» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
19 / 86
»»

Okapi ::

Ja, tako izkrivljeno podobo lahko dobiš na osnovi stripov in filmov in računalniških igric. Resnično življenje je, kot rečeno, precej drugačno.

O.

oo7 ::

Tale kratek film dosti boljše prikaže vse skupaj kot Walking Dead:)

St235 ::

Okapi je izjavil:

Ja, tako izkrivljeno podobo lahko dobiš na osnovi stripov in filmov in računalniških igric. Resnično življenje je, kot rečeno, precej drugačno.

O.


ja, definitivno je resnično življenje precej drugačno. Nikjer nobenega zombija.

oo7 ::

Ta teden se začne 5 sezona in so že napovedali 6 sezono>:D

Margecan ::

ohoho super :p

Na katerem kanalu je premiera:)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Margecan ()

oo7 ::



Jutri bo že pri nas:D

hdmi ::

The hype is real
:)

Outcast ::

Yes the battle begins tonight!

radmannsdorf ::

jutri v ponedeljek :)

Outcast ::

Točno:)
tole je dobra reklama za serijo

bambam20 ::

radmannsdorf je izjavil:

jutri v ponedeljek :)



Ob 4-ih zjutraj :D

Outcast ::

Matr komaj čakam da pridem iz službe; na twitterju so se kar navdušeno razpisali o premieri 5.sezone.

radmannsdorf ::

No za nas slovence bo danes ob 22h na FOX/FOX HD začetek 5. sezone:)

medenko ::

super potem ne bo treba torrent dol vlečt pa še slo retail subi :P

Outcast ::

Ja če lahko (po)čakaš do 10h zvečer; jst ne morem:D

imagodei ::

Outcast je izjavil:

Ja če lahko (po)čakaš do 10h zvečer; jst ne morem:D

Oh, kje so tisti časi, ko smo imeli takšne probleme...
- Hoc est qui sumus -

Outcast ::

To so sladki 'problemi', vesel, da (še) obstajajo!:)

bambam20 ::

Tisti časi, ko so TV hiše odločale kdaj bomo kaj gledali so hvala bogu že zdavnaj mimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

imagodei ::

No, tako star pa tudi še nisem :)
- Hoc est qui sumus -

Outcast ::

Wow, dober začetek sezone!:)


SPOILER:






























Tisto z Judith je blo kar hudo, čeprav sem vedu, da se bo vse supi dobro končalo.
Fajn jih je vidt spet združene:)

radmannsdorf ::

ejga, tole ni Dinastija. Še bo tekla kri, še bodo hrustljale kosti in mi se bomo naslajali in brundali in punce in žene bodo vreščale.
:)

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Nice. I'm impressed. Solidna akcija, prebavljive poteze karakterjev, zanimiv nov enemy in nice background zgodba. Sicer premiera itak mora nekaj pokazat. Morda bo še kr zanimiva sezona.

AndreAS ::

VN1 starter del.

SPOILER:







A ve kdo kaj je na koncu ko kaže nek kontejner. So to še LJUDJE ki so v Terminusu zaprti? In bodo potamanljeni?
Ker je ženska pravila da so posiljevali etc. In kdo se bo zdaj tam UPRL, torej bomo spremljali še eno vzporedno zgodbo?
N1

Lp ,Andrej

karafeka ::

To je zgodba, ki se je dogajala v preteklosti in bo verjetno prikazala, kako so tisti, ki so prikazani na koncu v kontejnerju, postali takšni kanibali in pošasti (vsaj tako sem ji jaz predstavljal)
Mi pa grejo na živce takšne serije, ki imajo dve zgodbi v enem...

AndreAS ::

Aha, tnx, bi znalo biti tak ja. Ker je pisalo THEN....

Lp ,Andrej

FlyingBee ::

zelo dobra serija, nekaj epizod iz 4. sezone je s tistimi otroci zelo zastrašujoča, predvsem stiska in groza, ko se otrok ne vede razumno

oo7 ::

Odlična epizoda ena boljših:)




SPOILER

Tist začetek je bil brutalen, ko jih je z kijem udarjal po glavi in rezal vratove.
Ni pa boljšega občutka kot to, da je padel Terminus in, da so tiste kanibale jedli zombiji celo bolj zadovoljujoče kot smrt Guvernejra.
Carol je zakon ravno tako kot Tyrese8-)

Kar lepa skupina jih je zdaj komaj čakam na naslednji del.

Runnagain ::

Jest bi pa rad Beth nazaj...a se kaj vrne?

vostok_1 ::

SPOILER!!!

















