» »

Win Xp se corrupta po windows update

Win Xp se corrupta po windows update

barakus ::

Pozdravljeni

Imam webbook neke leve znamke in ker mi je crknil disk, bi rad nanj instaliral ponovno win xp home.
Sem pripravil usb kljuc z WinToFlash programom in po dosti mucenja mi tudi uspe intstalirat windows. Ampak ko naredim windows update in se instalira ene 90 stvari, se pri restartu vedno pojavi "windows could not start because the following file is missing or corrupt \windows\system32\config\system" in sem googlal ce se to mogoce da resiti ter res poskusil z recovery console kopirati dolocene datoteke vendar se mi po recovery pojavi BSOD "Kernel Stack inpage error".

Res ne vem kaj narediti, vse skupaj je zelo čudno. Mogoče obstaja kje win xp CD, ki ima vse zadnje updejte že integrirane? Ali lahko mogoče onemogočim da se win xp sploh updejtajo (vem da je to slabo, a boljše kot nič).

Tudi po eni taki neuspešni instalaciji ne gre kar ponovno reinstalirati win xp, ker se pa installation wizard zatakne pri kopiranju, moram najprej wipat disk, naredit novo particijo in potem gre šele skozi. Bolano.

amigo_no1 ::

Preveri če je disk 100% v redu (z orodjem proizvajalca, full scan).Zelo verjetno je to razlog.

nlite, dodaš sp3

Zgodovina sprememb…

vorantz ::

Imam webbook neke leve znamke in ker mi je crknil disk, bi rad nanj instaliral ponovno win xp home.


A si nisi že tle odgovoril kje tiči problem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP re-install

Oddelek: Operacijski sistemi
102273 (1847) Jakka
»

GRUB in potem???

Oddelek: Operacijski sistemi
81052 (880) Skrat
»

NEC Versa M300 + modem tezave

Oddelek: Strojna oprema
71065 (1015) jernejz
»

Kolikim je umrlo IBM IC7 40Gb diskov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19311339 (6967) ChiefThunder
»

sesut W98 v dual boot konfiguraciji

Oddelek: Pomoč in nasveti
101265 (1176) ferjan

Več podobnih tem