» »

Mass Effect 3

Mass Effect 3

««
6 / 14
»»

fireX88 ::

to pa full pretiravajo...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

ahac ::

Eh, ena puška pa gate nimajo veze.
Je pa butasto, da kot DLC izdajo (očitno dost pomemben) content, ki bi z lahkoto bil dostopen vsakemu. Do zdaj so delal tako, da je take companione dobil vsak, ki je kupil nov (nerabljen) špil, ne pa samo collectors edition.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Izi ::

Nekdo se je že dokopal, do škatelne verzije igre za Xbox.
Najbolj zanimiv je ovitek škatle, ki je potiskan z obeh strani, da ga lahko obrneš in tako zamenjaš naslovnico med moškim in ženskim Shepardom 8-)

T-h-o-r ::

haha

prav branijo se $$$


no, s takšnimi potezami mojih vsekakor ne bodo dobili
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Truga ::

Izi je izjavil:

Zanimiv DLC, ki velja samo za multiplayer, je NAJMOČNEJŠE orožje v multiplayerju, ki je "Collector Assault Rifle".

Ce bo zadeva kakorkoli podobna orozju z istim imenom iz ME2 (in zgleda da bo, vecina orozij ki sem jih do zdaj videl v MP je prakticno preslivaka orozij iz ME2), potem se lahko samo smejim cloveku ki bo dejansko vrgel denar za to. Mislim da je bila to najslabsa puska iz ME2. Pa se modov verjetno nemores montirat gor ker je alienska puska. Sicer pa je najboljse orozje za multiplayer Carnifex pistola.

kmetek ::

Ja nič, zaenkrat ne bomo nič prednaročili....

Berserker ::

Takšno kapitalistično sranje me je pripravilo, da odkrito povem, da bom igral kar pirata. Pc gaming je direkt spustil na raven konzol... Najprej no mod support, zdaj se odseke zgodbe prodajajo posebej že ob izidu, potem skrite mape za mp, ki jih plačamo dvakrat (ob izidu igre (vsebina dlc-ja je že v osnovni igri) ter ob izdaji kvazi dlc-ja), sledi stalna in obvezna povezava za puščavski del igre. Kaj še sledi ? Mesečna naročnina za SP igranje ? Očitno bomo res začeli drkat poljske in ruske špile, vzhodnjaki imajo vsaj posluh za community in fane.

kmetek ::

Dosti ljudi benti nad EA...

]Fusion[ ::

Berserker je izjavil:

Takšno kapitalistično sranje me je pripravilo, da odkrito povem, da bom igral kar pirata.

Ali pa enostavno ne igrat igre :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

fireX88 ::

to bo pa tezko, k igra bo svetovna!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

]Fusion[ ::

Če bo svetovna, pa jo kupi :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

fireX88 ::

sj jo tudi bom,ko bo mozen pack z kar se da najvec dlcji...prej dvomim:-)
sm me pa mika mp da bi ga igral cimprej,pa ne zato ker sm odvisen od tega ampak zato ker je to mass effect:-)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

T-h-o-r ::

]Fusion[ je izjavil:

Če bo svetovna, pa jo kupi :)

jo bom, ko boš lahko za eno ceno kupil špil, ki ga boš lahko odigral od začetka do konca, lahko srečal vse like itd.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ahac ::

zdaj se odseke zgodbe prodajajo posebej že ob izidu

Tisti day 1 DLC je očitno dodaten lik... kot Zaeed in Kasumi v ME2 ali Shale v DAO.
Če tam nisi imel teh DLCjev nisi čisto nič zgodbe spustil.

Sicer mislim, da ni prav, da je v CE več igre kot v navadni verziji, ampak folk spet pretirava... kot vedno, ko je treba pljuvat po EA in iskat opravičila za piratstvo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

69charger ::

Ma bedaki so,moneywhores. Zakaj ne bi kot v starih časih izdali eno verzijo igre ki ima vse,nato pa naknadno po recimo 10€ dajali expansion packe ki so vredni igranja npr. kot je bilo pri Half Life(Opposing Force,Blue Shift).
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

]Fusion[ ::

Mene najbolj moti, da za celotno izkušno in zgodbo moraš že ob izidu kupovat dodatni DLC. Kar že tako dragemu novemu špilu nabije 10-20€.
Tak, da bom jaz počakal, da bo pack za 20€ pa potem nabavim :P
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Izi ::

ahac je izjavil:

Tisti day 1 DLC je očitno dodaten lik... kot Zaeed in Kasumi v ME2 ali Shale v DAO.
Če tam nisi imel teh DLCjev nisi čisto nič zgodbe spustil.

