» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
33 / 86
»»

vostok_1 ::

3.5/5 facepalmov.

Precej...annyoing epizoda.

c3p0 ::

Končno voice of the reason. Fighti so bili tako amatersko zrežirani, da je še za to serijo nov poden.

bambam20 ::

Zehhhhhhhhhhhhh Spet ena dolgočasna episoda, ko se nič ne dogaja.

Pismo ko nategujejo vse skupaj.

scipascapa ::

Sej vam pravim tale sezona je krneki in tudi sama kvaliteta se mi zdi, da malo pada.

CellarDoor ::

pri večino serij so predzadnje epizode krš

Outcast ::

Nisem še pogledal zadnjega dela, ko pridem iz službe, prva stvar na meniju poleg kosila:D

Meni osebno dobra sezona, ne najboljša, verjetno pa zelo realistično prikazuje, kako bi bilo, če bi bilo...ravno to mi je všeč, ko se loteva odnosov, ljudi, iskanja tistega kar več ni, apokalipsa, zombiji so pahnjeni v ozadju, delujejo vedno bolj kot statisti iz sezone v sezono.

Tudi na račun te-tega je verjetno malo manj 'akcije', kot jo določeni pričakujete; poglejte si recimo (realno serijo) Banshee, ki je serija z najbolj dodelanimi pretepaškimi, strelskimi prizori + do tretje sezone malo morje mrtvih (pomoje povprečno 3-4 mrtvi na epizodo)....če je to realno:))

Jst ::

>ko pridem iz službe, prva stvar na meniju poleg kosila

Jaz pa prvo peljem psa ven, potem si naredim zajtrk in vmes pogledam kakšno serijo, ker zvečer skoraj nikoli nimam časa.

In tale del je bil zelo dobra popotnica za build-up season finale.

Več ko ostali pogledajo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Outcast ::

To jst nardim samo (kosilo + serija) ko sta zuni The Walking Dead in Better Call Saul, za ostale serije se najde cajt (če se) zvečer, ko že vsi spijo:D.
Psa pa nimam!:))

Heisenberg ::

SPOILER ALERT!




ta zadnji del mi ni bil kaj prida, Ricku se je odtrgalo ker je preveč razmišljal s tičem. Da ga je pa Mšaun ruknla po glavi pa ni blo ravno OK.
Kakorkoli, upam da bo kaj kmalu spet kaj akcije!

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

Sej vam pravim tale sezona je krneki in tudi sama kvaliteta se mi zdi, da malo pada.


Počak naslednjo >:D.. Boš rekel "holly jezus."

Sicer sem pa vedel, da bodo prilagajanje na Aleksandrijo raztegnili ampak nisem si mislil , da jo bodo na celotno 5-to sezono. Prasci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

sheeshkar ::

Za vse tiste, ki ste se dolgočasili ob tej in podobnih epizodah - očitno ne razumete poante te serije. To ni akcijska serija, ki mora biti polna streljanj in napadov zombi hord. To ni serija, kjer že od začetka vemo, da bodo na koncu našli neko rešitev. To je serija o ljudeh in njihovem preživetju v postapokaliptičnem svetu. Zombiji tukaj v bistvu sploh niso pomembni, pomembni so medčloveški odnosi v svetu brez pravil - trenutno je najbolj zanimivo to, ali se lahko neka skupina, ki je izjemno dolgo preživela v divjini, civilizira/asimilira skupaj s skupino, ki ni živela v divjini, ima (vsaj navidezno) neka pravila in obljublja začetek nove civilizacije. OK, saj poleg vsega tega je tudi meni zanimivo, ko imajo konfrontacije z drugimi skupinami (Woodbury, Terminus) ali ko jih napade kakšna horda, vendar če bi se to dogajalo vsako epizodo, bi mi hitro postalo dolgčas in serija bi se zelo hitro izpela.

