» »

Mass Effect 3

Mass Effect 3

««
5 / 14
»»

ahac ::

Men sta Kelly pa Jack umrli... in sem potem še 1x preigral cel špil, da sem to popravu. :D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Izi ::

Ja, Kelly je pravzaprav najbolj normalna ženska v celi seriji, čeprav je vseeno malo čudaška psihiatrinja.
Jaz si mojega Sheparda lahko na stara leta najlažje predstavljam s Kelly, ki bi skrbela zanj ;)

Drugače pa sem v 1. delu imel romanco s Ashley, ki je sicer preveč militantna in povrh vsega še precej rasistična do drugih ras. Za mojega Sheparda vseeno precej boljša izbira kot Asari, ki so modri obojespolniki in otroci so vedno Asariji. Shepardovi potomci pa morajo biti ljudje, drugače bo škoda dobrih genov :D

Potem sem celi 2. del ostal zvest Ashley in na polici v svoji kabini imel njeno sliko.
Kakšne hude izbire tako ali tako ni bilo. Miranda sicer dobro zgleda s svojimi umetno izbranimi in selekcioniranimi geni, ampak je "Cerberus bitch", moj Shepard pa je Cerberusov smrtni sovražnik, čeprav je po sili razmer moral v 2. delu sodelovati z njimi. Jack je pokvarjena v dno duše, ker jo je že v otroštvi Cerberus nepopravljivo pokvaril. Pa še mojemu Shepardu niso všeč tetovirane ženske. Asariji pa niso po okusu mojega Sheparda.

V 2. delu sem se sicer srečal z Ashley, ki me je takoj nekam poslala in užaljeno odšla, ker sem jo 2 leti pustil trpeti brez obvestila, potem pa me je videla še da sodelujem s teroristično organizacijo Cerberus. Razlaga in prepričevanja so naleteli na gluha ušesa. Ženske!
Po pričakovanjih sem že čez nekaj dni dobil e-mail od Ashley, poln obžalovanja in oproščanja in celo pesmico mi je napisala. Zaradi reševanja cele galaksije pa spet nisem imel časa, da bi jo obiskal. Sem pa po raznih kanalih izvedel, da v vojaški službi dobro napreduje, Alliance jo je povišal in na koncu je leta 2185 postala Spectre. Še nekaj, kar imava sedaj skupnega.

Vmes sem enkrat povabil Kelly na večerjo v svojo kabino in potem je skrbela za moj akvarij, da moje eksotične ribice, ki sem jih nabavljal po celi galaksiji niso od lakote pocrkale. Ko sem iz Reaperjeve baze rešil ugrabljeno Kelly pa se mi je kar odkrito ponudila.
In takrat v zmagoslavju po uspešno opravljeni samomorilski misiji sem se spozabil in Kelly po interfonu poklical v svoje prostore, kjer mi je potem odplesala erotični ples, potem je sledil "lap dance", na koncu pa sva končala v postelji.
Upam, da Ashley za ta spodrsljaj ne bo izvedela. Še vedno imam na polici njeno sliko.

Igra sicer zvesto beleži vse romance iz vseh delov, ampak kot kaže se sex s Kelly ne šteje kot romanca. Vsaj v dosežke se ne zapiše in je še vedno zabeleženo, da v 2. delu nisem imel nobene romance.
Drugače pa je potrjeno, da vsi ki so varali svojo ljubezen iz 1. dela, bodo v 3. delu deležni ljubezenskega trikotnika, ki ga bo nujno treba razrešiti. Menda bo polno zamer, joka in stoka. Shepard bo v vsakem primeru končal z eno užaljeno žensko.
In kaj je hujšega kot prevarana ženska? Celo napad Reaperjev je mačji kašelj v primerjavi s prevarano in zapuščeno žensko >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Berserker ::

Za Ovčarja se mi imo najbolj dopade Miranda, on je badass nabildan hero, močna karizma, pravi moški, ona je bitch in ženska po videzu in pomenu (obožujem črnolase), Ashley je preveč samosvoja in trdasrčna, pač prava spartanka, ampak bi jo dal na drugo mesto, saj zgleda dovolj kul. Ostali ženski karakterji so bolj kot ne smeti...