Shaleta pustimo ob strani, je iz druge zgodbe. Res ni bil del glavne zgodbe, ampak je že zaradi svoje dolžine spremenil oziroma izboljšal celotno igro.

Glede Mass Effect pa je tako. V 1. delu sta bila 2 DLC-ja, ki res nista bila potrebna za igranje sta bila pa kljub temu zelo zanimiva, z dobro dodatno vsebino in težkimi odločitvami.
V 2. delu Mass Effect pa je bilo drugače. Soraj vsak DLC ti prinese dodatnega kompanjona, ki že samo zaradi svoje prisotnosti spremeni celotno zgodbo. Ta dodatni lik sodeluje s svojimi komentarji skozi celotno zgodbo in ne samo v svoji posebni misiji. Ima svoje mnenje pri vsaki misiji ki jo opraviš in lahko ga vzameš s seboj kadarkoli v igri.
Poleg tega imaš dodatno misijo, ki je namenjena izključno dodatnemu karakterju, in v tej misiji dobiš vedno neko posebno orožje, ki ga v osnovni igri ni je ponavadi boljše od orožij iz osnovne igre. Pa še dodatni karakter ima vedno neko posebno moč, ki jo po želji lahko uporabi tudi Shepard kot dodatno moč.
Bistvo pa je, da so skoraj vsi DLC-ji iz 2. dela imeli neko precej težko odločitev, ki bo zelo verjetno precej vplivala na celotno zgodbo v tretjem delu.

Jaz sem vse te DLC-je preigral in za Zaeda se strinjam, da res ni doprinesel kaj posebnega k zgodbi, čeprav je bila misija zanimiva in dobil si dodatno težko orožje Metalec ognja, ki je dejansko najmočnejše težko orožje v celi igri, če gledaš na količino municije. Ampak Zaed DLC je bil zastonj.

Overlord DLC ni pomemben za glasno zgodbo, ampak je pa brez dvoma močno obogatil celotno igro. Zgodba je sicer odlična, ampak je popolnoma ločena od glavne. Tudi novega spremljevalca ne dobimo. Se pa vozimo naokoli po planetu s popolnoma novim lebdečim vozilom.

Kasumi je bila že malo bolj vklopljena v glavno zgodbo, konec in odločitev kaj si naredil s podatki pa sploh nakazuje na eno najpomembnejših odločitev v igri. Pa še daleč najboljšo pištolo si dobil v njeni misiji.

Lair of the Shadow Broker DLC, kjer sodeluje Liara pa je neločljiv del zgodbe in brez njega je 2. del dejansko nepopoln. Najpomembenješa odkritja celotne zgodbe se odkrijejo v tem DLC-ju. Pojasni kaj se je dogajalo s Shepardowim truplom in večino stvari, ki se dogajajo v ozadju.
Ne samo, da je del zgodbe, ta DLC je osnovna zgodba, in ostala igra deluje kot nek dodatek k tej zgodbi.

Potem pa je še Arrival, ki pa je v bistvu samo dodatna misija, ampak je pa neločljiv del zgodbe. Arrival lahko gledamo kot konec 2. dela ali pa kot začetek 3. dela. Brez tega DLC-ja en bistven del zgodbe manjka. Sicer dogodke iz Arrivala malo predstavijo v uvodu 3. dela ampak to ni to. Brez Arrivala ni pravega občutka zakaj je naš junak, ki je nesebično rešil celo galaksijo, kar naenkrat tako rekoč najbolj iskani terorist cele galaksije vsi ga hočejo ali mrtvega ali pa vsaj v zaporu.

