» »

BSPlayer: zvok zaostaja in slika obrnjena na glavo

BSPlayer: zvok zaostaja in slika obrnjena na glavo

The-B ::

Sm pr frendic uštimoval BS player in Divx pa vse ostalo, da bo lahko gledala filme..pol sm probav..jao. Sliko ma kr okol obrneno pa zvok ji za ene 5s zamuja. Ma kdo kako idejo kako obrnit sliko, podnapise uštimat.. (grafična je pa S3..ena traparija)
Hvala (v njenem imenu :) )

[dodatek by bastadu: Prosim piši naslove tem takšne, da bo v njih razvidna vsebina teme...]
  • spremenilo: bastadu ()

kljukec ::

He he
Če je grafična ena S3 je računalnik ziher star čez dve leti:'( eden Pentium 400 max tk da.
Nov računalnik pa bo.
To je men isto delalo na mojem tastarem (zvok zamujal; Pentium 300):(
LP

The-B ::

A pol se sploh ne da uštimat?..kk pa mojmu frendu k dela na 266mhz mašin? Čudno...

kljukec ::

Jop
Stari filmi s starimi kodeki za silo, pa še to ne verjamem.
Novi filmi z Xvid kodekom pa ne>:D sigurno
LP

bedanc ::

sem mel iste probleme z s3 virge gx2 tv out, pa ni bla kartica kriva. Zamenjel sem proc Cel 300MHz z Cel 533Mhz(96MB Ram), zdej pa deluje vredu. Za tvoj primer, pa probi divx najprej posnet na disk in ga od tam predvajat.

Bluechriss ::

Mal se poigraj z nastavitvami"use old rendering mode,use overlay,pa nek z RGB mode, sam se ne spomnim čist točno. Imel sem enak problem, pa sem ga s spreminjanjem teh nastavitev rešil.Zdaj dela.

Bx ::

Probaj z Nimo Codec Pack 5.0 build 8
in inštaliraj Bicubic Resizer Filter
Sem opazil da ima eno opozorilo glede tega, da ga ne inštaliraj če nimaš problemov z obrnjeno sliko.
COPY/PASTE
WARNING !!!
There is an INCOMPATIBILITY with the "TFM Audio Filter v1.0 beta 7" and the Morgan Multimedia Stream Switcher 0.95, DO NOT Install them together, chose one of them only if needed
Do not chose the G400 Filter if you do not have G400 graphic cards
Do not install the Bicubic Resizer Filter id you do not have any problem about video upside-down.

Nimo Codec Pack
Bx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NOLF2 + talk/speach

Oddelek: Igre
131709 (1554) cooolah
»

Gledanje filmov-zašteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
101303 (1039) sidney
»

Nimo Pack mi pokvari MEDIA PLAYER

Oddelek: Pomoč in nasveti
171192 (1011) BaRtMaN
»

program za drevajanje divx filmov

Oddelek: Programska oprema
91146 (995) Predator
»

FILMI v raznih formatih - KODEKI za njih

Oddelek: Programska oprema
131139 (960) BaRtMaN

Več podobnih tem