» »

Assassin's Creed Brotherhood za PC

Assassin's Creed Brotherhood za PC

fingerling ::

Zdravo!

Mene zanima če mogoče ve kdo, kdaj je release date za brotherhood (platforma PC).

Lep pozdrav

ZuPk0 ::

http://www.vgreleases.com/pc/ReleaseDat...

Ne me pa za besedo držat :D to sm pač našu

fingerling ::

Hvala :D

Oktan ::

Ubisoft je pred parimi dnevi uradno najavil za evropo 17. in ameriko 18. marec 2011.

jizzer ::

Igra je odlična! Nevem zakaj je tako malo govora o njej :/

GeForce ::

Ker jo raje igramo kot se o njej pogovarjamo? :D.....za razliko od Crysis 2 kjer se v temi le pritožujejo nad igro in jo nimajo veselja igrati..

BALAST ::

Ja seveda... grem stavit da v sloveniji ni bilo prodanih 100 izvodov AC:B igre za PC, medtem ko je za konzole vsaj 5.000.

St235 ::

prodaja igre za PC v sloveniji nikakor ni merodajna za realno številko koliko ljudi igra.

ahac ::

To je res, ampak igre, ki se več igrajo se tudi več prodajo (čeprav dost manj kot se pa igrajo).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Izi ::

BALAST je izjavil:

Ja seveda... grem stavit da v sloveniji ni bilo prodanih 100 izvodov AC:B igre za PC, medtem ko je za konzole vsaj 5.000.

Daj no daj, popolnoma vse konzole pri nas imajo zamenjane čipe, da podpirajo igranje piratskih iger. In že vsaj kakšno leto so piratske konzolne igre na travnikih že vsaj 1 teden, če ne 2 prej preden pride piratska PC verzija.
In na torrentih si poglej število pijavk in sejalcev pa boš videl, da se konzolne verzije zadnje leto piratizirajo v večjem številu kot PC verzije.
V Sloveniji pa sem skoraj siguren, da 99% konzolašev igra izključno samo piratske verzije iger, medtem ko je za PC ta številka verjetno nekje okoli 80%.
Jaz kupim vsaj 4 igre na leto za PC. Imam pa nekaj znancev s konzolami in v življenju še niso kupili nobene igre vse imajo iz torrentov. Povrh vsega so konzolne igre še neprimerno dražje od popolnoma enakih PC iger.

Da je bilo prodanih kakšni 100 izvodov AC:B za PC se strinjam, Slovenija je majhen in nepomemben trg, ampak za konzole jih je bilo prodanih pa verjetno 5, vsekakor pa ne več kot 10 ;) Kar povprašaj tistih 5 trgovin, kjer v Sloveniji prodajajo igre pa ti bodo povedali, da imam prav.

jizzer ::

Eh mene Crysis sploh ne fascinira zato pa špilam AC:B zaenkrat še ne original vendar me zelo mika d abi kupo že zaradi tega ker si dev-i zaslužijo!(pol je to še mp pa druge funkcije)

Izi ::

Sicer Brotherhooda še nisem preigral in ga verjetno tudi ne bom, dokler se igre ne dobi za nižjo ceno, sem pa preigral prejšnja 2 Assassin's Creeda in sem bil navdušen.
Vsekakor je Assassin's Creed: Brotherhood na mojem spisku nakupov za v bodoče, če bo seveda čas dopuščal igranje. Seveda bo to PC verzija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

MajorM ::

No, sam sem med tistimi petimi ali desetimi ki so kupili AC:B za konzole. :)

Špil je dober čeprav se mi zdi ta tretji del da bi lahko bilo malce več povdarka na Desmondu.
Upam da bo AC3 praktično samo okoli Desmonda se vrtel..

