» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
13 / 86
»»

Heisenberg ::

meni je bil pa ta del dolgočasen...na splošno ratuje vse skupaj sivo

Outcast ::

Očitno bomo vidl tud Guvernerjevo mehkejšo plat...fajn del!

cortez ::

Dober del...naslednji bo še boljši; predvsem interakcija z bivšima kolegoma in integracija v novi kamp...

elrado ::

Guvernerjeva zmešanost je posledica njegove mehkejše plati (stripi + knjiga). Pač v seriji so si vzeli malce več pesniške svobode in vso zgodbo predstavljajo drugače (ampak pomoje sploh ne slabo).

Meni je serija še vedno top in gledam le to serijo in Song of Ice and Fire.

cortez ::

Je blo za pričakovat...guverner spet na znanih poteh. Dober del.

ramiz?! ::

Outcast je izjavil:

Očitno bomo vidl tud Guvernerjevo mehkejšo plat...fajn del!

Hehe .. niti ne...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Jst ::

Rehabilitacija ni uspela. :)

Pa glede na to, da je mid season finale, bomo spet videli 16 delov v tej sezoni. Škoda...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Outcast ::

ramiz?! je izjavil:

Outcast je izjavil:

Očitno bomo vidl tud Guvernerjevo mehkejšo plat...fajn del!

Hehe .. niti ne...


U šit, sem vidu ja:)

Pa NIKOL ne gledam 'on the next episode of AMC's Walking Dead...' ja dons sm pa pogledu lohk rečem po pomoti, ker me je hčerka 'zmotila' in kaj je blo....

SPOILER NASLEDNJEGA DELA:


















Model je prpelu tank pred zapor!:D To je pa vojna!

oo7 ::

Dober del:)
Naslednji teden še 1 del potem pa šele Februarja;((;((



SPOILER





A je možno, da je Guverner unemu bratu naročil tam, ko so sedeli, da naj spusti zombija v kamp, da se tista njegova ženička ne bo počutila dovolj varno?
Pa zakaj ima tistega brata tam v jezeru? A ima kake načrte z njim ali ga samo rad gleda kako trpi al kaj je fora?





SPOILER- Kdor ni gledal napovednika za naslednji del:))






Spoiler!!!!!!!!!!!

Me prav zanima, če mu bo useplo osvojit zapor ampak mislim, da s tankom ne bi smelo biti pretežko? Pa sigurno bo en večji karakter umrl vsaj tak občutek imam upam, da ne bo Daryl;(
Pa mislim, da Guverner ne isče toliko varnega prostora kot se mu gre za maščevanje.
Že vidim, da bo naslednji del napet, do konca in končal se bo tako, da bo težko počakat, do Februarja8-O

Outcast ::

Itak da išče samo maščevanje, če mene vprašaš...prvo bi seveda Michonne, pol pa še Ricka pa vse ostale...z tistim bratom v jezeru ma zihr še plane, po drugi strani je pa res tak sadist, da možno da ga ta prizor 'pomirja'.
Psycho!

Lion29 ::

Full sem razocaran, da je Enver spet fcrknu po 5ih minutah.... eden boljsih TV igralcev zadnjih nekaj let.. pa ga skinejo koj v Dexu in v TWD :(
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

Full sem razocaran, da je Enver spet fcrknu po 5ih minutah.... eden boljsih TV igralcev zadnjih nekaj let.. pa ga skinejo koj v Dexu in v TWD :(


Saj še miga trenutno se uči plavat>:D

Lion29 ::

haha... dobra... in resnicna :D
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Okapi ::

Zombiji kršijo 1. zakon termodinamike.

O.

cortez ::

A ne potrebujejo zraka za obstoj ? Najbrš so mu zrasle škrge.

Aston_11 ::

Kaj ni prepovedano primerjanje SF z resničnim svetom? Zato se imenuje SF - ker ni resničen. Menda vsaj.

Okapi ::

A veš kaj pomeni S v SF?;) Ampak OK, zombiji niso SF.

oo7 ::

cortez je izjavil:

A ne potrebujejo zraka za obstoj ? Najbrš so mu zrasle škrge.


