» »

Problem v službi

Problem v službi

«
1
2 3

mato2 ::

Torej stvar je taka,pred 3.meseci mi je potekla pogodba ki je trajala eno leto in čist pričakovano mi jo podaljšali niso.
Po dveh mesecih mi končno uspe najt novo službo v Marmor Hotavlje (delavec v proizvodnji).

Že takoj ko sem prišel v Marmor Hotavlje sem vedel da mi ta služba ne bo všeč vendar v zdajšnih časih ni veliko izbire.

Problem je sledeč: -v službi ga nekateri zlo radi pijejo in to redno vsaki dan po 3-5 doz šnopsa

Ok saj je že vsak gotov spiv že kej alkoholnega na šihtu,ampak to pa ni normalno. DELAM DOBESEDNO MED PIJANČKI

-kadijo vse povsod, notri v proizvodni med šefi,ni važno VSEPOVSOD

Jaz pa ne kadim,včasih sem in mene to zelo moti.

Pa sem jim večkrat reku da naj ne kadijo zraven mene, pa nič ne pomaga

Zgleda da ni druge možnosti, moram tvegat službo in poklicat inšpektorja

ALI JE ŠE KAKŠNA DRUGA VARJANTA??

Yolle ::

glede na to da si "frišn" se ne pritožuj kaj dosti .... bl premisli če sploh spadaš v "njihov kolektiv" -->beri med vrsticami
Yolle

Blinder ::

ah pusti inšpektorja :) tvojim sodelavcem nič ne fali.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

turkx90 ::

Eh sej to se dogaja na dosti delovnih mestih. Drugače pa ali menjaj službo al se privadi, s pritozevanjem ali inspektorjem se boš pa sam dal v drek.

energetik ::

Glede kajenja obvesti inšpekcijo, ker te to direktno ogroža. Če ti pijančki ne onemogočajo dela, potem se ti ni treba ubadat z njimi.
V glavnem jaz ne bi v prostorih, kjer se kadi, delal niti 1 dan in bi vsekakor tvegal službo ter poklical inšpektorja.

solatko ::

V vsakem primeru si boš nakopal težave, zaradi katerih ne boš mogel delati v kolektivu. Glede na to, da delavci pijejo in kadijo na delavnem mestu, to počno tudi šefi.
Če ne moreš zdržat, menjaj službo, v primeru prijave pa pričakuj težave s sodelavci (tudi kakšno po zobeh), saj boš kot novinec, natrosil peska v lepo utečene ležaje.
Delo krepa človeka

gendale ::

prijavi + menjaj službo
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

harvey ::

Glede kajenja obvesti inšpekcijo, ker te to direktno ogroža. Če ti pijančki ne onemogočajo dela, potem se ti ni treba ubadat z njimi.

Če ne moreš zdržat, menjaj službo, v primeru prijave pa pričakuj težave s sodelavci (tudi kakšno po zobeh), saj boš kot novinec, natrosil peska v lepo utečene ležaje.


Kaj pa v primeru, da gospod "šnopček" spusti komu kakšen blok kamna na prste? Dokler se nič ne naredi smo zelo tolerantni, ko pa je nesreča tu, smo pa vsi pametni. Standardna praksa v SLO. Alkohol ni ravno najboljša kombinacija za proizvodno delo. Samo da se vzpostavi red ni to na novincu.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

turkx90 ::

Verjetno pa po 5 dozah šnopsa niso pijani, ker to ni nič. Veliko je takih delovnih mest kjer se pije, sam sem delav kot student na veliko bol nevarnih krajih(polnjenje pliskih bombol) in je bilo stanje enako, razen da se ni kadilo v polnilnicah...malo stran pa ze. Spili so tudi vsak dan nekaj, pa še vedno normalno opravili delo. Eno je bit pijan, drugo pa nekaj spit.

Zakj bi pa prijavu in menjal delo? Da nekomu narediš škodo in ti nimaš nič od tega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: turkx90 ()

gendale ::

če spiješ 5 doz šnopca čez cel delovni čas ne boš pijan
če jih pa spiješ od enkrat se pa že malo čuti, 0,15l žganja je pa vseeno neki :)

edino če majo oni doza=1dl :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

technolog ::

Saj veš da imamo slovenci kot narod strašne težave z alkoholom. Tega ni za zanikat.

turkx90 ::

gendale je izjavil:

če spiješ 5 doz šnopca čez cel delovni čas ne boš pijan
če jih pa spiješ od enkrat se pa že malo čuti, 0,15l žganja je pa vseeno neki :)

edino če majo oni doza=1dl :)


Da se cuti, hja odvisno pri komu. Včasih sm se tudi jaz napil s 3 deci jagerja...danes pa rabim duplo in vec...tko da nevem vse to je zelo relativno.

