverjal na telefonu vendar mi ni uspelo in sem prišel do zaključka da ta opcija ni mogoča, se pa da vse preko wireless-a. če pa sem v zmoti pa me popravite.

lp

z3ro ::

dezo je izjavil:

CaqKa: ja na tak način sem mislil.

kar hočem naredit je da bi koristil internet iz domačega omrežja, tako da bi bil telefon povezan z računalnikom preko usb priključka. iskal sem po internetu in prebral navodila in tudi preverjal na telefonu vendar mi ni uspelo in sem prišel do zaključka da ta opcija ni mogoča, se pa da vse preko wireless-a. če pa sem v zmoti pa me popravite.

lp

tudi mene zanima enaka stvar. Obstaja za laptope kak "tethering"? Da bi laptop naredil hotspot kot recimo telefon?

CaqKa ::

dezo je izjavil:

CaqKa: ja na tak način sem mislil.

kar hočem naredit je da bi koristil internet iz domačega omrežja, tako da bi bil telefon povezan z računalnikom preko usb priključka. iskal sem po internetu in prebral navodila in tudi preverjal na telefonu vendar mi ni uspelo in sem prišel do zaključka da ta opcija ni mogoča, se pa da vse preko wireless-a. če pa sem v zmoti pa me popravite.

lp

preko usbja, ko sem jaz gledal ni šlo. gledal sem pa lani oktobra.
takrat je bila razlaga da ne gre ker še določene zadeve v androidu niso porihtane.

kako pa na računalniku naredit access point pa se da poguglat. jaz sem recimo pred časom imel eno pcmcia kartico od asusa s katero je bilo mogoče AP naredit.
ampak menim da je boljše imet router.

sumadinac ::

2.3.6 android je ze uradno na kiesu

ZaLoMaT ::

malce off:
želim se znebiti silikonskega etuija za Samsung Galaxy S2 (namenjen je bil prijatelju, vendar so mu telefon ukradli, tako da sedaj čaka pri meni na novega "kupca" ...črn & curved oblika(zapakiran)


kontakt: ZS

če admin misli, da je preveč off, naj izbriše ...

moxon ::

Pravkar posodobil firmware na 2.3.6 preko Kies, zanima me kaj prinasa novega update razen plavih indikatorjev, ki se pojavijo ko si na koncu/zacetku strani oz menija? Baje je boot time hitrejsi in pa odpravljen bug na unlock screenu. Opazi kdo se kaksno drugo novost? Z googlanjem sem nasel samo omenjeno.

Lp

Odkril se eno novost in sicer pomikanje desktopov v loopu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moxon ()

bigbug ::

Pozdravljeni,

zanima me ali se da nastaviti kako opzarjanje na neodgovorjen klic, prejet sms?

Hvala

DuleKrtola ::

obstaja na marketu. missed call alert al neki

moxon ::

Ima kdo mogoče težave z rebootanjem telefona? Meni se dogaja, da odkar sem posodobil telefon preko Kies na 2.3.6 verzijo se le ta sam od sebe reboota, recimo 3x na dan. Sumim, da takrat ko je rahlo nagnjen, recimo kot 45 stopinj... vem da je cudno ampak tako pac je :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moxon ()

mcgeek ::

moxon je izjavil:

Ima kdo mogoče težave z rebootanjem telefona? Meni se dogaja, da odkar sem posodobil telefon preko Kies na 2.3.6 verzijo se le ta sam od sebe reboota, recimo 3x na dan. Sumim, da takrat ko je rahlo nagnjen, recimo kot 45 stopinj... vem da je cudno ampak tako pac je :)


Tudi jaz sem ga posodobil z OTA na 2.3.6 in se je začel rebootati brez razloga.
Ima kdo rešitev ali pojasnilo težave?

moxon ::

mcgeek je izjavil:

moxon je izjavil:

Ima kdo mogoče težave z rebootanjem telefona? Meni se dogaja, da odkar sem posodobil telefon preko Kies na 2.3.6 verzijo se le ta sam od sebe reboota, recimo 3x na dan. Sumim, da takrat ko je rahlo nagnjen, recimo kot 45 stopinj... vem da je cudno ampak tako pac je :)


Tudi jaz sem ga posodobil z OTA na 2.3.6 in se je začel rebootati brez razloga.
Ima kdo rešitev ali pojasnilo težave?