Jaz sem 100% prepričan, da ljudje v Terminusu so bili...khm...prisiljeni v nek ("trgovinski") pakt s ta drugimi. Je očitno kot beli dan zame.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Okapi ::

Jest bi pa rad Beth nazaj...a se kaj vrne?


Tule je spoiler glede tega vprašanja;)
http://walkingdead.wikia.com/wiki/Beth_...

O.

Izi ::

Če je kdo spregledal. Na koncu, ko se odvrtijo napisi, se zarola še bonus scena.

Ob tistem napisu kjer je Rick napisal NO Sanctuary se pojavi skrivnostni zamaskirani neznanec, ki sledi Rickovi skupini.
Ko sname masko se pokaže Morgan.


Občasno se je pojavljal v prvih treh sezonah, nazadnje pa smo ga videli v 12. delu 3. sezone, ko so se Rick, Carl in Michonne vrnili v domače mesto Ricka in Morgana in ga je Carl ustrelil, na koncu mu je Rick ponudil, da se jim pridruži v zaporu, pa ga je zavrnil.

oo7 ::

Tega pa nisem videl tako, da sem šel zdaj še enkrat pogledat hvala Izi.

cortez ::

badass




sam zakaj ma masko gor ?

Outcast ::

Zanimivo ja tole z masko; men se je zdelo, da se hoče pokazati kot nekdo, ki je močnejši, končno 'mentalno ozdravljen vigilante', čeprav ne vidim smisla da v takem svetu potrebuješ masko:)

Bolj je verjetno da jo uporablja za nekakšno zaščito, mogoče je pa še vedno paranoičen glede vsega... 'He turns around, pulls back his hood and takes off his protective mask - and it's Morgan Jones'

http://www.nydailynews.com/blogs/channe...

Predvidevam, da jih bo dohitel, pa bo potem zihr tudi razlaga njegove maske..

FlyingBee ::

mogoče, da ne oddaja čim manj vonja po svežem človeškem mesu?

Outcast ::

Tud možno ja, čeprav se mi zdi da maska pri tem ravno ne pomaga...

FlyingBee ::

vsekakor pomaga, da ga v obraz ne ugriznejo tako zlahka, skratka, karkoli, da se zaščit golo kožo je dorodošlo v tem svetu očitno ... kolikokrat so pokazali ravno ugriz v obraz? velikokrat! pa še, da ga ne pošprica po obrazu in še proti preostalim preživelim, ki so očitno ratali še bolj nevarni od zombijev, zgleda bolj nevaren

nekaj pa je tudi maipulacije z gledalci, da ga bolj prikaže kot resnega pol-profesionalnega pobijalca zombijev

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Po drugi strani pa se mažejo po faci z undead krvjo. Go figure.

oo7 ::

S to masko in kapuco še kasneje opazi zombija to imajo ponavadi roparji, da zakrijejo obraz. To po moje ima samo zato, da zgleda hudo>:D

FlyingBee ::

vostok_1 je izjavil:

Po drugi strani pa se mažejo po faci z undead krvjo. Go figure.

maska je precej boljše, kot se mazat vsake 4 ure po obrazu s sokovi črev umrlih hodečih

oo7 je izjavil:

S to masko in kapuco še kasneje opazi zombija to imajo ponavadi roparji, da zakrijejo obraz. To po moje ima samo zato, da zgleda hudo>:D

možno glede prvega dela, in sugrnu glede drugega dela, da zgleda hudo ... sigurno je tudi, da meske ne nosi vedno, mogoče le kadar se približa ljudem ali pa se spopada z zombiji

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Proti zombi ugrizom bi prišlo prav kaj takega>:D




in tole začne se pri 22 sekundi v videu>:D


Cela Rickova ekipa takole oblečena in oborožena genocid na zombiji zagotovljen:))

Okapi ::

Saj to smo že nekajkrat obdelali. Načinov, da se zaščitiš pred ugrizi, je precej, načinov, da zombija dokončno ubiješ, pa še več. Glede na to, da se obnašajo kot vešče, bi bilo dovolj skopati nekaj globokih jarkov, navit zvočnike, počakati, da popadajo v jarek in jih zakurit ter zasuti.

Ali pa vzameš buldožer, narediš kletko za voznika, že spet vklopiš zvočnike na ves glas in potem gor in dol čez zombije. Z malce organizacije bi brez najmanjših težav v nekaj tednih ali par mesecih pospravil vse te horde zombijev.

V glavnem, taki kot so ti zombiji - se pravi počasni in neumni kot vešče - in ker se v stiku z njimi ne moreš okužit, ampak moraš samo pazit, da te ne ugriznejo, je prav smešno, koliko problemov imajo z njimi.

