» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
51 / 86
»»

theBill ::

Tr0n je izjavil:

Torej Alexandria + Hilltop + Kingdom = war against Negan right? :)

S čim pa, z lovskimi nožki, sulicami, konji in pištolami brez metkov? :)):)):))


Btw. a niso imel tisti iz Kingdoma pištole v drugem delu, ko so jih na poti nazaj napadli zombiji? Jih švercajo al kako?

D3m0r4l1z3d ::

lol, Rick gre na to foro, v prejšnji sezoni: pobijmo vse, nagrabimo orožje in zavladajmo, zdaj pa : bomo že nekako živeli.

Zgodba je že napisana, bi me pa zanimalo, kaj bi se v taki situaciji zgodilo, če bi Negana ubili kar takoj, ko je možnost. Verjetno bi njegovi napadli in jih premagali, samo nov voditelj sigurno ne bi bil sposoben tako skupaj vse držati kot je ta.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

No pa so jim vse pobral. Kot kaže ima Michone še nakaj zaloge kar se tiče orožja?

Samo tole pačenje Negana so pa naredili dobro:))

bambam20 ::

Rick je nekje skril svoj revolver?

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

Rick je nekje skril svoj revolver?


Najbrž so mu revolver zaplenili že takrat v gozdu, ko je Negan ubil Glenna in Abrahama.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Rick je nekje skril svoj revolver?


Najbrž so mu revolver zaplenili že takrat v gozdu, ko je Negan ubil Glenna in Abrahama.



To pa nisem pomislil sploh. Skratka so v jebenem položaju, saj so jim pobrali vse strelno orožje. Zanimivo bo videt s čim in kako se mu bodo uprli.

Besna Glista ::

Se mu ne bojo in Rick bo še vedno Negan's little bitch :D

goranzaric ::

"I just slid my dick down your throat and you thanked me for it" :D

D3m0r4l1z3d ::

Tolk jih bo zdaj ponižal, da nam bo gledalcem še bolj všeč, ko se bodo maščevali.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Outcast ::

Razmišljam zakaj je Rick dal Neganu še sniperja od Michonne; nikjer ni bil zaveden....mogoče da se mu dokaže, da je čisto dotolčen, čist pod njegovo komando, al pa je hotu z to gesto mogoče nazaj dobiti Daryla?

Upam da Spencer ne bo taka pizda pa spravu Rosito v težave z pištolo...

D3m0r4l1z3d ::

Negan je naredil največjo napako, ker je vdovi pustil živi. Ena bo orožje nabrala, druga pa verjetno moralno zmagala or die trying.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Jerry000 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Super, hvala :)

OMG, koliko časa je že imdb.com na sceni pa google?

Kr nekaj let...prav tako slo-tech.

Kaj ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Negan je naredil največjo napako, ker je vdovi pustil živi. Ena bo orožje nabrala, druga pa verjetno moralno zmagala or die trying.


Keri vdovi sta tu mišljeni?

theBill ::

Kam hudiča so skrili Maggie? Ni bilo nič prikazano, po Rickovih besedah naj bi umrla.

Del je bil itak kr neki, Rick se je izkazal kot popolni amater in ne kot nekdo, ki živi in vodi skupino med zombiji in raznimi banditi že 5 let. Negan ga je presenetil kot osnovnošolčka, mu pobral komplet orožje in zdravila.

Vsak ki ima 100 pik bi to predvideval (v končni fazi že od Hilltopa vedo, kako to raubanje poteka) in takoj po vrnitvi v Alexandrio odnesel del teh zalog in jih skril izven Alexandrije. Pa sej Negan ja ni prišel naslednji dan, imeli so skoraj cel teden časa.

Rick mu je pa dobesedno rit nastavil, v stilu, ajde nabriši me, ne bom se ti upiral. Trenutno res ne vidim, kako bo zlomljeni Rick vodil upor proti Neganu. Že 4 dele gre vse skupaj na slabše za Rickovo skupino, naj že počasi kaj naredijo, res ne maram epizod, ko gre Rickovi skupini slabo.

Outcast ::

Maggie se ni nikamor skrila, Sasha jo je pospremila do Hilltopa, ker majo tam zdravnika, ki naj bi ji lahko pomagal...

D3m0r4l1z3d ::

Kaj je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Negan je naredil največjo napako, ker je vdovi pustil živi. Ena bo orožje nabrala, druga pa verjetno moralno zmagala or die trying.


Keri vdovi sta tu mišljeni?

Ne spremljaš?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Rick je nekje skril svoj revolver?


Najbrž so mu revolver zaplenili že takrat v gozdu, ko je Negan ubil Glenna in Abrahama.



To pa nisem pomislil sploh. Skratka so v jebenem položaju, saj so jim pobrali vse strelno orožje. Zanimivo bo videt s čim in kako se mu bodo uprli.



