» »

"Normaliziranje" mp3jev

"Normaliziranje" mp3jev

Jany ::

Naj mi en pove, kako naredim da bodo vsi mp3ji enako glasni (jih normaliziram), NE DA BI JIH spreminjal v .wav in nazaj.

Gandalfar ::

jest10 ::

Obstaja tudi kakšen demo ali zastonj program?

R0K ::

Misliš ti kvaliteto zvoka?

Iz recimo 192kbp na 128kbp :?

Al misliš kej druga?

Predator ::

on misli glasnost mp3-ja

jaz zato uporabljam coolpro, potem pa v njem še zbrišem vse šume, zbrišem neumne dele in itd... drugače sem imel pa samo za normalizacijo en ločen program ( Mp3Trim ) ki je od vseh najhitreje/najenostavneje normaliziral mp3, če ga ne boš našel na internetu povej ti ga lahko jaz sendam ( free trial je, ne moreš normalizirat mp3-jev čez 10mb mislim )

pivmik ::

normaliziranje je da spremeniš glasnost na eno normalno glasnost
ker so MP3ji iz interneta različno glasni(recimo najprej poslušaš en komad ki je posnet potiho, potem pa ko preskoči na drugi komad pa je ta posnet zelo glasno, to je pri poslušanju zelo moteče) jih je treba normalizirat - dato vsem neko normalno enkao glasnost. Nastaviš na določeno število dB(decibelov) pa je.
LP, Gregor GRE^

Gandalfar ::

lahk uporabs tud normalizer plugin za winamp - potem ti bo winamp sam skrbel za to med predvajanjem

jest10 ::

Sam z winampa se ne da na cd posneti

perci ::

Za audio cdje snemat imaš itak v nerotu filter, ki poskrbi za to.

DrSergioDJ ::

hum...a pol jih lahko jst, loud_music_freak, normaliziram, da so vsi ibr glasni? :D
...

Predator ::

ne, preko meje pride do hreščanja in popačenja muzike ( lahko povem sam kot club/techno/trance maniac )

samo normalizatorji majo zlo radi probleme, vidim v coolproju, daš normalizirat na 98% in ga zmotijo špičke ( kakšen visok ton ali pa kaj podobnega ) in še vseeno program veselo trdi da je stvar normalizirana na 98% je pa pretiha ;skoraj vse komade v bistvu dam lahko na 105%, pri enih celo do 120%


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitna hitrost zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
413959 (2663) XLapse
»

kateri program za normalizing??

Oddelek: Programska oprema
91693 (1525) Spartak
»

Napetost na izhodu iz audio kartice

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
422014 (1582) Business
»

Xvid: Kako spremeniti zvok iz 5-ih kanalov na 2 ???

Oddelek: Zvok in slika
5849 (791) gumby
»

Različna glasnost glasbenega CDja?

Oddelek: Loža
6884 (766) blue96

Več podobnih tem