» »

Kaj prodat? ATI al GF4?

Kaj prodat? ATI al GF4?

FANATIK ::

Pozdravljeni!

Torej, imam problem, in ne, ne bom šel na problemarket.com. Zadeva:

Lastim si Inno3D GeForce 4 4200 64 mb ddr (Joker akcija) in Gigabyte Radeon 8500 deluxe (v bistvu 8500 LE tovarniško flešan na retail).

V bistvu je problem ful smešen. Kupujem nov abak. Zato sem pač v naglici zgrabil priložnost in kupil GF 4 preko Jokerjeve akcije. Toda kmalu zatem sem iz vsepovsod slišal kakšen šit je ta Inno3D in da ma gnilo 2D grafiko (sem študent in rad/bom prisiljen gledat 2D sliko...) in sem tako, ko sem šel v štacuno kupit ohišje in proc itd. kupil zraven še Radeona.

Toda sedaj berem po tem forumu in vidim, da v bistvu ta GF 4 le ni tak šit in sem sedaj v dilemi kaj obdržat in kaj prodat. Torej: Kaj prodat in kaj obdržat? Dveh graf ne rabim, ker mi je drugi računalnik P III 450...

Najlepša hvala za vse odgovore!

lp, FANATIK

Senitel ::

Ja pismo ej...
Sej maš obe kartici... Dej ju pač mal sprobaj pa se odloč! :\ V čem je problem?

FANATIK ::

Problem je v tem, da nimam dosti časa in računalnik ni še v delujočem stanju (ne bo še kak teden)...

jRk0 ::

Heh.

Ce bos spilal igre in bi rad malce grso sliko in vec (neopaznih) fps mej innota. Ce hoces met lepso grafiko v igrah in cistejso sliko na namizju in v wordu in vsepovsod;), potem kar pridno vzami radeona. Bo igre poganjal se lep cas:D ko bo pa za odmet, pa tudi gf44200 ne bo ne vem kaj;)
You fuck up once, you loose two teeth.

PassTrough ::

GeForca prodej, če boš sploh še kej zanga dubu, aja pa v Salamona dej oglas, le tam se še kakšen iz hribovske vasi najde, da boš kakšnega Franceta več dobil !

lp Primož0:)

Senitel ::

Kaj ko bi še vseeno sprobal? Daš noter eno kartico inštaliraš sprobaš odinštaliraš, daš noter drugo kartico in ponoviš. V čem je problem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WINFAST A6600 GT ali XFX 6600 GT? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
74347237 (20739) AtaStrumf
»

GF4 MX440 - A je mogoce pokvarjena??

Oddelek: Pomoč in nasveti
141051 (823) l-note
»

RADEON™ 9000 PRO ali RADEON™ 8500 128MB

Oddelek: Kaj kupiti
332100 (1040) kuglvinkl
»

8500 ali 9000

Oddelek: Kaj kupiti
272151 (1222) morphling1

Več podobnih tem