Aja, najboljši scenarij: Rešiš zemljo, preživiš, koncil umre, citadela pade, ostale rase propadejo, človeštvo zmaga...

Zgodovina sprememb…

deadbeef ::

Miranda FTW.... prava fatalka ^_^

ABX ::

Spet fucking console FOV. Popizdil bom.

Ko sem imel ATI kartico sem moral čakat 1 mesec da so uredili Crossifre gonilnike, zdaj čakam 1 mesec da se najde kak FOV hack.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

T-h-o-r ::

sem že imel demo na 11 %, samo sem se uspel premagatin in skenslati download :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ZaphodBB ::

Miranda FTW.... prava fatalka ^_^


Glede na to da ona JE Illusive Man dobesedno.

T-h-o-r ::

Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

lopov ::

ABX je izjavil:

Spet fucking console FOV. Popizdil bom.

Ko sem imel ATI kartico sem moral čakat 1 mesec da so uredili Crossifre gonilnike, zdaj čakam 1 mesec da se najde kak FOV hack.


Res upam da ne. Metro 2033 mi je ravno zaradi tega fail :(((

Berserker ::

ZaphodBB je izjavil:

Miranda FTW.... prava fatalka ^_^


Glede na to da ona JE Illusive Man dobesedno.


Mislim da se je prav zaradi Sheparda konvertala nazaj na dobro stran. Ko opraviš quest za nejno lojalnost pa ti je itak zvesta...

Izi ::

Berserker je izjavil:

Za Ovčarja se mi imo najbolj dopade...

Vprašanje ali so imeli avtorji pri izbiri priimka v mislih pastirja ali celo ovčarja. Beseda Shepard namreč ne pomeni ne eno ne drugo.

Pastir je "shepherd", ki je tudi ime za pasmo psa.
shepherd = Sheep + herd = ovca + pasti

Res je, da so verjetno priimki kot na primer Shepard, Sheppard in Shepperd nekoč davno nastali iz besede shepherd, pa se je nekje vmes izgubila črka H, ki se ne izgovarja.

Pravi pastirski priimki:
General Shepherd iz Call of Duty
Alex Shepherd iz Silent Hill
Jack Shephard iz Losta

Podobno izgovarjajoči priimki:
John Sheppard iz filma oziroma serije Stargate
Commander Shepard iz Mass Effecta


A sem zabluzil? :))

Berserker ::

Izi je izjavil:

Berserker je izjavil:

Za Ovčarja se mi imo najbolj dopade...

Vprašanje ali so imeli avtorji pri izbiri priimka v mislih pastirja ali celo ovčarja. Beseda Shepard namreč ne pomeni ne eno ne drugo.

Pastir je "shepherd", ki je tudi ime za pasmo psa.
shepherd = Sheep + herd = ovca + pasti

Res je, da so verjetno priimki kot na primer Shepard, Sheppard in Shepperd nekoč davno nastali iz besede shepherd, pa se je nekje vmes izgubila črka H, ki se ne izgovarja.

Pravi pastirski priimki:
General Shepherd iz Call of Duty
Alex Shepherd iz Silent Hill
Jack Shephard iz Losta




Podobno izgovarjajoči priimki:
John Sheppard iz filma oziroma serije Stargate
Commander Shepard iz Mass Effecta


A sem zabluzil? :))



Izi, to je izba za Igre, ne bit tak pikolovski :) . Shepard, Sheperd, ne da se mi vedno prav zapisovat, zato sem ga "po domače" prekrstil v ovčarja (glede na to da pazimo na svoje soborce, da nam ne umrejo, smo res neke vrste ovčar).

deadbeef ::

Sicer bi rad igral ME3 ampak ker bo potreboval Origin ne bom.

