» »

Kaj kupiti za praznike

Kaj kupiti za praznike

frido ::

Živjo

Imam velik problem, kar ne morem se odločiti kakšna darila kupiti za praznike. Na tujih internetnih straneh sem zasledil naprimer; avtomobilček na vodikov pogon, avtomobilček ki je vozi po stenah. Zdaj me pa zanima če je kaj takšnega mogoče dobiti tudi v Sloveniji. Ker če naročim iz tujine lahko traja dolgo časa, kar ga pa ni več prazniki so pred vrati. No če mogoče gdo kaj ve bi prosil če bi mi lahko odgovoril.

Lp, F

Marko1234 ::

Zdravo Frido,

Čisto naključno sem zasledil tvoje vprašanje in mislim da ti lahko pomagam.
Tudi jaz sem že lansko leto na neki ameriški strani spremljal podobne zadeve, ker sem za praznike iskal malo drugačna darila za otroke.
Pred dobrim tednom sem čisto naključno našel avtomobil, ki se lahko vozi po stenah in mislim da imajo v tej trgovini tudi avtomobil na vodikov pogon.
Če otroci že dobijo darila, naj se iz njih vsaj kaj poučnega naučijo,....kmalu po prejetem paketu si nisem mogel pomagat da ga ne bi še sam preizkusil (predno ga dam pod smreko)in avtomobilček se resnično vozi po stenah in po stropu. Računam da bodo otroci navdušeni :).

Avtomobil na vodikov pogon je pa malo dražji in bo kar počakal še na naslednje leto ;)

Upam da je informacija kaj pomagala, vse to pa lahko dobiš v tej trgovini: glavca.si


Veliko zabave ;)

Lp, Marko

Hektor ::

Dober večer obema,

Zanimiva tema, čeprav se sam amatersko zanimam za večja prevozna sredstva in vozila na vodik ki prihajajo še v prihodnosti, vozilo ki ga imajo v tej trgovini zna biti prvi korak da bodo naši otroci spoznali kaj jih čaka v prihodnosti,..... slap se prične z eno kapljo vode, zakaj pa ne bi začeli tako napredne tehnologije in naprednega pogona ravno z avtomobili za otroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hektor ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vozila na gorivne celice

Oddelek: Na cesti
273757 (3056) gruntfürmich
»

Zaloge nafte (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
6710387 (6507) Matev
»

CES 2011: Ford predstavil električnega focusa

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4311425 (9709) user1618
»

Vozilo na vodik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
12234115 (32240) jest10
»

Tesla Motors - Avto, bolje rečeno "Športni avto" - Tesla Roadster (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
12421226 (15288) popster

Več podobnih tem