» »

ELSA ERAZOR III PROBLEM!!!

ELSA ERAZOR III PROBLEM!!!

||_^_|| ::

bratranc mi je poslau doticno kartico(TNT2, 32MB), ces da mu ne dela. jst izstavim iz agpja mojo kartico (nebompovedukero ker boste rekl da je reklama:)) in ruknem ELSO notr. Ampak glej ga zlodeja, nikakor ne gre več kot 640x480x16 60Hz. Winsi jo sicer prepoznajo (win98 SE, win 2k profešonl), drajverje tut loh inštaleram (elsa, al pa detonatorje) ampak zadeva stoji na 640x480x16 60Hz. Sploh ni možnosti da bi dau kej več. Torej vrli slo-techerji, ali imate kakšno zvijačo na zalogi?

TiMe25 ::

Tu men se je to enkrat zgodilo,... pa sm pač reinstaliral driverja ... al pa kr cele winse - se ne spomnim točno.Mislim da so tile problemi s temi novejšimi driverji.Jaz še za mojo elso erazor 3 zmeri uporabljam stare driverje......

TiMe it's always on my side !

||_^_|| ::

noup...to ni rešitev, še kar isto sranje

ijatebi ::

Poskusi nastavit višjo resolucijo takoj po instalaciji driverja ( predno resetiraš računalnik ).
Z WIN2K je problem, vsaj s Synergy 2 ( RIVA TNT2 32 ) Elsini gonilniki so zanič zato priporočajo Rivine ali pa počakat na nove Elsine.
Če negre pa piši na ELSA support ( sup-us@elsa.com ).
8-)
" Gods loves black sheeps ! "

calidus ::

Jst mam elso erazor III in mi perfektno dela!
na resoluciji 1152*864 /100Hz 16/bit
W2k sistem. Driverji so elsini original z CD-ja ki sem ga dobu skupaj s kartico.
*16 bit mam nastavljeno zato, ker mi pol winTV ne dela!Drgač dela tud na 32 bit

Dalmatinc ::

hm, naloži BETA tanove detonatorje, pol bo delal sem že vido ta problem; sam tale kartica je TNT 2 (ok, ok) sej vem, sam včasih ELSA, ELSA..... neki se mi zdi tle bol znanga ; KAJ še dela ELSA:)

Belac ::

jst mam tud to ELSO ERAZOR 3 LT 32mb,in dela v win2k in win 98 brezhibno na resoluciji 1152x864 60 hz(amapk tok malo hercomw zato kr mam star monitor pa ne zmore več na taki resoluciji)za ta problem k ka maš ti pa nism vedu da bi se lohk kej tazga zgodilo??kaj p ače te monitor kej zeza preglaej mal,pa sporoči kaj si ustvaru:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604470 (3744) Senitel
»

Windows 2000 in ELSA erazor III

Oddelek: Pomoč in nasveti
7874 (803) Bobo
»

serious sam

Oddelek: Igre
251661 (1333) McHregec
»

ANKETA

Oddelek: Strojna oprema
362223 (1877) XsenO
»

3DMark 2000 - Kakšni so vaši rezultati?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121251 (1005) MaD_Mavr0

Več podobnih tem