» »

Minecraft

Minecraft

««
8 / 8
»
»»

Gagatronix ::

Kupi mu lepo Java edicijo pa naj na kompu spila.

Dober dan ::

Samo to še. Kupuje se vsaka verzija posebej, ali dobi dostop do vseh verzij, tudi do bodoče verzije?

Gagatronix ::

Ko imas spil kupljen dobis updejte, logicno.

Twixz ::

Dober dan je izjavil:

Zdravo pebi. Pubec mi je zrasto v taka leta in v šoli zapadel v tako družbo, kjer je vsaka druga beseda Minecraft, kako je to ql in kaj vse lahko naredijo. Na telefonu sem mu sicer pred časom nastavil nek app, kjer bi naj bil en konc minecrafta in je to šlo, dokler ni telefon enostavno mrknil in adijo vse, kar je zgradil. Sploh nevem, kateri app je bil. Jaz nikoli nisem to igral, niti me to ne potegne, ker so to zame ene navadne pobarvane kocke brez pomena. Telefon lahko koristi 3 ure na vikend, se ga pa ne nosi od doma in je brez kartice. Ker je pubec priden v šoli in tudi nasploh, sem pripravljen odšteti ta drobiž za igrico in mu privoščiti original. Na uradni strani sem nekaj že gledal, pa preventivno vprašam še tukaj. Se da kupiti komplet za telefon in PC, ali je to strogo ločeno? Gledam tudi, da je več verzij in da pride nova nekje aprila letos. Dobim s plačilom dostop do vseh verzij, ali kako je s tem? Zanima me tudi, če mu kupim verzijo za telefon, ali kaj izgubi napram PC verziji? PC, ali tablet/telefon?


Ko kupiš original verzijo Minecrafta, dobiš tudi vse bodoče update.
Večina ljudi (tudi mladine) igra to na PC. Za telefon/PC povezavo pa nisem 100% a gre skupaj ali ne.

krispe ::

Se da še kje dobiti Minecraft ceneje?
Tukaj je za 30€
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Twixz ::

krispe je izjavil:

Se da še kje dobiti Minecraft ceneje?
Tukaj je za 30€


Letni izidi iger FIFA, F1, NBA (ki so praktično vsako leto že skoraj iste, razen drugačne ekipe, itd.) so 70€.
TU plačaš pa 30€ za igro ki jo lahko igraš od prvega do zadnjega updata, pa še vsak naslednji update je free. Pa še miljon skinov imaš, pa modov, pa resource packov.

30€ je nič. Za celo življenje.

Jerry000 ::

To se kr strinjam :D to je dejansko dobra cena za tak špil pa še one time je. Edino ne vem, zdaj k je tok teh verzij, sem malo izgubljen. Igro sem kupil za 15EUR takrat 2012 k je igra bila še v povojih, zdaj pa ne vem, katero verzijo imam :D

krispe ::

Lahko uporabljaš eno kopijo na dveh napravah?
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Twixz ::

krispe je izjavil:

Lahko uporabljaš eno kopijo na dveh napravah?


Istočasno ne.
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3038481351 (229) TucoX
»

Minecraft

Oddelek: Pomoč in nasveti
384337 (436) Riff
»

Raspberry PI - nakup

Oddelek: Strojna oprema
182872 (2569) LJ4L
»

Minecraft izide 11. novembra (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
6418374 (15659) revvs

Več podobnih tem