Meni je ta sezona zelo všeč. Ni popolna, nekaj epizod je bilo res brezveznih (tako kot v večini serij), vendar kot celota je zelo v redu. Začeli smo v Terminusu, kjer so doživeli nekaj groznega. To jih je spremenilo (ok, ta proces je mogoče še malo daljši, ampak kanibali so bili kaplja čez rob), kar smo videli pri masakru v cerkvi (iz ovc so se spremenili v krvoločne volkove). Nato so ponovno izgubili nekaj ljudi in skoraj umrli od lakote. Ko so bili čisto na dnu, jih je našla civilizacija. Sedaj so oni volkovi med ovcami in meni je zelo zanimivo spremljati, če se lahko "udomačijo". Kažejo se tudi nasprotja v "družini" - Rick, Carol in Sasha so zelo divji in zaenkrat so z mislimi še vedno zunaj ograje, medtem ko se Glen, Michonne in Daryl (na svoj način) počasi privajajo na novo okolje. Dejanje Michonne v zadnjem delu ima lahko velike posledice za prihodnost "družine", bomo videli, kako bo Rick reagiral na vse to in koliko so ljudje v Aleksandriji pripravljeni poslušati, kar jim želi povedati.

Aja, pa očitno je zunaj zidu nova skupina psihopatov, ki ljudi priveže na drevo, da jih pojejo zombiji in vrisuje "W" v čela zombijev (ali pa je to una ta mala, ki ji Carl tako rad sledi? Morda je ona del te skupine?). Ima kdo kakšno teorijo (brez spoilerjev iz stripov prosim)? Kje za vraga je Morgan? Je on del te skupine? Finale bo verjetno zelo zanimiv, tako v smislu medčloveških odnosov, kot tudi akcije.

bambam20 ::

sheeshkar je izjavil:

To ni akcijska serija, ki mora biti polna streljanj in napadov zombi hord. To ni serija, kjer že od začetka vemo, da bodo na koncu našli neko rešitev. To je serija o ljudeh in njihovem preživetju v postapokaliptičnem svetu. Zombiji tukaj v bistvu sploh niso pomembni, pomembni so medčloveški odnosi v svetu brez pravil - trenutno je najbolj zanimivo to, ali se lahko neka skupina, ki je izjemno dolgo preživela v divjini, civilizira/asimilira skupaj s skupino, ki ni živela v divjini, ima (vsaj navidezno) neka pravila in obljublja začetek nove civilizacije. OK, saj poleg vsega tega je tudi meni zanimivo, ko imajo konfrontacije z drugimi skupinami (Woodbury, Terminus) ali ko jih napade kakšna horda, vendar če bi se to dogajalo vsako epizodo, bi mi hitro postalo dolgčas in serija bi se zelo hitro izpela.


Začeli smo v Terminusu, kjer so doživeli nekaj groznega. To jih je spremenilo (ok, ta proces je mogoče še malo daljši, ampak kanibali so bili kaplja čez rob), kar smo videli pri masakru v cerkvi (iz ovc so se spremenili v krvoločne volkove).


1. Se delno ne strinjam. Če si kdaj pogledal seirjo Banshee je ravno zaradi non stop akcije( v vsaki epizodi se vsaj pretepajo, če ne že streljajo, ogromno mrtvih ) in je to kull. Na enak princip je delovala izjemno dobra serija Sinovi Anrhije. Kdor želi gledat dramo bo gledal recimo Better Call Saul.

Če bi bil strip tako slabo spisan bi ga že zdavnaj prenehal brat. Razlog je, da scenaristi serije preveč dodajajo osebnostne traume, ampak mene to v nerealni seriji ne zanima kakšne osebne muke junaki doživljajo. Želim več akcije in manj depresije, stokanja ipd...

Kanibali v postapokalipsi niso nič groznega, pač pa naraven pojav. To, da so razkoasali kanibale pa mi je dalo nekakšen užitek in zadoščenje.

Terminus bi lahko lepo izpustili, ker so s tem samo umetno nategovali čas in gledalce. Terminusa v stripu ni in se Rick , ternjegoca skupina srečajo z četico kanibalov v resnici šele , ko pridejo do župnika.

Jst ::

Meni je bil pa ta del eden izmed boljših v tej sezoni.

