» »

Prenovljeni MacBook PRO-ji se pregrevajo

1
2
»

Keyser Soze ::

Pyr0Beast je izjavil:

Kar noče ostati med CPU/GPU/SB/NB jedrom in hladilnikom se pač iztisne na stran. Pričakovati da bodo zaradi tega višje temperature - neumnost.

Če že. Je termalni prenos boljši, saj odvajaš toploto tudi iz pakiranja samega čipa.

Oh, PyroBeast, tule pa kar vejejo izkušnje iz tebe. Me prav zanima kako fino bi tebi s tole teorijo laufalo kakšno navijanje z zgolj zračnim hlajenjem.

Že malenkost preveč paste se lahko odrazi v razlikah celih par stopinj, predvsem pa na stabilnosti računalnika. Nikar tole, kar počnejo tile proizvajalci končnih sistemov. Realno na procesor nabijejo toliko paste, ki bi jo en navijanja vešč uporabnik porabil za par 10 ali več montaž.

P.S.: Bi bilo zanimivo gledat tebe s kakšno Arctic Silver pasto in starimi AMDji, ipd. Ko bi "odvajal toploto s pakiranja samega čipa". :D
OM, F, G!

Bor H ::

lurker je izjavil:

Če prenosnika nisem zmožn uporabljat medtem ko se gugam v viseči mreži pol ni lih pro.
Če ga nisi zmožen uporabljat, potem nisi ravno opravilno sposoben.

Guganje in hkratna uporaba macbooka (oz. praktično katerega koli notebooka, razen kakšnega pc monstruma) je pa precej trivialna stvar za vse ostale.

Btw, stvar (driver) je že popravljena.


Če me zadeva peče v noge je rahlo netrivialno. Sem imel tak laptop (HP, če že hočeš vedt) in od takrat naprej natančno preverim kolk se zadeva greje preden se sploh približam. Kot zgleda hecno sem pa v viseči mreži še bolj storilen kot na stacionarnem PCju ;)

Limit-sky ::

Pa še une ventilatorje lahko ponucaš, da te ziblje levo in desno... ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel macOS 10.14 Mojave

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
197661 (6253) BivšiUser2
»

Zamenjava grafične v Macbook early 2011

Oddelek: Pomoč in nasveti
91319 (1171) Vrocipes
»

Novosti z Applove predstavitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5629982 (25931) PrimozR
»

Apple prenovil macbooke pro (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
18442860 (36758) BlueRunner
»

Apple osvežuje linijo MacBook Pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
9127227 (24965) JayKay

Več podobnih tem