» »

Spar PLUS, to je pa res en velik.... plus??!

Spar PLUS, to je pa res en velik.... plus??!

1
2
»

hotig ::

Ja fosil res je, pa ti si še imel srečo oz. je bla dobra volja blagajničarke da ti je šla vse še enkrat furat čez skener. Ponavadi ti samo rečejo (je blo tko pr bonih in je zdej pr kartici isto) da bi mogu takoj pokazat, preden začne skenirat izdelke.
In tu se pokaže prednost tega, da te na začetku vpraša ali imaš kartico, ker jo potem sigurno pokažeš in nimaš težav na koncu

bezerk ::

GregiB je izjavil:

Nisem želel, da debata krene v smer katera stranka je tečna, katera ne, kako je treba iti k konkurenci ipd... Gledam iz ekonomskega stališča... torej, s strani kupca je bolje kaj, da se bonus koristi takoj, ko je možno, torej neakumulacija dobroimetja, ali pač brezobrestno šparanje na kartici (karticah)? In s tega vidika dober CRM s strani Spara?


Si pač GROZNO tečen, po nepotrebnem težiš in se ukvarjaš z nepomembnimi stvarmi, postaral si se za 15 dni, zaradi enega navadnega sran....., življenje pa tako kratko.

ZELO na KRATKO !
Z ekonomskega vidika, Spar ne bo obogatel niti za cent, pa če ima 2M slovencev, vsak 5€ na kartici, tudi ti ne boš, če takoj koristiš bonus, na katerega te trgovka (bog je nima rad) ni opozorila.
Z svojim pikolovstvom, neakumulacijo dobroimetja in brezobrestnim šparanjem in CRMjem s strani Spara boš pa junfr zgubil šele pri 80ih proti plačilu, seveda CASH brez sparove kartice.
Get over it & Get a REAL life ....

GregiB ::

bezerk je izjavil:

Z svojim pikolovstvom, neakumulacijo dobroimetja in brezobrestnim šparanjem in CRMjem s strani Spara boš pa junfr zgubil šele pri 80ih proti plačilu, seveda CASH brez sparove kartice.
Get over it & Get a REAL life ....

Je tole tvoj običajen nivo ali samo, ko sproščaš odvečen testosteron?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Yohan del Sud ::

Ma glej ljudje smo različni in različne zadeve grejo različnim ljudem na živce. Pri leclercu mi gri marsikaj na živce, ampak to, da te vedno lepo in pošteno vprašajo najprej za kartico in nato še, če odbijejo tiste tri cente se mi zdi bolj prav, kot v šparu, kjer te prvič nihče niti ne vpraša za kartico (ok od ene 10 nakupov, odkar jo imam, je bilo to ene dvakrat), prvič pa slišim to, kako jo sploh lahko izkoristiš na licu mesta ... Se pravi je isto ko pri lecleru, samo tečen (glasen, zahteven, skoncentriran) moraš bit?

Nisem upokojenec, občasno celo berem dorebn tisk, ampak ejga, otvoritelj teme (OP) ima nekaj tu prav ...
www.strancar.com

fosil ::

Ponavadi ti samo rečejo (je blo tko pr bonih in je zdej pr kartici isto) da bi mogu takoj pokazat, preden začne skenirat izdelke.

Jaz se ne pustim tako hitro odpravit ;)
Tako je!

St235 ::

hotig je izjavil:

Ja fosil res je, pa ti si še imel srečo oz. je bla dobra volja blagajničarke da ti je šla vse še enkrat furat čez skener. Ponavadi ti samo rečejo (je blo tko pr bonih in je zdej pr kartici isto) da bi mogu takoj pokazat, preden začne skenirat izdelke.
In tu se pokaže prednost tega, da te na začetku vpraša ali imaš kartico, ker jo potem sigurno pokažeš in nimaš težav na koncu


meni se je to zgodilo enkrat ko se imel ustrezno slab dan. Pa ni šlo za to, da ne bi dal kupončka, ampak prodajalka ni videla,da sem ji na pult dal dva kupončka in je na začetku skenirala samo enega.

