» »

ipad ali iphone?

ipad ali iphone?

filip2222 ::

imam izbiro med iphonom seveda 4 in ipadom 16Gb+3G
samo nevem katerega izbrati, ker sta oba dobriva
in ipad ima dobre lastnosti ki jih iphone nima
iphone pa ima dobre lastnosti ki jih ipad nima

zato sem se odločil da bom vprašal malo druge ljudi, ki imajo ali so imeli izkušnje s obema stvarcama

zelo se zahvaljujem za vaš odgovor

LP
filip

LuGi ::

iPad ni telefon. Kaj sploph hoces? GSM aparat ali tablico? :|

iPad=Iphone brez funkcije za telefoniranje ter vecji je.. thats it

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

filip2222 ::

LuGi je izjavil:

iPad ni telefon. Kaj sploph hoces? GSM aparat ali tablico? :|

saj to nima veze jaz imam telefon SGS samo sta mi oba zanimiva in sem se odločil da bom si enege kupil

LuGi ::

In na koncu bos uporabljal iPhone ter SGS za telefoniranje? 8-O

Ocitno sam neves kaj sploh hoces

filip2222 ::

SGS-a mislim prodati v primeru nakupa iphona

LuGi ::

A drugace bos pa obdrzal SGS ter kupil tablico.. nevem sploh potrebujes tablicni rac? To moras sam vedeti.. jaz osebno je ne rabim ter bi vzel iphone.

itak37 ::

iPod Touch pa eno poceni Android tablico si kupi...

filip2222 ::

LuGi je izjavil:

A drugace bos pa obdrzal SGS ter kupil tablico.. nevem sploh potrebujes tablicni rac? To moras sam vedeti.. jaz osebno je ne rabim ter bi vzel iphone.

zelo fajn bi blo met ipada ker zdaj sem s SGS-om vedno na internetu ko mi ni do računalnika
in se mi zdi da je malo majhen ekran
po drugi strani sem pa s mojim telefonom razočaran, zato sem tudi napisal kaj je boljše iphone 4 ali ipad
če bi mel boljši telefon bi si takoj kupil ipada

itak37 je izjavil:

iPod Touch pa eno poceni Android tablico si kupi...

vsaka stvar katero sem imel (ni bila od appla) me je razočarala npr samsung omnia bila je 3 krat na popravilu šteka, zelo počasen sistem,slab touch,....
pri SGS-u tudi veliko problemov

zato sem se odločil da bom si raje apple izdelek kupil

Zgodovina sprememb…

Tavcar ::

fantki, ne govorite v prazno, če pa nimate izkučenj z obema aparatoma.
Sam sem že 2meseca lastnik Iphone 4 in Ipad 32gb 3g
Ipad me je neizmerno presenetil, medtem ko iphone ni nič drugega kot fanci telefon.

filip2222 ::

Tavcar je izjavil:

fantki, ne govorite v prazno, če pa nimate izkučenj z obema aparatoma.
Sam sem že 2meseca lastnik Iphone 4 in Ipad 32gb 3g
Ipad me je neizmerno presenetil, medtem ko iphone ni nič drugega kot fanci telefon.


pa daj povej mi kaj te je tako navdušilo na ipadu?

LuGi ::

Tavcar je izjavil:

fantki, ne govorite v prazno, če pa nimate izkučenj z obema aparatoma.
Sam sem že 2meseca lastnik Iphone 4 in Ipad 32gb 3g
Ipad me je neizmerno presenetil, medtem ko iphone ni nič drugega kot fanci telefon.


Kakor za koga.. zame je ipad fancy neuporabna zadeva.. ker ga pac ne potrbujem :|

Clovek se sam odloci kaj potrebuje.

kuglvinkl ::

LuGi je izjavil:

Tavcar je izjavil:

fantki, ne govorite v prazno, če pa nimate izkučenj z obema aparatoma.
Sam sem že 2meseca lastnik Iphone 4 in Ipad 32gb 3g
Ipad me je neizmerno presenetil, medtem ko iphone ni nič drugega kot fanci telefon.


Kakor za koga.. zame je ipad fancy neuporabna zadeva.. ker ga pac ne potrbujem :|

Clovek se sam odloci kaj potrebuje.


