» »

vodno hlajenje a mi lahko kdo pomaga?

vodno hlajenje a mi lahko kdo pomaga?

koyot ::

Pozdravljeni vsi v računalništvu sm bl nov pa bi prosu za nasvet:
omislu sm si vodno hlajenje ene 2 meseca nazaj zdej sm pa ful račun za vodo dobu :(((
zdej pa ne vem sosed k se na te stvari ful spozna je reku da nej kr iz pipe cev potegnem pa vmes vodni filter dam (baje zarad apnenca) sam nisem mel keša sm vodo kr direkt napelov sicer mal pušča morm s cunjo vsake 2 dni vodo obrisat sam ne vem a je lahko to problem
prosim za pomoč najlepša hvala

A1eN ::

tvoj sosed se dela norca iz tebe.. :)

Polde ::

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D sorry sam če je pa smešn:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ni da ni!!!

l-note ::

Tole se pa ti MORŠ zajebavat!!!
:D :D :D :D :D

koyot ::

ne ne sploh ne, mogoče sem se le mejčkeno nerodno izrazu. Da ne bo kdo mislu ne uporabljam nekih navadnih cevi pa pip. To je sosed ki (no sej upam po teh vaših čudnih komentarjih) zadevo kr dobr pozna. Pa tud da ne bo kdo mislu voda ne teče v potokih po mašini. Sam sem mal razmišljal da bi blo pametno uporabit ne tisto vodo iz pipe ampak kero drugo. Bral sem nekje da bi bila destilirana ok sam je predraga pa bom probu kr z Edino al pa Zalo. Glih zato pa sem tukej gor da za kak nasvet povprašam. Sej vas zastopm, da se vam zdi kaka neumna ampak noben se ni pameten rodil.

l-note ::

Sej je že vredu.

Tako je s temi vodnimi sistemi. VEČINA, ampak res večina ljudi uporablja zaprte sisteme, kar pomeni da voda kroži po njem s pomočjo črpalke. Se pravi, voda je v sistemu vedno ista. V sistem pa lahko vključiš tudi rezervoar, s tem pridobiš na količini vode, ki se počasneje segreje in lažje hladi, kar pripomore k bolj konstantnim in verjetno tudi nižjim temperaturam.

Sicer pa, v rubriki Hlajenje in modifikacije si oglej dve temi (pomoč pri vodnem hlajenju, vodno hlajenje), ki sta polni nasvetov in trikov iz te "panoge".

A1eN ::

še vedno menim da se tvoj sosed dela norca iz tebe.. :)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlajenje!! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
32221161 (12291) Dr_M
»

Ali se splača kupit TT BIG WATER komplet

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
432988 (1735) alesr
»

Hladilna tekočina (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
647261 (6418) VASkO
»

Vodno hlajenje ... miške?!

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
202073 (2073) Xplicit
»

SLK 800 Killer project started :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
907089 (4653) Keyser Soze

Več podobnih tem