» »

Ekstremne temperature.

Ekstremne temperature.

Azz_Kikr ::

A mogoce kdo ve najnizjo in najvisjo temperaturo, ki so ju kdajkoli izmerili na svetu (po moznosti tudi kje)? Mislim, da je najnizja nekje okrog -60 izmerjena na Antarktiki, ampak nisem preprican....
LP, Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!
  • premaknil: Predator ()

Sergio ::

mah...

klikni

klikni

tecen si, ves.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Thomas ::

Kdor ne zna delat z guglom - ni pismen.

Tečaji za analfabete se bodo prirejali po krajevnih skupnostih. Obvezna udeležba tudi pismenih, da bi opismenili nepregledne množice.

8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Odin ::

Katerega leta pa bo to opismenovanje?:)

Thomas ::

1963/64 :D.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Azz_Kikr ::

Sergio iskal sem zadevo na iskalnikih, pa sem nasel polno stvari, podobnih temu, tocno tega, kar sem iskal pa ne. Zato sem vprasal na forumu. Saj forum je namenjen temu, ane? Morda pa ne sprejmeš dejstva, da z iskalniki nismo vsi tako spretni kot mogoče ti...?
In če bi jaz res našel te podatke na internetu in ne bi spraševal tukaj, bi vsi tisti, ki so zdaj to prebrali in to izvedeli, ostali brez informacije. Ker sem preprican, da je zanimivo vedeti, da je najnizja temperatura do zdaj bila -89,4. Ali pa mogoce ni?
To, da sme pa tecen, pa sem obracal na vse nacine, pa nisem mogel razumeti, zakaj. Ce na forumu postas kaksno vprasanje, si zato tecen? Potem je tukaj res veliko tecnih ljudi...
Toliko o tem...
LP, Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

Sergio ::

to, da si tecen, sem mislil glede na dejstvo, da si v 24h odprl dve temi, brez da bi v google vpisal najbolj enostaven search phrase. nič drugega. sicer pa -- uredu. glede kakršnegakoli vprašanja z internetnimi iskalniki sem ti na voljo, vprašaj kar hočeš. Ker -- ugotovil boš, da je google nekako res "najboljša stvar po narezanem kruhu".
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Azz_Kikr ::

OK, potem pa mi povej za ta primer, ki sem ga napisal, kaj si vpisal v Google iskalnik glede teh temperatur? Da vidim, zakaj nisem jaz nasel...
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

Sumo ::

Mislm a zdej se je treba pa že bat postavit kakšno vprašanje na ta forum?? Takoj si napaden iz vseh strani kako si neposoben... Potem bi bilo bolje, če bi bila v celem forumu ena sama tema v kateri bi bil link do googla in to bi bilo to. Saj se itak VSE najde tam (če ne najdeš si pa oklican za debila). Bedno skratka. :\

Thomas ::

Mogočni Google se lahko razjezi, če eni iščejo za druge. Vtipkaš pa najbolj značilne besede v Google command line.

Preden prideš spraševat na forum vtipkaš Googlu:

funny thing happened way forum

pa dobiš tole.

Vse gre po tem principu. Nekaj deskriptivnih besed - pa dobiš celo bogastvo.

Mislim ej ... ena totalno SF zadeva, ki je ne gre zamujat. Bodisi zaradi lenobe, bodisi zaradi neznanja.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Lucifer Tanatos ::

Jah mislm da je tle bl lenoba na delu, konc koncev zakaj bi folk iskal po netu ce ma pa tuki razne veleume ala Thomas&company :D
Les yeux sans visage

Yohan del Sud ::

Lenoba je širok pojem. Ta podatka sem vedel iz glave, a dalo se mi jih pisat sem ni... >:D :\

Toucan ::

Pri moji noni na vrtu je blo pozimi leta '93 (menda takrat, ne vem točn k je blo dolgo nazaj) -189 st. celzija!
To je porušilo vse teorije o absolutni ničli.

Najvišja T pa je bla 70 st. celzija. To pa sem zmeril v neki barakci tam zraven nekega bazena. .. ne vem kdo živi notr ko pa je tak toplo, pa še plačat je treba da se cvreš


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zasebno sporočilo?

Oddelek: Slo-Tech
323095 (1345) Dr_M
»

Zenska predsednica. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
685347 (4442) suse80
»

Outlook Express mi prepreci odpiranje prilog.

Oddelek: Pomoč in nasveti
131364 (1233) boštjan
»

Stade De France Stadion.

Oddelek: Loža
162336 (2055) madmitch
»

London.

Oddelek: Loža
183640 (3193) Matty

Več podobnih tem