» »

Prosti streli - Fifa 2003

Prosti streli - Fifa 2003

Matek ::

Torej, sem si demo potegno z EA Sportsa, pa je kul špil, dost boljši in bolj realističen od WC in 2002. Sam me pa zanima če kdo ve kak se strela proste, ker jaz vedno nabijev v zid, tudi če se mi ustavi tisti kazalec na zelenem, povejte točno prosim kako se felša pa to, če kdo ve. Hvala!
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Sergio ::

stare fife so to omogocale s Ctrl ter Alt... wild shot, a vseeno :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Matek ::

Ja Sergio, to vem, sem tut sam zapriseženi drkalec te serije, sam tu ne gre tako. Baje da se da s preslednico ter sem-tja felšat.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

R0K ::

Kaj ni v meniju nobene možnosti, da si naštelaš tipki za levi in desni felš?

More bit, če ne je pa špil dolgocajt... :D

Matek ::

To jaz demo igram R0K, cele verzije še naj ne bi blo zunaj. Sam sem skapiral zdej, držat moraš preslednico pa gledaš ono žogico spodaj in nastaviš na njej felš, pol nacilaš lepo z onim krogcem v ćošak, nato pa samo ob pravem trenutku stisneš šut, da počaka črtica na zelenem. Pol lepo se vsedeš malo nazaj in počakaš na zvočni signal. Najprej zazvoni prečka, potem pa se začnejo navijači veselit. GOOOOOOOOOOOOOL!!!!:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Muflon1 ::

Jup igra je super zanima me samo še kako natančno naj bi se izvajale finte posebne poteze. Občasne se mi nekaj posreči ampak ne bi mogel reči zagotovo s kakšno kombinacijo. Any suggestions?

DavidJ ::

Jst sem tudi lesen; se pozna ucinek prejsnjih fif - ze spilam od rtwc '98 dalje. :)

Nisem vedu, da W pomeni goalie charge.. in se mi je cudno zdel, kaj moj golman na centru igrisca dela... :D

Skoda, da moj prehistoric v3 2k ni podprt in mi igra lavfa v enem cudnem - stekastem - nacinu. Treba nekaj drugega nabavit. :'(
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

DavidJ ::

Demo extender

Tole podaljsa demo verzijo igre iz 2x po 2 min na 2x po 8 min.

kwel zadevca.

in tole ni warez. :)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

LapD ::

Sej teh extenderjev bo še dost. Tud druge ekipe boš lahko izbiral. Vsaj za wc je blo tko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

slepo tipkanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
7817211 (11230) tiiasa
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64746019 (19942) X-Hair
»

Nov članek: NEST.2005 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
739516 (6737) Tilen
»

Fifa 2002

Oddelek: Igre
6812 (742) Oblivion
»

Logika 1. letnik, danes

Oddelek: Loža
132451 (2204) Gemm

Več podobnih tem