» »

program??

program??

tx-z ::

mogoče je blo to že povedano sam se mi ni dal vsega brat:) rabu bi program k bi bil čist "izi" za nardit spletno stran. sam da bi bla dobr narjena lepe barve pa to ..npr. www.bepop.net :) 8-) >:D . stran naj bi bla čim krajša, da bi se tut pr počasnih linijah kr hitr naložila, dobr bi blo, da maš npr, wizard za to pa izbereš barvo ozadja, al bo kej s fleshom, slikami, javascript,animacije,................ubistvu da bi sam prjel npr. meni pa bi ga dl nekam na stran, pa da bi na različnih rezolucijah blo vse "dobr", da če bi povečavu strani bi se temu primerno stvari premikale(če kdo to sploh razume:) )
tx-z

borinho ::

Ti s kr Frontpage-om probi, simpl kt pasulj

tx-z ::

sm že zaspal zravn k sm to uporablu
tx-z

Uporabnik ::

jst tud iščem tak program

še rajš bi mel pa tacga k mi kr misli prebere in naredi

kunigas ::

Zdej ce nimas namena kaksne zapletene zadeve delat je FrontPage dejansko cist solidna zadeva. Ampak ko omenjas FLASH in ostalo ... ti ocitno ni, da bi naredu samo eno fajn lahko stran, ki bi funkcionirala ampak si tud mal ... smeka. :) No, sej, kukr se odlocis, tko pa je, ne?
Jz ti predlagam, da stran najprej izgradis v FP-ju. Kar ti bo nagajal popravi v NOEPAD-u, za kaj vec pa uporabljaj se DREAMWEAVER ipd. Pa tud vcasih HOT DOG fajn pride ... odvisno kaj zelis narest ...

Naceloma pa ... Mal pogledas po straneh, ugotovis, ce ma kdo kaj proti temu, da si sposodis skript, ki je na tisti strani, in si pridelas svojo stran ...

Enostavno do uspeha ...

kunigas ::

Jah, no ... glede branja misli bos moral se mal pocakat ... pa takrat itak ne bomo rabl spletnih strani :)

Nobena rec ne pride kar sama po seb ... ce hoces kaj pokazat, mors kej tud znat ... al pa ce mas dost dnarja, pa komu drugmu das za delat ...

Brez nc ni nc :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
274262663 (7598) nejcskorne
»

Kateri program za domačo spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
383021 (2243) Highlag
»

kaj bi vi še dodali v mojo stran

Oddelek: Izdelava spletišč
191795 (1513) cahahopie
»

Html (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
514685 (4026) govno
»

SI-LIGE.COM---OCENITE STRAN

Oddelek: Omrežja in internet
301667 (1350) #13

Več podobnih tem