» »

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II

««
5 / 36
»»

CWIZO ::

Dvomim da so taki ki jih opisuješ tukej na tem forumu, tako da nevem kaj se zdej "fine" delate. Gremo raj o telefonu kej rečt še.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

fingerling ::

ravno danes ga je moj brat kupil v simobil - poslovalnica maximarket (zadnji kos, ki je bil še na zalogi)
kakšna sreča :))

Zgodovina sprememb…

RockyS ::

CWIZO je izjavil:

Dvomim da so taki ki jih opisuješ tukej na tem forumu, tako da nevem kaj se zdej "fine" delate. Gremo raj o telefonu kej rečt še.


Kaj bi reko? Je trenutno najboljši Android telefon na trgu. Sedaj če cena upravičuje specifikacije pa je drugo.

Mene bolj zanima čemu tak procesor? So že napisane kake aplikacije ki ga izkoriščajo?
Sej je fajn, če ima dual,quad,x procesor, ampak če ga dobena aplikacija ne izrablja potem nima smisla, in je SGS1 še zmeraj best buy.

Lonsarg ::

No poglej iz mojega vidika. Imam zahtevo 4.3 ekran in kar naenkrat se moj izbor mobitelov pošteno zoži. Razlike v ceni vseh 4.3 mobitelov pa so dokaj majhne, zakaj ne bi torej kupil SGS2, ki je top.

RockyS ::

No, če bi jaz imel potrebe za 4.3 ekran potem bi verjetno že razmišljal o 7" asusovi tablici v katero vtakneš telefon ampak ok, sto ljudi sto čudi =)

Lonsarg ::

Kar ne gre v žep je zame neuporabno. Zakaj bi imel tablico za 5% časa in ostali čas majhen ekran na telefonu. Raje sem tistih 95% časa na bolšem, kot tistih 5.

RockyS ::

4.3 ti gre v žep? Kaj nosiš bege? :D

Lion29 ::

RockyS je izjavil:

4.3 ti gre v žep? Kaj nosiš bege? :D



gre komot v zadnji zep in v zepe na jakni in bundi
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lonsarg ::

SGS2 je še mali, še precej se da povečat, pa gre še vedno v žep. Recimo tole beštijo sem 2 leti nosil v žepu, dokler se Symbiana nisem naveličal: http://www.gsmarena.com/nokia_e90-1857....

Pa verjemi, debelina je problem, širina sploh ne, tak da SGS2 gre lažje v žep, kot pa SGS.

Kje pa misliš bodo ljudje nosili SGS2? 90% moških lastnikov lepo v kavbojkah.

Lion29 ::

Lonsarg je izjavil:

Kje pa misliš bodo ljudje nosili SGS2? 90% moških lastnikov lepo v kavbojkah.


cez poletje v pedertašnah :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

jazbec ::

RockyS je izjavil:

4.3 ti gre v žep? Kaj nosiš bege? :D


s2 mi gre brez problema v oprijete kavbojke/hlače

Major ::

Pa verjemi, debelina je problem, širina sploh ne, tak da SGS2 gre lažje v žep, kot pa SGS.

+1. Če primerjam SGS II (125,3 x 66,1 x 8,49 mm) s prejšnjim telefonom N900 (110.9 x 59.8 x 18 mm), gre za neverjetno razliko. Največ šteje debelina.
IT Developer & Photography enthusiast.

Mare3 ::

Upam da boste zadovoljni s telefonom za 600€ ki komaj še sploh ima funkcijo: kliči, pošlji sms. Imam občutek da bodo počasi tudi te funkcije odstranili iz telefonov... Aja pa da nebi slučajno kdo še kdaj omenil da je v Sloveniji recesija. Če pol Slovenije fura telefon za 200€ in več to pomeni da ni recesije.

Major ::

Odtrolaj na kakšne manj zahtevne forume, prosim. Bai!
IT Developer & Photography enthusiast.

