» »

kako 1 avi razdeliti na 2 fajla?

kako 1 avi razdeliti na 2 fajla?

branko_bm ::

Dvd (5GB) sem skompresiral v en avi fajl, ki je zdaj dolg 1,2GB. Zaima me, kako naj razdelim, ce je to sploh mogoce, ta fajl na dva dela, da bi ju posnel na cd? Obstaja kaksen program?



Nato me se zanima, ce obstaja kaksen programcek, ki bi skompresiral dvd z podnapisi??

kuntek ::

To je verjetno najboljše z kakšnim videourejevalnikom kot je Premiere in podobno. Razrežeš na dva ali več delov in posnameš vsak del posebej.
Verjetno gre tudi z Win Movie Maker, ki je zraven WinME.

branko_bm ::

sem ravnokar probal, pa avi fajl ne gre odpret v windows media maker-ju (v winME)

pozna kdo kaksen drug program? (ime programa??)

hot-stuff ::

Avichop

http://www.divx-digest.com/software/avi...


dela brez problema...

||_^_|| ::

tale programček res seka, ampak sigurn obstaja tut kšn za 2 fajla zlimat skp ane? Pliz?

Pa še neki. iz DVDja sm zaDiVXu film, ampak mi je naštimu *.avi fajl, zravn pa še zvok v *.mp3 formatu. Kako pa to dvoje skp zlept?

10x!

matevzm ::

Najbolj univerzalno uporabljani program je VirtualDub. Freeware, vec kot dovolj za DivXe.
Tam lahko izberes od kje do kje naj ti posname v datoteko in je.
VitrualDub ti zna tudi dele skupaj sestaviti. In zna tudi dodati zvok aviju. Ce imas mp3, mu moras dodati header za wav (potem ima koncnicko .wav, samo je notri v bistvu mp3). To ti pa naredi programcek wave2mp3.
Podnapise zna delati Flask, pa bojda tudi FairUse. Jazz podnapise vzamem kot tekstno datoteko, pa potem lahko tecejo vzporedno in jih lahko izklopis.

branko_bm ::

uau hvala! the best program :))

ful kratek in easy za upravljat!

zdaj me zanima le se ce obstaja kaki compresor, ki bi zripal v divx z podnapisi?!? (ime, link?!?)

HVALA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VirtualDub za začetnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5814650 (8056) Revenant
»

Pretvoriti XVID v DIVX in imeti podnapise.

Oddelek: Zvok in slika
132644 (2409) Jeronimo
»

Kako convertirat DivX v VCD??

Oddelek: Zvok in slika
414366 (3002) jabe
»

KiSS DVD Player DP-450 (Divx player!)

Oddelek: Zvok in slika
111928 (1749) pivmik

kateri program uporabiti za kompresijo videa v DivX formatu (delam iz DV AVI formata)

Oddelek: Zvok in slika
402324 (1576) nemesis

Več podobnih tem