Izi ::

Za konzole je Brotherhood izšel že novembra lani. PS3 in Xbox uporabniki so verjetno že davno končali igro in že pozabili nanjo.
Samo za PC so zadevo izdali šele ta mesec.

mr1two ::

MajorM
Mislim, da so hoteli še do kraja izkoristiti renesančno Italijo in mislim, da jim je zadeva precej uspela. Všeč mi je ta zadn del, ker so misije le nekoliko bolj raznolike(niso vse po istem kopitu narejene, recimo tiste ki jih delaš ob strani- Romul klan al karkoli je že, sem pričakoval da bo vsaka misija podobna prvi, pa temu ni bilo tako). Recimo, da me je kar pozitivno presenetil brotherhood. Tkoj ko najdem kakšn dober deal si ga še sam nabavim.

Za AC3 bi pa znalo bit ja, da bodo moči usmerili v "sedanjost", me pa prav zanima v katera mesta bodo uvrstili dogajanje, da bo imelo toliko duha kot ti zanimivi časi v preteklosti... Vsekakor ena boljših zbirk iger v zadnjem času je tale AC:)

fingerling ::

Osebno sem zelo navdušen na AC: Brotherhood. Meni osebno najboljša od vseh treh iger v seriji AC.

Fructal jabolcnik: Mene tudi zanima kdaj je predeviden izid AC 3.

JanezekNovak ::

mr1two je izjavil:

MajorM
Mislim, da so hoteli še do kraja izkoristiti renesančno Italijo in mislim, da jim je zadeva precej uspela. Všeč mi je ta zadn del, ker so misije le nekoliko bolj raznolike(niso vse po istem kopitu narejene, recimo tiste ki jih delaš ob strani- Romul klan al karkoli je že, sem pričakoval da bo vsaka misija podobna prvi, pa temu ni bilo tako). Recimo, da me je kar pozitivno presenetil brotherhood. Tkoj ko najdem kakšn dober deal si ga še sam nabavim.

Za AC3 bi pa znalo bit ja, da bodo moči usmerili v "sedanjost", me pa prav zanima v katera mesta bodo uvrstili dogajanje, da bo imelo toliko duha kot ti zanimivi časi v preteklosti... Vsekakor ena boljših zbirk iger v zadnjem času je tale AC:)


Sam upam na Napoleonove vojne...
http://www.euroairsoft.com/

Berserker ::

JanezekNovak je izjavil:

mr1two je izjavil:

MajorM
Mislim, da so hoteli še do kraja izkoristiti renesančno Italijo in mislim, da jim je zadeva precej uspela. Všeč mi je ta zadn del, ker so misije le nekoliko bolj raznolike(niso vse po istem kopitu narejene, recimo tiste ki jih delaš ob strani- Romul klan al karkoli je že, sem pričakoval da bo vsaka misija podobna prvi, pa temu ni bilo tako). Recimo, da me je kar pozitivno presenetil brotherhood. Tkoj ko najdem kakšn dober deal si ga še sam nabavim.

Za AC3 bi pa znalo bit ja, da bodo moči usmerili v "sedanjost", me pa prav zanima v katera mesta bodo uvrstili dogajanje, da bo imelo toliko duha kot ti zanimivi časi v preteklosti... Vsekakor ena boljših zbirk iger v zadnjem času je tale AC:)


Sam upam na Napoleonove vojne...


Lahko bi dali Antično Grčijo, ni nujno da bi za zaključitev ključne uganke moralo časovno odvijat naprej. Dosti se omenjajo bogovi ki so v bistvu napredna bitja. Ker je imela tudi Grčija mestne države(oz že pred renesanso), bi lahko v stilu AC1 in AC2 vandral po mestih (Atene, Tebe, Sirakuze, Korint, Argos, Sparte,...), pa tudi dosti filozofof, mislecev in izumiteljev je tedaj živelo za ključne dele.

JanezekNovak ::

Nekak dvomim, da se bodo nazaj v preteklost vračali.

