» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
83 / 86
»»

Horas ::

če je to virus, ki ti "zleze" pod kožo:D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Okapi ::

V prejšnjih letih so se večkrat mazali z zombijskimi črevi, pa ni nikoli nikomur škodilo.

LeQuack ::

Ne morem verjet da je na Imdb tako dobro ocenjen zadnji del. Pol epizode faking lovijo konje po polju. Druga polovica je malo boljša, ampak ne dosti, ker je tako neumna. Zombiji jih ambushajo sredi gozda lol, mislim kjer najdejo take fore. Potem eni stranski liki umrejo kot vedno "just leave me", come on! Brez Ricka in Michonne je sedaj dejansko tisti duhovnik edini badass lik, Negana so itak že pomehkužil.
Quack !

bambam20 ::

buttcrack je izjavil:

sam če ti kapne u uč.


Imaš kakšno ranico, ker si se popraskal. Virus se prenaša tudi z okuženo krvjo, zato ni tako nedolžno.

Okapi je izjavil:

V prejšnjih letih so se večkrat mazali z zombijskimi črevi, pa ni nikoli nikomur škodilo.


Ma to je neumnost. Zombiji ne vidiji, ne vohajo, edino kar jim je ostalo je sluh? Kar je spet malce za lase privklečeno pri tistih, ki so že napol razpadli. Prav smešni so, kako jim počasna trupla povzročajo težave in v kkašne težave se spravijo sami.

Veliko boljši koncept okuženih mi je v filmih 28 dni kasneje in 28 tednov kasneje, kjer so okuženi živi, vendar jih virus spremeni v pobesnele stvore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

Okapi je izjavil:

Ampak je tudi krneki. Najprej gredo po predoru metroja v Washington. Potem gredo po eni ulici, jih eni napadejo in potem kar bežijo po nekem gozdu in so nenadoma sredi nekega podeželja.

Pa vsi so že pozabili, da se namažeš s črevi in greš lahko mirno mimo zombijev.



Saj v tej TV seriji teleportiranje ni bil nikoli kakšen problem :)

bambam20 ::

Malo nazaj sem kritiziral, da nimajo kaj prida konjev. NO, sedaj jih celo imajo. Sem malo pogledal po dolgem času, kaj se dogaja v seriji, pa je vse po starem.

LeQuack je izjavil:

Brez Ricka in Michonne je sedaj dejansko tisti duhovnik edini badass lik, Negana so itak že pomehkužil.


KDaj je pa MIchonne odšla iz serije?

Ja. Duhovnik , ki je bil od začetka en cagavc je postal badass.

Kje je pa un tip Jesus?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

FTad ::

bambam20 je izjavil:

Malo nazaj sem kritiziral, da nimajo kaj prida konjev. NO, sedaj jih celo imajo. Sem malo pogledal po dolgem času, kaj se dogaja v seriji, pa je vse po starem.

LeQuack je izjavil:

Brez Ricka in Michonne je sedaj dejansko tisti duhovnik edini badass lik, Negana so itak že pomehkužil.


KDaj je pa MIchonne odšla iz serije?

Ja. Duhovnik , ki je bil od začetka en cagavc je postal badass.

Kje je pa un tip Jesus?


On je bil ubit na zacetku The Whisperers sage

GR2 ::

LeQuack je izjavil:

Ne morem verjet da je na Imdb tako dobro ocenjen zadnji del. Pol epizode faking lovijo konje po polju. Druga polovica je malo boljša, ampak ne dosti, ker je tako neumna. Zombiji jih ambushajo sredi gozda lol, mislim kjer najdejo take fore. Potem eni stranski liki umrejo kot vedno "just leave me", come on! Brez Ricka in Michonne je sedaj dejansko tisti duhovnik edini badass lik, Negana so itak že pomehkužil.

11. sezona je na zelo visokem nivoju, vsi 3 deli do sedaj, to potrjuje tudi IMDb. Mogoče ne toliko kaj se dogaja, ampak tehnično pa sigurno, lepo tudi razlaga tale poševnooka na koncu vsake epizode. Res škoda ker je to zadnja sezona.

FlyingBee ::

Ja, tako narejeno bi vsaj še par sezon lahko gledal. Še vedno pa ne ukrotijo tako veliko karakterjev na epizodo, pretiravajo. Eugene je zelo dobro zgodbo priredil, Princess je res nekaj posebnega, Negan je pokazal obžalovanje, da je Maggie pustil,... vseeno pa hitro vse zbledi oziroma bega sem ter tja. Vsekakor zadeva je na nivoju in upam, da bodo dobro zaključili vse skupaj.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

FTad ::

Glede na to, da bo imela zadnja sezona 20 delov, upam da bo zgodba dobro zaokrozena.

FTad ::

4. epizoda je bila kar zanimiva. Predstavitev glavnih negativnih likov.