1. Bo "družina" enotna? Po videnem ...?
2. Zunanja skupina W.
3. Ograjena civilizacija.

Vse to se je super prekrivalo v tem delu.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

šernk ::

1. Se delno ne strinjam. Če si kdaj pogledal seirjo Banshee je ravno zaradi non stop akcije( v vsaki epizodi se vsaj pretepajo, če ne že streljajo, ogromno mrtvih ) in je to kull. Na enak princip je delovala izjemno dobra serija Sinovi Anrhije. Kdor želi gledat dramo bo gledal recimo Better Call Saul.


ravno zaradi tega, takšnih serij ne gledam in tudi v TWD so mi najslabše epizode ravno tiste kjer se največ dogaja. Takrat se pač počutim neumen ameriški gledalec in nič več in ubistvu še najbolj čakam na to komu bo najprej zmanjkalo nabojev (če sploh kdaj komu bo), skratka predvidljivo je vse skupaj.

medtem pa na drugi strani nimaš pojma kako se bodo ljudje med seboj ujeli in to dela serijo zanimivo. Drugače bi bila samo še ena serija tekanja skozi gozd in pobijanja zombijev.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Tr0n ::

Tr0n je izjavil:

Mozno. Ali pa tako kot Rick in njegov sin, ki sta skoraj uzivala ob ubijanju zombijev, isce neko nadomestilo/adrenalin/nevarnost, ji je bivanje v Alexadriji prevec soft.

2/2 so far. :)

Darkjaar ::

A se še komu zdi, da so tiste roke/noge v gozdu od Morgana?

bambam20 ::

šernk je izjavil:



medtem pa na drugi strani nimaš pojma kako se bodo ljudje med seboj ujeli


Jaz že vem, ker berem strip :)... Mi je pa vseeno zanimivo brati vaša predvidevanja v bodoče.

šernk ::

Jaz že vem, ker berem strip :)


nekatere stripi ne zanimajo?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

bambam20 ::

šernk je izjavil:

Jaz že vem, ker berem strip :)


nekatere stripi ne zanimajo?


Strip ima več globine in je bolje speljan kot serija. Glede, da serija črpa zgodbo in like iz stripa je zelo slabo narejeno.

imagodei ::

rupsi31> "Če bi bil strip tako slabo spisan bi ga že zdavnaj prenehal brat. Razlog je, da scenaristi serije preveč dodajajo osebnostne traume, ampak mene to v nerealni seriji ne zanima kakšne osebne muke junaki doživljajo. Želim več akcije in manj depresije, stokanja ipd... "

Stripa sicer ne berem, sem pa prebral nekaj recenzij, od katere mi je najbolj v glavi ostala ena, kjer se tip pritožuje ravno nad pomanjkanjem globine in realizma v stripu in pravi, da je strip prenehal brati, da pa je die-hard privrženec serije.

Očitno 100 ljudi 100 čudi in po svoje je prav tako. Nekaterim pač paše, da glavnim igralcem nikoli ne zmanjka nabojev in da z revolverjem brez polnjenja na 30m s head shoti pobijejo 25 sovragov. Drugim gre bolj za dramo.

Ja, jasno je, da je osnovni problem v TWD universe (zombiji) hudičevo nerealen. Ampak to ne pomeni, da se serija ne sme ukvarjati z "osebnostnimi travmami" ali pa s osebnimi ter socialnimi odnosi, dilemami. Pod takimi kriteriji se Simpsoni ali pa South Park sploh ne bi smeli ukvarjati z aktualno družbeno tematiko oz. sociološkimi vprašanji? Nasprotno, še celo dobrodošlo je. Pravzaprav so že celotno zgodovino, kar se gremo poezijo, prozo, dramatiko, slikarstvo in film, daleč najbolj čislane vsebine, kjer se človek malce ustavi in razmisli, ne pa, da že naslednji trenutek pozabi, za kaj se je sploh šlo. Je pa težko to kvalitetno naredit.

Ne pravim, da ni bilo nikoli prostora za kvantaške pesmi in šund literaturo. Mastni štosi so priljubljena oblika sprostitve, lahne debate, da odklopimo težave realnega življenja takisto. Čeprav dandanes nosi oznako "seksistično", je sproščujoče reči kakšno o oblinah mimoidočega dekleta. Ravno tako je zabavno prebrati lahkoten šund roman, si zažvižgati trapasto pesem tipa Brizgalna brizga, ali pa pogledat 2. del Rambota. Prav nasprotno, kič je bolj priljubljen in se bolje prodaja med množicami kot dela, ki zahtevajo nekoliko več mentalnega in duhovnega napora. Ravno zato, ker ne zahteva mentalnega in duhovnega napora. In načeloma ni s tem nič narobe.