Kar se pa tiče 3. dela in From Ashes DLC-ja, se meni zdi, da bo to najmanj tako pomemben DLC kot Lair of the Shadow Broker. Čeprav so v ozadju glavni bad guyi Reaperji, so bistvo celotne Mass Effet zgodbe dejansko Proteani.
S pravimi Proteani sploh še nismo imelo opravka, ker so ali izumrli ali pa bili spremenjeni v Collectorje. Samo, da da bi končno srečali enega pravega živega Proteana bi se meni zdelo kot ključni del zgodbe. Sedaj pa ga bomo lahko celo rekrutirali v našo skupino.
To je zame ključni in najpomembnejši del 3. dela, ne pa nek DLC, kjer nisi nič zgodbe spustil.
Poleg tega, da se bomo z njim lahko pogovorili, in ga pobarali o celotni zgodovini zadnjih 50.000 let, bomo imeli dodatno misijo povezano s Proteani, ki so najbolj zanimiv del zgodbe.
Kot je v navadi bomo tam našli eno novo orožje, ki bo verjetno original Protean izdelave in neprimerno močnejše proti vsemu našemu dosedanjemu arzenalu.
Pa še vsi naši spremljevalci se bodo dobili nove obleke kot piše v opisu DLC-ja.

Tudi po ceni in velikosti bo to From Ashes DLC enak kot Lair of the Shadow Broker DLC, ki je tako rekoč nujen za Mass Effcet 2. Vsi ostali DLC-ji 2. dela so bilo pol cenejši in pol manjši.

Torej moje mnenje je, da bo From Ashes DLC tako rekoč nujen. Sicer se pa igralci razlikujejo med seboj. Statistika kaže, da tretjina igralcev v 2. delu Mass Effect 2 sploh ni rekrutirala vseh članov posadke in polovica igralcev je končala 2. del samo s okoli polovico živih članov posadke. Tistim DLC seveda ni potreben. Za tiste je verjetno celo bolje, da 3. del začnejo brez uvoženega posnetka iz 2. dela :P

Za tiste, ki čakajo na poceni komplet Mass Effcet 3 z vsemi DLC-ji skupaj, pa po moje lahko pozabite. To se ne bo zgodilo.
Tudi za 2. del, od katerega izida je že kar nekaj let ni cena še kaj dosti padla, tudi kompleta igre skupaj s DLC-ji ni, in tudi nič ne kaže da kdaj bo, vsi DLC-ji za prva 2 dela pa se že vedno prodajajo po polni ceni enaki kot takrat ko so izšli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Mipe ::

Ah, ja, kaže, da je s tem konec mojega razmerja z Mass Effect serijo. Preprosto ni več zanimiva, pa preveč smrdi po pohlepu.

]Fusion[ ::

Za tiste, ki čakajo na poceni komplet Mass Effcet 3 z vsemi DLC-ji skupaj, pa po moje lahko pozabite. To se ne bo zgodilo.
Tudi za 2. del, od katerega izida je že kar nekaj let ni cena še kaj dosti padla, tudi kompleta igre skupaj s DLC-ji ni, in tudi nič ne kaže da kdaj bo, vsi DLC-ji za prva 2 dela pa se že vedno prodajajo po polni ceni enaki kot takrat ko so izšli.

Te pa pač ne bojo dobili mojih $$$ :)

P.S.: Pa preigral tudi verjetno ne bom :P
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ]Fusion[ ()

ahac ::

Ampak Zaed DLC je bil zastonj.

To ni čisto res. Če si kupil rabljeno igro, ga ni bilo zraven.
Kasumi je tudi velik manj pomembna od tistih, ki so že v igri. Isto Shale v DAO in Sebastian v DA2 (ta je bil free samo z preorder). A je kdo resno pogrešal Sebastiana v DA2?

Kar se pa tiče 3. dela in From Ashes DLC-ja, se meni zdi, da bo to najmanj tako pomemben DLC kot Lair of the Shadow Broker

Zdi se ti? Aja, pol pa OK.
Samo, da da bi končno srečali enega pravega živega Proteana bi se meni zdelo kot ključni del zgodbe. Sedaj pa ga bomo lahko celo rekrutirali v našo skupino.

Tega se ne ve. Glede na to, da je bil razvit kot dodaten DLC, zelo dvomim, da je ključni del zgodbe. Tudi ne vem od kje vsem prepričanje, da Proteani sploh ne bodo v igri, če nimaš DLCja.

