» »

Nokia E5

Nokia E5

hobbit ::

Pozdravljeni!

Zanima me, če si kdo lasti ta telefon in kakšen se mu zdi? Kak oje s tipkovnico? Zna biti mogoče problem, ker je majhna? Si opazil kakšne slabosti, itd... Nekako se ogrevam za E5.

hobbit ::

A kdo ve, ali Nokia E5 popira PAP protokol, ker je le-ta potreben za povezavo na omrežje Eduroam. Brskal sem po googlu, pa nisem našel odgovora. Kdorkoli?

kalko ::

Za drugo vprašanje žal ne vem, glede prvega pa takole: Tipkovnica je za moje pojme ok. Prej sem imel E61i, ki ima tipke bolj narazen in sem se malce bal, ali se bom lahko navadil na E5. Pa je šlo brez problema. So tipke dovolj izbočene, da se lepo tipka. No, razen, če imaš bolj "gozdarske" roke, potem bi mogoče znal biti problem.

Kaj me moti: LCD je na močni svetlobi slabo viden. Direktno na soncu je skoraj neuporaben, si je treba pomagati z drugo roko in ga zasenčiti. Stari E61i je bil glede tega svetlobna leta spredaj. Še ena zame malce moteča zadeva je ta, da je plastika ohišja zelo drseča. Se mi je v povezavi s suhimi rokami že nekajkrat zgodilo, da mi je skoraj zdrsnil iz rok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kalko ()

js osebno ::

LCD ni transreflektiven, da. Problem je možno rešiti z nakupom "screen protector-ja" z dodanim transreflektivnim nanosom. google it..

hobbit ::

a to naj bi bila ta zadeva? In dejasnko deluje? http://www.mobiplanet.net/Polikarbonatn...

torej da se na soncu ne blešči in dejasnko nekaj vidiš, ne da ti je potrebno delati senco?

js osebno ::

za zadevo v linku nisem zihr, delovalo pa naj bi točno tako, kot praviš.

themix ::

je kdo usposobil Garmin XT na e5?

Gregor P ::

Vem, verjetno to že veš, ampak za vsak slučaj:D; mar ni na Nokiah zastonj navigacija, ki dela povsem solidno (lahko tudi nalagaš cele karte itd.)?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

adisitko69 ::

Lp.

Jaz sem po pomoti z kartice zbrisal vse, kar je bilo na njej.Pa sem skapiral, da so gor bile ovi maps.
Sedaj bi želel imeti kakšno navigacijo na njem.
Seveda brez si-mobil interneten povezave.
Kaj mi je najlažje storiti.

Hvala.

Gregor P ::

Dokler se ne najde nekdo, ki dejansko ima E5 in lahko pove iz prve roke, bom rekel naslednje; mislim, da lahko te mape vedno naložiš nazaj gor (preko Nokiinega "Download maps" oz. vsaj tako se je ta aplikacija imenovala včasih), tako da je vseeno, če si jih izbrisal. In pa mislim, da si lahko nastavil na telefonu oz. pri sami aplikaciji tako, da ni uporabljal internetne povezave pri navigaciji (oz. te je prej vsaj vprašal, če lahko). Pišem pa vse po spominu tole:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Ajrina ::

Gregor P je izjavil:

Dokler se ne najde nekdo, ki dejansko ima E5 in lahko pove iz prve roke, bom rekel naslednje; mislim, da lahko te mape vedno naložiš nazaj gor (preko Nokiinega "Download maps" oz. vsaj tako se je ta aplikacija imenovala včasih), tako da je vseeno, če si jih izbrisal. In pa mislim, da si lahko nastavil na telefonu oz. pri sami aplikaciji tako, da ni uporabljal internetne povezave pri navigaciji (oz. te je prej vsaj vprašal, če lahko). Pišem pa vse po spominu tole:8)


Imam Nokio E5 in lahko potrdim vse zgoraj napisano :) Poleg tega je priporočljivo, da Ovi maps odstraniš in daš potem nazaj, ker so bili vsaj pri meni naloženi vsi zemljevidi.
Še nekaj. Če kupuješ večjo spominsko kartico - najprej jo vstavi v telefon, potem pa kopiraj potrebno. Drugače ne bo delovala.

sharh111 ::

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sharh111 ()

SySoop ::

Pozdravljeni,

je imel kdo težave z omrežjem s tem telefonom. Dobil sem ga teden dni nazaj in v hiši mi sploh ne lovi normalno. Mogoče imam eno črtico signala. Druge Nokie predtem so delovale fenomenalno glede omrežja.

Kakšna ideja?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GPS na telefonu ne dela!?

Oddelek: Mobilne tehnologije
294887 (2629) Domobrancek
»

Gps na mobitelih

Oddelek: Mobilne tehnologije
235381 (4732) St235
»

Navigacija za Nokio 5230

Oddelek: Mobilne tehnologije
324747 (4537) Mehmed
»

A se je Mobitelu zmešalo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
559430 (7585) Matwic
»

Predstavljen Verizon Droid, Googlova glasovna navigacija, druge napovedi

Oddelek: Novice / Android
233908 (3416) Mobidick

Več podobnih tem