» »

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II

««
6 / 36
»»

LeQuack ::

Ah to zmer rečejo, da so prvič vidl. Stara serviserska taktika.
Quack !

RejZoR ::

Mrtvi piksel na SuperAMOLED zasolu JE nekaj kar je izredna redkost, zato se ne čudim, če so bili na servisu začudeni. Sploh ker je naš trg majhen in je teh primerov bistveno manj. Na zgornji slikci pa ne vidim kaj naj bi bilo narobe in kje...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

CWIZO ::

Ne gre za deadpixel, ga mam tut jest na določenih spletnih straneh. Bi reku da gre za napako v render enginu.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

BigSmoke ::

ja tako je to ni deadpixel, ker preveriš zaslon tko da vtipkaš *#0*# pa klikneš red, blue pa yellow, je nekaj drugega
jutri zvem pa povem kaj so rekli

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigSmoke ()

BigSmoke ::

danes so me poklicali servisa in telefona niso popravili še, ker so pozabili kaj je napaka, tko da sem jim ponovno mogu rečt kaj je narobe
čista neresnost

martincek1 ::

Na tvojmu mestu bi jih dons še vsaj 3x poklicu pa vprašu če so slučajno spet pozabil.. butli ;((

BigSmoke ::

včeraj so mi rekli da bo danes popravljeno in lahko pridem že iskat......... vendar nič od tega ni res
telefon sem imel komaj 2 dni in je že na servisu :(
drugače pa s telefonom sem zelo zadovoljen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigSmoke ()

Lion29 ::

ce bo vse po sreci, ga jutri zvecer dobim! WOO HOO, koncno spet en spodoben telefon
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

CWIZO ::

Očitno pri mobitelu dobiš zraven SGSII integral zastonj, kar je zelo najs, ker naj bi v teoriji manj podatkov kurlo (pa še zastonj je).
Anways; jest si predstavljam da je to zadeva podobna kot ma blackberry zrihtan, skratka da gre za push email. Zdej me pa sam zanima al morm nujno uporabljat ta "integral" klient, al lahko kakega drugega nucam?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Lonsarg ::

Push je zdej že vsakdanjik. Uporabla ga praktično vsaka mail aplikacija na telefonu, ki se kaj šteje. Tak da lohk uporablaš Integral pa Mobitelov push, lohk uporablaš Google push z vgrajeno mail aplikacijo, pa še bi se našlo.

CWIZO ::

Aha, sam najbrz je smotrno uporabljat integral glede nato da je zastonj. Skoda sam ker je googlov klient bolsi :\
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Lonsarg ::

Kaj pa tebi ni jasno, od kdaj pa google za KARKOLI zahteva denar? Itak da je brezplačno. Dobiš tudi brezplačne aplikacije za hotmail push, yahoo,... NA TISOČE jih je. In VSI zastonj.

Če maš gmail nimaš sploh kaj razmišljat, uporabljaš vgrajeno mail aplikacijo ane.

CWIZO ::

Zastonj so podatki ki jih prenašaš za mejl, to sem mislil, ne da je treba plačat gmail :)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Lonsarg ::

Aja to:) Pol pa tko povej hehe. Ne mi rečt da si dal gore denarja za telefon, pa nimaš par EUR več za spodoben paket z podatki? Sicer pa Google sihronizacija na Androidu je ena bolj varčnih kar se podatkov tiče. Zdej če si na samo 100MB ti lohk sam to rečem, pol lohk telefon kar prodaš, pa kupiš cenejšega, pa razliko v večji pakeet:)

Oziroma si zasral, ker si pri Mobitelu, ko pa je najdražji, na mobitel greš samo, če ti denar ni problem, tebi očitno je, če gledaš na podatke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

CWIZO ::

Ma ni problem v kešu. Sam zakaj bi trošil za bv če ni treba, raj za internet pokurim zakupljene količine :)
A da je varčna praviš? K sem skoz mislu da ma BB to v nulo zoptimizeran, da ostali sistemi so pa bl tko tko. Me veseli da sem narobe vedel :)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Lonsarg ::

No napravm BB najbrž še vedno ni varčna. Je pa napravm "kr enim aplikacijma z marketa" dost varčna. Pomoje bi z 100MB prišu skoz, sam ja, pol ne ostane za kej druzga:)

dev ::

Če pa uporabljaš mobilni internet samo on the go, doma in v službi / faksu pa si na wifiju pa tut ni problema s 100MB prit skos na mesec ;)
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

karafeka ::

Zdaj, ko se prodaja S2, a kdo ve v kakšnem času bodo operaterji (predvem Simobil) znižali cene predhodniku, S1 ?

