» »

že celo uro je trd

že celo uro je trd

MitkoRus ::

če si pomislil na seks, napiši zakaj. Če nisi pomislil na seks, napiši na kaj si pomislil. Predvsem me zanima, zakaj so človeški možgani tako bolestno obsedeni s seksom, da nekaj tako splošnega kot "že celo uro je trd" torej že samo odsotnost predmeta - takoj povežejo s spolovilom. Sprašujem, ker me nervira, kako se tega poslužujejo čiparski medii tipa 24ur.com in podobni gniloživci. Dajmo!

BigWhale ::

Cene bi bili 'obsedeni' s seksom bi kaj hitro izumrli. :>

kixs ::

Res je... najprej sem pomislil, kaj spet nekdo tezi s tem, da mu stoji tic celo uro!? Takoj nato sem pomislil, da je to le slo-tech in sem sel kliknit na temo.

Zakaj sem na to pomislil... nimam pojma... pac prva asociacija. Ocitno sem obsedenec ;)

MajstrZvasi ::

Jes sem takoj pomislil da si vzel kakšno čudno zadevo in rabiš nasvet kako stvarco omehčati.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

IvoJan ::

jst sem takoj pomislil na lokalnega trolla gendale in na njegove bolestne teme :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

MitkoRus ::

ok. naslednje vprašanja. a se zavedate, ko pogledate svojga fotra, dedka, brata, duhovnika, zdravnika, sodnika, prijatelja, učitelja v šoli, da tudi oni ves čas mislijo na seks? ves čas.

All ::

MitkoRus je izjavil:

ok. naslednje vprašanja. a se zavedate, ko pogledate svojga fotra, dedka, brata, duhovnika, zdravnika, sodnika, prijatelja, učitelja v šoli, da tudi oni ves čas mislijo na seks? ves čas.


A maš ti kšne probleme v zvezi s tem?

ABX ::

Seks je razlog življenja, logično potem da je na "high priority" v naših možganih.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

MitkoRus ::

All je izjavil:

MitkoRus je izjavil:

ok. naslednje vprašanja. a se zavedate, ko pogledate svojga fotra, dedka, brata, duhovnika, zdravnika, sodnika, prijatelja, učitelja v šoli, da tudi oni ves čas mislijo na seks? ves čas.


A maš ti kšne probleme v zvezi s tem?


ubistvu ja. naveličal sem se že tega, da me od povsod bombardirajo s namigovanji na seks. samo da se sprehodim do šole vidim 20 namigov za seks. še na naslovnici računalniške revije so dostrikrat joške. kamorkoli se ozreš - nekdo nekaj prodaja ali ponuja pod pretvezo erotike. ma ne da se mi več niti samozadovoljevat, ker itak ni nikol nič bolš.

kixs ::

Odrezi si jajca :))

MitkoRus ::

kixs je izjavil:

Odrezi si jajca :))

ne

kixs ::

Tisto je letelo na tvoj zadnji stavek:

...ker itak ni nikol nič bolš.

MitkoRus ::

in Mavrik, zakaj si to premaknil iz problemi človeštva? Ali se ti to ne zdi dovolj velik problem človeštva, ali zardevaš, ker se tema dotika seksa? samo poglejte kere teme so v problemi človeštva: Kdo bi/bo vodil slovensko "vstajo"? in pa Make girl to leave boy, a ko dam jaz temo obsedenosti človeštva s spolnostjo, mi to dajo v ložo. Klerikalci eni zatrti ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MitkoRus ()

BigWhale ::

MitkoRus je izjavil:

ok. naslednje vprašanja. a se zavedate, ko pogledate svojga fotra, dedka, brata, duhovnika, zdravnika, sodnika, prijatelja, učitelja v šoli, da tudi oni ves čas mislijo na seks? ves čas.


A tega bi se moral zavedati? Zakaj pa?

MitkoRus ::

BigWhale je izjavil:

MitkoRus je izjavil:

ok. naslednje vprašanja. a se zavedate, ko pogledate svojga fotra, dedka, brata, duhovnika, zdravnika, sodnika, prijatelja, učitelja v šoli, da tudi oni ves čas mislijo na seks? ves čas.


A tega bi se moral zavedati? Zakaj pa?


ker brez tega ne moreš dobro razumeti določenih dejanj ljudi. ko se tega zaveš in začneš opazovati ljudi skozi prizmo spolnosti, postane stvar na momenta srhljivka. ne mislim samo na seks, ampak tudi na namigovanja na seks, na privlačnost, všečnosst - ampak za vsem tem je - seks

kixs ::

Fak, sem pa ze mislil, da sem samo js tak izprijenec :))

Zadnjic sem nekje bral, da je v ZDA stevilo posilstev od kar je internet upadlo za cca 80%.

Gandalfar ::

you win


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Všeč mi je sodelovka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11112631 (9202) Anney

O smrti

Oddelek: Problemi človeštva
221542 (1071) Cruz
»

Pedofilija- definirajmo! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12527458 (17205) Oldi
»

zoofilija... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6322965 (21667) mihec87
»

Župnik za spolne napade dobil pogojno kazen (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9418875 (17261) atubbuta

Več podobnih tem