Vse skupaj je samo eno špekuliranje in worst case scenario. Tega smo pa že ogromno vidl, pa ponavad se je izkazal, da ni glih tko...

ps.
Sej se strinjam, da so pohlepni in uničujejo dobro Bioware ime (če ga je še kaj ostalo po DA2, Facebook igrah in limanju na Warhammer in C&C), ampak zaenkrat nič ne kaže na to, da bi brez tega DLCja manjkalo karkoli pomembnega pri zgodbi.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Truga ::

Nevem kaj se bunite.

Jst sm najdu page ki prodaja igro za $35, in sem kupil, samo zaradi MP. Kar se tice pa vseh dlcjev, spil bo cez 10 let na gog.com pa boste kupl. Ane.

PARTyZAN ::

Ne.

Ne podpiram debilnega odnosa do kupcev.

Truga ::

PARTyZAN je izjavil:

Ne.

Ne podpiram debilnega odnosa do kupcev.

Jaz tud ne. Zato ne bom kupoval nic dlcjev. Mam piratebay.

Izi ::

ahac je izjavil:

Vse skupaj je samo eno špekuliranje in worst case scenario. Tega smo pa že ogromno vidl, pa ponavad se je izkazal, da ni glih tko...

Seveda, a ni to normalno?
Moje osnovno življenjsko načelo je, vedno pričakuj najslabše, pa naj bo to za dogodke ali ljudi, na koncu sem redko razočaran, ker slabše kot so moja običajna pričakovanja že skoraj ne more iti :D

Zato pa so moje recenzije iger večinoma pozitivne. Značilno za mladino povsod po svetu pa je, da vedno veliko pričakuje, in je zato tudi vedno znova in znova razočarana. Življenjske izkušnje prej ali slej vsakega privedejo do točke, kjer opusti vse upe in pričakuje samo še najslabše. Šele takrat začneš uživati v življenju 8-)

def0r ::

Truga je izjavil:

PARTyZAN je izjavil:

Ne.

Ne podpiram debilnega odnosa do kupcev.

Jaz tud ne. Zato ne bom kupoval nic dlcjev. Mam piratebay.

Ceprav tudi dvomim da imas sploh kaj originalnih iger (vsaj teh ki nimajo MPja ali ni ravno pomemben) :p

Truga ::

def0r je izjavil:

Ceprav tudi dvomim da imas sploh kaj originalnih iger (vsaj teh ki nimajo MPja ali ni ravno pomemben) :p

http://steamcommunity.com/id/Truga

PARTyZAN ::

http://steamcommunity.com/id/nyoki_nyok...

Ja, ko začnejo jokat ljudje, ki kupujejo originale ... delajo nekaj hudo narobe.

Rippy ::

Tudi nekaj znanih youtuberjev je "bojkotiralo" zadevo.

TotalBuiscut on ME3

Potem se pa jočejo zaradi piratstva. Torej ponovno bodo različice s "travnokov" nudile boljšo "storitev", kot kupljene igre.

ahac ::

Sej se v glavnem strinjam z njim, ampak govori pa kot, da gre pri DLCju za res en pomemben del zgodbe... kar ne more vedt, če nima nekih informacij (ki jih pa ne pove) oz, če igre ni preigral.

Prov smešno je, da se bojkotira nekaj o čemer se sploh ne ve kaj točno je....
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ZaphodBB ::

Hmm... EA je v win win situaciji.

Bodisi bodo DLC kupili tisti, ki "želijo" več plačat za igro (ekstrakcija dodatnega dobička), bodisi dobijo dve brezplačni reklamni kampanji, eno sedaj pred launchem (buzz), drugo pa po launchu, ko bodo objavil da v bistvu bomo pa vseeno čez nekaj časa dali vsem DLC zastonj.

Zvito.

def0r ::

Truga je izjavil:

def0r je izjavil:

Ceprav tudi dvomim da imas sploh kaj originalnih iger (vsaj teh ki nimajo MPja ali ni ravno pomemben) :p

http://steamcommunity.com/id/Truga


Why are u not the 90% that do :p

Glede TBja je pa tudi rekel da se bo s tezkim srcem odrekel zadnjemu delu trilogije :D Samo nekako sem navajen ce se nekdo zacne govorit in omenjati piratebay ali katerikoli drugi tracker da ponavadi ne uporablja drugega :) Vsaj vsi znanci so moji taksni.

