» »

Windows 2000 in ELSA erazor III

Windows 2000 in ELSA erazor III

Bobo ::

Mene zanima a ima kdo graf. kartico ELSO Erazor III z Video in/out. Namrec meni na Windows 2000 video IN ne dela. Tudi na Elsini domaci strani nimajo gonilnikov za kartico. Kako je to mogoce. A ima kdo sploh kaj pojma
kje in kako osposobiti Video IN. Video out dela normalno tudi z Nvidiimi gonilniki. Zgleda da so pri Elsi zaspali, oz. hocejo da bi vske pol do enega leta menjali graficno kartico. PRASCI.
Lepo prosim da mi odpises ce slucajno kaj ves.:\

XCT ::

Dvomim, da sploh imaš video IN.
Po moje samo OUT

dexter ::

Hello!

O je je.
Jest sem tudi srecni lastnik doticne kartice, tko iz prve roke ni ti pomoci.
Dokler Elsa ne da ven driverja samo win98 ker nihce ne podpira mislim da je philipsov cip za zajemanje.Drugih gonilnikov pa razen else in nvidia original ne mores lavfat zarad biosa (so heki).
Jest sem ze zdavnaj obupal.

LP

Bobo ::

Dragi moj XCT. Verjetno sem na Windows 98 imel neko virtualno brezžično povezavo za video IN, ker sem namreč nakako uspel priključiti kamero in VCR ter motniral neke roj. dneve in gostijo. Ne vem zakaj potem W2K tega ne podpirajo. Mogoče imaš prav. Verjetno res nimam Video IN. Bom pa kupil novo kartico :D:(.
:(

dumbo ::

menjaj kartico!:D:D:D

||_^_|| ::

ELSA Erazor III je najbol čudna kartica kar sm jih gdaj vidu...
stvar sploh ne dela u win98, ME, (enostavno ne gre več kot 640x480x16@50, dela sam v win2000 pa še to včasih.

dexter ::

Hello!
||_^_||, ocitno te ne mara! Pri meni dela OK.
Imel sem prej VOVI Asusa,ta je sele zajebaval,pa so mi zamenjal na tole Elso.Je pa res sranje od else da ne podprejo VI v win 2000.Ocitno, so bolj lenuhi.
LP

Bobo ::

Dexter, tudi meni dela super. Nimam problema ne s frekvencami ne z resolucijo. Saj sem kar zadovoljen z njo saj moram biti ker sem odstel kar 35K SIT.
Tudi video IN je super delal samo ne na w2k. Uzivaj, ce pa bos kaj novega izvedel glede nesrecnih ELSNIKOV (beri: programerjev) mi prosim javi. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

konfiguracija racunalnika za obdelavo videa

Oddelek: Zvok in slika
181363 (1147) Jebiveter
»

ELSA ERAZOR III PROBLEM!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
61126 (1058) Belac
»

Problemi z DivX filmom ..

Oddelek: Zvok in slika
252114 (1762) Bobnar
»

3D igre v NT-jih

Oddelek: Igre
81254 (1123) bluehacker
»

vprasanje o divx

Oddelek: Pomoč in nasveti
92523 (541) matevzm

Več podobnih tem