LeQuack ::

Dokler bo tak naval na (pre)drage telefone, kot je razvidno tu, se ni bati da bi pri Mobitelu ali Simobilu še kdaj ponujali mobitele po nekih res subvencioniranih cenah. Že sedaj je praksa, da dajo samo nekaj par 10 evrov ceneje, pa ljudje zadovoljno kupijo z nasmehom na obrazu (S2 se dobi za slabih 540€ v slovenski spletni trgovini).
Enak efekt lahko opazite pri iPhone, kjer se folk drenja v kilometrskih vrstah, saj Jobs ni nor, da bi iPhone prodajal ceneje, mislim celo, da je še veliko rezerve navzgor.
Quack !

dbevfat ::

Mare3 je izjavil:

Upam da boste zadovoljni s telefonom za 600€ ki komaj še sploh ima funkcijo: kliči, pošlji sms. Imam občutek da bodo počasi tudi te funkcije odstranili iz telefonov... Aja pa da nebi slučajno kdo še kdaj omenil da je v Sloveniji recesija. Če pol Slovenije fura telefon za 200€ in več to pomeni da ni recesije.

Ti pa ne veš, kaj je recesija, ne? :)
nvr2fat

Lonsarg ::

LeQuack je izjavil:

Dokler bo tak naval na (pre)drage telefone, kot je razvidno tu, se ni bati da bi pri Mobitelu ali Simobilu še kdaj ponujali mobitele po nekih res subvencioniranih cenah. Že sedaj je praksa, da dajo samo nekaj par 10 evrov ceneje, pa ljudje zadovoljno kupijo z nasmehom na obrazu (S2 se dobi za slabih 540€ v slovenski spletni trgovini).
Enak efekt lahko opazite pri iPhone, kjer se folk drenja v kilometrskih vrstah, saj Jobs ni nor, da bi iPhone prodajal ceneje, mislim celo, da je še veliko rezerve navzgor.


Ta pametni gremo lepo stran od Mobitela ali Simobila:)

Vajenc ::

Dokler bo tak naval na (pre)drage telefone, kot je razvidno tu, se ni bati da bi pri Mobitelu ali Simobilu še kdaj ponujali mobitele po nekih res subvencioniranih cenah. Že sedaj je praksa, da dajo samo nekaj par 10 evrov ceneje, pa ljudje zadovoljno kupijo z nasmehom na obrazu (S2 se dobi za slabih 540€ v slovenski spletni trgovini).

No, pri Mobitelu imajo povsem sprejemljivo akcijo najnaj19, kar pomeni, da dobiš najboljši telefon na tržišču za ceno 19€ na 24 mesecev to je telefon za 400€ + obresti oz. 456€ brez obresti. Fair enough.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Lonsarg ::

Ja NAJNAJ19 je kul, praktično brezobrestni kredit. AMPAK original cena 469EUR, ki je v splošni akciji in katero z tem breobrestnim kreditom odplačaš je pa en švoh subvencija, glede na konkurenco Tušmobil in Simobil. No najveć je krivo to, da imajo "splošno akcijo" ki velja tako za peket osnovni 9EUR kot Džabest 19EUR, kot povezana paketa za 13 in 24EUR. In je vsakemu kmetu jasno, da to neki ne štima, da ima 19EUR in 24EURvreden paket isto subvencije, kot pa 9EUR vreden.

RockyS ::

Se pač vezeš, čez po leta pa ti spremenijo tarifo oz. paket in je to to. Kaj je kje v pogojih objavljeno da Naj Naj ne more "zrasti" na 30€ ?

Vajenc ::

Najnaj 19 ima takšno ime zaradi 19€ na mesec ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Dr_M ::

Lonsarg je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Dokler bo tak naval na (pre)drage telefone, kot je razvidno tu, se ni bati da bi pri Mobitelu ali Simobilu še kdaj ponujali mobitele po nekih res subvencioniranih cenah. Že sedaj je praksa, da dajo samo nekaj par 10 evrov ceneje, pa ljudje zadovoljno kupijo z nasmehom na obrazu (S2 se dobi za slabih 540€ v slovenski spletni trgovini).
Enak efekt lahko opazite pri iPhone, kjer se folk drenja v kilometrskih vrstah, saj Jobs ni nor, da bi iPhone prodajal ceneje, mislim celo, da je še veliko rezerve navzgor.


