» »

IŠRM - Kdaj se mi začnejo predavanja?

IŠRM - Kdaj se mi začnejo predavanja?

technolog ::

Lep pozdrav,

letos sem vpisan v prvi letnik programa IŠRM (interdisciplinarni študij računalništva in informatike), ki ga imata skupaj FMF in FRI. Do prvega je samo še 3 dni, zato se čudim nad neresnostjo ter neodgovornostjo fakultet, saj ni bilo nobene pošte domov, njuni spletni strani pa samo molčita - nobenih novic, obvestil...

Edino FRI je objavil tole http://www.fri.uni-lj.si/si/novice_in_d..., kjer pa nič ne piše glede mojega programa. Piše samo "- univerzitetni program ob 11. uri v predavalnici 1.", kar je izrecno v ednini (en program), to pomeni, da je mišljen njihov program računalništvo in informatika, se pravi, da to ne velja zame.

Ima kdo kaj informacij? Hvala za odgvore.

McHusch ::

Vsi resni študentje gredo na predavanja šele v ponedeljek, 4. 10. :)

technolog ::

In kaj še če do takrat ne bo nič? :)

Kako naj vem pred kater faks nej se četrtega začaram?

shinko ::

pokliči v referat pa vprašaj.

overlord_tm ::

Kolikor se spomnim smo imeli mi (ISRM) skupaj z FRI UNI

technolog ::

@overlord_tm: Torej mam najbrž prvega pol, če majo frijevci tud takrat...

@shinko: V referat pa sploh ne grem več... Bil sm enkrat pa je bla tm ena tok zoprna baba, da me je skor strah :). Je pa res da sm zamudu uradne ure za 5 minut. Stopim not, pa reče: "Kva'b'rd? Uradnih ur ni več...".

Men je to ful neresno da nč ne povejo. Lahko bi poslal kako sporočilo v isti kuverti kot so poslal potrdilo o plačilu vpisnine, pa jih ne bi nč več koštal pa tud krona jim neb z glave padla.

5er--> ::

A pol so vse tajnice take? Sem mislil, da samo naše. :D

DOOM_er ::

isto za štrom vsš, nč še ne vem kaj in kako
Robots will steal your job. But that's OK

JCD ::

technolog,

za fmf ti prav lepo piše, da se začne v ponedeljek, samo zgleda, da ne znaš ponajti...

DOOM_er ::

no so le dal gor :))
Robots will steal your job. But that's OK

mihec87 ::

Na fri se navad da zadeve pridejo zadnji čas sploh kaki urniki..

technolog ::

@JCD: A si lahko tako prijazen da mi zalimaš link do tega podatka.

JCD ::

Seveda. Aja, samo za prve letnike (podelitev indeksov) pa res ne piše kdaj je. Pardon.

link

Čisto odspodaj je.

technolog ::

Aha... No sej se moram itak še enkrat oglasit v LJ, če ne druzga ker morem nardit karto na LPP, pa se bom pozanimal.

Če pa kdo še kaj ve (mogoče kak bodoči sošolec), potem pa bom zelo vesel, če napiše.

ahac ::

Mogoče ti bo fri-info forum kaj pomagal: http://fri-info.net/forum/viewforum.php..., čeprav IŠRM oddelk je dost mrtu. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Bojevnik ::

Sicer je že kar nekaj od kadar sem bil bruc, tako da se ne spomnim natančno. Toda ali se ne prvim letnikom predavanja začnejo kasneje kot višjim letnikov?

Blazz ::

to se pa zgodi, če hodiš na zahojen faks. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Študent naj bo ali Kako in kam na fakulteto!!! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Šola
466344414 (6606) nejc_nejc
»

FRI ali IŠRM

Oddelek: Šola
102802 (2230) Yacked2
»

FRI (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šola
22146633 (34153) awy
»

Fakulteta Računalništva in informatike v Ljubljani - FRI

Oddelek: Šola
222683 (1707) mkos2
»

ISRM na fri in fmf

Oddelek: Šola
183596 (3224) Bor H

Več podobnih tem