Lonsarg ::

Kakor jaz spremljam te zadeve cen ne nižajo, noben od naših operaterjev. Torej se pri operaterjih na subvecijo splača samo dokaj nove telefone kupovat, ker imajo pol kar skoz isto ceno.

blackbfm ::

Sm mel zdej v roki tole stvarco. Dost kul zadeva, sede v roko, velik displej, res boljši kot na iphonu.. dobra kamera, flash..

AMPAK celoten ui je pa načičkan po drugi strani pa bedno skopiran za iphonom. Določene animacije so lesene, poleg tega pa na momente ne deluje tekoče (slabše kot na iphonu), kar je res zanimivo glede na to da je notri dvojedrni procesor. No kakorkoli, dober android telefon, samo vseeno preferiram appla :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

CWIZO ::

Po parih dneh uporabe sem jest navdušen. Edina stvar ki me trenutno moti je to da je antena občutno slabša kot pri prejšnjem (BB bold 9000), pa tut wifi slabše vleče (si bom mogu doma ruter prestavt :\).
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

BigSmoke ::

danes sem dobil nazaj telefon in so rekli da jue to stvar skripte, edina rešitev je da naložim gor drugi browser
z updateom ko pride naj bi se to rešilo

Mare3 ::

Kako te tista majhna pika v kotu, ki se jo komaj vidi lahko moti? Sploh pa če je tam samo med browsanjem ker tam spodi itak ne boš gledal.

BigSmoke ::

haha ne vem pač sej sem dal zdej gor nov browser tko da je kul

RockyS ::

Mare3 zato ker verjetno vsak hoče popolnoma brezhibno stvar, če je pošteno plačal za njo. Si predstavljaš da kupiš nov avto in ima prasko na strehi? Sej je ne opazna stvar... kao.

dvihtelic ::

A bo mogoče kdo od vas naročeval preko ebay kakšen gel case al pa kej podobnega? Če bo kdo, a bi bil pripravljen še zame?

Lion29 ::

Ok, dobil zadevo...

kot bivsi lastnik sgs (1) sem rahlo razocaran...(prvi vtis)...
- ok, leti ko raketa
- zaslon je vecji
- moti me full nacin odpiranja pokrovcka, se bolj pa zapiranja

KATASTROFA.... ne mores dati notri microSD kartice brez da snames baterijo... torej moras obvezno ugasnit telefon....BEDA
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lonsarg ::

Jap, edina pomanklivost, ampak dokaj velika, je baterija pokrovček. WTF, rabim nož, ali kako žlico, če smo na kafetu da dam dol! S kemičnim ne gre, ker je predebela špica! no bom preživu, ker je edina stvar, ampak res bedno, morda bom v denarnici začel nosit kak "odpiraček" za pokrov SGS2 da bom rešu težavo:)

Hotu sem rezervn baterije nabavt za menjat. Dobro SD kartice ne uporabljam, kaj bi jo, ko pa raje uporabljam USB kluč(v bistvu midroSD v adapterju), ki ga preko USB on the go priklopim kar direkt v telefon! Hehe.