Kot tudi ni nič narobe, če se nek film ali serija loti odnosov v postapokaliptični družbi malce bolj resno, tako kot so to storili v TWD. Koliko jim je uspelo, je vprašanje za sociologe in psihologe, laično gledano pa se meni zdi, da jim gre kar v redu.

Obstaja pa še ena druga postapokaliptična serija, kjer precej več streljajo in razstreljujejo - Falling Skies. A se mi nekako zdi, da se o tej seriji govori bistveno manj - in sumim, da ni naključje, da to sovpada s tem, da so v zadnjih sezonah zanemarili tisto dinamiko v skupini preživelih.
- Hoc est qui sumus -

Outcast ::

Za zadnji del pričakujem en ogromen cliffhanger, ki nam bo verjetno malo več razkril, kaj se dogaja z Morganom in upam, ker me predvsem slednje muči, kaj so 'W' vgravirani v walkerje...








SPOILER:
Nekje sem bral, da 'naj bi šlo' za skupino ljudi, t.i. 'Wolves', ki je bila (že) izgnana iz Alexandrije; prav tako naj bi Aaron in Deanna vedela za obstoj te skupine in zato iščeta 'zunanje' ljudi za pomoč; neka teorija je, da je tudi Morgan zraven, čeprav to težje verjamem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

urbecar ::

Po drugi strani pa je W narobe obrnjen M. Tako da je čisto možno, da je to Morgan.

CellarDoor ::

dobro, da ni številke 6 ali 9, potem bi se šele spraševali kako je prav obrnjeno, razen, če bi bili delikventi tako pozorni in piko dali tako da je nedvoumno

zadnji del bo zanimiv, predvsem pa si že želim, da bo konec celotne zgodbe o tem, 6. sezona bo verjetno zadnja, ne?

Outcast ::

V tem primeru je rešitev 69:D

Kakšna 6.zadnja???
Mislim, da bodo snemali do 10-12 sezone!

Drugače pa mislim da ni 'M', ker če je sam, bi bilo verjetno veliko dela spraviti walkerja na hrbet in mu vrezati narobe W v bučo:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Rick jih je pošteno kasiral.
Ni mi jasno zakaj Glen ni ubil tistega lažnivega strahopetca že takoj takrat tam zunaj;((
Je možno, da tisti zombi, ki je imel v čelu vrezano črko W, da ima kaj veze s tisto žensko, ki je bila zavezana za drevo, ki jo je našel Daryl?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Starodavni ::

M-Power, itak da je.

Še enega od teh zombijev bi videl, ko se pogovarjajo rick, darly in carol glede orožja in planov in se nato tam pojavi iz kupa krame zombi, ki se je premikal z rokami in je imel na čelu W.

Neka nevarna skupina ljudi je tam zunaj, kdo so oni pa bomo še videli. Moji hipotezi sta dve.

1. izgnanci iz Alexandrie, ki jih je guvernerka izgnala, ker so bili prenevarni in se zdaj hočejo maščevati.
2. še ena skupina, ki se nahaja nekje v mestu Washington - W kot Washington in imajo tako ime ter markerje.

to ali drugo sta realni opciji, katera je prava pa bomo še videli.

eric_cartman ::

Se mi zdi, da so se vsi po karakterju hudo spremenil.. In zdi se mi tudi, da jih je tist župnik kar lepo opisal, da so morilci..

Ne vsi..Ampak Rick in Carol sta dva karakterja, ki sta skozi teh 5 sezon totalno zblaznela oz. zašla s poti če temu tako rečemo. Kaj se je dogajalo s Sasho pa pravzaprav ne razumem čisto dobro.. Ker se je tut njej sedaj odpeljalo.

Pri vseh ostalih sem namreč dobil občutek, da se res želijo potruditi in vključiti v novi community. Še Daryl, ko je dobil to novo zadolžitev jo je kar dobro sprejel in se vključil notri.

Mi je pa všeč ravno to, da zombiji nimajo osrednje vloge pač pa medosebni odnosi. To je tisto, kar zgodbo naredi res napeto.