Zombiji ne rabijo zraka za preživetje.
Tudi tiste glave iz 3 sezone, ki jih je imel guverner v tistem akvariju in, ko sta se prerivala z Michone in razbila tisti akvarij so tiste glave od zombijev še vedno grizle.

mihec87 ::

Glede na to da ležijo nekje žnj dolgo brez hrane, jim bp odbiješ ude in še vedno nadaljuje pot oz glava sama brez udov "živi" in grize..Če bi rad vse realistično pač to ni serija zate....
Sicer pa kako vemo kaj lahko in česar zombiji ne zmorejo?

cortez ::

OK, ne rabijo zraka. Sam zakaj so jih potem v 2. sezoni futral v hlevu...bi rajši prišparal tiste kokoši zase.

Okapi ::

Niso vedeli, da ni treba.;)

O.

medenko ::

Ta serija je krneki.....

ripmork ::

Gledano s strani realnosti je itak en kup fail-ov... but it's still fun to watch:)

rigo mortis in spremembe v procesu kmalu po smrti bi onemogočile kakršnokoli premikanje, pa vedno ko je opravka z zombiji je prisotna rdeča špricajoča, tekoča kri - ki bi v realnosti tekom razpadanja že davno tega koagulirala.

upočasnjeno razpadanje naj bi bilo (v eni od teorij tovrstnega žanra) posledica tega, da se mikro-organizmi izogibajo temu virusu, zato zombaki dlje cajta zdržijo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

cebelar123 ::

Dve teoriji glede zombijevske cirkulacije krvi
http://zombieresearchsociety.com/archiv...

oo7 ::

Malo se za nasmejat:))

medenko ::

hahaha

chucki ::

Sekal so glave :D
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

AndreAS ::

Hudi del ja :O

Outcast ::

Ne vem kaj naj si mislim o tem delu; ok, končno konec tega zapora, sam ni mi pa dal filinga nekega epskega boja, ki sem ga pričakoval...določene smrti so bile itak predvidljive; ne vem pa, oz nisem bil pozoren kaj je bilo z malo Zofko, hčerko od Ricka?

Izi ::

Ja kakšen epski boj si pa pričakoval? Helikopterski desant? Vojaška letala z napalm bombami? ;)
Bolj epsko že ne bi moglo biti, celo tankovska enota je sodelovala v napadu, kar me je precej presenetilo. Streljali so pa toliko, kot da bi bila zraven tovarna municije.
V resničnem boju ni nikoli toliko streljanja. Še kratki rafali so bolj izjema kot pravilo, samo v skrajnih situacijah. Tukaj pa so vse povprek odmevali dolgi rafali. Pa nikogar nisem videl, da bi imel oprtano torbico z dodatnimi nabojniki.

Kakorkoli že, res kaže, da je z zaporom dokončno konec in je nujna selitev. Končno :D
Da ne bom kakšnih spoilerjev omenjal, me je vseeno presenetilo, da se je poslovilo hkrati kar nekaj ključnih likov serije. Kar velika čistka za sredi sezone.

Sploh nisem vedel, da je to zadnji del :'(
Sedaj pa middle season pause do februarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Outcast ::

Ma za tist tank mi je (blo) vseeno; tank je tank in tank strelja:D
'Epski boj' med Rickom in Guvernerjem sem imel v mislih...

Izi ::

Outcast je izjavil:

ne vem pa, oz nisem bil pozoren kaj je bilo z malo Zofko, hčerko od Ricka?

Kje si pa našel Zofko? Hčerka od Ricka je Judith :P
Pravzaprav sploh ni jasno ali je res Rickova hčerka ali pa je Shanetova hčerka.

Kakorkoli že, glede Judith, ...

SPOILER

se ne ve točno kaj se je zgodilo z njo.
Videli smo otroke, ki so jo prinesli v košarici na dvorišče in jo v paniki pustili sredi dvorišča brez nadzora. Kaj se zgodi z njo ne vidimo. Naokoli kolovratijo zombiji in krvi je sumljivo veliko v košarici, kar pomeni, da je zelo verjetno mrtva. Ampak kosov mesa pa ni bilo, tako da zadeva ni dorečena. Vsekakor Rick misli, da je mrtva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Evo ravnokar pogledal in kaj naj rečem odlična epizoda če ne najboljša, do sedaj:D
Samo zdaj čakat, do Februarja je pa kar malo mučno.