FlyingBee ::

Imam občutek, da bo klasičen zaključek serije s spopadom stormtrooperjev s tokratnimi negativci.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

buttcrack ::

pa spomnl so se namazat s črevom, sicer ni bilo nobenga razloga za to, ampak samo, imajo nekateri zadoščenje :)

Okapi ::

Sem ravno hotel napisati - končno se je en spomnil na protizombijevsko kamuflažo. Pa čeprav ni bilo nikjer naokoli nobenega zombija.>:D

Mimogrede, zdaj, ko so Daryla reaperji sprejeli medse, bi jih lahko mirno ene noči med spanjem vse pobil. Najprej stražarja, potem pa na hitro še vse druge. Vsega skupaj jih je koliko, deset?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

bambam20 ::

FlyingBee je izjavil:

Imam občutek, da bo klasičen zaključek serije s spopadom stormtrooperjev s tokratnimi negativci.



Ne bo.

FTad ::

Okapi je izjavil:

Sem ravno hotel napisati - končno se je en spomnil na protizombijevsko kamuflažo. Pa čeprav ni bilo nikjer naokoli nobenega zombija.>:D

Mimogrede, zdaj, ko so Daryla reaperji sprejeli medse, bi jih lahko mirno ene noči med spanjem vse pobil. Najprej stražarja, potem pa na hitro še vse druge. Vsega skupaj jih je koliko, deset?


V bistvu bi verjetno lahko res. Pa baje jih je vsega skupaj res menda samo 10-15. Vsaj tako so nekako povedali v epizodi, ko je Daryl lagal o svoji skupini.

Moja teorija je, da bo bodisi Daryl uspel pobegniti s svojo GF Leah, ki se bo spreobrnila ali pa bo jo bo the Pope ubil, ko bosta poskusila zbezati.

buttcrack ::

bolj 2. varianta, pač daryl vedno nastrada.

FoxKnox ::

Tale Pope je očitno substitute za Negana, odkar se je poženšču.
Metode kaznovanja ma iste

FTad ::

buttcrack je izjavil:

bolj 2. varianta, pač daryl vedno nastrada.


Bi blo fajn, da mu pa enkrat le uspe. Sej, a ne bo nek spinoff z njim v glavni vlogi? Bi lahko dodali se ta njen lik v serijo. bi bilo zanimivo imo.

buttcrack ::

TWD - Darryl's love story

bambam20 ::

FTad je izjavil:

buttcrack je izjavil:

bolj 2. varianta, pač daryl vedno nastrada.


Bi blo fajn, da mu pa enkrat le uspe. Sej, a ne bo nek spinoff z njim v glavni vlogi? Bi lahko dodali se ta njen lik v serijo. bi bilo zanimivo imo.


Imaš igro, kjer igra kot Daryl. Večina pravijo, da ni dobra. Samo ni res. Prav fina je.

Horas ::

death stranding.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Peta epizoda nič posebnega.

FTad ::

glede na napovednik, bi naj bila naslednja bolj zanimiva.

FlyingBee ::

Lol, pobrali so vse stereotipe oziroma ideje iz iger Fallout, BioShock ali pač kar direkt iz filmčkov ZDA za zaščito pred fiktivnimi napadi atomskih bomb po 2. SV.

Tale oranžni pa je super s svojimi facami, katere več povedo od besed. Človek igra z obrazno mimiko.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

Outcast ::

OMG no, še ko hočejo narest neki jim ne ratuje...res dobr da je tole zadnja sezona!

bambam20 ::

Horas je izjavil:

death stranding.


Ne. Prvoosebno igro Walking dead survival instinct sem mislil.

FlyingBee ::

Outcast je izjavil:

OMG no, še ko hočejo narest neki jim ne ratuje...res dobr da je tole zadnja sezona!

Hehe, 15 let zombijev in eni živi so začeli po vseh štirih.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

oo7 ::

Kakšen se vam je zdel mid finale ?


SPOILER !!!

Meh kaj bo zdaj Daryl vs punca ?

Pa tudi tisti clifhanger je kar nekaj.

FoxKnox ::

Semi season finale se mi je zdel malo čuden., nepričakovan zasuk. Leah se zdi zelo neuravnovešena, enkrat ne more streljati na smrtno ranjeno žensko, drugič ubija brez trohice čustev. Se bo pa v nadaljevanju očitno vse vrtelo okoli nje, morda ženski finale one on one.
Konec je nepredvidljiv na splošno ne vem , kaj pričakovati.

FTad ::

FoxKnox je izjavil:

Semi season finale se mi je zdel malo čuden., nepričakovan zasuk. Leah se zdi zelo neuravnovešena, enkrat ne more streljati na smrtno ranjeno žensko, drugič ubija brez trohice čustev. Se bo pa v nadaljevanju očitno vse vrtelo okoli nje, morda ženski finale one on one.
Konec je nepredvidljiv na splošno ne vem , kaj pričakovati.