Berserker ::

]Fusion[ je izjavil:

Berserker je izjavil:

Takšno kapitalistično sranje me je pripravilo, da odkrito povem, da bom igral kar pirata.

Ali pa enostavno ne igrat igre :)


Eh daj no, če je sploh ne igram, ali pa preigram nelegalno verzijo, kakšno izgubo bo imel EA, ki mu denarci kar letijo v žepe.

Izi : true, zadnje čase sem tako ali tako brez pričakovanj, tako da tu pa tam te kakšna malenkost preseneti na pozitiven način, pa je že dovolj, kot pa povprečna AAA igra...

Sicer hvala da si me spomnil na Arrival DLC, na sploh sem ga prezrl, ker so ga baje ful kritizirali...

Zgodovina sprememb…

]Fusion[ ::

Berserker je izjavil:

]Fusion[ je izjavil:

Berserker je izjavil:

Takšno kapitalistično sranje me je pripravilo, da odkrito povem, da bom igral kar pirata.

Ali pa enostavno ne igrat igre :)


Eh daj no, če je sploh ne igram, ali pa preigram nelegalno verzijo, kakšno izgubo bo imel EA, ki mu denarci kar letijo v žepe.


Če je ne igraš, potem tudi ne veš kaj je v igi->ne sodeluješ v debatah o ME3->ne delaš reklame za igro
:)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Bor H ::

In če jo preigraš je verjetno ne boš kupu ko bo cenej, ker boš raj kupu nekej kar še nisi igral.

Izi ::

Berserker je izjavil:

Sicer hvala da si me spomnil na Arrival DLC, na sploh sem ga prezrl, ker so ga baje ful kritizirali...

Upravičeno, glede na to, da je treba zanj plačati. Moral bi biti zastonj, saj ne nudi nič drugega kot samo zgodbico, ki poveže 2. in 3. del.

Mipe ::

Kot da bi prodajali avto brez sedežnih blazin, barve, platišč... Resda je vozen, ampak...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Berserker ::

]Fusion[ je izjavil:

Berserker je izjavil:

]Fusion[ je izjavil:

Berserker je izjavil:

Takšno kapitalistično sranje me je pripravilo, da odkrito povem, da bom igral kar pirata.

Ali pa enostavno ne igrat igre :)


Eh daj no, če je sploh ne igram, ali pa preigram nelegalno verzijo, kakšno izgubo bo imel EA, ki mu denarci kar letijo v žepe.


Če je ne igraš, potem tudi ne veš kaj je v igi->ne sodeluješ v debatah o ME3->ne delaš reklame za igro
:)



Torej temo je odprl Ahac 11. aprila 2011, je kdo sploh upravičen komentirati do 6. Marca 2012 ?

Sicer pa : delam reklamo za igro, nakar prejmem zastonj verzijo igre. Bi tole bilo bolj sprejemljivo zate ? 8-)

Ali pa tole, da sem kupil ME1 in ME2 po polni ceni za xbox360 verzijo z vsemi dlc-ji, ki so prišli čez čas (razen na arrival sem pozabil) na pc pa nemarno spiratiziral oba špila.

Zgodovina sprememb…

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Izi ::

ahac je izjavil:

EA Pulling Mass Effect 3 From GAME

Tole nima nobene veze z igro. Če je ena firma, ki prodaja igre, tik pred bankrotom je jasno, da jim EA ne bo dostavljal iger za katere verjetno ne bi dobili plačila. Ostale trgovine bodo igro normalno prodajale.
Sem že nabavljal preko Amazon, Play in Zavvi, za za tole angleško firmo GAME pa prvič slišim.

manniac ::

Izi je izjavil:

ahac je izjavil:

EA Pulling Mass Effect 3 From GAME

Tole nima nobene veze z igro. Če je ena firma, ki prodaja igre, tik pred bankrotom je jasno, da jim EA ne bo dostavljal iger za katere verjetno ne bi dobili plačila. Ostale trgovine bodo igro normalno prodajale.
Sem že nabavljal preko Amazon, Play in Zavvi, za za tole angleško firmo GAME pa prvič slišim.


