» »

Naši predlogi

Naši predlogi

Tic ::

Kot sem omenil v temi Vaši predlogi, da se dela ena stran kjer bo galerij...Hja... verjetno tega še nebo...oziroma nebo še nekaj let :D al pa neki...
No, zanima me pol, če boste naredili tukaj to al ne...
Zdej če boste se PROSTOVOLJNO (uau:D ) jaulam da bi bil pač sodeloval v glaeriji... Karkoli bi te že blo... Mislm kšno pregledovaje slik pa te fore...
Drgač sm pa glede tega dubu še eno idejo...Da bi pač userju...ki bi se izkazal da ima kvalitetne slike al lepo ohišje, da je skratka use okej, naredili pač accounut tle tak, da bi sam updejtou slike....
No, Jst sm resn.
persona civitas ;>

sketch ::

Hm... saj nočem bit posebej nesramen al' karkoli, ampak ponudba za sodelovanje z besedami "jaulat se", glaerija, pregledovaje ni baš nek porok o resnosti pisca - prej pomeni, da se piscu ni zdelo niti vredno (oz. se mu ni dalo), da bi šel za sabo prebrat kar je napisal. To pa že nekaj pove o resnosti in pripravljenosti za delo, a ne?

lp
s.
Adapt and overcome.

Tic ::

sketch: hvala za opombo
Če se tu mudi se ti mudi;
Zdej se mi ne;

Dragi Admini!
Ker sem na forumih zasledil govor o slo-techovi galeriji, Vas prosim, če bi jaz lahko sodeloval pri upravljanju le te. Sem zelo resen kandidat, ki dela napake le karar se mu srašansko mudi (:D ). Oprostite mi moje napake, na njih pa se tudi učimo, kajne?






persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

ali3n ::

Zopet se ti je preveč mudilo:D - "karar":D in "srašansko":D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Tic ::

jebiga
persona civitas ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prilagajanje Wordpressa

Oddelek: Izdelava spletišč
61062 (950) d0rK
»

Galerija slik

Oddelek: Izdelava spletišč
141181 (895) baker
»

Vodni bloki na voljo (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
915951 (3672) Fury
»

Po dnevu zatišja -- Microsoft in RPC (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
656457 (6457) undefined
»

Išče se skupina za izdelovanje iger.

Oddelek: Programiranje
302589 (1711) (sic)

Več podobnih tem