T-h-o-r ::

verjetno za pirate ne bo potreben :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

fireX88 ::

pa kolkrat more še rečt, "!Captain!" Jack Sparrow :))
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Izi ::

ZaphodBB je izjavil:

Miranda FTW.... prava fatalka ^_^

Glede na to da ona JE Illusive Man dobesedno.

Ne vem kaj točno si mislil s tem, ampak ker si dodal "dobesedno" to seveda ne drži. Kar nekajkrat smo namreč videli SKUPAJ tako Mirando kot Illusive Mana, tako da gre za dve povsem različni osebi.
Mirando smo precej podrobno spoznali, še posebno na njeni dodatni misiji, kjer se spozna njen celotni življenjepis, težavnega očeta od katerega je pobegnila, in srečamo tudi njeno sestro. Illusive Man je bil vodja Cerberusa že preden se jim je Miranda sploh pridružila, ko je pobegnil od svojega očeta.
Illusive man pa je pač illusive. Nihče ne ve kaj dosti o njem, tudi Miranda ne.
Je verižni kadilec in alkoholik. Ima umetne oči. In je vodja teroristične organizacije. To pa je vse kar je znanega.

Na začetku, je bilo precej špekulacij, da je on nekakšen Reaper ali pa vsaj Reaperjev agent. Kar pa se je v 2. delu izkazalo za napačno, saj v tem primeru Illusive Man Sheparda preprosto ne bi oživil ali pa bi njegovo truplo predal Reaperjem, ki so si ga tako želeli. S tem da je oživil Sheparda vemo, da je Illusive Man sovražnik Reaperjev.
Če Illusive Man Sheparda ne bi oživil, bi bila celotna galaksija izgubljena in Reaperji bi brez najmanjšega problema poželi svojo žetev, kot že nič koliko "sezon" pred tem.

ZaphodBB ::

Vemo da je Miranda ženski klon Illusive Mana.

Kar se pa njegovega sodelovanja z Reaperji tiče je pa tako, kot šef Cerberusa je ziher tarča za Reaperje.

Kakšen artefakt, indoktrinacija,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

T-h-o-r ::

kaki klon, wat
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Izi ::

ZaphodBB je izjavil:

Vemo da je Miranda ženski klon Illusive Mana.

Mi ne vemo. Razsvetli nas.
O Mirandi vemo, da ni bila rojena ampak narejena v laboratoriju z gensko tehnologijo. V bistvu ne gre za klon, ker je genski zapis spremenjen in izboljšan. Izdelavo je financiral njen oče, ki pa je dejansko v sovražnih odnosih z Illusive Manom, ker mu je ta tako rekoč ukradel hčerko.
Od kje prihaja pa Illusive Man pa jaz nisem nikjer zasledil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

T-h-o-r ::

Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

particle ::

ZaphodBB ::

Izi je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Vemo da je Miranda ženski klon Illusive Mana.

Mi ne vemo. Razsvetli nas.
O Mirandi vemo, da ni bila rojena ampak narejena v laboratoriju z gensko tehnologijo. V bistvu ne gre za klon, ker je genski zapis spremenjen in izboljšan. Izdelavo je financiral njen oče, ki pa je dejansko v sovražnih odnosih z Illusive Manom, ker mu je ta tako rekoč ukradel hčerko.
Od kje prihaja pa Illusive Man pa jaz nisem nikjer zasledil.


Mal se že slabo spomnim, sem bil pod vtisom da je njen oče Illusive Man.

kmetek ::

Zakaj Mirande ne bo v 3?