Mogoče pa bo Eugene končno začel izdelovalti strelivo orožje bodo pa že nabrali saj Amerika ga je polna :)

crniangeo ::

Prvo bojo moral zbrihtat Eugena, se vidi, da je Negan pustil ornk posledic na njegovo psiho.
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

oo7 ::

Jaz sem kar pričakoval, da bo Negan rekel, da naj odkopljejo grob kjer naj bi bila pokopana Maggie :) no na srečo vseh tega ni zahteval.

D3m0r4l1z3d ::

Nekaj ga je vmes zmotio
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

Epizodo, ki sem jaz gledal včeraj je bila na koncu odrezana. Ko gre michone drugič do avta in, ko spleza na avto je kar konec. Sem pa na you tube videl v enem odlomku, da rosita reče Eugenu, da naj ji naredi metke.
Torej koliko minut nisem videl?

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Nekaj ga je vmes zmotio



Strel od Korla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

D3m0r4l1z3d ::

Samo to, par 10 sekund
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

D3m0r4l1z3d ::

Korel pa kot, da je zabit, saj ve, da bi lahko zaradi tega enga ubili, če ne že njega.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Besna Glista ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Korel pa kot, da je zabit


You don't say ?!

imagodei ::

Kaj bi v realnosti naredila ena taka skupina ljudi, nedavno tako zelo dotolčenih, je sicer težko sklepat. So pa recimo zdaj zamudili idealno priliko. Vedeli so, da bo Negan prišel po svoj davek. Če bi že zunaj postavili zasedo, tako da bi jih stisnili od spredaj in od zadaj, bi jih zlahka ujeli v navzkrižni ogenj in večino pobili ko zajce (sicer bi tvegali tudi Darylovo življenje, ampak, jebi ga - that's the new world order v TWD). Opremljeni so bili tudi z bazuko, to bi bil živ masaker. Bye bye Negan.

Kot rečeno, a bi se po takem šoku res uspeli tako hitro pobrat, a bi upali tvegat, da Neganovi možje ne bi prišli hkrati iz npr. treh smeri, ali pa da bi za sabo pustili še zalednico, ki bi obkolila Rickovo vojsko ko bi ta obkolila Neganovo... V resnici je tudi Negan prišel v Alexandrijo malce preveč samozavestno, kot bi to poskusil narediti kdo v realnosti.

No, kakor koli - tudi če se Rick & Co. ne bi odločila za napad na Negana, so imeli očitno nekaj dni fore. Bizarno je, da niso skrili vsaj orožja nekam izven Alexandrije, magari zakopali v gozd, da niso uničili seznama orožja... Mislim, koliko ubrisan pa moraš biti, da ne predvidiš, da ti bo en tak psiho pobral večino, če ne kar vsega orožja?
- Hoc est qui sumus -

mihec87 ::

Enga na visok položaj z sniperjem bi Negana snel, ob enem pa eno raketico med avte kar ostane pa še dokončaš..Do večerje si že umit za mizo..Sam pol si konc sezone predno se začne..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

D3m0r4l1z3d ::

Kaj pa potem gledal, Carol in Ezikiela na čajčku?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

bambam20 ::

mihec87 je izjavil:

Enga na visok položaj z sniperjem bi Negana snel, ob enem pa eno raketico med avte kar ostane pa še dokončaš..Do večerje si že umit za mizo..Sam pol si konc sezone predno se začne..



:))

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Kaj pa potem gledal, Carol in Ezikiela na čajčku?



In Maggie, ki opazuje odraščanje svojega otroka.


Kje je pa Jezus kaj? nič ga ne pokažejo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

imagodei ::

Ne, sej je jasno, da rabijo snov in da bi na ta način pač prehitro zaključili sezono.
- Hoc est qui sumus -

bambam20 ::

imagodei je izjavil:

Ne, sej je jasno, da rabijo snov in da bi na ta način pač prehitro zaključili sezono.



Ampak, da celo epizodo posvetijo Daryllu je pa too much. Če je bila prejšnja sezona relativno ok in precej tekoča so znova začeli zavlačevati in nategovati.

Nesta ::

Zakaj ni Rick poču Negana z Lucille? Kaj ima za zgubit? Itak živijo v svetu polnem mrtvecev? :D

scipascapa ::

meni je tamau korel ali karl, sin, tako antipatičen in grd, zakaj ga ne ubijejo že v seriji?

D3m0r4l1z3d ::

Nesta je izjavil:

Zakaj ni Rick poču Negana z Lucille? Kaj ima za zgubit? Itak živijo v svetu polnem mrtvecev? :D

Sofijo in Korla, zaradi njiju sploh še živi.

Sicer pa naj vas dolgoživost stripa ne zavede, serija ima vsekakor sindrom "5+ sezon", če grobo poenostavim.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

meni je tamau korel ali karl, sin, tako antipatičen in grd, zakaj ga ne ubijejo že v seriji?