Ta pametni gremo lepo stran od Mobitela ali Simobila:)



Od Mobitela gredo stran tisti, ki hocejo imet telefon, ampak nocejo preko njega komunicirat z drugimi :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Lonsarg ::

Dr_M je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Dokler bo tak naval na (pre)drage telefone, kot je razvidno tu, se ni bati da bi pri Mobitelu ali Simobilu še kdaj ponujali mobitele po nekih res subvencioniranih cenah. Že sedaj je praksa, da dajo samo nekaj par 10 evrov ceneje, pa ljudje zadovoljno kupijo z nasmehom na obrazu (S2 se dobi za slabih 540€ v slovenski spletni trgovini).
Enak efekt lahko opazite pri iPhone, kjer se folk drenja v kilometrskih vrstah, saj Jobs ni nor, da bi iPhone prodajal ceneje, mislim celo, da je še veliko rezerve navzgor.


Ta pametni gremo lepo stran od Mobitela ali Simobila:)



Od Mobitela gredo stran tisti, ki hocejo imet telefon, ampak nocejo preko njega komunicirat z drugimi :))


Tiste 3 %ljudi, ki živijo v rovtah DA. Pa stvar ni črnobela, v Bevkah v hiši mojega bratranca, Mobitelov internet NE dela, še za klice moraš biti zraven okna. Z Tušmobilom pa se da veselo skakljati na internetu:)
Tak da maš 0.1% ljidi, ki jim Tuš lovi in mobitel ne, imaš 3% ludi, ki jim Mobitel lovi in Tuš ne(pa lahko vseeno kličejo, ker je roaming preko Mobitela)
In imaš 97% ljudi, ki jim oboje lovi fajn, pa eni pametno grejo na Tuš, eni pa verjamejo zgodbicam. Za mlade takih glomoznih razlik v cenah ni, za nemlade pa je TUš 2-3KRAT cenejši. Pa zgleda eni raje dajo 50EUR Mobitelu, kot 20 Tušu hehe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Dr_M ::

Ze neki casa kot drugo stevilko uporabljam TUS, prav tako moj oce. 1/2 casa sta stevilki nedosegljivi, ceprav na telefonu kaze poln signal, pa med pogovori konstantno prekinja, tko vsake 4-5 minut. Ni vazno kje si, sredi LJ ali pa v ksnih rovtah.
Pri tusu imajo eno foro, da "navijajo" antene, telefon vidi omrezje, omrezje pa ne vidi telefona :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

LuGi ::

Uporabljam ze dva meseca in nimam pripomb. Internet leti in tam kjer ni signala se priklopi na mobitel.

In spet smo pri omrezje battle..smetimo temo, mod pobrisi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

slovenc5 ::

nevem zakaj je to dobro-
nisem še srečal človeka, ki bi menjal boljši telefon za slabšega

Lonsarg ::

Mogoče mu ni noben omenil, da konkurenca SGS2 od Appla še pride in ji je ime iPhone5:) Al pa se je zmotil v številki 4 in 5 hehe.

dvihtelic ::

Mogoče mu je pač boljši Iphona kaj hočeš. Tudi sam sem bil mnenja da so nokie pač ZAME najboljše, odkar imam s2 mam drugačno mnenje.

Lonsarg ::

Tle se ne gre za debato iphone ali SGS, gre se za debato lanskoletna generacija mobitelov ali letošnja. Generacija je le generacija. Torej iphone4 ali SGS in iphone5 ali SGS2.

Margecan ::

plastic fantastic;)

matej14 ::

slovenc5 je izjavil:

nevem zakaj je to dobro-
nisem še srečal človeka, ki bi menjal boljši telefon za slabšega


samo ena stvar je. Prevelik je za človeka ki ni navajen velikih telefonov :D

BigSmoke ::

zanima me kje bi se dalo dobit tak ovitek: http://www.case-mate.com/Samsung-Galaxy...

aja pa da ni tujina

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigSmoke ()

dvihtelic ::

to pa tudi mene zanima

BigSmoke ::

no imam en problem na svojem galaxy II in sicer ko grem na google se mi tipkovnica med brskanjem včasih ne skrije ampak ostane, kako odpraviti težavo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigSmoke ()

PINki ::

Na drugih androidih vem, da moraš meni tipko držati dlje časa. Probaj.

js osebno ::

Kaj pa "nazaj" tipka?