SPOILER




S P O I L E R !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Daryl Comandos Dixon razbil tank8-)8-)
Pa všeč mi je, da je Michone razbila Guvernerja, ker mi je šel že počasi na živce.
Edino žal mi je Hersla.
Sploh zadnjih 5 minut je bilo crskih, ko je rickova ekipa začela sesuvat nazaj potem pa še otroci8-)

Zdaj pa samo upam, da je z zaporom konec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

chucki ::

SPOILER!!!!

AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

oo7 ::

Hershel's Rap Song









SPOILER


Po napadu so se vsi ločili me prav zanima koliko časa se bodo iskali>:D

Team avtobus : Glen in še eni neznani ljudje
Team Maggie, pijanček Bob in Sasha
Team Daryl in Beth
Team Tyrese in otroci
Team Michone
Team Lily, sestra in še drugi(če je še kdo preživel)
Team Carol

Heisenberg ::

oo7 je izjavil:

Hershel's Rap Song




Dober si da si zapomniš vsa imena, jaz sem si od Mišon k je mačka to je pa že vse :)




SPOILER


Po napadu so se vsi ločili me prav zanima koliko časa se bodo iskali>:D

Team avtobus : Glen in še eni neznani ljudje
Team Maggie, pijanček Bob in Sasha
Team Daryl in Beth
Team Tyrese in otroci
Team Michone
Team Lily, sestra in še drugi(če je še kdo preživel)
Team Carol

Izi ::

SPOILER !!!!!


oo7 je izjavil:

Po napadu so se vsi ločili me prav zanima koliko časa se bodo iskali>:D

Team avtobus : Glen in še eni neznani ljudje
Team Maggie, pijanček Bob in Sasha
Team Daryl in Beth
Team Tyrese in otroci
Team Michone
Team Lily, sestra in še drugi(če je še kdo preživel)
Team Carol

Glavni team: Rick in njegov sin Carl si pa pozabil?
Verjetno bo zgodba spremljala ravno njiju, ko bosta počasi sestavljala novo skupino.

Glede Carol, ki jo je Rick nagnal stran, bo po moje še prišla nazaj, saj kot kaže sedaj ni ona ubila in zažgala tistih dveh bolnikov. Kot smo videli pri sceni s secirano podgano, kjer se je odprlo precej novih vprašanj, razrešilo pa nič, ker se je ravno začela vojna.
Če se kdo spomni je par delov nazaj pokazalo, kako nekdo sredi noči lovi podgane pri ograji, jih nastavlja kot vabe za Zombije in kot smo sedaj videli jih je tudi seciral in nekaj raziskoval. To je bil verjetno pravi morilec, ki ga seveda ni pokazalo.

Carol to zelo verjetno ni bila. Zakaj je torej priznala krivdo?
Ali ščiti pravega morilca? Je možno, da je to Lizzie, ki je roko na srce precej čudna in njen videz nedolžne deklice je daleč od prave Lizzie. Meni se že zdi, da bi lahko bila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Izi je izjavil:

SPOILER !!!!!


oo7 je izjavil:

Po napadu so se vsi ločili me prav zanima koliko časa se bodo iskali>:D

Team avtobus : Glen in še eni neznani ljudje
Team Maggie, pijanček Bob in Sasha
Team Daryl in Beth
Team Tyrese in otroci
Team Michone
Team Lily, sestra in še drugi(če je še kdo preživel)
Team Carol

Glavni team: Rick in njegov sin Carl si pa pozabil?
Verjetno bo zgodba spremljala ravno njiju, ko bosta počasi sestavljala novo skupino.

