» »

OpenCL Benchmark

OpenCL Benchmark

1
2
»

Robi :P ::

ok tut js spt probam da vidim kaj bo 6970 reku...
probam oba testa

Robi :P ::

1. test
AMD Radeon HD 6900 Series @ 880 MHz (1002 / 6718 / 31301682)
Intel(R) Core™ i5-2500K CPU @ 3.30GHz (4 logical CPUs)

DirectCompute: D14052.2
OpenCL: C7256.4
CPU: M46.5

AMD multi-vendor Miniport Driver
amdkmdap 8.14.01.6268
Windows 7 x64 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601)



2.test


Sistem je spodaj v podpisu naj povem da je nenavit...Rezultati so na stock

klinker ::

@sLo TigerMaN...se opravicujem za OT....kako si zadovoljen z napajalcem? Predvsem glasnost me zanima. Rabim nekaj modularnega ker moj TX750 ima en kup predolgega kablovja in iscem nekaj modularnega pa da ne kosta 150€. Ta TT Smart mi je se najbolj v uc padu.

Robi :P ::

klinker je izjavil:

@sLo TigerMaN...se opravicujem za OT....kako si zadovoljen z napajalcem? Predvsem glasnost me zanima. Rabim nekaj modularnega ker moj TX750 ima en kup predolgega kablovja in iscem nekaj modularnega pa da ne kosta 150€. Ta TT Smart mi je se najbolj v uc padu.

hja slišim ga sploh ne tut če vse ostale vente ugasnem tko da tih je res moč je dobra kabli so ok, brez sesuvanja napaj moj sistem in še številne drugi dodatke( regulator obratov 5x120mm ventilatorjev...) kabli so dost dolgi... skrata za to ceno ni bolšga modularca...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

klinker ::

Robi :P je izjavil:

klinker je izjavil:

@sLo TigerMaN...se opravicujem za OT....kako si zadovoljen z napajalcem? Predvsem glasnost me zanima. Rabim nekaj modularnega ker moj TX750 ima en kup predolgega kablovja in iscem nekaj modularnega pa da ne kosta 150€. Ta TT Smart mi je se najbolj v uc padu.

hja slišim ga sploh ne tut če vse ostale vente ugasnem tko da tih je res moč je dobra kabli so ok, brez sesuvanja napaj moj sistem in še številne drugi dodatke( regulator obratov 5x120mm ventilatorjev...) kabli so dost dolgi... skrata za to ceno ni bolšga modularca...


Ql. Pol si ga vsekakor umislim se jst. Sem hotu sprva Corsaira TX2 650M, ma si ga je frend kupu in po obremenitvijo spusca nek cuden, prav motec zvok, pa modularnost je kr neki na pol ;(( Najlepsa ti dala ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Robi :P ::

klinker je izjavil:


Ql. Pol si ga vsekakor umislim se jst. Sem hotu sprva Corsaira TX2 650M, ma si ga je frend kupu in po obremenitvijo spusca nek cuden, prav motec zvok, pa modularnost je kr neki na pol ;(( Najlepsa ti dala ;)

ta ma use modularn razn 24 pinskega kabla...
aja kar se zadnega tiče pa itaq xD hehe

klinker ::

Vem vem...cekiram zdaj dobro te stvari od kar sem vidu uni "crap" od Corsaira TX2.

Pro_moted ::

AMD 8120 : stock
Asus 7950 DC2 800Mhz/5000Mhz : stock

 Test

Test

AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Pro_moted ::

 Test2

Test2

AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

kamuee ::

Robi :P je izjavil:

klinker je izjavil:


Ql. Pol si ga vsekakor umislim se jst. Sem hotu sprva Corsaira TX2 650M, ma si ga je frend kupu in po obremenitvijo spusca nek cuden, prav motec zvok, pa modularnost je kr neki na pol ;(( Najlepsa ti dala ;)

ta ma use modularn razn 24 pinskega kabla...
aja kar se zadnega tiče pa itaq xD hehe


Se čist strinjam. tx2 verzija od corsair-a je čist polom, pa še kvarjo se zlo, vsaj tak mi je na dinotu reku. Pa sm se hitr premislu pa kupu xfx in sploh ne vem da mam napajalc not, kr je totalno neslišen. Vsaj do zdej ga nism slišau pa sm nabiu z špilu vse na max pa je bil še kr tiho.
AutoCAD MAP 3D DWG Designer (Mechanical, Electrical)

TechBeats ::

OC 900mhz, ram 2250mhz, Windows 8 Enterprise RTM x64


OpenCL rastura v direct compute pa bolj saka proti AMD xD





Bom probal še v win7, če je kaj boljš ;P
AciD TriP
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon HD 6870? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Strojna oprema
983145304 (128272) D3m
»

Napovedan prevajalnik CUDA C za x86

Oddelek: Novice / Procesorji
154543 (3464) noraguta
»

Zla koda v grafičnih procesorjih

Oddelek: Novice / Grafične kartice
63814 (2761) denial
»

ATI razposlal že 11 milijonov DirectX 11 čipov

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
3411417 (9830) Senitel
»

AMD in SiSoft pripravljata OpenCL test

Oddelek: Novice / Grafične kartice
143377 (3017) Senitel

Več podobnih tem