» »

Debilnost politike slovenskih IT podjetij

Debilnost politike slovenskih IT podjetij

1
2
»

Poldi112 ::

Kaj ti bo trenutni tržni delež ko ti glavni razvijalec ukine razvoj? Na koliko časa se povprečno menja telefon? Leto?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

techfreak :) ::

js osebno je izjavil:

techfreak :) je izjavil:

QT na mobilnikih?

Symbian, Android, iPhone, kaj še hočeš? Aja, nokiino dumbphone s40 platformo lahko pravtako doleti kompatibilnost :))

QT na iPhonu? Do kam pa so prišli s portanjem? Nazadnje ko sem gledal je bilo še daleč pred dejansko uporabo.

detroit ::

@thejan2009 :Šteješ kineze brazilce (tm je nokia oh in sploh še vedno hehe )in mojga penzionistčnega fotra zato ima symbian 2x večji trg še vedno;)
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

js osebno ::

Kinezi in brazilci so trenutno najhitreje rastoči trg smartphonov na svetu, mind you.
Glede Qt-a na iPhonu - zdi se mi da sem že pol leta nazaj videl videe Qt aplikacij, ki so delovale brez problema.

Isotropic ::

KernelPanic je izjavil:

Evo me!!!!

Dobil sem bitko, delali bomo na Qt in Linux platformi.:DPrav tako si moram narociti nov komp (max. vrednost 2200 eur :D) ter laptop (max. vrednost 1300 EUR :D). Ampak moral sem priseci, da bo stvar delovala tudi na mobilnikih, kar pa ni problem :D. Hvala vsem za nasvete, bil sem spostljiv (brez "MS navlake" :D) in umirjen in svoje sem povedal in na moje presenecenje, moj nadrejeni me je 100% podprl in zacel lobirati za nov komp. MSesevocu :D smo zavrnili ponudbo.

Lp,
M.

kaksnih mobilnikih to, telefonih? ker v proizvodnih podjetjih so ponavadi kaksni industrijski pcji (bolj zavarovani proti zunanjim vplivom v bistvu), ki meni zgledajo kot cisti desktopi.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre na Linuxu še vedno počasnejše kot na Windows (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
7623941 (19590) MrStein
»

Microsoftov SQL Server prihaja na Linux (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
12628200 (22885) noraguta
»

Delničar pozval Ballmerja k odstopu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6512945 (10782) poweroff
»

Nokia komercialne licence Qt-ja predaja podjetju Digia

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
196534 (5508) Lonsarg
»

Nokia bo le rahlo spreminjala Windows Phone 7

Oddelek: Novice / Windows Mobile
2910542 (9300) Lonsarg

Več podobnih tem