Odveč omenjat,da sem ji pustil polno blagajno izdelkov in odkorakal stran. Pa naj se potem ona zajebava z izdelki, meni je ventil za sproščanje slabe volje še kako prav prišel.

fosil ::

Nad prodajalkami se nima smisla znašat, ker so ravno tako žrtve nesposobnosti nadrejenih kot stranke. Seveda se pa ne pustit odpravit.
Če se hočeš kregat, je dobro zahtevat nadrejenega, oni imajo višjo plačo in so bolj odgovorni za take zadeve.
Majo pa v sparu očitno res obupen IT.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

GregiB ::

Torej... zgodila se mi je še ena komedija v zvezi s SPAR Plus kartico, pa sem razmišljal, ali sploh napišem... No, tvegajoč, da sploh nikoli ne izgubim junfr....

Pravkar v Sparu poteka akcija zbiranja nalepk za Grundig gospodinjske aparate... Za celo stvar mi dol visi, a me je sodelavka prosila, da če imam možnost, naj jih vzamem, saj jih ona zbira.... OK, why not...
Pridem na blagajno in seveda po moji novi navadi rečem, da bom koristil bonus. Nakup je bil v višini 13 €. Blagajničarka mi odbije bonus in z gotovino sem moral (do)plačati 9,92€. Blagajničarka mi da račun in konec...
Vprašam, kaj je z nalepko?! Pa mi odvrne, da je nalepka za nakup nad 10€. Pokažem ji račun, kjer je lepo pisalo, da sem kupil za 13€, nakar mi reče, da sem dobil popust, ki je moj nakup znižal pod 10€. Odvrnil sem, da bonus, oz. dobroimetje, ki sem ga imel na Plus kartici nima veze s sedanjim nakupom in da je to v bistvu moj denar na kartici, s katerim sem pokril del plačila in da če zadeve ne bi koristil, bi z gotovino plačal več, kot 10€. Odvrnila je, "da imajo takšna navodila". Imel sem čas, za debate z blagajničarko pa mi ni bilo več, zato sem dal poklicati poslovodkinjo. Njej sem opisal situacijo, na kratko je rekla, da imam prav, mi dala nalepko, se mi opravičila in zaželela lep dan....
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

mojsterleo ::

eh če bi rad tiste nalepke, pojdi v najbližji interšpar oz. supermarket, pa malo poglej naokoli po tleh in policah med reklamnimi letaki, garant jih najdeš kar nekaj, ker večina folka teh nalepk itak ne zbira. sicer pa če ti manjka nekaj nalepk, preprosto reči trgovki na blagajni pa ti bo dala še tiste 2,3 nalepke ki manjkajo (imej s sabo letak) ... pri meni niso nikoli tečnarili.

sicer pa se mi zdijo te bonus fore en nateg, ker si prisiljen potem pri njih nakupovati. ravno zato špara, tuša in leclerca ne maram preveč. dajte mi rajši straight up popust ala lidl/hofer/merc pa pejmo.

BigWhale ::

Nevem, ce je ze kdo omenil. Takrat, ko se ti 'na kartico' pripise bonus, sta na racunu tudi dve postavki. Ena pove koliko bonusa si dobil, druga pa koliksen je sedaj nov bonus.

Mene to, da me nihce ne vprasa, ce bom koristil bonus, ne moti.

TekO ::

Za eno nalepko si se šel kregat in hotel poslovodkinjo? Pa to ne moreš da verjameš:D
Ideas are bulletproof.

GregiB ::

@ kmetek & TekO... lej, nisem konformist... čisto preprosto. Imel sem čas in voljo... Pri večini siceršnjih stvari pa tudi jaz prikimavam... kot vidva.
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

TekO ::

Heh, ne da prikimavam, ampak se enostavno ne obremenjujem s takimi malenkostmi. Bi imel življenje preveč zakompleksano, če bi se spotaknil ob vsako tako malenkost.

No ja, kakorkoli, dosegel si svoje. Jaz bi tudi.. samo na drugačen način:)
Ideas are bulletproof.

mojsterleo ::

saj če podrobno pogledaš te akcijske ponudbe z nalepkami, so itak vse nateg, ker so izdelki prodajani po neki napihnjeni fiktivni ceni, zmanjšani za procent popusta. in potem ubistvu dobiš isto/dražjo ceno kot so primerljivi izdelki na polici trgovine. zato se mi ponavadi niti ne gre kaj dosti za te nalepke, ker s tem samo prisilijo, da kupiš nekaj, kar mogoče sploh ne potrebuješ. oz. zdi se ti, da je dober deal, v bistvu pa sploh ni.