Tut jest sem tko mislu. Pol sem ga pa preizkusu, in bom dvojko nabavu. + mam še vrsto idej, kako ga uporabit (npr. za porfolio za fotke).
Your focus determines your reallity

jrtjtejtt ::

Si sposojam temo,

za službo nameravamo kupit Ipad in imam par vprašanj (men so namreč naložil izvedbo, pa nimam pojma o Ipadu):

1. A je bolje met samo z wireless ali še z 3g. Kako je z sim karticami, kolk sem uspel zasledit, nista zamenljivi, oz. a ma sploh ipad 3g prostor za sim? V službi majo blackberrye s katerimi je mogoče priti na net - a je mogoče kako potem BB povezat z Ipadom in se tako pride na net preko mobitelovega omrežja?

2. Kupili jih bomo v ameriki - a zna bit kaka težava z kakimi omejitvami predvsem za 3g.

3. Kako kaj velikost spomina vpliva na delovanje, so kake razlike - 16, 32, 64.

Hvala in LP. Če sem napisal kake neumnosti me prosim popravite.

Mavrik ::

A je bolje met samo z wireless ali še z 3g.

Odvisno, a boš noso iPad sabo tja kamor ni Wirelessa? Večina appov je namreč dost useless brez podatkovne povezave.


Kako je z sim karticami, kolk sem uspel zasledit, nista zamenljivi, oz. a ma sploh ipad 3g prostor za sim?

Jasno da je SIM kartica zamenljiva. Uporablja pa microSIM kartico, ki je manjša - pri naših operaterjih ti jih menjajo zastonj, lahko pa sam porežeš SIMko da paše.


V službi majo blackberrye s katerimi je mogoče priti na net - a je mogoče kako potem BB povezat z Ipadom in se tako pride na net preko mobitelovega omrežja?


Razen če blackberry zna ustvariti WiFi access point, potem se ne da.
The truth is rarely pure and never simple.

jrtjtejtt ::

Sedaj smo prišli do ugotovitve, da je Ipad lahko problematičen zaradi programske opreme.

V službi bi namreč bilo treba gor naložit lotus notes za dostopanje do službenega maila...to pa za sabo potegne VPN client za dostop do HKOM (zaščiteno državno omrežje), itd, itd. Tako da se sedaj oziramo po Samsungu Galaxy tab.

A je kdo že imel priložnost to držati v roki, vem da je malo manjši, ampak a je uporaben kot nekakšen mini nadomestek laptopa - predvsem za branje pošte, pošiljanje mailov, kakega nujnega urejanja spletnih strani...

M-XXXX ::

Mogoče bo tole bolj primerno za vas (malo preglej, mogoče pa bo): http://www.pixmania.si/si/uk/7636295/ar...

No ugnavnem Toshiba Folio 100. Je pa res, da je privzet softwere menda slab, ima pa odličen community support. (costom ROM-s). Vendar to najbrž potem ne pride v poštev?

techfreak :) ::

HKOM uporablja kaj drugega kot standardni VPN? Ker iPad podpira VPN, kakor tudi Lotus Notes klient.

jrtjtejtt ::

nvem točno kako in kaj, nisem informatik, ampak pomoje bo treba dodatno kupit programsko opremo za to, ker za jabuke pač nimamo nobenih licenc, ali kako...vsaj tako so mi znali razložit naši.

menda je z galaxy lažje, ker je popolnoma kompatibilen z našo opremo...

c00L3r ::

Glede na to, da jih imate namen kupiti več, vam bi priporočal da stopite do trgovca/uvoznika in vam enega testnega Galaxy Tab-a posodi za kak teden. Da vidite, če vam sploh ustrezna in če lahko z njim počnete vse kar želite.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c00L3r ()

techfreak :) ::

Najboljše, da preizkusite delovanje iPada z vašim omrežjem in aplikacijam, ki jih potrebujete.

jrtjtejtt ::

ja sj smtud jst razmišljal, da je treba sprobat...sam kje dobit...taba še mogoče,ipada ne verjamem...namen je kupit 2, več ne

yovo ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yovo ()

kuglvinkl ::

Ja, dva meseca pred novo verzijo se ga lahko dobi tudi pri nas.

Tko da prosim, spucajte jim zaloge.

Je pa cena primerljiva z Amazonom.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi iPad (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12925310 (17136) Zheegec
»

Pregled napovedi za iPad 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
7621582 (15183) Icematxyz
»

Kupil bi tablico a sem v dvomih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6821002 (19551) Keyser Soze
»

Proizvodnja iPada 3 v polnem teku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
16740766 (33355) driver_x
»

apple ipad 16GB - kje najceneje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
518996 (2733) IIIman

Več podobnih tem