Ja jst bi si zelel, da sta Darryl in Leah na koncu skupaj. Saj, a ni napovedan tud Darrly spinoff? Bi bilo fajn, da bi bila Leah tudi v seriji.

Po drugi strani pa si predstavljam, da bo na koncu ista zgodba, kot pri Game of Thrones med Jon Snow in Ygrette :/

oo7 ::

Dva dni nazaj je bilo 5 let odkar je Negan z Lucille počesal Glena in Abrahama. Kako hitro čas beži.

Horas ::

a je že madona, jaz sem to gledal 3 lete nazaj. ena bolših in gledanih epizod
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

LeQuack ::

oo7 je izjavil:

Dva dni nazaj je bilo 5 let odkar je Negan z Lucille počesal Glena in Abrahama. Kako hitro čas beži.

Vožno da je zdaj good guy.
Quack !

FoxKnox ::

Negan je bil zame najboljši bad guy cele serije, vseh sezon.Krut, brezkompromisen, nadut, nasilen .Takrat sem pričakoval epski dvoboj z Rickom, končalo se je pa popolnoma brez veze. Se pa strinjam z Neganom, ali bi postopal sedaj drugače. Ja , vse bi moral pobiti .
Bi ostal pravi Negan.

Horas ::

saj tako je najbolše, isto bi moral rick vse pobiti ko je imel priložnost. ni vredno riskirat, to da pustiš koga živega.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

roko11111 ::

Malenkost off-topic ampak vseeno...se še kirem zdi totalna bedarija, ko ona baba po konci vsazga dela začne nalagat in razlagat kaj to kaj ono, zakaj to zakaj ono, bla bla bla. Kirga briga zakaj si se ti neki odločla tko pa tko nardit, fak. V slabi sekundi ugasnem ko jo vidim...

Drgač pa ja kar so nardil/delajo z Neganom zadnja leta je smešno in žalostno...

FlyingBee ::

Glede Negana si on point, glede ženske na koncu pa itak lahko ugasneš ali pa pogledaš do konca, meni je kar zanimivo.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Ales ::

Jaz sem jo poslušal samo enkrat in se mi je po parih sekundah zdelo, da z zaigranim navdušenjem in popolnimi puhlicami skuša opravičiti idiotsko epizodo serije. Pač tipično ameriško nakladanje, kjer je vse fantastično, tudi drek na zidu. Potem sem pa itak nehal gledat vse skupaj.

FlyingBee ::

Prav lepo navdušeno razlaga, kako soustvarja kultno (ali pa še bo) serijo, ki se ji bliža konec. Seveda je vse skupaj osladno in ni za diabetike.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Ales ::

Kultno?? Si gledal zadnjih N sezon? :))

Serija je bila mega na začetku. In še kar nekaj časa potem. Zadnje sezone so pa popolno sranje.

To klobasanje na koncu je samo poskus pranja možganov, da občestvu razložiš, kako je govno, ki so ga ravnokar gledali, dejansko super.

FlyingBee ::

Eh, vedno je tako, po 5, 6 sezonah bi se morale zadeve končat, vse ostalo je cuzanje denarja, dokler lahko.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

oo7 ::

The Walking Dead Season 11 Part 2 - Official Trailer (2022)




20 februar se začne zaključek zadnje sezone.

bambam20 ::

Vsaka čast, ko še tole spremljate.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

Vsaka čast, ko še tole spremljate.


Saj bo kmalu konec.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Vsaka čast, ko še tole spremljate.


Saj bo kmalu konec.



Konec je bil že zdavnaj. Edini pravi konec je tisti stripovski.

buttcrack ::

oo7 je izjavil:

The Walking Dead Season 11 Part 2 - Official Trailer (2022)




20 februar se začne zaključek zadnje sezone.

je že na travnikih ;)

Outcast ::

Thanks pogledal in ja...vesel da bo kmalu konec:D

bambam20 ::

A bo konec tudi takšen kot je v stripu? Zmaga nad sjw-jevsko agendo?

donvitoc ::

Ales je izjavil:

Kultno?? Si gledal zadnjih N sezon? :))

Serija je bila mega na začetku. In še kar nekaj časa potem. Zadnje sezone so pa popolno sranje.

To klobasanje na koncu je samo poskus pranja možganov, da občestvu razložiš, kako je govno, ki so ga ravnokar gledali, dejansko super.



Ne vem zakaj so pobili vse glavne like? Jaz sem nehal gledat ko je Dedek mraz umrl, sem pa slišal da so potem praktično celo igralsko zasedbo zamenjali. Verjetno pride ceneje kot pa da moraš 240 sezon plačevati istega igralca. Jaz mislim da so ravno iz tega razloga šli v to smer.
««
83 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
454093 (248) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015329951 (9938) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337278 (5456) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497431 (2453) oo7
»

Tv serija : Ash vs Evil Dead (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8618634 (11168) oo7

Več podobnih tem