» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
18 / 86
»»

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Štos je, da na osnovi stripa ni mogoče vedeti, kako se bodo rešili - razen da se pač nekako bodo rešili. Sicer pa je zunaj še nekaj "naših", po mojem bo Beth imela še pomembno vlogo.

O.


Upam, da imaš prav kar pomeni, da je Beth v redu:)
Drugače pa bolj stavim na Carol in Tyrese-a


Beth je delno obglodana. >:D

Jst ::

Beth je bila dober zrezek, omako in posladek so pa z Judith naredili.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Danes sem prebral poglavje, ki naj bi bilo zdaj v seriji ampak je čisto drugače v knjigi. Zdaj pa naprej v neznano:P

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Danes sem prebral poglavje, ki naj bi bilo zdaj v seriji ampak je čisto drugače v knjigi. Zdaj pa naprej v neznano:P



Veliko bolje, če mene vprašaš. Tle pri seriji bodo 5 sezono nategovali s temi kanibali.

oo7 ::

Walking dead sezona 5 poster8-)

Izi ::

oo7 je izjavil:

Walking dead sezona 5 poster8-)

Se pravi da bo rdečelasi brko skrajno desno postal kar redni član druščine v 5. sezoni. Še imena si nisem zapomnil, neki vojak je menda.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Walking dead sezona 5 poster8-)

Se pravi da bo rdečelasi brko skrajno desno postal kar redni član druščine v 5. sezoni. Še imena si nisem zapomnil, neki vojak je menda.



Sgt. Abraham Ford

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Walking dead sezona 5 poster8-)

Se pravi da bo rdečelasi brko skrajno desno postal kar redni član druščine v 5. sezoni. Še imena si nisem zapomnil, neki vojak je menda.


Ja, ker je dobesedno slabo predstavljen. V stripu ima veliko bolj pomembno vlogo in je eden od vidnejših karakterjev. Zato je tud strip boljši.

medenko ::

A se bo ta serija kaj izcimila v neki smeri, da so našli cepivo in rešili zadevo a bo to šlo v to smer kot Smallville, Supernatural, kjer se meša "drek" 10 sezon?

St235 ::

zagotovo ne bo cepiva in ne vem še česa. Best "end" scenarij je kakšen vsaj navidez varen pristan. Zagotovo pa ne Deus ex machina rešitve v stili tistega kino posilstva Warld war Z.

LeQuack ::

Po ogledanih vseh sezonah lahko mirno rečem, da ima igra dosti boljšo zgodbo kot serija:
The Walking Dead %28video game%29 @ Wikipedia
The Walking Dead: Season Two @ Wikipedia

Trenutno je zunaj drugi del igre (Season Two) in je ekvivalentno dober. Namesto neskončnih dialogov v seriji ter celih sezon na eni sami lokaciji, ima igra veliko bolj razgibano zgodbo, dialog ki te dejansko pritegne in veliko zanimivih lokacij, ki jih zaradi budget cutov v seriji ne bomo videli. Vsekakor priporočam ljubiteljem serije, da si omislijo igro.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Jst ::

Sem vedel!!!! :) Judith ni na posterju; je že poslastica postala. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jst je izjavil:

Sem vedel!!!! :) Judith ni na posterju; je že poslastica postala. :)



Saj tudi Carol in Tyresa ni na posterju>:D

Izi ::

oo7 je izjavil:

Jst je izjavil:

Sem vedel!!!! :) Judith ni na posterju; je že poslastica postala. :)
Saj tudi Carol in Tyresa ni na posterju>:D

Brez panike :D
Carol in Tyreese, ki v culi na hrbtu nosi Judith, so še vedno živi in na poti proti Terminusu, medtem ko so vsi drugi zaprti v vagonu znotraj Terminusa.

V "behind the scenes" filmčku, ki ga je AMC pokazal 2. julija 2014, je videti, da se vsi vrnejo v 5. sezono.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

RejZoR ::

Oh dear, šele oktober 2014. That's like 20 years to wait... :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bambam20 ::

Beth upam, da so jo pojedli oz. še bolje, da kje visi obrezana. Pač za vzdušje serije je to ok :).

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

Beth upam, da so jo pojedli oz. še bolje, da kje visi obrezana. Pač za vzdušje serije je to ok :).


