» »

Kateri program za popravljanje DivX

Kateri program za popravljanje DivX

Wolverine ::

rad bi popravu en film, pa me zanima kateri program uporabit??

problem pa je, da slika zamrzne, zvok pa tece normalno naprej, probu sem s programom divx fix, samo mi ni ratal...

kaksen predlog??

lp
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

msmiha ::

To pomojem ni kriv Film ampak Codec. Daj unega starega najprej čist iz compa zbriši pol pa daj ta novega gor (Divx 3.11 Alpha)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

TESKAn ::

Z virtualdub - om odpri film pa dej, ko odpiras, obkljukat 'rebuild keyframe'. Sicer traja kar dolgo, ma naj bi delalo.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

matevzm ::

Poskusi z AVI DeFreeze, navodila in programek so na strani AVIDeFreezer Tutorial.

pramarko ::

En film sm probavu z defreezerjem postimat, pa mi ni ratalo. Probavu sm vse mogoce (no ja, ni prav veliko za probavat:) )... Pa hudir je, k ti defreezer vsakic po uporabi zamrzne in je treba restartat racunalo;((.
Mogoce imajo drugi drgacne izkusnje, in je blo pr meni krivo to, da sem se lotil glih filma s freeze-frejmi, ki so se razprostiral cez 2 keyframa...
Ce ma kdo dobre izkusnje naj prosim poroca...

servo ::

Meni je zadevo uspelo zrihtat z novom kodekom Divx(prej so se nekateri filmi ustavljali - slika, zvok pa je rolal naprej)
Verzija novega kodeka mislim da je 4.0 alpha 47. Dobil pa sem ga, če se ne motim na http://www.divx-digest.com/software/ope...

probaj:D

matevzm ::

Tud DeFreeze ni popoln. Majhne napake kar dobro odpravlja, velike pa mu vcasih povzrocajo tezave. Ni to univerzalno zdravilo, je pa vcasih pravo.
Meni je na kar nekaj filmih obupal, oziroma rezultat ni bil dober. Eenga pa je popravil, da se nic ne vidi. Odvisno od velikosti napake?
Meni ne freeznena koncu, samo izgine (w2k).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158500 (13648) BaRtMaN
»

[divXvid] podnapise vkodirat v divx (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7924028 (11104) Alessio983
»

kateri divx codec packi/codeci

Oddelek: Zvok in slika
223762 (3496) ferjan
»

Najboljši divx predvajalnik je...

Oddelek: Zvok in slika
466247 (5233) franc3e
»

DIVx in eDonkey

Oddelek: Zvok in slika
131341 (1079) DivX

Več podobnih tem