» »

Maribor-Krvavec

Maribor-Krvavec

meXem ::

Živjo,

zanima me kako priti iz maribora do krvavca (verjetno je treba do cerkelj ane?).
Po AC do domžal potem na mengeš kaj pa pol?
in cca kolko časa je do tja iz mb?

Hvala in Lep pozdrav

jurre ::

ja, najhitreje bos pomoje AC do Domzal, gres potem skozi Menges, zavijes levo proti Brniku/Kranju, skozi Moste, Lahovce in potem v Vopovljah/sp. Brniku zavijes desno proti Cerkljam.
Ali isces do postaje zicnice ali prav na Krvavec?
Casovno pa ne vem, kaksno uro in pol (jaz rabim recimo iz Kranja do Celja po isti poti nekje 1h).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

Zeberdee ::

Majhitreje je po avtocesti, dol greš za Lj Brnik, nato pa desno, ter potem levo na drugem križišču. Znak je tudi na vodicah, a mam občutek, da je dalj.

Javni transport? Skibus pomoje da vozi iz Lj, a je čisto vseeno, če vzameš taksi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zeberdee ()

meXem ::

Ne ne saj grem z avtom, samo me zanima kje je najbližje oz. najhitreje ...
@jurre mislil sem do vzpenjače ja.
Kaj pa pot čez domžale, mengeš, komendo in do cerkelj je dalje? po zemljevidu je videti bližje, vprašanje pa kakšna je cesta ne in če bom našel v prvo ...

RockyS ::

greš na google maps in tam pogledaš, izračuna ti čas poti in iz lastnih izkušenj vem da je tisto zelo dober približek.

Zeberdee ::

Najhitreje je po avtocesti. Najbližje je pa čez tuhinjsko. Časovno, če greš ven na domžalah (pa potem na križišču s staro cesto naravnost, čez radomlje, tretji izvoz na krožišču, naravnost na semaforju, v mengšu naravnost (rahlo levo in naravnost), nato pa po glavni cesti) je približno enako. Pa ni zajebano, samo... Uživaj na avtocesti..

ahac ::

Kaj pa pot čez domžale, mengeš, komendo in do cerkelj je dalje? po zemljevidu je videti bližje, vprašanje pa kakšna je cesta ne in če bom našel v prvo ...

Cesta gre pa pač čez kraje tako, da se voziš počasneje, ampak jaz bi vseeno šel tam.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google maps stops

Oddelek: Pomoč in nasveti
51072 (822) Gogo
»

Pristajanje letal na Brniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
266470 (5104) noraguta
»

Najcenejše vožnje v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5812546 (10911) šernk
»

Obcestni napisi

Oddelek: Loža
233705 (2974) ahac
»

Ne morem plačati kazni :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
637109 (5619) ferdo

Več podobnih tem