Predvsem postrigel bi se lahko je s tisto frizuro kot en pozabljen roker :))

D3m0r4l1z3d ::

Še bradico pa lahko spin off serije naredijo Walking Dead Pirates, kjet ima lahko glavno vlogo, Black Flags Zombies on the Sea
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

Jst ::

>serija ima vsekakor sindrom "5+ sezon", če grobo poenostavim.

Ampak na rajtingih se tega ne opazi. Če sem prav zasledil, je bila prva epizoda najbolj gledana live epizoda ever.

However, počasi sem tudi jaz "utrujen od TWD."
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bambam20 ::

Jst je izjavil:

>serija ima vsekakor sindrom "5+ sezon", če grobo poenostavim.

Ampak na rajtingih se tega ne opazi. Če sem prav zasledil, je bila prva epizoda najbolj gledana live epizoda ever.

However, počasi sem tudi jaz "utrujen od TWD."


Vsaka stvar,ki traja na TV-ju dolgo postane na dolgi rok predolga ravno zaradi tega nategovanja in podlajševanje. ( To, da gledamo v celi epizodi samo blablabla Kingdom, pa druga epizoda samo bla, bla,bla Dariylla, kr neki .. men tak format ni zanimiv in se me vrača na drugo sezono, ko so bili ves čas na farmi Lol).

Jst ::

Se strinjam. Tudi jaz več ne gledam z takšnim zanimanjem, kot včasih, ampak samo pravim, da so rejtingi vseeno odlični - rekordni v bistvu.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Besna Glista ::

bambam20 je izjavil:

ko so bili ves čas na farmi Lol).


Mene je pa skoraj minilo do TWD ko so celo je*eno sezono hodili po železnici. Zame je tisto daleč najslabša sezona TWD..

D3m0r4l1z3d ::

Besna Glista je izjavil:

bambam20 je izjavil:

ko so bili ves čas na farmi Lol).


Mene je pa skoraj minilo do TWD ko so celo je*eno sezono hodili po železnici. Zame je tisto daleč najslabša sezona TWD..

Je pa bila stiska Carol z tistima dvema punčkama prikazana mojstrsko. Je imela nekatere svetle točke tista sezona.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Outcast ::

Serija kot celota je meni top, posamezni deli sezon so pač tudi meni včasih dolgočasni...fokus je na preživelih, bazira na medčloveških odnosih, kako se spraviti iz teh apokaliptičnih tegob.
Osebno mi je takole pecej boljše prikazano, kot pa da bi skakali na vsake 5min iz Alexandrije v Hilltop, pa pol še mal u Kingdom, pa mal k Neganu domov...ko bi gledal Santa Barbaro (al pa GOT, ki je isti LOL)

En clue sem zasledil na netu: ne vem če ste opazili, možno da tudi ni res, ampak Daryl je (baje) Ricku blinknil 'I east', verjetno ste pa vsi opazili Morsejevo abecedo na začetku dela.Zanimivo:D

diNero ::

Nad čem pa je bila Michone tako presenečena na koncu? Kaj je to gorelo? Zgleda sem nekaj preskočil pri gledanju.. :(

Outcast ::

Še en bonbonček iz zadnjega dela: Negan je odpru, spil polovico (prasec:) sode od Tare, ki jo je dobila od Denis...da se spomnimo: Tara in Heath sta še vedno na misiji kopičenja zalog od konca 6.sezone, tako da ne vesta, da so Denis (punca), Ab in Glenn mrtvi...zna bit pestro, ko/če prideta nazaj.

oo7 ::

diNero je izjavil:

Nad čem pa je bila Michone tako presenečena na koncu? Kaj je to gorelo? Zgleda sem nekaj preskočil pri gledanju.. :(


Tisto so bili jogiji-ležišča.

pierch ::

diNero je izjavil:

Nad čem pa je bila Michone tako presenečena na koncu? Kaj je to gorelo? Zgleda sem nekaj preskočil pri gledanju.. :(

Če se ne motim so bile to postelje/vzmeznice, ki so jim jih pobrali.
Pierch

D3m0r4l1z3d ::

Čudno da jih ne rabijo.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Čudno da jih ne rabijo.


Tam kjer je Negan imajo najbrž vsega več kot dovolj.

D3m0r4l1z3d ::

Od viška glava ne boli, je pa to pokazatelj, da vzemajo tudi kar ne rabijo iziroma že vedo, da bo zažgali. Razen, če so svoje stare odpeljali in zažgali :))
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

goranzaric ::

Zamisli si Negana na potoku da pere svoje gate :D

Nesta ::

Jest si ga zamisljam kako moleduje za svoje zivljenje
««
51 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28525685 (818) Pithlit
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464322 (213) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015331515 (11502) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337462 (5640) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497508 (2530) oo7

Več podobnih tem