Zeberdee ::

Kakor sem jaz slišal od raznih tiskarjev, delavcev v skladiščih in takšnih in drugačnih delavcev - je to bojda dokaj standard. :)

No, da se ne bomo ven vlekli - toliko poslov, kot se pri meni ob viskiju sklene, se brez viskija nikoli ne bi.

Matev ::

kolikor jaz razumem zadevo je okolje v proizvodnji pač tako kot je

... verjamem, da to vodilni dobro vedo

Blinder ::

js jim nebi rušu veselja. že tako verjetno majo nizko plačo in bedno delovno mesto
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Tilen ::

Ja seveda, kar po zobeh. Pa kje živite?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Keyser Soze ::

Kot je že en omenil.

Dost je da enkrat en frajer mal preveč spije, ker je edino tako "taprav dec", in spusti enmu revežu granitni blok na glavo. Takrat kar nenadoma vsi ratajo "boge pi***" in začne se prelaganje odgovornosti.

Že videno. (ne z granitnim blokom)

Ampak kaj čmo. Nižje izobražena delovna sila in njih razumevanje predpisov ter odgovornosti do do sebe in drugih.

Menjaj službo ali pa se spusti na njihov nivo. Ampak bi rekel, da rajši prvo, ker takšna firma je z razlogom takšna in ene hude prihodnosti takšni nimajo.
OM, F, G!

Tilen ::

Keyser Soze je izjavil:


ene hude prihodnosti takšni nimajo.


Čisti prihodki od prodaje 11.385.304 EUR
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Keyser Soze ::

Ja, sej bi moral napisat "take vrste".

Trenutno morda res dobro stojijo, ampak s tako resnostjo, kot je opisana tule, lahko bilanca kaj hitro pade v minus.
OM, F, G!

PacificBlue ::

Kakor sem jaz slišal od raznih tiskarjev, delavcev v skladiščih in takšnih in drugačnih delavcev - je to bojda dokaj standard. :)


Delam v tiskarski industriji, sam pri nas tega ni:) Imamo kar visok standard in temu tudi primerne kadre, tako da se pijancevanje ne dogaja.
Vem pa zanesljivo za Gorenje, da se ga delavci kljub vednosti izmenovodij kar pridno nalivajo.

solatko ::

Keyser Soze - V nobeni firmi niso zajebal poslovanja tisti pijančki v proizvodnem procesu, temveč nesposobni strokovnjaki v upravi (ali pa toliko sposobni, da so s tem ukradli firmo).
Tudi zaradi poslovnih rezultatov, jih nihče ne zajebava, ko bo promet padel, bodo pa najprej uvedli železno disciplino - točno na malico, nič kajenja, pitje stroga kršitev.......
V vseh firmah, kjer so se dogajale podobne zadeve, se je to dogajalo, do prve hujše nesreče, potem pa se je poizkušalo naredit red (po navadi z istimi mojstri in šefi).
Delo krepa človeka

harigast ::

Kje je ta firma praviš?
Grem takoj tja delat,
A travo tudi kadijo?

videc ::

gendale je izjavil:

od enkrat se pa že malo čuti, 0,15l žganja je pa vseeno neki :)

naenkrat, ne od enkrat.

3man ::

gendale je izjavil:

prijavi + menjaj službo

+1, brez pomislekov.
1. Alkohol in cigaret ne spadata niti v življenje normalnega človeka, najmanj pa na delovno mesto
2. Oboje je nevarno/škodljivo za podjetje in zaposlene (tudi tiste, ki tega ne počnejo)

Torej, če veš za kršitev in je ne prijaviš si nekdo, ki pomaga podjetju in zaposlenim pri povečanju tveganja in v končno v propad/životarjenje. Takih gnezd gnilobe /podjetij/ v Sloveniji ne potrebujemo. Pomisli tudi na to, da je stanje skoraj tako slabo, kot v parlamentu :))

T-Majo ::

3man je izjavil:

gendale je izjavil:

prijavi + menjaj službo

+1, brez pomislekov.
1. Alkohol in cigaret ne spadata niti v življenje normalnega človeka, najmanj pa na delovno mesto
2. Oboje je nevarno/škodljivo za podjetje in zaposlene (tudi tiste, ki tega ne počnejo)

Torej, če veš za kršitev in je ne prijaviš si nekdo, ki pomaga podjetju in zaposlenim pri povečanju tveganja in v končno v propad/životarjenje. Takih gnezd gnilobe /podjetij/ v Sloveniji ne potrebujemo. Pomisli tudi na to, da je stanje skoraj tako slabo, kot v parlamentu :))


Že že, samo da bo na koncu ostal brez službe in ker domnevam, da verjetno nima kakšne visoke izobrazbe (se opravičujem, če se motim), bo težko dobiti novo službo sploh v proizvodnji, katere danes najbolj propadajajo (čeprav imajo že vrsto let recesijo, ne samo zadnje cca. 3 lete). Skratka, po moje je najboljše, da iščeš službo, ampak dokler druge ne najdeš, ne pusti te.