Vse ostalo je pa tak top, kvaliteta kamere v TEMI je čisto na nivoju fotoaparatov. Moj prvi mobitel, ki lahko nadomesti kamero, super! Od tankosti te itak kap, no sploh nam govoru o pozitivnih, k bi lahko napisal romane, naj ostane pri graji pokrovčka za baterijo:D

jazbec ::

js dam pkrovček dol z nohtom-maš zgoraj desno malo odprtinco in gre brez problema

to s sd kartico me pa sploh ne moti, ker ko je enkrat noter je kej dosti ne stavim vn+telefon ma že sam po sebi 16b prostora

Lonsarg ::

Jaz nohtev nimam:), una odprtinica je pa lih problem, ker noter ne gre niti minica od kemičnega svinčnika, rabiš še tanše zadeve.

amacar ::

In zakaj bi človek moral odpirati telefon? Daš enkrat sim in microsd not in zadeva zaključena dokler ne rabiš dat baterije ven, ko telefon zašteka.

jazbec ::

ampak ne zašteka tako, da sploh ni problem

Lion29 ::

zato ker point sd kartic je ravno v tem da jih nosis okoli in uporabljas na razlicnih lokacijah.... jaz recimo zadevo upodabljam na TVju, prenosniku, fotoaparatu, etc... zdaj nonstop nosit okoli tale microUSB kabel mi je neumno...tak da mi je ta feature full pomemben.... ne razumem zakaj so tko zajebali zadevo sgs(1) je imel super reseno

mah
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

eieieie1 ::

blackbfm je izjavil:

Sm mel zdej v roki tole stvarco. Dost kul zadeva, sede v roko, velik displej, res boljši kot na iphonu.. dobra kamera, flash..

AMPAK celoten ui je pa načičkan po drugi strani pa bedno skopiran za iphonom. Določene animacije so lesene, poleg tega pa na momente ne deluje tekoče (slabše kot na iphonu), kar je res zanimivo glede na to da je notri dvojedrni procesor. No kakorkoli, dober android telefon, samo vseeno preferiram appla :D


Dvojederni procesor in še vedno zadeva šteka? roflkartofl

MedusasPath ::

Sem ravnokar pogledal en unobxing video in, glej ga zlomka. Tudi samo pakiranje telefona, t.j. škatlo in vsebino, so praktično do potankosti skopirali od Appla.
Patetično, Samsung.

Lion29 ::

hja, dobre stvari se kopirajo in izboljsajo, ne?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

eieieie1 ::

Izboljšajo my ass

eieieie1 ::

lol, glih zdaj sem pogledal nekaj primerjav med 1 leto starim iPhonom 4 z enojedernim 1gHz procesorjem proti novemu SGS2 z dvojedernim 1.2gHz procesorjem...


In v vseh primerjavah, ko se nalagajo kake zahtevnejše aplikacije, ki se nekaj časa nalagajo je iPhone 4 občutno hitrejši. LOL!

fingerling ::

eieieie1 je izjavil:

lol, glih zdaj sem pogledal nekaj primerjav med 1 leto starim iPhonom 4 z enojedernim 1gHz procesorjem proti novemu SGS2 z dvojedernim 1.2gHz procesorjem...


In v vseh primerjavah, ko se nalagajo kake zahtevnejše aplikacije, ki se nekaj časa nalagajo je iPhone 4 občutno hitrejši. LOL!


vir?

Lonsarg ::

Zanimivo, kakor jaz vidim, tako iPhone kot SGS2, kot tudi še VELIKO drugih telefonov rabi za VEČINO aplikacij natanko 0sec. Kako lahko 0sec in 0sec primerjaš heh.

jazbec ::

eieieie1 je izjavil:

Izboljšajo my ass


si imel oba v rokah?
sm imel iphone4 in zdaj mam sgs2-->slednji je parkrat boljši v vseh pogledih

eieieie1 ::

Lonsarg je izjavil:

Zanimivo, kakor jaz vidim, tako iPhone kot SGS2, kot tudi še VELIKO drugih telefonov rabi za VEČINO aplikacij natanko 0sec. Kako lahko 0sec in 0sec primerjaš heh.


Govorim o kakih igricah ali kaj podobnega :)

Tu pa še lahko vidimo lepo primerjavo med slikami... Čeprav ima 8 megapixlov kamero, še ne pomeni da so vse slike boljše (res pa je da nekatere so)... V snemanju video posnetkov pa je še očitno z 1080p slabši kot iphone z 720p...

Jazbec, sem :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: eieieie1 ()

MedusasPath ::

Lion29 je izjavil:

hja, dobre stvari se kopirajo in izboljsajo, ne?