Jaz pa upam, da je še živa>:D

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Beth upam, da so jo pojedli oz. še bolje, da kje visi obrezana. Pač za vzdušje serije je to ok :).


Jaz pa upam, da je še živa>:D



Zakaj pa ?

radmannsdorf ::


:))

Izi ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Beth upam, da so jo pojedli oz. še bolje, da kje visi obrezana. Pač za vzdušje serije je to ok :).
Jaz pa upam, da je še živa>:D

Meni je pa Beth v zadnji sezoni postala simpatična in upam, da se ji ni zgodilo nič hudega. Na začetku je bila sramežljiva in razvajena 16 letnica, ki se je skozi zadnji 2 sezoni razvila v simpatično 18 letnico, ki se je na koncu precej družila z Darylom, ki jo je naučil uporabljati orožja in kako preživeti, pa psihično je tudi precej dozorela, kar gre spet zahvala Darylu.
Nanjo sem kar malo pozabil, ko sem v prejšnjem postu napisal, da so vsi ostali v vagonu. Beth so ene 3 dele pred koncem sezone ugrabili z avtom in potem o njej nismo slišali nič več.

Uradni post pravi, da nanjo niso pozabili, in da se bo njena usoda razjasnila v 5. sezoni.
Potem sem vrgel uč še na IMDB in igralka je najeta za celotno 5. sezono kar verjetno pomeni, da bo preživela :P

bambam20 ::

Izi je izjavil:


Potem sem vrgel uč še na IMDB in igralka je najeta za celotno 5. sezono kar verjetno pomeni, da bo preživela :P



Zdaj si mi pokvaril dan. :D

RejZoR ::

Mja, lahko je najeta za celo sezono, kar pa lahko zgolj pomeni prikaz kakšnih flashbackov za nazaj v zadnji epizodi :P. It has happened before...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bambam20 ::

RejZoR je izjavil:

Mja, lahko je najeta za celo sezono, kar pa lahko zgolj pomeni prikaz kakšnih flashbackov za nazaj v zadnji epizodi :P. It has happened before...



Khm. Tako pomemben karakter pa že ni. Beth bo po moje v peti sezoni umrla.

Izi ::

bambam20 je izjavil:

Tako pomemben karakter pa že ni. Beth bo po moje v peti sezoni umrla.

Vsi smo opazili, da ji želiš smrt, ampak nič pa nisi omenil zakaj se ti je tako zamerila :|

Res ni ne vem kako pomembne karakter za zgodbo, ampak to se lahko v prihodnje še spremeni. Kolikor sem opazil njenega lika sploh ni v stripih. Izdelali so ga posebej za serijo in to verjetno z nekim namenom.

Meni na primer je močno antipatičen samo Carl, Rickov sin. Vsi ostali liki so mi simpatični in bi jih pogrešal.

medenko ::

Carla se morajo znebiti, mulc mi je zoprn že 2 sezoni najmanj.

RejZoR ::

Zombeez will eat him :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bambam20 ::

Izi je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Tako pomemben karakter pa že ni. Beth bo po moje v peti sezoni umrla.

Vsi smo opazili, da ji želiš smrt, ampak nič pa nisi omenil zakaj se ti je tako zamerila :|

Meni na primer je močno antipatičen samo Carl, Rickov sin. Vsi ostali liki so mi simpatični in bi jih pogrešal.


Povej mi, če bi se zgodila takšna zombie apokalipsa. S kom bi imel več možnosti za preživetje. S Carlom ali s Beth :).


lep primer, ko starš nima nobene avtoritete nad otrokom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Izi ::

bambam20 je izjavil:

Povej mi, če bi se zgodila takšna zombie apokalipsa. S kom bi imel več možnosti za preživetje. S Carlom ali s Beth :)

Sam bi imel več možnosti kot s katerim izmen njiju.
Vseeno pa bi raje imel Beth s seboj kot Carla. Carl ves čas neprevidno maha naokoli s tisto veliko pištolo in bi te verjetno po nesreči kar sam ustrelil ;) Pa z Beth bi se vsaj lahko pogovarjal in še lepo poje.