O.

FlyingBee ::

ja, pač za namen zgodbe je tako, je pa tudi res, kar je poudarjeno v seriji, da ljudje ne bodo popolnoma vsi skupaj stopili, vedno je človek potem še največji sovražnik sam sebi in kot je tudi v resničnm svetu, se ljudje razdelijo na skupine in se potem med seboj koljejo ... logika ni realnost, žal

Okapi ::

V resnici je resničnost taka, da proti skupnemu sovražniku ljudje običajno skupaj stopijo. Imaš sicer tudi v primeru naravnih nesreč primere vandalizma in plenjenja, ampak praviloma se ljudje takrat bolj solidarno povežejo med seboj. Oziroma je takih, ki so pripravljeni solidarno sodelovati, veliko več kot tistih, ki bi radi izredne razmere izkoristili za svojo korist.

Obnašanje ljudi v Walking Dead je za to po mojem na splošno prikazano čisto nerealistično. Preživeli se ne bi kar naprej bojevali med seboj, ampak bi se, ko bi minil prvi šok, organizirali in z lahkoto počistili z zombijevsko nesnago.

O.

bambam20 ::

Okapi je izjavil:



Obnašanje ljudi v Walking Dead je za to po mojem na splošno prikazano čisto nerealistično. Preživeli se ne bi kar naprej bojevali med seboj, ampak bi se, ko bi minil prvi šok, organizirali in z lahkoto počistili z zombijevsko nesnago.

O.


POčakaj, da se zgodi podobna zadeva in boš potem videl, kaj so ljudje pripravljeni storit za preživetje.
Takrat padejo tudi trenutne omejitve in zakoni, ki nam jih država vsiljuje in lahko imaš svojo skupnost po svojih pravilih. Že to, da si lahko v takšnem kaosu zasužnjiš šibkejše, ki potem delajo za tebe je neprecenljivo. Ja, zloben sem. Vem.

Outcast ::

Ja samo ljudje smo največje živali in jst verjamem, da bi se recimo dva smrtna sovražnika prvo pobila med sabo, kot pa da bi rajše pospravila horde zombijev.
Pa še pol bi preživeli iskal frende ali družino od premaganega:D

Tko da prikazana situacija se mi zdi kar realna, tudi v tej sezoni, ko so prikazali tista posilstva in mučenja v Terminusu...

cortez ::

Zgleda, da zombiji največkrat najprej napadejo glavo (glede na vdor zombijev v terminal).

Glede ljudi je pa tko, da so vodje terminala bili najprej ujetniki terminala, in posledično, ker se jim je godilo slabo, ne zaupajo nobenemu in se sedaj poslužujejo takšne politike, kot so jo bili deležni sami.

Nekaj podobnega kot z Izraelci v sedanjosti.

ps. mogoče pa je maska neka metafora. kar delam z masko (ubijam), v realnem svetu nebi nikdar delal. Podobno pustu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

vostok_1 ::

cortez je izjavil:

Zgleda, da zombiji največkrat najprej napadejo glavo (glede na vdor zombijev v terminal).

Glede ljudi je pa tko, da so vodje terminala bili najprej ujetniki terminala, in posledično, ker se jim je godilo slabo, ne zaupajo nobenemu in se sedaj poslužujejo takšne politike, kot so jo bili deležni sami.

Nekaj podobnega kot z Izraelci v sedanjosti.

ps. mogoče pa je maska neka metafora. kar delam z masko (ubijam), v realnem svetu nebi nikdar delal. Podobno pustu.


Nope.


POTENTIAL SPOILER
--------------------------




Ljudje so živeli v terminusu normalno. Nekega dne pa jih je napadla lokalna skupina nepridipravov. Tam so jih rejdali in posiljevali. Da "never again" se ne bi to zgodilo, so se pogodili z napadalci, da jim bodo redno dobavljali meso (človeško) v zameno za premirje.
Zato pa tudi taka sistematičnost v Terminusu.

FlyingBee ::

Korejec je nekaj časa nosil zaštitno obleko in proti zombijem je vsekakor taka zaštita najboljša

človeško meso tudi sami jedo, prepečeno seveda

največji sovražnik je zdaj človek, živi hodeči

cortez ::

a so ti nepridipravi mogoče tisti, s katerimi je bil nekaj časa Daryl Dixon ?
««
19 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
525608 (138) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015341131 (21118) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13338477 (6655) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497987 (3009) oo7
»

Tv serija : Ash vs Evil Dead (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8619322 (11856) oo7

Več podobnih tem