men se zdi, da je to trgovina samo z igrami v angliji men se zdi uspesna, ker k sm biu lansko leto v angliji, sem jo v vsaki 3 ulci vidu.

frudi ::

Glede na to, da veliko ljudi pri nas naroča igre iz UK in da se je še včeraj dalo iz UK dobiti N7 zbirateljsko izdajo le pri Game, se mi zdi ta novica še kako relevantna, tako da vsekakor sodi v tole temo.

Mimogrede, zavvi.com in shopto.net sta v par urah že razprodala svojo zalogo zbirateljskih izdaj za PC. Play.com kolikor vem ne pošilja v Slovenijo, tako da ostane le še amazon.co.uk, kjer pa je zaradi drage poštnine zadeva kar nekaj dražja.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

kmetek ::

Čakaj, ME3 je že zunaj?

ahac ::

frudi je izjavil:

Glede na to, da veliko ljudi pri nas naroča igre iz UK in da se je še včeraj dalo iz UK dobiti N7 zbirateljsko izdajo le pri Game, se mi zdi ta novica še kako relevantna, tako da vsekakor sodi v tole temo.
Ja, zato sem pa dal link.

Čakaj, ME3 je že zunaj?
Ne.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Berserker ::

Kakšno edicijo pa ima igabiba ? Jaz sem slučajno prendaročil, da nebom neprijetno presenečen.

ArYeS ::

Game (trgovine) se zapirajo na veliko ker so baje v težavah, prav tako odpuščajo. ME3 pri njih verjetno ne bo zaradi kakih zadolžitev pri EA in ne bojkotov ali karkoli takega.

Drugače pa komaj čakam in me mankajoč DLC ne briga sploh, ne podpiram tega, zato pač DLCja ne bom kupil. Ne vidim kaj ma toliko veze z igro to, par questov ali en character.

Izi ::

Berserker je izjavil:

Kakšno edicijo pa ima igabiba ? Jaz sem slučajno prendaročil, da nebom neprijetno presenečen.

Igabiba ima navadno verzijo za 41 EUR in tahudo N7 Collector's Edition za 59 EUR.
Kako pa naj mi vemo katero si ti prendaročil :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Berserker ::

Izi je izjavil:

Berserker je izjavil:

Kakšno edicijo pa ima igabiba ? Jaz sem slučajno prendaročil, da nebom neprijetno presenečen.

Igabiba ima navadno verzijo za 41 EUR in tahudo N7 Collector's Edition za 59 EUR.
Kako pa naj mi vemo katero si ti prendaročil :P


Grammar nazi...>:D

Naročil sem N7CE...

Mimo grede sem tole videl na mn3njalu:


Kaj se je zgodilo z prejšnjo ekipo iz dvojke ? Je res malo lame, zbrati skupaj dobro ekipo v dvojki, pridobit lojalnost vseh članov + tistih iz dlc-jev. Ladja je zdaj končno polna najboljših borcev iz te galaksije (no ja Rexa ni med njimi pa Ashley), nakar ti v trojki opremijo v stilu pisarniškega C-seca. Eleganco in udobnost od Cerberusa pa nadomestijo nametani kabli, prenatranost z elektorniko, karantenska stekla , preveč pripadnikov ALiance, hangar pa spremenijo v delavnico podobno proizvodni. Ni kaj Shepard je izgubil oblast nad ladjo...

kmetek ::

Tale Collectors cena sploh ni visoka v primerjavi s tujino, mar ne?

Ales320 ::

Res je zato sem si ga prednaročil že. :)

kmetek ::

Mass Effect 3 Gameplay Discussion (Spoilers allowed)

dosti prepucavanja glede konca itd....spoilerji so možni !
««
6 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mass Effect Serija ali The Witcher Serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5513631 (12245) nooby
»

Dragon Age 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17530018 (23268) todman74
»

Mass effect in moderne streljačine

Oddelek: Igre
223695 (3134) Berserker
»

Mass Effect 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25237133 (23368) lopov

Več podobnih tem