Heisenberg ::

medenko je izjavil:

Carla se morajo znebiti, mulc mi je zoprn že 2 sezoni najmanj.

res je mulc je tečn ratal

oo7 ::

Ogled na lastno odgovornost:)) ker trailer pokaže kar veliko ČE ne preveč je pa super trailer:)



SPOILER



The Walking Dead: Season 5 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Še slab mesec:)

vostok_1 ::

Serija mi ni več tako kul kot mi je bila, zato si ne bom kvaru izkušnje z trailerji, ki pokažejo preveč.

Game of thrones raised the bar.

radmannsdorf ::

tale trailer ne pokaže nič na žalost :)

RejZoR ::

Na začetku me je vsaka smrt med člani glavne skupine mal prizadela, zdej ko pa imam za sabo še 2 sezoni The Walking Dead špila od Telltale pa rataš kar mal imun na to in te skor ne prizadane več. Pač nekdo umre, move on. Bomo videl kaj bo pri tej sezoni serije...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

pierch ::

RejZoR je izjavil:

Na začetku me je vsaka smrt med člani glavne skupine mal prizadela, zdej ko pa imam za sabo še 2 sezoni The Walking Dead špila od Telltale pa rataš kar mal imun na to in te skor ne prizadane več. Pač nekdo umre, move on. Bomo videl kaj bo pri tej sezoni serije...
Pol ti ne preostane drugega kot, da še strip prebereš. Več pa ne bom povedal :).
Pierch

oo7 ::

Strip je super ja čakam na Compendium 3:)

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Strip je super ja čakam na Compendium 3:)


Strip je zdajle v fazi, ko je velik dc in se ne dogaja praktično nič. Me zanima, kako bo Kirkman spet vnesel malce živahnosti v dogajanje v stripu.

Vseeno je pa svoj vrhunec strip dosegel ravno z obračunom Guvernerja in Ricka, ki je v stripu veliko boljši.

terezijslo ::

Skratka... Imam preprosto vprašanje:
Gledati serijo ali ne gledati serijo TWD? :D

Sem ljubitelj grozljivk ampak TWD me malo bega glede na vse komentarje.

St235 ::

TWD ni tipična grozlivka. Zadeva je bližje survival drama, pri čemer so zombiji pač zunanji faktor. Imaš par dobrih BOO trenutkov ampak velika večina zgodbe temelji na interakciji med ljudmi in odnosi med njimi. Tako, da če pričakuješ action horror z rešetanjem zombijev, odrganimi udi in podobnimi žanrskimi prijemi potem boš razočaran, ker vmes včasih mine tudi par delov, ko se ne zgodi drugega, kot da se pogovarjajo.

oo7 ::

TWD ni groziljvka je pa vseeno vredna ogleda. Poglej vsaj prvo sezono, ki je daleč najboljša potem boš pa videl če ti je všeč.

bambam20 ::

terezijslo je izjavil:

Skratka... Imam preprosto vprašanje:
Gledati serijo ali ne gledati serijo TWD? :D

Sem ljubitelj grozljivk ampak TWD me malo bega glede na vse komentarje.


Mah. To ni grozljivka, kot je že spodaj napisal. Je preživetvena akcijaska drama, ki dokaj slabo drži ravnovesje med akcijo in dramo. Tukaj dam velik minus seriji, ker je pač narejena po stripu. Liki so preveč depresivni, psihopatski, nepredvidljivi, plehki... Ravno nasprotno od stripa.


Če si ljubitelj grozljivk, potem raje odigraj igro Walking dead season1.. Precej boljša zadeva kot serija ..

RejZoR ::

Vbistvu serija samo prikazuje kakšni smo ljudje resnično, ko odpadejo globalno enforcana pravila in zakoni in je stvar samo golo preživetje. Ne vem zakaj bi moralo biti vedno vse olepšano, da je zanimivo...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

first_line ::

Ta Walking dead je sedaj popolnoma brezveze. ZNation je 1000x boljši in ni nekega neprestanega cmerjenja. TWD lahko primerjaš z mehiškimi telenovelami.

ZNation all the way!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: imagodei ()

Margecan ::

first_line je izjavil:

Ta Walking dead je sedaj popolnoma brezveze. ZNation je 1000x boljši in ni nekega neprestanega cmerjenja. TWD lahko primerjaš z mehiškimi telenovelami.