Thor huda slika: kje si dobil?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: T-h-o-r ()

Izi ::

ZaphodBB je izjavil:

Mal se že slabo spomnim, sem bil pod vtisom da je njen oče Illusive Man.
Kje pa, Miranda sovraži svojega očeta in je od njega pobegnila k Illusive Manu.

kmetek je izjavil:

Zakaj Mirande ne bo v 3?
Kako si sploh pomislil na kaj takega? Seveda bo v 3. delu, pod pogojem, da je preživela na koncu 2. dela.

kmetek ::

Ker je ni nikjer omenjene, pri meni so vsi preživeli ;)

ahac ::

deadbeef je izjavil:

Sicer bi rad igral ME3 ampak ker bo potreboval Origin ne bom.


Origin je čisto OK. Ni Steam, ampak je pa boljš kot, če moral dajat DVD v kišto.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

T-h-o-r ::

kmetek je izjavil:

Zakaj Mirande ne bo v 3?

Thor huda slika: kje si dobil?

napisal sem miranda sexy v google :D

kmetek je izjavil:

Ker je ni nikjer omenjene, pri meni so vsi preživeli ;)

bo

samo ne boš je mogel s sabo jemati na misije al nekaj?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Izi ::

Ne vem kako je z Mirando v vseh mogočih variantah igre.
Vsaj pri meni se je Miranda skozi igro vedno bolj oddaljevala od Illusive Mana in Cerberusa. Že nekje na polovici se je odkrito sprla z Illusive Manom, ko je na svojo roko brez vednosti Illusive Mana sporočila lokacijo Jackovega očeta. Že takrat je Illusive Man zagrozil Mirandi, da se bosta morala resno pogovoriti na 4 oči.
Na koncu pa, ko sem hotel razstreliti Reaperjevo skrivno bazo, je Illusive Man skoraj doživel živčen zlom, ko sem omenil, da bom vse skupaj razstrelil. Z nami je bil povezan preko Mirandinega omnitoola.
Ko me je Illusive Man že ves penast prepričeval, da baze nikakor ne smem razstreliti se je Miranda odkrito postavila na mojo stran in Illusive Mana nekam poslala. Na koncu je kar prekinila povezavo med preklinjanjem Illusive Mana.
S tem dejanjem je Miranda v bistvu dala odpoved v Cerberusu, in skupaj menoj in celim našim moštvom postala sovražnik Cerberusa.

Na svoji ladji, ki smo jo tako rekoč ukradli Cerberusu, menda ne bom imel Cerberus agenta, da me zabode v hrbet. Ker je Miranda sedaj sovražnik Cerberusa lahko ostane na ladji v naši skupini.
Še Jacob se mora zjasniti glede Cerberusa, ampak mislim, da ne bo problem, ker on je tako ali tako najemnik, ki dela za denar. Prej je delal za Alliance potem pa ga je najela Miranda za projekt oživljanja Sheparda. Za illusive Mana ni Jacob v bistvu nikoli delal.

T-h-o-r ::

enako pri meni
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

kmetek ::

OMFG

Berserker ::

Tale bo tudi huda, kateri je dala zvok Jesica Chobot (xboxaši jo poznamo po nedeljski achivement review-jih)...

manniac ::

ali se mi splaca kupiti ME3 če prej nisem igral nobenega dela??

def0r ::

manniac je izjavil:

ali se mi splaca kupiti ME3 če prej nisem igral nobenega dela??

Najbrz samo ce hoces celotni storyline se splaca prejsne dele obrniti prvo:)

Berserker ::

manniac je izjavil:

ali se mi splaca kupiti ME3 če prej nisem igral nobenega dela??


Ne splača se, ali preigraš od enke, ali pa sploh ne igraš (tako boš ne vedoč izgubil pol igre). To bi ti verjetno rekel Izi.

Jaz te vprašam, se mi splača začet brati Game of Thrones od tretje knjige naprej ?

def0r ::

Ceprav Berserker, lahko on odigra samo prvi del in ima vecino zgodbe. Mass effect 2 je vec ali manj filler kar se neki vmes dogaja ampak ni ravno tako pomemben.