"Ni mi jasno zakaj Glen ni ubil tistega lažnivega strahopetca že takoj takrat tam zunaj"

Točno zato, ker kot sem opisal zgoraj se jih dosti želi vključiti v ta community..Oz. se vsaj zares trudijo. Če bi ga Glenn ubil, potem bi bil to res začetek konca community-a.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Zanimivo je tudi, da je Rick in še kdo prepričan, da so tile v Alexandriji praktično nesposobni sami preživeti. Ampak v resnici očitno že ves čas čisto uspešno živijo precej normalno življenje, medtem ko so v resnici Rick&Co tisti, ki imajo problem preživeti zombi-apokalipso.

Zmajc ::

Okapi je izjavil:

Zanimivo je tudi, da je Rick in še kdo prepričan, da so tile v Alexandriji praktično nesposobni sami preživeti. Ampak v resnici očitno že ves čas čisto uspešno živijo precej normalno življenje, medtem ko so v resnici Rick&Co tisti, ki imajo problem preživeti zombi-apokalipso.


Saj je bilo vmes povedano da je zaradi vsespložne evakuacije bilo na tem območju relativno malo zombijev. Zato so lahko taki strahopetci preživeli do zdaj.

eric_cartman ::

Zato so lahko taki strahopetci preživeli do zdaj.


Strahopetci? Saj ni fora v tem, da so strahopetci. Fora je samo v tem, da niso niti približno imeli opravka s takimi ljudmi kot so jih imeli Rick in ostala druščina. In to jih ni še psihično pohabilo, zato pa so drugačni po razmišljanju. Ampak Rick in Carol že nosita posledice vsega tega. Oba imata namreč hude psihične težave in se ravnata le še po principu: Kill, or be killed!.. Kar pa je za Alexandrio in njihov community totalno nesprejemljivo. Vsaj za zdaj.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Je možno, da tisti strahopetec iz Alexandrije ima od Ricka pištolo, ki jo je skril Rick skril predno so šli v mesto?

Pa kje je Morgan?:|

A so čisto pozabili na njega?

Starodavni je izjavil:

M-Power, itak da je.

Še enega od teh zombijev bi videl, ko se pogovarjajo rick, darly in carol glede orožja in planov in se nato tam pojavi iz kupa krame zombi, ki se je premikal z rokami in je imel na čelu W.

Neka nevarna skupina ljudi je tam zunaj, kdo so oni pa bomo še videli. Moji hipotezi sta dve.

1. izgnanci iz Alexandrie, ki jih je guvernerka izgnala, ker so bili prenevarni in se zdaj hočejo maščevati.
2. še ena skupina, ki se nahaja nekje v mestu Washington - W kot Washington in imajo tako ime ter markerje.

to ali drugo sta realni opciji, katera je prava pa bomo še videli.



Nekaj od tega zna biti zdaj v finalu.
Ampak kdorkoli so trenutno jim je Daryl najbližje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

Morgan se bo zagotovo kmalu prikazal.

Jst ::

Meni so všeč serije, ki imajo kakšni dve tri sezone in ki se lepo zaključijo. That being said, če bi zgodbo z Aleksndrijo pripeljali do mid season finale, bi lahko bil spinoff TWD, ki bi bila neka miniserija ene šestih delov, kjer bi prikazali, kako so apokalipso preživeli v civiliziranem okolju Aleksandrije. Posebno zanimivo bi bilo, če tole sploh niso prvotni prebivalci... Heh.


---

Rick ima na tej točki, ko se del konča z njegovim govorom (in razmišljanjem) in mahanjem pištole, veliko vzporednic z Guvernerjem. Zanimivo.

Tista zgodba z policaji z Atlante, kjer je bila Beth, se meni v retrospektivi kot nek "poskus" Aleksandrije. Predpriprava na nekaj, kar bi lahko bila "civilizacija".

