» »

Kje je meja Geforca?

Kje je meja Geforca?

R@C@ ::

Včeraj sem se spravu spet ves sistem podrt in prov od začetka sestavlat mašino. (Men ful fino....mogoče ostanki iz otroštva zarad Kinder jajc)
Naložu sem si WIN ME-Slo, ki me začuda niso razočaral, pol k sem driverje ME za Live value najdu.
Zdej pa k vprašanju!

Koliko lahko navijem GeForca 2 DDR od Creativa, original mu urca bije 175 in Ram 286 Mhz.
Z originalnimi Creative 9x gonilniki se je vse skup zatikal, zato sem naložu Detonatorje 6.50 Final, in počas prišel na 220/366, Temperatura je okol 32 stopinj.
Kdaj bom vedu da je dost.......pa predno zacvrči!
V Powerstripu gre slider do 420.......pomoje bi blo funny......probat......haha......

kuntek ::

Navijaj dokler bo vse skupaj stabilno. Mislim, da ne more kar tako zacvrčat. Upam, da maš kakšno dodatno hlajenje gor.

miha ::

Mejo dosežeš, ko ti crkne kartica( seveda dobro hlajenje), zapmniš zadnjo vrednost, greš po drugo kartico in jo nastavš na zadnjo delujočo vrednosto in maš max izkoriščenost.
Pogoj hlajenje

Loki ::

Ko ti crkne kartica?
A mislis, da mamo vsi kesa kot dreka???
I left my wallet in El Segundo

luni ::

Roberto tebi pa malo smisla za humor nebi skodilo >:D

Deejay kartico lepo navijaj po nekje 5MHz in problemov ne bi smelo biti. Ko bo opazil, da se v 2D ali 3D grafiki na zaslonu pojavljajo pike ali crte oziroma razni artefakti, bos vedel, da si naletel na mejo. Potem lepo spusti za kaksnih 5MHz in to je to.
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje za telebane

Oddelek: Navijanje
403523 (2801) 69charger
»

Navijanje amd athlona(tm) 64 ×2 dual core processor 4400 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
936829 (5155) Goldee
»

Navijanje powercolor x800 bravo edition!!!

Oddelek: Navijanje
7951 (779) TekO
»

Poraz grafe Asus FX 5900? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1337401 (5200) rap3r
»

koliko se da naviti Leadtek A280?

Oddelek: Navijanje
391294 (817) DjTonic

Več podobnih tem