» »

40.72 WHQL nv4_disp.inf?

40.72 WHQL nv4_disp.inf?

Tr0n ::

Ob instalaciji novih detonator 40.72 WHQL gonilnikov za Win9x (Win98SE) dobim sporocilo, da mi manjka nv4_disp.inf datoteka in instalacija se konca. Ve kdo v cem je finta?

boštjan ::

mogoče napaka pri d/l

Tr0n ::

Ne, vec ljudi je porocalo to napako. Dve resitvi:

1. rocno odpakiras in rocno instaliras preko system properties / advanced
2. rocno odpakiras in zbrises datoteko nivds.cfg ter zazenes setup.exe

boštjan ::

pol pa itak nimaš več problema ,če si to nardil:D

Tr0n ::

Zdaj ne vec :). Zgleda nVidia malce za J.

morphling1 ::

Meni so delal bp, drugače sem pa hotel predlagat manualno instalacijo, no samo si že sam pogruntal :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

R@C@ ::

A so kej boljši te Detonatorji od 40.41?

morphling1 ::

Ja seveda, detonatorji 40.41 so dobri samo za 3dmark, in recimo v ut2k neki flashajo sliko, 40.72 delajo pa lepo, čeprav se govori da so za igre še vedno najboljši detonatorji 29** , det 40** so več al manj samo za 3dmark, bom sam enkrat probal...
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

undefined ::

Najboljše so WHQL verzije. Držite se teh. :)

Soulforged ::

hmm...js sem pred neki časa inštaliru 30.82 za win xp, pa so mi špili začel štekat, pojavljale so se čudne teksture....pol sem nazaj naštimu 29.42 pa mi vse dela bp.. ...mam pa GF2 MX..
Ne vem v čem je fora da ti z novejšo različico drajverjev počasnej dela kot s starejšo...? eni so mi rekl da mam prestaro grafično..?? Kaj pa kej vi mente?

Paramedic ::

Kako pa kaj 41.03. Js jih mam že neki časa, pa se mi zdijo ful stabilni, hitrost pa ne vem točno kaka je, ampak mislim da kake omembe vredne razlike ni, je pa odpravljena ena napaka v nastavitvah, pri tistih tweak opcijah (agp, FW, SB...).
End transmission.

TheJack ::

Jaz imam s temi driverji le en problem. 3DMark2001SE se malo pred koncem sesuje. Tiste stričke s pištolami še pokaže, potem še en ''skipping test...'', potem pa bum in se znajde na namizju.

TB 1.4
256 MB
InnoVision GF2 Pro 64MB
K7S5A (SiS735)
WinXP SP1, najnovejši (1.12) SiS AGP driver

To se je sicer dogajalo z vsemi 40.xx driverji, ki sem jih preizkusil...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Benchmarks -=- UT2K3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
553728 (2855) Boky
»

Svarilo pred detonatorji 40.X

Oddelek: Pomoč in nasveti
191174 (773) njok
»

High Polygon Count (1 light) pri 3d Mark 2001

Oddelek: Zvok in slika
8829 (728) Senitel
»

Detonator 40.41 XP drivers

Oddelek: Strojna oprema
452163 (1105) PassTrough

Več podobnih tem