ZNation all the way!


Kaj ti je varovalko vun vrglo?

oo7 ::

Drugo leto pride nova serija Walking dead spinoff, kjer bomo spremljali dve družini. Ta serija se bo dogajala na drugem koncu z drugimi igralci edino kar bo skupnega je isti zombi svet.

To naj bi bili glavni liki:

SEAN CABRERA : A Latino male in his early 40s, Sean is a good man trying to do right by everyone in his life.

CODY CABRERA: Sean's whip-smart and rebellious teenage son. Known as the angriest kid in town.

NANCY TOMPKINS: A thirtysomething single mom to two kids, Nancy looks like the girl next door, but there's an edge to her.

NICK TOMPKINS: Nancy's screwed up teenage son. He's too old to stay home, too scared to flee.

ASHLEY TOMPKINS: Nancy's mostly level-headed teenage daughter. Her ambition is in direct proportion to her older brother's failures. She loves her mom but it's time to get out of Dodge.

ANDREA CHAPMAN: A somewhat wilted flower child, fortysomething Andrea -- yep, another Andrea! -- has retreated to the outskirts of the city to recover after a horrible marriage.


Kaj mislite bo tole tako uspešno kot original?:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Okapi ::

Vbistvu serija samo prikazuje kakšni smo ljudje resnično,
No ja, prikazuje, kako si avtorji stripa/serije predstavljajo, da bi bilo. Resnica bi bila imho čisto drugačna.

Drugače pa, meni se tudi ZNation ne zdi tako grozno slab. Pač malo cenejša produkcija in precej črnega humorja zraven. Še najbolj me moti, da so zombiji zelo nepredvidljivi - včasih samo nekaj okorno kolovratijo naokoli, včasih pa sto na uro tečejo.

O.

RejZoR ::

Kako bi bila drugačna? Seveda predvidevajo kako bi izgledalo, se nekako ne spomnim, da bi spregledal ali zamudil zadnji zombie outbreak, da bi lahko opisovali kaj se dejansko zgodi v takih primerih...

Če si kdaj igral TWD igro od Telltale potem veš, da je včasih preklemano težko delat odločitve v sekundi ali dveh. In ko se enkrat zgodi je permanentno. Nimaš več opcije loadat in spremenit potek. Oz lahko bi ampak to ne bi imelo smisel. Igra se bo do konca še vedno odvijala če ravno ne umreš ti, ampak vseeno se ti osebe prikupijo, imajo določene lastnosti, ki jih nočeš pogrešit. Oz hočeš.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Okapi ::

Ti si napisal, da serija prikazuje, kakšni smo ljudje resnično. Jaz sem prepričan, da nismo taki, kot je prikazano v seriji. Oziroma da v primeru epidemije zombijev ne bi bili taki, kot je prikazano v seriji.

O.

RejZoR ::

Ne, verjetno bi bili še slabši...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bambam20 ::

Okapi je izjavil:

Ti si napisal, da serija prikazuje, kakšni smo ljudje resnično. Jaz sem prepričan, da nismo taki, kot je prikazano v seriji. Oziroma da v primeru epidemije zombijev ne bi bili taki, kot je prikazano v seriji.

O.



Lahko se za začet prijaviš v en reality show. Boš takoj videl kakšni so ljudje v resnici.

V primeru apokalipse , ko zmanjka vsega se stvari poslabšajo. Potem pridejo na plano še zasvojenosti ( z cigareti, internetom, telefoni -- ljudje postanejo ubijalsko razpoloženi )... Potreba po mesu ( v seriji odsotnost krav, prašičev ( no imeli so pujso), perutnine )...

V postapokalipsi pridejo na plano še skriti oz. prikriti nagoni. Že to, da ni več policije je en tak faktor, da bi marsikdo začel streljat za malenkosti.

Sploh pa v takšni epidimiji preživijo samo tisti, ki najprej dajo metek v glavo in šele kasneje sprašujejo. Prostora za mehkužce in neodločne v takšnem svetu enostavno ni.
««
18 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
525623 (153) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015341287 (21274) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13338479 (6657) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497989 (3011) oo7
»

Tv serija : Ash vs Evil Dead (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8619338 (11872) oo7

Več podobnih tem