Še vedno je boljše, da malo potrpiš in nekaj zaslužiš, kot pa brez službe.

Matev ::

najbolje zanj je, da bi kdo ta link te teme poslal komu iz marmorja hotavlje (firma v kateri trenutno dela)
da šefi in delavci vidijo, da jih neki golobradec šinfa

bi mu kojci prihranili muke (z brco v rit)

Keyser Soze ::

Ma, bom kar jaz poklical inšpektorja. Pa je problem rešen. Konec koncev mora vsaj en imet toliko pameti, da zadevo prepreči, preden kakšen pijanec naredi katastrofo.

Žalostno da cela firma in pol S&Tja ne premore mal zdrave pameti. Kaj čmo, kup zarukancev, ki so komaj prilezli iz temne jame. Milo rečeno.
OM, F, G!

kmetek ::

Kdo bi bil kriv? Najprej sami, potem nadrejeni, nato podjetje. Itaq moraš vsake nekaj let "opraviti" varnost pri delu.

Prijavi inšpektorju pa je. Alkohol nima kaj delati na delovnem mestu, niti kapljica ne.

al3n ::

kaj boš prijavil inšpektorju, če se le temu nalije 0,3 ko pride? haha.. poročaj, ko se klapa "starih" mačkov zbere pa te prebutajo v kakšnem temnem kotičku zaradi tega ker si "pameten". Drugače če pa smo resni, pa ne misli da se tole dogaja le v tvojem podjetju, kamorkoli prideš več ali manj, ali je kader "omotičen" od prejšnega večera, ali pa se zjutraj uniči bakterije z merico ali dvema šnopsa. To tako pač je in močno dvomim da dejansko so vsi tile tam tako pijani da nemorejo delat

Keyser Soze ::

al3n je izjavil:

kaj boš prijavil inšpektorju, če se le temu nalije 0,3 ko pride? haha.. poročaj, ko se klapa "starih" mačkov zbere pa te prebutajo v kakšnem temnem kotičku zaradi tega ker si "pameten". Drugače če pa smo resni, pa ne misli da se tole dogaja le v tvojem podjetju, kamorkoli prideš več ali manj, ali je kader "omotičen" od prejšnega večera, ali pa se zjutraj uniči bakterije z merico ali dvema šnopsa. To tako pač je in močno dvomim da dejansko so vsi tile tam tako pijani da nemorejo delat

A pa tič kaj zraste pol? Al je erektilna disfunkcija prisotna stalno, samo psiha misli, da je več ni?
OM, F, G!

energetik ::

Pa dobro, če ne sodeluješ z drugimi pri samem delu in če ti zaradi svoje nažganosti ne morejo nič vržt na nogo, bi se jaz bolj sekiral zaradi kajenja.

al3n ::

Keyser Soze je izjavil:

al3n je izjavil:

kaj boš prijavil inšpektorju, če se le temu nalije 0,3 ko pride? haha.. poročaj, ko se klapa "starih" mačkov zbere pa te prebutajo v kakšnem temnem kotičku zaradi tega ker si "pameten". Drugače če pa smo resni, pa ne misli da se tole dogaja le v tvojem podjetju, kamorkoli prideš več ali manj, ali je kader "omotičen" od prejšnega večera, ali pa se zjutraj uniči bakterije z merico ali dvema šnopsa. To tako pač je in močno dvomim da dejansko so vsi tile tam tako pijani da nemorejo delat

A pa tič kaj zraste pol? Al je erektilna disfunkcija prisotna stalno, samo psiha misli, da je več ni?


Pričakuješ pohvalo/nagrado/priznanje za uspešno uporabljene "naučene strokovne" besede?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: al3n ()

def0r ::

Ne vem ali ti pricakujes nagrado, glede na to da mislis da to sodi na delovno mesto?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

al3n ::

Nikakor ne mislim, da to sodi na delovno mesto, sam osebno NE kadim in me strašansko moti, če kdo ob meni kadi, kaj šele, da bi se tole dogajalo na delovnem mestu. Vsi pa vemo, kako je danes z delovnimi mesti - ne "ležijo" ravno na vsakem vogalu! Zatorej kot je nekdo zgoraj dejal - zamenjaj službom ali pa posledično potrpi dokler ne najdeš nove. Stanje v tem podjetju pa močno dvomim, da bo uspelo spremenit inšpektorju, kaj šele njemu osebno.. Pravi inšpektor dandanes pomeni "stisni nekaj v žep"!

