» »

HITMAN 2

HITMAN 2

Dalmatinc ::

Waw, ej fantje.....zdele mi je stric prnesu iz ZDA umenjen špil. Uglavnem špil Rula. Začetek je tako fascinaten. Zelo spominja na Mafijo in Max Payna :) ...... sej pravim samo gledaš. Fuul mi je žal da niam časa ga igrat. Komi čakam nasleden vikend da se spravim na njega........mmmm :) mnjami

Zdej me pa neki zanima a kdo ve kako se imenuje muska ki je na samem štartu hitmana 2...... un k tko psiho upliva :)

Ajde
  • odklenil: Predator ()

pozzo ::

Jebenti, js sm ga dans "dobu":D , pa mi hudič noče delat! Mi že demo ni hotu delat, hardver mam sicer super, sam mi je pr demotu vn metal zarad eax napak (pitaj boga) neki v zvezi z zvokom, pa sm mislu da bo u celi špili to mogoče nastavlat, pa se zvoka ne da nastavlat, vsaj brez zagona igre ne, zagnat pa ne morm;(( A ker ve kk rešit?

Maximus ::

Ziu!

Izklopi zvocno kartico. Men demo tud ni hotu delat, pol sm pa za foro v Biosu (itegrirana SB PCI 128) izkopu zvocno in je delu. Pol je pa delval, sam ce sm pa kliknu na Options -> Sound sm pa vseeno dubu blue screen. Tko, da sm pol demo obrnu brez zvoka.

LP!

Binji ::

Ma ce je pa ta spil za kej..
Tipo se obraca ku da bi ga meu v rokah en rahiticn lutkar, vmesnik je lesen in okoren, izbira orozja pa se bolj, da ne omenjam "realisticne" AI in merjenja.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Dalmatinc ::

A dben ne ve kakša je una psiho musko v meniju hitmana....... i like it !!!!!!

undefined ::

Igro je zabavno igrati 1x. Drugič pa že ne sede več. Ni pa dokaj realistično.

TheD ::

Igral sem enko, pa je bilo kar v zanimivo ... le mal se je vleku včasih, dvojke pa še ne. Na Gamespotu je dobil 8.6, kar je precej dobro oz. veliko več kot prvi del, review si pa preberite sami.

Če je muska ista k na trailerju, je to na Andrew W.K. ... ne vem, nimam špila :( .
TheD or not TheD?

TylerDurden ::

Tole ni 3D streljačina. Niismo vam mi krivi,če ne morte skoz shranjevat pa tekat po stopnji pa strelat okrog sebe. Igra zahteva potrpežljivost. Muzika je zakon, zgodba pa tudi. pika!
Let\'s make some soap ...

Tr0n ::

Bedn spil.

undefined ::

Primer slabosti igre: v realnosti ljudje niso programirani, da hodijo vedno po isti poti v istem časovnem intervalu. Tako naslednjič že točno veš kje ga počakat. Realistično? Not.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitman 5: Absolution (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12016638 (11828) eatinggrin
»

GTR (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19210513 (6769) frenk
»

GTA: IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
508350 (6628) roli
»

Fifa 2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
796795 (4848) ggospe
»

Colin McRae Rally 04

Oddelek: Igre
312082 (1323) LojzePek

Več podobnih tem