Glede Carol, ki jo je Rick nagnal stran, bo po moje še prišla nazaj, saj kot kaže sedaj ni ona ubila in zažgala tistih dveh bolnikov. Kot smo videli pri sceni s secirano podgano, kjer se je odprlo precej novih vprašanj, razrešilo pa nič, ker se je ravno začela vojna.
Če se kdo spomni je par delov nazaj pokazalo, kako nekdo sredi noči lovi podgane pri ograji, jih nastavlja kot vabe za Zombije in kot smo sedaj videli jih je tudi seciral in nekaj raziskoval. To je bil verjetno pravi morilec, ki ga seveda ni pokazalo.

Carol to zelo verjetno ni bila. Zakaj je torej priznala krivdo?
Ali ščiti pravega morilca? Je možno, da je to Lizzie, ki je roko na srce precej čudna in njen videz nedolžne deklice je daleč od prave Lizzie. Meni se že zdi, da bi lahko bila.



SPOILER

Pa res Ricka pa Carla sem pozabil napisat;((
Jaz pa mislim, da se bo par skupin kar hitro našlo čeprav Rick in Carl sta šla v gozd Daryl pa Beth bog ve kam Tyrese in otroci spet čisto drugam tisti z avtobusom so ušli edino ne vem kje je Michone? Ko je pomagala Ricku sta bila skupaj potem pa je Rick iskal Carla ga našel potem pa Michone kar ni bilo nikjer več:| Ampak mislim, da se bodo hitro združili. Samo uprašanje je kaj bo s tistimi preživeli od Guverjerje skupine čeprav mi padejo na pamet samo tiste 2 sestre, ki pa nista streljale na Rickovo skupino.

Kar se tiče Carol pa tudi jaz nisem siguren ali je morila ali koga ščiti. Če koga ščiti pa ni bila ona potem mi edini pade na pamet Carl, ker je bil tako zagret za ščitenje skupine ampak se mi pa težko verjetno zdi, da bi on lahko zvlekel 2 odrasla trupa tako daleč ven in zakuril ali pa, da je seciral podgano. Razen če je kdo od tisti nepoznani ljudi, ki so na avtobusu?

V včerajsni epizodi mi je bilo še super, ko tista lezba strelja na Tyrese-a in se smeje sem takoj pomislil na Andreo, ker kadar je imela pištolo je imela nasmešek na obrazu potem pa pridejo otroci pa samo headshot8-)8-)

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Izi je izjavil:

SPOILER !!!!!


oo7 je izjavil:

Po napadu so se vsi ločili me prav zanima koliko časa se bodo iskali>:D

Team avtobus : Glen in še eni neznani ljudje
Team Maggie, pijanček Bob in Sasha
Team Daryl in Beth
Team Tyrese in otroci
Team Michone
Team Lily, sestra in še drugi(če je še kdo preživel)
Team Carol

Glavni team: Rick in njegov sin Carl si pa pozabil?
Verjetno bo zgodba spremljala ravno njiju, ko bosta počasi sestavljala novo skupino.

Glede Carol, ki jo je Rick nagnal stran, bo po moje še prišla nazaj, saj kot kaže sedaj ni ona ubila in zažgala tistih dveh bolnikov. Kot smo videli pri sceni s secirano podgano, kjer se je odprlo precej novih vprašanj, razrešilo pa nič, ker se je ravno začela vojna.
Če se kdo spomni je par delov nazaj pokazalo, kako nekdo sredi noči lovi podgane pri ograji, jih nastavlja kot vabe za Zombije in kot smo sedaj videli jih je tudi seciral in nekaj raziskoval. To je bil verjetno pravi morilec, ki ga seveda ni pokazalo.

Carol to zelo verjetno ni bila. Zakaj je torej priznala krivdo?
Ali ščiti pravega morilca? Je možno, da je to Lizzie, ki je roko na srce precej čudna in njen videz nedolžne deklice je daleč od prave Lizzie. Meni se že zdi, da bi lahko bila.