Go-ahead ::

V italjanskem parlamentu so nekoč izvedli test za uporabo drog pri poslancih. Ne spomnim se točno, vendar naj bi se jih drogiralo cca 50%. V slovenskem parlamentu in vladi sta vsaj dva dokazano vozila pod vplivom alkohola, šušlja se tudi o uporabi droge med ministri. Večina umetnikov (slikarjev, pesnikov, pisateljev išče navdihe v alkoholu).

Grozno ne!?

Pyr0Beast ::

Citation needed.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Go-ahead ::

Povezava za drogiran italijanski parlament

Il drug wipe insomma ? un esame piuttosto serio, e se il 32% dei deputati ? risultato positivo all'uso di sostanze stupefacendi nelle sole 36 ore precedenti, vien da chiedersi quali sarebbero stati i risultati del test se esso fosse in grado di misurare i consumi di droghe in un periodo piu' lungo, una settimana, un mese, un anno

No se opravičujem 32 % se jih je takrat v preteklih 36 urah drogiralo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Go-ahead ()

Pyr0Beast ::


No se opravičujem 32 % se jih je takrat v preteklih 36 urah drogiralo

Velika napaka.

Kvečjemu so ugotovili da jih je bilo 32% prisotnih na droge.

Pozitivno reakcijo pa lahko povzročijo tudi zdravila ali kakšne uspavalne tablete.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Go-ahead ::

Go-ahead je izjavil:

risultato positivo all'uso di sostanze stupefacendi nelle sole 36 ore precedenti



Približen prevod

"poziteven rezultat uporabe drog v zadnjih 36 urah"


PryoBeast, kaj si tudi ti parlamentalc?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Go-ahead ()

amigo_no1 ::

Na kaj vse so testirali ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Pyr0Beast ::

Ne. Sem samo človek, ki ve kake nebuloze novinarji pišejo, ko ne razumejo preiskav.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

St235 ::

Kaj točno ima italijanski parlament z konkretnim nespoštovanjem pravic delavca v slo podjetju?

Keyser Soze ::

Se pravi, če to počnejo "zaciganjeni" italijanski poslanci, je pa čist OK če v proizvodnji ruknejo par takratkih?

Mater mate jako logiko eni. Čestitam. Sej zato pa je takšna mentaliteta kot je.
OM, F, G!

Go-ahead ::

Pyr0Beast je izjavil:

Ne. Sem samo človek, ki ve kake nebuloze novinarji pišejo, ko ne razumejo preiskav.


Žal strokovni testi niso bili opravljeni (kolikor vem).

Keyser Soze je izjavil:

Se pravi, če to počnejo "zaciganjeni" italijanski poslanci, je pa čist OK če v proizvodnji ruknejo par takratkih?

Mater mate jako logiko eni. Čestitam. Sej zato pa je takšna mentaliteta kot je.


Ne narobe razumet. Je samo opis stanja, tako kot opis stanja avtorja teme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Go-ahead ()

Pyr0Beast ::


Žal strokovni testi niso bili opravljeni (kolikor vem).

Potem je to čisti bullshit.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Go-ahead ::

Pyr0Beast je izjavil:


Žal strokovni testi niso bili opravljeni (kolikor vem).

Potem je to čisti bullshit.


Potem je tudi alkotest, ko ti dajo policaji pihat isti bullshit?

Včasih imam občutek, kot da bi, ko pišem v forum pisal diplomo. Kje si dobil podatek, vir , avtor, leto

Pyr0Beast ::

Potem imaš dober občutek.

Alkotest ki ti ga policaji dajo je samo indikator in, če ne podpišeš izjave, da se strinjaš z meritvijo, nima dokazne vrednosti :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Go-ahead ::

Odgovor avtorju:

Zdrži, če so ostali stalno nažgani in ti ne, potem imaš možnost treznega razmišljanja in boš kmalu postal šef.

Matev ::

Alkotest ki ti ga policaji dajo je samo indikator in, če ne podpišeš izjave, da se strinjaš z meritvijo, nima dokazne vrednosti :)


ja?

in s tem avtomatično pristaneš na odvzem izpita

Pyr0Beast ::

hm ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zdravniški pregled pred zaposlitvijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17285358 (15701) destroyer2k
»

Slovenci ne bomo delali za minimalno plačo! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15832141 (26845) Mr.B
»

Kaksen je v vasi firmi praksa pri kratkih pavzah

Oddelek: Loža
445849 (4273) Dr_M
»

odpoved

Oddelek: Loža
369511 (6648) bozicek

Več podobnih tem