Drugače pa Deanna pomojem ve, da so na tistem izletu za*ebali Aleksandrijci in ne "naši". In kar me malo skrbi, je to, da bodo naslednji del posvetili W skupini in Daryl-u, v finalu pa potem ena mineštra, ko se bodo soočili tako z dilemami Aleksandrije, kot zunanji grožnji. In veeeelik cliffhanger.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

diNero ::

Nekaj najslabšega pri teh serijah je po mojem mnenju to, ko nekje pri 3. - 4. sezoni rata "hit" in producentska hiša to vidi in potem se začne "nateg" gledalcev in vleeeeeeeeeečenje serije do 10+ sezon in mastno služenje denarja. Z mojega vidika, gre TWD definitivno v to smer.
Ali se samo meni zdi, da so tudi kadri vedno bolj "amaterski", vedno bolj "posiljeni", nekaj se dogaja, pa brez povezave skočimo malo sem, malo tja? Iz dela v del težje zdržim teh 45 min. in sem že v fazi, ko grem na wc...ne stisnem pavze. :( :( 100 ljudi, 100 čudi.

Zmajc ::

diNero je izjavil:

Nekaj najslabšega pri teh serijah je po mojem mnenju to, ko nekje pri 3. - 4. sezoni rata "hit" in producentska hiša to vidi in potem se začne "nateg" gledalcev in vleeeeeeeeeečenje serije do 10+ sezon in mastno služenje denarja. Z mojega vidika, gre TWD definitivno v to smer.
Ali se samo meni zdi, da so tudi kadri vedno bolj "amaterski", vedno bolj "posiljeni", nekaj se dogaja, pa brez povezave skočimo malo sem, malo tja? Iz dela v del težje zdržim teh 45 min. in sem že v fazi, ko grem na wc...ne stisnem pavze. :( :( 100 ljudi, 100 čudi.


Meni se je 2. (in delno 3.) sezona zdela daleč najbolj nategnjena. Tisto butasto farma, ki je v stripu na par straneh so uspeli razvlečti na celo sezono. Zadnji dve sezoni sta dosti boljši.

Upam samo da se finale ne bo končalo z prevelikim cliffhangerjem.

diNero ::

Sam sicer ne berem stripa, ampak mi je skrajno nadležno to, ko 2 dela sploh ne vidimo glavnih akterjev...naslednja dva dela drugega ne vidimo, itd. To je zame vleeeeeččeeenje, zavlaaaaačevanje. To kar se je zgodilo v Alexandriji bi lahko bilo vse prikazano v enem povezanem delu z vsemi glavnimi akterji. Ne pa da gledamo "desperate housewifes" v Alexandriji, potem pa brez povezave skočimo v gozd, 10 sekund vidimo Daryla in brezvezen dialog, potem pa ga 2 dela ni od nikoder.

hdmi ::

 WOLVES

WOLVES

:)

CellarDoor ::

torej ta glavna ve, da ima nesposobne ljudi za obrambo, zato vzamejo izkušene, ki pa se izkažejo za notranjo nevarnost, kar pa ne bo nič v primerjavi z "the tigers come at night" volkovi skupino, kar bomo v naslednji sezoni gledal

imagodei ::

Od kod je tista zgornja slika z Michonne?
- Hoc est qui sumus -

Outcast ::

imagodei je izjavil:

Od kod je tista zgornja slika z Michonne?


Google pravi da iz 9 epizode 'What Happened and What's Going On'.
Po pravic povedan se ne spomnim tega prizora, je pa definitivno to v Shirewilt Estates-u, kjer so iskali Noah-ovo familijo.

http://moviepilot.com/posts/2015/02/12/...

Nekako se strinjam z teorijo, da so Wolvesi bili v Shirewilt Estatesu pred Rickom & co, pobili/posekali/pomarkirali prisotne walkerje, se naveličali miru in tišine in odšli naprej (pleniti).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Runnagain ::

SPOILER!

Glede na to, da so očitno "Wolkovi" privezali tisto deklino na drevo, da so jo hodeči živo "pojedli", resnično kruti.
V primerjavi z njimi je Rick še najbolša obramva, ne glede na to, da se mu je zaradi testosterona malo sfuzlalo...to pa naredijo ženske!

Zgodovina sprememb…

imagodei ::

Rick ima, za tisti universe pač, še kako prav. Problem je samo, da je to treba znat zaviti v celofan - razen pač, če bi njihova skupina imela namen pokorit Alexandrio in iztrebit tiste, ki se ne bi uklonili. Razmišljat o civilizaciji na tej točki, tako kot o tem sanjari Deanna (če je pač iskrena), je butasto. Pravzaprav bi bilo v realnosti (glede na to, da je prekaljen politik) dokaj možno, da zastopi, da brez lastne vojske ne more razmišljati niti o zametkih civilizacije. Je pa kljub temu videla premalo postapokaliptičnega sveta tam zunaj, da bi dojela, da so ljudje zunaj postali živali.