SPOILER

Pa res Ricka pa Carla sem pozabil napisat;((
Jaz pa mislim, da se bo par skupin kar hitro našlo čeprav Rick in Carl sta šla v gozd Daryl pa Beth bog ve kam Tyrese in otroci spet čisto drugam tisti z avtobusom so ušli edino ne vem kje je Michone? Ko je pomagala Ricku sta bila skupaj potem pa je Rick iskal Carla ga našel potem pa Michone kar ni bilo nikjer več:| Ampak mislim, da se bodo hitro združili. Samo uprašanje je kaj bo s tistimi preživeli od Guverjerje skupine čeprav mi padejo na pamet samo tiste 2 sestre, ki pa nista streljale na Rickovo skupino.

Kar se tiče Carol pa tudi jaz nisem siguren ali je morila ali koga ščiti. Če koga ščiti pa ni bila ona potem mi edini pade na pamet Carl, ker je bil tako zagret za ščitenje skupine ampak se mi pa težko verjetno zdi, da bi on lahko zvlekel 2 odrasla trupa tako daleč ven in zakuril ali pa, da je seciral podgano. Razen če je kdo od tisti nepoznani ljudi, ki so na avtobusu?
Tudi Lizzie je možno, da je morila ampak spet težko verjetno,da bi ta mala punčka zvlekla 2 odrasla trupla tako daleč.

V včerajsni epizodi mi je bilo še super, ko tista lezba strelja na Tyrese-a in se smeje sem takoj pomislil na Andreo, ker kadar je imela pištolo je imela nasmešek na obrazu potem pa pridejo otroci pa samo headshot8-)8-)

oo7 ::

Lori Grimes As A Walker The Walking Dead Season 3 Deleted Scene

Izi ::

Jaz sem za hip pomislil, da je tisti Zombi čisto na koncu, na katerega se kamera namenoma osredotoči, Lori Grimes, kar se mi je zdelo čudno, če pa jo je en drug Zombi pojedel, pa še Carl naj bi jo ustrelil v glavo.
Ampak sem se potem spomnil, da gre za Claro, ki jo je Rick srečal v gozdu na začetku 4. sezone.

xxxul ::

Izi je izjavil:

V resničnem boju ni nikoli toliko streljanja. Še kratki rafali so bolj izjema kot pravilo, samo v skrajnih situacijah. Tukaj pa so vse povprek odmevali dolgi rafali. Pa nikogar nisem videl, da bi imel oprtano torbico z dodatnimi nabojniki.


ma niso oni vojaki, so bl gangsta style drive-by shooting scena ;)

drgac pa:

vostok_1 ::

MILD SPOILER
-------------------





Najbolj butasto je to, da kako se v vsem tem času niso zmenili za gathering point in case of "shit hits the fan". Zlahka bi določili več točk in jih memorizirali na pamet. Seriously, zdej pa vsak neki po svoje...kr stupid.

No morda se motim.

Okapi ::

In kako pravzaprav veš, da se niso zmenili? Da ne boš preveč presenečen naslednjič, ko se bodo dobili na dogovorjenem mestu.;)

O.

cortez ::

guverner še ni mrtev .

St235 ::

Se je metek odbil od njegove preveze za oko?

bzzero ::

škoda... serija je imela na začetku res dober potencial :(

St235 ::

škoda česa? kaj točno je imela serija na začetku pa se je zdaj zgubilo?

bzzero ::

St235 je izjavil:

škoda česa? kaj točno je imela serija na začetku pa se je zdaj zgubilo?
na začetku je imela možnost, da se razvije v zelo dobro nadaljevanko in se postavi ob bok uspešnicam. Pa so ga potem že v drugi sezoni začel biksat s podrobnostmi, ki jim niso bili kos. Po mojem mnenju je igra v zadnji sezoni čisti poden. Prav tako efekti. Po mojem mnenju! Tale trailer kar dobro povzame moje občutke ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bzzero ()

St235 ::

zanimivo, jaz se tudi v veliki meri strinjam s trailerjem. Izpostavi točno tiste stvari zakaj je walking dead univerzum tako zanimiv. Se pa strinjam, da ni za vsakega in ljudje vajeni tipičih zombie flickov so upravičeno razočarani.
««
13 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
525630 (160) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015341383 (21370) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13338481 (6659) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497991 (3013) oo7
»

Tv serija : Ash vs Evil Dead (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8619340 (11874) oo7

Več podobnih tem