» »

Različna glasnost glasbenega CDja?

Različna glasnost glasbenega CDja?

blue96 ::

Ravno prejle sem se vrnil od prijatelja, ki mi je en glasbeni cd speku iz mp3jev, mpgjev,....

AMPAK zakaj je npr. track iz mp3ja drugacne glasnosti kot track od .mpgja?


Malo me bega, ker moram vseskozi radio štelat, potiho in naglas!!!

A kdo ve kako to preprecit'?;(;(:\
.
  • spremenilo: blue96 ()

darh ::

preden si posnel cd bi mogu mal skoz filtre spustit, da ti normalizira glasnost ipd...
Excuses are useless! Results are priceless!

kuzifix ::

Lahko pa kupujes samo original cd-je, in poslusas le-te ... Izvajalci bi ti bli se najbl hvalezni >:DPa kvaliteta zvoka je tud bolsa :D
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

Tomi ::

Look, who is talking..
Verjetno bi moral malo pogledati po disku:D
Sicer je pa res, da ima Kuzifix doma res dosti origalov, pa še ene par DVD-jev, ki bi si jih moral ogledati ob prvi priložnosti ( Corrse, seveda )
metrodusa.blogspot.com

kockish ::

Ko delas kompilacijo, tudi ce je vse iz originalnih cdjev, ne bo nikoli vse enako glasno. Predvsem starejsi cdji so tisje posneti. Zato pa tudi boljse zvenijo.

kuzifix ::

Tomi, cdje mam vse original ... Edin par kompilacij za v avto, ker mi cd player nagaja in krneki unicuje vse skp ... Dragc sm pa ponosn lastnik cca 90 original cdjev >:D... Pa 14 dvd-jev :D. Aja, pa zdej mi je koncn ratal dvd zrihtat :D.
Drgac pa, o cd-jih ... Ze sama kakovost original cd-jev ful variira, predvsem se to slis na ksnih drazjih sistemih, da o lp-jih sploh ne govorimo. Tko da, ce konvertiras u mp3je ne mors prcakvat nevemkaj, posebi ce jih potegnes dol z Napsterjem ...
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

blue96 ::

mhm, kdo pa ma vse original? jesz muske bolj malo, glede cmp cdjev se pa merkam kapsov, hehe:D
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
548088 (6887) šernk
»

NERO 7 coming in October

Oddelek: Programska oprema
252109 (1341) mashine
»

Siddharta RH- kako posneti kopijo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10412488 (7005) Geronimo11
»

zanima me! Če imate v posesti "piratske" verzije iger in programov! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
825122 (3896) flipflop
»

Par stvari o glasbenih cd-jih...

Oddelek: Zvok in slika
111424 (1208) Damjan Jagar

Več podobnih tem