Berserker ::

Kaj točno dobiš dodatnega v N7 CE ?

Izi ::

Kmetek se je nekaj časa nazaj šalil o Šepard trenirkah, sedaj pa sem zasledil, da jih že imajo v Biowarjevi štacuni :))

Obvezna oprema za igranje Mass Effect 3. Prodajajo jih po 52 dolarjev.

In ni vključena v nobeno izdajo igre. Treba jih je naročiti posebej.

fireX88 ::

malenkost drugačen trailer kot ga je dal kmetek gor:

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

kmetek ::

Ja tale je extended verzija.

Izi ::

Sem moral kar dvakrat pogledati ali je tista seksi bejba, ki stoji ob Shepardu, tam okoli 2:17 na trailerju, res Ashley.
Kaže da je šla nekje vmes med 2. in 3. delom na plastično operacijo, ki v prihodnosti ženske dejansko popravi, ne tako kot danes, ko vse po vrsti hudo deformira.
Kakorkoli že, Ashley bo kot kaže v 3. delu precej bolj seksi od Mirande. Vsaj moj Shepard misli tako 8-)

T-h-o-r ::

miranda was geneticaly enhanced in all atributes >:D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

kmetek ::

kok še 3 tedne? kje je sedaj najnižja cena?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

fireX88 ::

Izi je izjavil:

Sem moral kar dvakrat pogledati ali je tista seksi bejba, ki stoji ob Shepardu, tam okoli 2:17 na trailerju, res Ashley.
Kaže da je šla nekje vmes med 2. in 3. delom na plastično operacijo, ki v prihodnosti ženske dejansko popravi, ne tako kot danes, ko vse po vrsti hudo deformira.
Kakorkoli že, Ashley bo kot kaže v 3. delu precej bolj seksi od Mirande. Vsaj moj Shepard misli tako 8-)


...hudo deformira.... hahahaha takoj zjutraj padel iz stola zarad smeha:-D
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

]Fusion[ ::


Ne kupit ME3, ker so EVIL! :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

yayo ::

 Bioware cliche' list

Bioware cliche' list





:P

Izi ::

V bistvu gre res za veliko in do sedaj še ne videno svinjarijo igričarske industrije.
Do sedaj so kot nagrado za prednaročnike in naročnike posebnih zbirateljskih izdaj ponavadi dajali dodatna orožja in opremo, sedaj pa so IZREZALI iz že končane igre kar opazen del vsebine, ki ga bodo prodajali kot DLC.
Namen DLC-jev naj bi bil, da lahko izdelovalci KASNEJE dodajo dodatne vsebine k zgodbi. Požrešni založniki pa bodo v prihodnosti kot kaže že končano igro razrezali na najmanj 20 delov, ti boš ob nakupu dobil samo Uvod, vse ostale dele pa boš moral kot LEGO kocke dokupovati :)) In te dele bodo še vedno imenovali DLC-ji.

Ta slavni DLC iz Mass Effecta 3 se imenuje "Mass Effect 3: From Ashes".
Pri "From Ashes DLC" gre za menda kar okoli 630 MB vsebine, kjer odkrivamo preteklost Mass Effect vesolja, menda neke Proteanske skrivnosti in na koncu celo rekrutiramo v naše moštvo novega člana in sicer Proteana. To je rasa, ki so jo Reaperji poželi 1 cikel nazaj pred 50.000 leti.
Vse to bo dosegljivo samo v škateljni N7 zbirateljski izdajo in v digitalni Delux izdaji. Ostali, ki bodo hoteli imeti celotno igro bodo morali k polni že tako naviti ceni Mass Effecta 3 doplačati še 10 dolarjev za From Ashes DLC.
DLC bo na voljo za vse platforme že na dan izida igre.

Potem pa se pritožujejo in čudijo nad piratstvom. V piratski verziji namreč ne bo nič manjkalo.