Imaš slučajno telefon v gumijastem ovitku? Nekje sem prebral, da je težava v tem, da se telefon reboota če pri izklopljenem zaslonu nekaj sekund držiš tipko za vklop zaslona. Predvideval sem, da se mi aparat zaradi tega ugaša, ker silikonski etui rahlo pritiska na omenjen gumb. Odkar imam sneti etui se mi telefon ni rebootal. Mogoče pa ni to rešitev, bomo videli...

mcgeek ::

moxon je izjavil:

mcgeek je izjavil:

moxon je izjavil:

Ima kdo mogoče težave z rebootanjem telefona? Meni se dogaja, da odkar sem posodobil telefon preko Kies na 2.3.6 verzijo se le ta sam od sebe reboota, recimo 3x na dan. Sumim, da takrat ko je rahlo nagnjen, recimo kot 45 stopinj... vem da je cudno ampak tako pac je :)


Tudi jaz sem ga posodobil z OTA na 2.3.6 in se je začel rebootati brez razloga.
Ima kdo rešitev ali pojasnilo težave?


Imaš slučajno telefon v gumijastem ovitku? Nekje sem prebral, da je težava v tem, da se telefon reboota če pri izklopljenem zaslonu nekaj sekund držiš tipko za vklop zaslona. Predvideval sem, da se mi aparat zaradi tega ugaša, ker silikonski etui rahlo pritiska na omenjen gumb. Odkar imam sneti etui se mi telefon ni rebootal. Mogoče pa ni to rešitev, bomo videli...


Imam etui, v katerega se telefon vlaga od strani, tako da nima stika s tipko za vklop. Dejansko do verzije 2.3.5 ni bilo problemov. Zdaj pa se različni forumi polnijo s pritožbami uporabnikov - vsi s podobnimi problemi - nihče z rešitvijo. Kot kaže je problem softverski.

TehDucky ::

Nameravam kupit nov telefon pa se mi zdi da galaxy S2 še vedno največ ponuja. Rabim pa za slike, filmčke, poslušanje muzike ter za dolgočasenje na faksu. Poleg sms in klicev seveda.
Note mi je prevelik za večino stvari, s-pen pa ne rabim saj nimam umetniške žilice da bi se s tem igral.
Gledal sem še htc vivid ter sensation xl vendar me nekako nista potegnila k nakupu.
Gledal pa sem da S2 kupil pri kommdata, electronics4you ali pa mobi svet ali nekaj takega kjer je 400 ampak 1leto garancije, medtem ko pri ostalih dveh je 420 vendar nič ne piše za garancijo če ima 2leti kolikor se zagre.
Če lahko kdo pomaga =) lp in hvala

moxon ::

Duck 3 prav si se odločil! :)

TehDucky ::

moxon ::

@mcgeek imaš slučajno težave z brskanjem po marketu? v 90% mi noče naložiti marketa :/ nalaga pa nalaga

Sba ::

Opazil sem, da se mi ne poveže več z eduroam. Nastavitev nisem spreminjal, ne vem pa, če ima kaj veze z nadgradnjo na 2.3.6, ker nisem bil pozoren kdaj je nazadnje delalo ...
Z netbookom sem normalno povezan.

Je še kdo opazil težave?
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

mijav7 ::

Tudi meni se na 2.3.6 ne poveže z eduroam. Pred tem sem bil na 2.3.4 in je delovalo normalno.

z3ro ::

Lahko kdo napiše kako se zrihta sploh da dela eduroam?