Očitno je, da vsaj nekateri v Rickovi skupini že delujejo po principu "Kdor ni z nami je proti nam", ob enem pa kot kaže vsi še niso šli preko roba - ko bi pač dejansko iz prve zavzeli Alexandrio in se znebili vseh, ki bi predstavljali grožnjo.
- Hoc est qui sumus -

Blazz ::

bambam20 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

Sej vam pravim tale sezona je krneki in tudi sama kvaliteta se mi zdi, da malo pada.


Počak naslednjo >:D.. Boš rekel "holly jezus."

Sicer sem pa vedel, da bodo prilagajanje na Aleksandrijo raztegnili ampak nisem si mislil , da jo bodo na celotno 5-to sezono. Prasci.


kaj bluziš, sej ni cela sezona o prilagajanju na eleksandrijo....

oo7 ::

Daryl sledi tistim ljudem, ki so zavezali tisto žensko pa še blizu je, ker je unemu drugemu rekel, da je bilo to narejeno pred kratkim.
Daryl zna imeti težave s temi ljudmi še predno pridejo v Alexandrijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

Blazz je izjavil:

bambam20 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

Sej vam pravim tale sezona je krneki in tudi sama kvaliteta se mi zdi, da malo pada.


Počak naslednjo >:D.. Boš rekel "holly jezus."

Sicer sem pa vedel, da bodo prilagajanje na Aleksandrijo raztegnili ampak nisem si mislil , da jo bodo na celotno 5-to sezono. Prasci.


kaj bluziš, sej ni cela sezona o prilagajanju na eleksandrijo....


Cela jebena peta sezona je ena "santa barbara". Čeprav v naslednji sezoni ne bo ravno bolje.

Jst ::

Meni je bila pa najbolj švoh tista sezona, ki se je začela v zaporu in z Guvernerjem z novo skupino.

Tale sezona mi na začetku tudi ni dišala, ampak je ravno drugi del sezone toliko boljši in vse nadoknadi.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bambam20 ::

Jst je izjavil:

Meni je bila pa najbolj švoh tista sezona, ki se je začela v zaporu in z Guvernerjem z novo skupino.


Tisto sezono so močno zajebal.

V stripu je Andrea še vedno živa in se ne zaplete v ljubezensko razmerje z Guvernerjem. Pač umetno podaljševanje.

A v to se nihče ni obregnil, da v stripu Guverner odseka z mečeto Ricku desno zapestje 8-).

Tisti, ki gledat samo serijo dejansko nimate pojma kako dober je v resnici strip in kako zanič je serija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Jst ::

Tisti ki ne berete knjig, sploh ne veste kako zanič so filmi, in kako so dobre knjige.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bambam20 ::

Jst je izjavil:

Tisti ki ne berete knjig, sploh ne veste kako zanič so filmi, in kako so dobre knjige.


Dejansko se strinjam :). Sam se prebral kar lepo število knjig po katerih so posneti filmi :). To ja potem najboljši pokazatelj kako jim je uspelo. :).

Zmajc ::

bambam20 je izjavil:

Jst je izjavil:

Meni je bila pa najbolj švoh tista sezona, ki se je začela v zaporu in z Guvernerjem z novo skupino.


A v to se nihče ni obregnil, da v stripu Guverner odseka z mečeto Ricku desno zapestje 8-).


Za to so se v dogovoru z avtorjem stripa odločili iz čisto praktičnih razlogov saj bi zelo otežilo snemanje serije zaradi ogromne količin epotrebnega CGI-ja. Prav tako je Kirkman rekel da mu je žal da je Ricku v stripu odsekal roko saj je zaradi tega prevelik pussy.

Meni osebno je odsekana roka v stripu čist pokvarila lik tako da mi v seriji to dosti bolj paše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()
««
33 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28726102 (213) oo7
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464337 (228) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015331821 (11808) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337487 (5665) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497524 (2546) oo7

Več podobnih tem