Izi ::

Zanimiv DLC, ki velja samo za multiplayer, je NAJMOČNEJŠE orožje v multiplayerju, ki je "Collector Assault Rifle".
Tudi tega so izrezali iz igre. In celo v nobeno zbirateljsko in Deluxe edicijo ni priložen.

Edina možnost, da se dobi to najmočnejše orožje v igri je nakup fizičnih predmetov z oznako N7, ki jih trži Bioware:

$24.99 - Knjiga "The Art of Mass Effect Universe"
$59.99 - Igralni controller
$209.99 - Slušalke Chimera 5.1
$34.99 - Podloga za miško
$79.99 - Torba
$24.99 - ohišje za iPhone
$79.99 - Miška
$139.99 - Tipkovnica

Skupaj 655 dolarjev

Pri vsakem izmed teh predmetov dobiš zraven kodo za "Collector Assault Rifle DLC".
Bistvo pa je, da ti vsaka naslednja koda, ki jo zbereš dodatno nadgradi tvoj Collector Assault Rifle. Se pravi lahko zbereš 8 različnih kod za Collector Assault Rifle.
Prva koda ti ga odklene, vsaka naslednja pa ti ga nadgradi za eno stopnjo, kar pomnei, da lahko osnovno orožje nadgradiš kar 7-krat.
Na koncu imaš lahko Collector Assault Rifle stopnje 8, ki te je stal konkretnih 655 dolarjev. Juhu!
S tem orožjem boš potem nepremagljiv v multiplayerju Mass Effect 3, vsi ti bodo zavidali in boš glavni na vasi 8-)

Collector Assault Rifle ni mogoče dobiti nikakor drugače, kot samo z nakupom teh dragih predmetov.
Ne smemo seveda pozabiti, da imaš potem 8 precej uporabnih računalniških predmetov, ki so dejansko vsi višjega razreda, pa še potiskani z N7 logotom :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

ZaphodBB ::

Vau, warez verziji vrednost narašča iz ure v uro.

Izi ::

ZaphodBB je izjavil:

Vau, warez verziji vrednost narašča iz ure v uro.
Collector Assault Rifle, je menda samo za Multiplayer, tega pa s piratsko verzijo skoraj zagotovo ne boš mogel igrati :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Izi ::

Ostali "zastonjski" DLC-ji, ki so priloženi različnim verzijam igre pa so:

- M-55 Argus - 1 Assault Rifle - Prednaročilo igre iz kjerkoli
- N7 Warfare Gear - 1 Assault Rifle, 1 Armor komplet - Prednaročilo igre pri samo nekaterih prodajalcih
- AT-12 Raider - 1 Shotgun - Prednaročilo igre direkt iz EA Origin
- Chakram Launcher - 1 Assault Rifle - Končani DEMO igre Kingdoms of Amalur: Reckoning
- Reckoner Knight Armor - 1 Armor komplet - Končani DEMO igre Kingdoms of Amalur: Reckoning
- N7 Arsenal Pack - 1 Submachine Gun, 1 Shotgun, 1 Sniper Rifle, 1 Pistol - Vključen v N7 Collector's Edition in N7 Deluxe Edition
- N7 Hoodie - 1 Shepardova nebojna obleka - Vključen v N7 Collector's Edition in N7 Deluxe Edition
- Robotic Dog - 1 "hišni" ljubljenček samo za znotraj Normandy - Vključen v N7 Collector's Edition in N7 Deluxe Edition
- Squad Appearance Pack - 4 nebojne obleke za soborce - Vključen v N7 Collector's Edition in N7 Deluxe Edition

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()
««
5 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mass Effect Serija ali The Witcher Serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5513666 (12280) nooby
»

Dragon Age 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17530080 (23330) todman74
»

Mass effect in moderne streljačine

Oddelek: Igre
223703 (3142) Berserker
»

Mass Effect 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25237200 (23435) lopov

Več podobnih tem