Ravno tu je težava. Od pakiranja, fizičnega izgleda aparata, pa do UI, je stalno prisotno forsiranje Applovega dizajna, kar pa vsi vemo da to ni.

eieieie1 ::

fingerling je izjavil:

eieieie1 je izjavil:

lol, glih zdaj sem pogledal nekaj primerjav med 1 leto starim iPhonom 4 z enojedernim 1gHz procesorjem proti novemu SGS2 z dvojedernim 1.2gHz procesorjem...


In v vseh primerjavah, ko se nalagajo kake zahtevnejše aplikacije, ki se nekaj časa nalagajo je iPhone 4 občutno hitrejši. LOL!


vir?



3:50
4:30
4:40

Lonsarg ::

Prvič OMG en bogi špil malo počasneje zažene, pa si tko napisal kot da je to samo zadost za nakup za iPhone. Kot drugič pa veš da developer je moral spisati posebaj za Android in iPhone to igro? Jaz lohk tut napišem aplikacijo, ki bo se na iphone odpirala 20sekund na android pa 1sek. Ups, malo slabše sem jo napisal za uno...

Lion29 ::

eieieie1 je izjavil:

fingerling je izjavil:

eieieie1 je izjavil:

lol, glih zdaj sem pogledal nekaj primerjav med 1 leto starim iPhonom 4 z enojedernim 1gHz procesorjem proti novemu SGS2 z dvojedernim 1.2gHz procesorjem...


In v vseh primerjavah, ko se nalagajo kake zahtevnejše aplikacije, ki se nekaj časa nalagajo je iPhone 4 občutno hitrejši. LOL!


vir?



3:50
4:30
4:40



ahaha, zanimivo, da pri browsanju ne pokaze pinchanja in zoomiranja pri iphonu...se scrolanje je delalo chunky...

drugace je pa tako kot je zgard povedal... to da eno igro nalaga hitreje pr iphonu ne pove cisto nic, ker sta dva popolnoma drugacna OSa zadi... torej mora biti tudi igra pisana za vsakega posebej... torej drugace...

to lahko primerjas edino na istih OSih z ISTO igro
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

keitai ::

Dosti iger z iphona je le slab port na android (zato tudi tečejo slabše), če bi bile nativno pisane za android...

eieieie1 ::

Saj sem na več review-ih videl to počasnejše nalaganje, tak da ni samo 1 igra... Jebiga, za iphone je pač veliko več aplikacij narejenih prav zanj. Saj ne rečem da je sgs2 za en kurc, saj je super telefon in bi moral biti boljši od iphone 4, saj je ta že 1 leto star :)

Lion29, saj je pokazal pinchanje in to deluje super na iphonu že od prve generacije lol, medtem ko so to uspeli urediti na androidih komaj zdaj lol... Še pa vseeno vidiš neko štekanje tam na 3:31 in 3:34 :)

Lonsarg ::

Ok, torej iPhone je v tej malenkosti, torej, da so igre bolje spisane zanj bolši, fajn(bolj ali manj so razvijalci tukaj krivi). SGS2 je pa v 50 drugih stvareh bolši. Move along, iPhone5 vs SGS2 bo debate, dj puste te prejšne generacije pri miru lepo prosim. Kot bi PS2 pa Xbox 360 primerjal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

eieieie1 ::

Malenkost my ass, saj ima vsak kar nekaj igric na pametnih telefonih :) Ne rabimo čakati na iphone 5, saj je že iphone 4 dovolj huda konkurenca, že samo zaradi iOS 4. iOS 5 pa bo itak špica, ker bo se ti avtomatsko syncal z vsemi drugimi zadevami (ipad,pc,mac) preko iClouda brezplačno, ter avtomatsko updejtal, ter backup-al če boš to želel.

Ti pa kar na dan s temi 50 boljšimi zadevami, ki jih jaz nemorem usposobiti na mojem iphone 4 :)
««
6 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747324213 (70723) 21kiss
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275570 (4339) bdoxx
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028296 (22459) leiito
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711063 (8643) Lonsarg
»

Samsung naslednji teden predstavlja osveženi Galaxy S II (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9123720 (19516) roli

Več podobnih tem