Bi bilo pa definitivno zanimivo zabadat ljudi v antični Grčiji. ;)

Pa, da bi ti kak Arhimed popravljal rezila in oklep...
http://www.euroairsoft.com/

mr1two ::

Mja, sam če bo šla zadeva nazaj v času, potem ne boš imel več fensi šmensi bodalc in pištolic. Nebi se rad gol sprehajal po grčiji z enim kamnom za pasom pa pipcem zavitim v krpo :))

Napoleon bi pa bil zanimiv...

jizzer ::

Verjeli ali ne govora je WWII nevem na kaki podlagi in igral naj bi tudi z ženskim likom.
Če mi ne verjamete bom vsekakor še enkrat pobrskal za vir.
EDIT: Mimogrede sem šel iskat [url=http://www.computerandvideogames.com/22...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

mr1two ::

Potihem se je tudi meni utrinila misel na eno od svetovnih vojn, ampak zaradi precejšnjega izbora že do sedaj bi bila lahko takšna izbira tudi dvorezni meč. Čeprav po drugi strani, AC serija je itak fantazija, ki ima zgolj okvirje iz dejanske zgodovine, bi utegnila biti zgodba precej privlačna, predvsem s stališča fleksibilnosti-> čas pred vojno, čas po vojni...v glavnem kakšne low profile misije ipd. Bi znalo biti kar zabavno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mr1two ()

Berserker ::

Ne to ne zna biti dobro, ker že imamo kar nekaj takšnih iger na to temo(ww2 spijonaže), igre ki ponazarjajo vojno so se iztrošile, tudi moderni časi niso več zanimivi enako je z celim 19. in 20. stoletjem.

jizzer ::

@treek agree.

opeter ::

Izi je izjavil:

Daj no daj, popolnoma vse konzole pri nas imajo zamenjane čipe, da podpirajo igranje piratskih iger. In že vsaj kakšno leto so piratske konzolne igre na travnikih že vsaj 1 teden, če ne 2 prej preden pride piratska PC verzija.
In na torrentih si poglej število pijavk in sejalcev pa boš videl, da se konzolne verzije zadnje leto piratizirajo v večjem številu kot PC verzije.
V Sloveniji pa sem skoraj siguren, da 99% konzolašev igra izključno samo piratske verzije iger, medtem ko je za PC ta številka verjetno nekje okoli 80%.
Jaz kupim vsaj 4 igre na leto za PC. Imam pa nekaj znancev s konzolami in v življenju še niso kupili nobene igre vse imajo iz torrentov. Povrh vsega so konzolne igre še neprimerno dražje od popolnoma enakih PC iger.


Moja PS3 konzola nima čipa in je tudi ne bo imela. Dokler bodo igre (sploh strarejši ali pa rabljeni naslovi) poceni v UK, sploh s takšno poštnino (2-3 funtov), ne mislim piratizirat.

V Sloveniji je drug problem: trg je (pre)majhen, posledično se uvozi majhno količino iger, kar enostavno privede do tega, da so cene visoke.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

St235 ::

+1
Tale glupost z večjim piratiziranjem na konzolah kot PC je pa sploh cvetka tedna.

fingerling ::

Vse kaže da se nam novembra obeta zadnja Eziova pustolovščina.;)

http://www.joker.si/novica.php?novicaid...

Konstantinopel nas čaka :)

Zgodovina sprememb…

jizzer ::

Zadnja Eziova upam pa da ne Creedova :)

fingerling ::

Se strinjam :)

Niko55 ::

Lejte ne da se mi brat kar ste napisal ker jee toolk tegaa... Ampak ze dougo iscem koga s katerim bi igral Assassin's Creed Brotherhood Multyplayer in bi vprašal če je kdo tukaj ki ima Assassin's Creed Brotherhood PC Original Ne iz partisa? To sprašujem Povsod xD No če je kdo naj Doda ID: TheBrothers2 al pa nej kle na forumu kej napise ... !! Odgovorte Plzz ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Odyssey [2018] (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37152648 (23361) oo7
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218970 (7098) Gagatronix
»

Assassin's Creed 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10018576 (7783) scipascapa
»

Assassins Creed Revelations

Oddelek: Igre
92614 (1757) Dromar
»

Assassin's Creed brez nadaljevanja v letu 2011

Oddelek: Novice / Igre
124307 (2879) Dr_Andy

Več podobnih tem