» »

Punto

Punto

bigbug ::

Morda kdo ve koliko stanejo pragovi in spojlercek za fiat punto letnik 95 in njihova namestitev?

bostjan11s ::

spojler cca 15k z zavorno lučjo za druga pa nevem, kar se tiče pragov ni bleme namestit gor, spojler->kabel za zavorno, barva(ce je druga), vrtalnik, kaki vijakec :)), hmn kak mlad mehanik ti bo z veseljem to naredil pomoje tud za kake 2-5 tisoč.....

DrSergioDJ ::

pragove se dobi za cirka 20 jurjev, mogoce celo manj, ti dam lahk telefon, pa poklic, pa prasi, ce ma kaj pa to.
...

bigbug ::

Kaksno ima pa kaj porabo recimo 55 konjski oz 75?

Boško B. ::

75 konjski okrog 6,5 l. Za 55 ne vem...

TylerDurden ::

Ja u garaži, na cesti pa 7,5 pozimi pa po mestu pa še kaj več.
Let\'s make some soap ...

Tody ::

Za 55 sigurno 7 če je optimalno pa kej manj Če voziš skoz pot 3000 obrati manj drugače več. Naredim z 45 litri 600 km Punto six speed :D 94 letnik

bigbug ::

Se nekaj.....hmmm......pozna kdo kasno internet stran z zrihtanimi puntoti?

bigbug ::

Kaj pa pomeni uvozna tax free cena....je potrebno ceni npr 800000 se kaj dodati?

nojus ::

sem uploadov slikce od mojega prjatla k ima puntota.
dal sem jih pa tukaj

aja, zdej ni vec tak, ker so mu capsi tablce pobral:(
sovražim Gargamela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nojus ()

R0K ::

bigbug : to si vrjetno zasledil na avto.net - u, kjer neki tipčki daje smešno nizke cene, spodej pa napiešjo ravno to, kar si ti vprašal.

Zram še dodaj vse dajatve uvoza, ker gre vrjetno za avtomobil ki stoji na meji in še ni uvožen...

R0K ::

nojus : fletna zadeva. Vrjetno je mel kaj tunanega ane? Al je šlo sam za body lifting? Ker če sklepam po odprtini za zrak pol je mel še ziher najmanj menjan športn filter in vrjetno še kak chip tuning..

nojus ::

ja filter je sportni, pa amotizerji so plinski, katalizator odstranjen, za ostalo pa nebi vedel
sovražim Gargamela.

R0K ::

En slo tuning site

www.gas-tuning.com/indexx.htm

Pejte pod galerijo pa tut neki puntotov notr...zanimive zadeve...tut seržov bravo se najde :D

nojus : huda zadeva. Zakaj so mu pa vzeli tablice? ni pršu skoz tehničnega?

nojus ::

zaseda na cesti (cakal so ga pred kaficem), pol je pa mogel vse dol posravfat pa pelat na izredni tehnicni
sovražim Gargamela.

||_^_|| ::

nojus: zato je treba pa homologacijo narest pa ni nobenih problemov.

DrSergioDJ ::

R0K: jep, tud moj Bravo je tm, sam zdej ze bl opasno zgleda ;)
...

DrSergioDJ ::

||_^_||: ce mi poves, kje se da homologirat spojlerje... povej ;)

ker kolikor sem seznanjen (in verjemi da sm kr dost.. :D), se spojlerjev na LPP ne da homologirat oz. A-testirat...

tko da...

sam po gasu, ce vids plavce :D
...

||_^_|| ::

Sergio: to misliš podaljške odbijačev?

R0K ::

'Domače' spojlerje ne moreš homologirat. Lohk edino kupiš že homologirane in z A-testom, vendar so dragi pa še na servisu ti jih morejo gor dat, kar pa je drago in dolg postopek, zato tega valjda noben ne dela...:D >:D

Itak pa ti naben cajz nebo težil zarad enga alpa dveh spojlerjev in mal spuščenga avta...sam da ga maš pa 8cm od tal, podaljšane odbijače, zadnje spojlerje, odprtine za zrak na haubi, uzadi dva megamastična rora, dober šport filter (močen zvok), gor 245 valererje (ki ti jih za poslastico tvoj avto sploh ne 'podpira', ampak vsi vemo kaj vse se da zrihtat), zatemnjene šajbe, notr hud Alpin ridio z wooferjem v prtljažniku in lih predvajaš 'u kaka ritka,..' te bojo pa mal postran gledal..anyway.. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

DrSergioDJ ::

||_^_||: ja, podaljske, oz. "karkoli pac nardis doma"...


R0K: tud ce mas od FAZERJA s papirji in vsem ostalim sranjem... se ne da ;)....

oz. mas velke velke probleme lahk...

smo dost tega prebral, slisal, vidl ;)

sam jst grem vseen se mal dodelat moj avto tekom leta :D
...

R0K ::

Ja v slo. je ita kurac s tem. V nemčiji pa mislim, da ti vse to lohk zrihtajo s papirji tko da se lohk cajzi sam u rit pišejo...

Pač..mogoče bo pa le boljše k bomo v EU :D

||_^_|| ::

jap, v nemčiji se da homologirat svašta:)

jst bom tut svojga mal zdele počas upedenu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto predelave (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
506889 (2787) fikus_
»

Varčen poceni dokaj dober avtek ki bi se ga v bodoče dalo tudi mal predelati (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
599139 (7148) Unknown_001
»

Predelava avtomobila

Oddelek: Na cesti
3510035 (5274) Vikking
»

PMR oz. Pimp my ride (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10410187 (8424) AndrewSmith
»

Predelava avtomobila (BMW) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12016754 (15076) Dr_M

Več podobnih tem