Zgodovina sprememb…

tomi66 ::

Ne vedno, oni recimo prodajo 75% robe po normalni ceni, ostalih 25% si lahko potem privoscijo prodati pol ceneje, kar je bolje, kot ce bi recimo vrgli proc (potem so prodali 87.5%, kar je bolje kot 75%).
www.hempaq.wordpress.com

fosil ::

@GregiB
Pravilno si to naredil. S tem si "rešil" še kakšnega drugega.
Ne smemo se pustit kar tako odpravit.
Tako je!

bezerk ::

TekO je izjavil:

Za eno nalepko si se šel kregat in hotel poslovodkinjo? Pa to ne moreš da verjameš:D


Poglej, ne vem kako imaš ti pošlihtano, ampak če predvidevam in sem malce "nesramen", bi rekel da ti mama plačuje račune. Če človeku nekaj pripada in mu je nekaj, za njegov denar, obljubljeno, mu to PRIPADA in pika !

TekO je izjavil:

Heh, ne da prikimavam, ampak se enostavno ne obremenjujem s takimi malenkostmi. Bi imel življenje preveč zakompleksano, če bi se spotaknil ob vsako tako malenkost.

No ja, kakorkoli, dosegel si svoje. Jaz bi tudi.. samo na drugačen način:)


Še pride čas, ko se boš obremenjeval še z manjšimi malenkostmi....

mojsterleo je izjavil:

saj če podrobno pogledaš te akcijske ponudbe z nalepkami, so itak vse nateg, ker so izdelki prodajani po neki napihnjeni fiktivni ceni, zmanjšani za procent popusta. in potem ubistvu dobiš isto/dražjo ceno kot so primerljivi izdelki na polici trgovine. zato se mi ponavadi niti ne gre kaj dosti za te nalepke, ker s tem samo prisilijo, da kupiš nekaj, kar mogoče sploh ne potrebuješ. oz. zdi se ti, da je dober deal, v bistvu pa sploh ni.


Niso vse akcije z nalepkami nateg. V akciji z nalepkami sem kupil WMF nože, enega nisem dobil, ker sem bil prepozen.
Ko sem preveril ceno, za ta nož, na spletu me je skoraj kap.

fosil je izjavil:

@GregiB
Pravilno si to naredil. S tem si "rešil" še kakšnega drugega.
Ne smemo se pustit kar tako odpravit.


Popolnoma prav imaš !

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bezerk ()

sparvital ::

GregiB je izjavil:

oz. kako je Spar postal investicijska banka...

Spar je očitno svojim blagajničarkam dal navodila, naj dobroimetje upoštevajo zgolj na izrecen napotek stranke, sicer ne.


naj tebi in ostalim, ki nimajo pojma razložim kako tole gre.. ko prideš na blagajno je moja edina dolžnost (ki mi gre pošteno na živce), da te vprašam če imaš našo (šparovo) kartico. če jo imaš ti jo poskeniram in meni nikjer ne piše kdo je meni dal kartico(kdo si-kaj si), še manj pa koliko imaš(če ga imaš)bonusa na kartici in če ti povem po pravici mi tudi dol visi koliko imaš na kartici, vse dokler mi ne rečeš, da boš bonus porabil. takrat je moja dolžnost da s tipko vstopim v del tvojih podatkov, ti povem koliko imaš gor in ti ga upoštevam.prej si imel papirnat bonus.. te je mogoče kakšna blagajničarka prosla če ti lahko upošteva kakšen bonus ki si ga vlačil po denarnici ali pa v kakšnem žepu???? mislim da nikoli!!! malo premislite ko pluvate vse povprek..kaj ima kdo v glavi al v žepu mene prav malo briga
LP

GregiB ::

sparvital je izjavil:

naj tebi in ostalim, ki nimajo pojma razložim kako tole gre.. ko prideš na blagajno je moja edina dolžnost...


... delati po navodilih delodajalca... zato, dragi sparvital... nimam problema s teboj ampak z vašo skrbjo za stranke... Torej, kar tebi dol visi... visi meni....
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ukinitev gotovinskega plačevanja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10523355 (20440) thramos
»

Kartice ugodnosti - zakaj ne?

Oddelek: Loža
457921 (6477) matobeli
»

Gneča pri blagajni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11119997 (15495) GregiB
»

Spar črtna koda (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9019216 (13165) ales85
»

Samopostrežna blagajna ima BUG!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9824691 (20789) fosil

Več podobnih tem