BigSmoke ::

Če pritisnem tipko nazaj gre nazaj če pa tipko domov pa se mi uklop task manager

BigSmoke ::

npr. kliknem slo tech mi tipkonica utripne tko je vsakic, včasih pa zgine

LuGi ::

CyanogenMod coming to the Galaxy S 2, thanks to Samsung

Don't adjust your screens, you read it right the first time: Samsung gave a phone to a CyanogenMod developer because they want them to work with it.


Zanimivo!

Lonsarg ::

Dobra poteza. Namreč Official CyanogenMOD je edini custom ROM pri katerem garantirano dobiš enako ali BOLJŠO stabilnost, kot na stock ROMu. Z Cyanogen dodatki, ter "pure google" izkušnjo pa je sploh dobra izbira.

Sicer pa glede na popularnost SGS2 itak nikoli ni blo vprašanje, če pride official CyanogenMOD vn:)

(official govorim za izdajo na njihovi strani, neuradnih Cyanogen portov imaš miljarde, sam to ni to)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

CWIZO ::

A TouchWiz daš recimo lahko nazaj na Cyanogen ROM? Po videih sodeč je zadeva zlo qul, pa bi jo mogoče rad ohranil :)
Kako je pa z appi ki jih samsung gor da? Ker majo recmo svoj app za kamero pa mail itd. To ostane oz. si jih lahko potem nazaj gor naštimaš al ne?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Lonsarg ::

Samsung telefon ima Android+Samsung stvari gor, Cyanogen ROM pa ima Android+Cyanogen stvari gor. Torej ni nobenih samsungovih aplikacij. Al maš Samsung experiance, al pa imaš Cyanogen experiance.

Da se pa jih, v kolikor najdeš te samsungove aplikacije v oblike .apk, te aplikacije lepo inštalirat. To maš pa pol xda da take stvari počenjaš, sam se ne da kar vse, dosti se jih ne, ker so preveč integrirane v sistem. Pač to je pol že igračkanje:)

bf4ed ::

Jaz imam GOATRIP na SGS. Pa se mi bolj vidi GOA, kot pa touchwiz 3 ali 4, saj lahko izbiraš med njimi. Ima pa GOATRIP tudi na izbiro da inštaliraš samsung programe brez problema. Cyanogen pa še nisem probal.

Egii ::

Na Ptuju mamo enega na zalogi z mobitel naročnino,če koga zanima.

BigSmoke ::

Imam se en problem v levem spodnjem kotu imam belo piko mogoce kdo ve kaj narest al ga nesem na servis

Imam jo samo ko sem na netu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigSmoke ()

BigSmoke ::

med scrollanjem pa izgine: tuki je še slika http://www.megaupload.com/?d=2WFH83CG

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigSmoke ()

CWIZO ::

Ha dobu sem ga :D Let the fun begin :)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Bolf3nk ::

BigSmoke je izjavil:

med scrollanjem pa izgine: tuki je še slika http://www.megaupload.com/?d=2WFH83CG

a še lahko bolj zakompliciraš? naloži na shrani.si, ne pa na to sranje

BigSmoke ::

Trenutno nisem v dosegu računalnika ampak sem ugotovil da to ni mrtu pixel ampak nekaj drugega naredil sem LCD test *#0*# in ne vifim mrtvih pixlov
tko da ne vem kaj bi blo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigSmoke ()

BigSmoke ::

Ewo sm ga nesu na servis in so rekl da prvič kaj takega vidijo

Juter dobim nazaj pa sporocim kaj je bilo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigSmoke ()
««
5 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325447 (71957) 21kiss
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275595 (4364) bdoxx
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028483 (22646) leiito
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711109 (8689) Lonsarg
»

Samsung naslednji teden predstavlja osveženi Galaxy S II (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9123906 (19702) roli

Več podobnih tem