DuleKrtola ::

Digitalnega zooma na kameri res ne nucam, pa bi mi bilo fajn, če bi loh tipke za glasnost namesto za zoom uporabljal za slikanje. pozna kdo kakšen app ki to omogoča? Android sdk bi moral to omogočat, glede na to da to izkorisca npr dolphin browser

gorann ::

zakaj se mi telefon samsung galaxy s2 vsak dan vsaj 2x sam od sebe resetira, imam ga pa od petka, nabavljen pri tusmobilu

2.3.6 je verzija androida

PINki ::

zgleda bug v 2.3.6

gorann ::

to mi je ideos x5 tud delal na 2.2.1, ampak precej bolj poredko, dvakrat tedensko. a ma se kdo take tezave

Sba ::

Jaz sem na 2.3.6 (Mobitel) opazil le nedelovanje eduroam-a. Na splošno se mi telefon še nikoli ni resetiral (knock knock) in trenutno teče že 260. ura.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

dev ::

Jaz uporabljam xwkk5 frankestein verzijo z xda in zadeve teče kot urca :)
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

gorann ::

vceraj se mi je 5x zaporedoma resetiral

danes samo enkrat, bolj ga uporabljam, manj serje...zanimivo

dvihtelic ::

mogoče se ti pregreje in se resetira.

gorann ::

ne vem kak se lahk pregreje, ce nic ne delam

od vceraj se ni se nic resetiral, upam da tako tudi ostane

nurmaln ::

A se že kej ve kdaj bo ICS za Galaxy S2?
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Lonsarg ::

Mende prvi modeli/regije že kar februarja. Na Slovensko regijo boš dolgo čaka še po tem to je zihr. Bo pa CM9 za SGS2 konec januarja/februarja tudi, to je pa za vse regije;)

Sba ::

Kako že pravijo, ne hvali dneva pred večerom? V dveh dneh se mi je sedaj dvakrat resetiral. Če ne bo priden ga čaka factory reset.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

gorann ::

Sba je izjavil:

Kako že pravijo, ne hvali dneva pred večerom? V dveh dneh se mi je sedaj dvakrat resetiral. Če ne bo priden ga čaka factory reset.

hehe men se je dans ze dvakrat


kaj bi factory reset lahk pripomogel k tem?

Sba ::

Odstrani vse aplikacije in zbriše nastavitve. Če ni mehanske napake, se večino težav odpravi na ta način. Če le ni problem v samem sistemu.

Hec je bil le, da mi je začel vse aplikacije nalagati v trenutku, ko sem se vpisal z gmail računom in to še preden sem se povezal na wlan (neka nastavitev, ki sem jo sedaj izklopil). Sedaj bom postopoma nalagal aplikacije in skušal ugotoviti katera mu je delala preglavice, v kolikor je sploh bila težava v aplikacijah.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

gorann ::

kak odstranim aplikacije, ki so privzeto gor, osebno ne rabim nicesar, je pa ikon za tri namizja, tolk se na kompu nimam

to bi slo s factory resetom?

BladE_ ::

@gorann... potrebuješ root... uporabi google!
Akcija - Reakcija

gorann ::

kaj je smisel rootanja novga telefona, ce je kupljen npr. pri tusmobilu, a ne iznicis garancije? kaj pridobim, razen tega, da nimam vsega nalozenga gor. Pol bi lahk tud stirko dal gor?

nx6325 ::

Pozdravljeni.

Tudi jaz imam problem z samodejnim resetiranjem telefona, povprečno nekje 2-3x dnevno. To se mi je začelo dogajati kmalu po nadgradnji na 2.3.6.
Rešitve verjetno še ni ???:(
««
14 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325641 (72151) 21kiss
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275612 (4381) bdoxx
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028527 (22690) leiito
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711127 (8707) Lonsarg
»

Samsung naslednji teden predstavlja osveženi Galaxy S II (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9123934 (19730) roli

Več podobnih tem